صفحه 6 از 9 نخستنخست ... 23456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 88

موضوع: نظرسنجي در مورد چند ديتاسنتر

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    3,554
    تشکر شده در
    1,115 پست

پیش فرض پاسخ : نظرسنجي در مورد چند ديتاسنتر

نقل قول نوشته اصلی توسط alborzgostar نمایش پست ها
    موافق هستم ! از ایشون بپرسید کدوم دیتا سنتر و یا شرکت خوبه فکر کنم هیچ کس رو قبول نداشته باشند
    سلام.

عجب !!!

دوست عزیز شما هم که کاملاً مشخص هست اصلاً انتقاد پذیر نیستید ...

من 10 بار گفتم شرکت Worldstream از نظر شخص بنده که می خواستم ازشون سرور بخرم شرکت مورد اعتمادی تیست.

لطفاً از طرف بنده حرفی نزنید، من شرکت های زیادی رو قبول دارم ولی مثل شما عمل نمی کنم و دوست دارم چشمم رو روی حقایق باز نگه دارم و به فکر پول تنها نباشم ....!

شرکت هایی مثل euk و leaseweb و rackspace و theplanet و multacom و hivelocity و limestonenetworks وجود دارند که هر کدام مشکلاتی دارند ولی در کل از بهترین ها هستند !!

قول میدم شما حتی یک بار هم شبکه های شرکت Worldstream و یا شرکت های دیگر رو بررسی نکردید و طبق عادت همیشه اکثریت، تنها به فکر قیمت و سرویس حدودی بودید !!!!

همیشه این رو در خاطر داشته باشید که "هر چقدر پول بدی، آش می خوری" و بحث رو بچه گانه نکنید خواهشاً

هیچ یک از شما دوستان دیتاسنتر ندارید و از مسائل درون یک دیتاسنتر به درستی خبر ندارید.

من با قاطعیت این رو میگم چون خود من هم هنوز نمی تونم بگم از 100% مسائل درونی یک دیتا سنتر با خبر هستم با اینکه 25% از یک دیتاسنتر رو شریکم !!!

لطفاً سعی کنید در مورد مسائل انجمن صحبت کنید و شخصی یک طرفه به قاضی نرید !

با تشکر.
    ویرایش توسط Aria : October 13th, 2009 در ساعت 15:52

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    70
    تشکر تشکر شده 
    542
    تشکر شده در
    412 پست

من هم از شما خواهش می کنم خودتان هم مجدد پست هایی که در این تاپیک ارسال کردین مطالعه کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Aria نمایش پست ها

در هر حال، بهتر هست غیرت بی جا خرج نکنیم، در نهایت این دیتاسنتر ها متعلق به هیچ یک از ما نیستند و نهایتاً سهمی در آنها داریم. پس اینگونه بحث و جدل ها لازم نیست دوستان !

با تشکر.
    و یا :

سلام.

کدام یک از شرکت های خارجی برای کاربران ایرانی دل می سوزانند ؟

حال چرا ما که ایرانی هستیم، باید به خاطر مقداری سود و یا کسب شهرت و یا به هر دلیل دیگری در دنیای مجازی اینترنت، به برادران و خواهران خود خیانت کنیم و سروری را در اختیار ایشان قرار دهیم که با مشکلات فراوان رو به رو است و پس از مدتی این برادر یا خواهر ما را دچار مشکل می کند ؟

واقعاً این درسته ؟؟

خلاصه اینکه، ما به جای اینکه با هر روشی پول ایرانی ها رو بگیریم و تو جیب خارجی ها بریزیم واسه مقداری سود، بهتر هست چشممون رو باز کنیم و از کلاه سرمون رفتن جلوگیری کنیم دوستان.

با تشکر.
    در مورد این اظهارات شما فقط می توان جواب داد که شما معنی درستی از کلماتی مثل غیرت و یا خیانت را نمی دانید یا اینکه نمی دانید در کجا بایستی استفاده کنید و یا اینکه نمی دانید زمانی که من از شما یک استناد درست برای اشکال اعلام شده درخواست کردم به جای مطرح کردن موارد خارج بحث مثل " کدام یک از شرکت های خارجی برای کاربران ایرانی دل می سوزانند ؟ " و یا ... خیلی بهتر است اشکالات مورد نظر خودتان را دقیق و کامل مطرح کنید . اگر شما واقعا می خواهید به بازدید کنندگان و کاربران این سایت کمک کنید ( که خود من هم یکی از آنها هستم ) خیلی بهتر است با دلیل و به صورت دقیق نظرات خودتان را بگویید نه اینکه با مطرح کردن مسائلی مثل بالا موضوع بحث را تغییر بدهید .

شما نماینده Caro هستید. ولی صاحب این شرکت نیستید و لطفاً مسائل رو در هیمن قسمت و در حد یک نماینده جلو ببرید و در مورد مشکلی که عرض کردم لطفاً زیاده روی نکنید و پاسخ های قبلی من رو مجدداً بخونید.

با تشکر.
    بله ما نماینده Caro هستیم و صاحب این شرکت نیستیم ولی منظور شما را از حد یک نماینده و زیاده روی متوجه نشدم . ( شاید بایستی مثل سایر کلماتی که به کار می برید در نظر گرفته شود )

در ضمن، شما در جهت جلب رضایت مشتری قدم بر میدارید، لطفاً مشخص کنید اگر فردا روز شرکت Caro تصمیم به قطع سرویس ها به روی ایرانی ها گرفت و یا مجبور به انجام این کار شد، شما چه پاسخی به کاربران خواهید داشت ؟ غیر از اینکه "شرکت Caro مسئول این موضوع هست و ما فقط نماینده ایشان هستیم" خواهد بود ؟

منظرو این است که شما نمی توانید مسئولیت تمام کارهای یک شرکت را که از راه دور به صورت نماینده با ایشان کار می کنید، به عهده بگیرید.

با تشکر.
    من دوست دارم که جواب این موضوع را بیشتر برای سایر بازدیدکنندگان سایت بدهم . زمانی که یک مجموعه در حال کار و فعالیت جدی و حرفه ای در زمینه کاری است همیشه راه هایی را در کنار مسیر اصلی برای مواقع حساس در نظر گرفته می گیرد. اینکه الان ما فقط Caro را پیشنهاد می کنیم تمام تلاش خود را برای جلب رضایت مشتری ها انجام می دهیم به خاطر قرارداد ما با Caro است و همکاری بسیار نزدیک و صمیمانه و بر مبنای صداقتی است که با تیم Caro داریم در صورتی که به هر دلیل قرارداد تمدید نشود و ... ما هم گزینه های خوبی برای نگهداشتن مشتری ها داریم .

ما مسئولیت کامل تمام موارد کاری دیتا سنتر را به عهده می گیریم چراکه اعتقاد ما این است که مشتری موارد را از ما می خواهد بر همین اساس ما پیگیری خیلی از موضوعات را با Caro انجام می دهیم . به هر حال سابقه چندین ساله کار با شرکت های چند ملیتی مثل رنو این تجربه را به ما داده است.
    مطرح نمودن این موضوع از طرف شما که می فرمایید در یک دیتا سنتر در آمریکا شریک هستید برای من خیلی عجیب است.

در هر حال، شما انتقاد من رو نادیده بگیرید و با این باور عمل کنید که شرکتی که شما نماینده آن هستید بهترین است و بی نقص ....!

من از شما پوزش می خوام که به شرکتتون توهین کردم و از لحن شما کاملاً میشه فهمید که جریان چیه ...!

با تشکر.
    من هیچکدام از انتقادهای شما را نادیده نگرفته ام بلکه برای من خیلی هم مهم بوده است اینکه چندین بار از شما درخواست شماره تیکت کردم نشاندهنده اهمیتی است که برای نظر شما و بازدیدکنندگان این سایت داشتم وگرنه یک اشکال ساده که در یکی از پست ها آن هم همراه با تعریف از دیتا سنتر بوده نیاری به این مقدار بحث و صحبت نداشت. ولی متاسفانه شما بحث را با مطرح کردن موارد غیر مرتبط از حالت مثبت و سازنده خارج می کنید .

به هر حال من از همه دوستان بابت اینکه از اصل موضوع تاپیک خارج شدم عذرخواهی می کنم

با تشکر

عضو انجمن alborzgostar آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    228
    تشکر تشکر شده 
    1,274
    تشکر شده در
    1,006 پست

Aria شما از همه دیتا سنتر ها ایراد میگیرید بعد میایید سرور ویژه برای فروش میزارید شما اون دیتا سنتر

خودتون رو اول مورد بررسی قرار بدید بعد .... شما از همون پست اولی که اینجا زدید شروع کردید به ایراد

گرفتن از دیتا سنتر ها بدون مدرک سند میگید فلان دوستم یا ..... یه کمی به پست هایی که میزنید دقت

کنید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    70
    تشکر تشکر شده 
    542
    تشکر شده در
    412 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط aria نمایش پست ها
    دوست عزیز،

از پاسخ های شما فقط حالت بخث و جدل برداشت میشه.
    دوست عزیز . هدف من جدل با شما نیست . همانطور که شما نظر خودتان را مطرح می کنید من هم صرفا نظر خودم را گفتم

شما اشتباهات حسابداری رو مشکل نمی بینید ولی وقتی با نظم و روال کاری جهانی آشنا بشید، دلیل معضرت خواهی چندین باره بخش فروش رو از من و دیگر مشتریان theplanet متوجه میشید.
    گویا شما درست به متن پاسخ من دقت نکردید چون من عرض کردم به نظر من اشتباهات حسابداری نقطه ضعفی برای یک دیتا سنتر نیست ولی بله می تواند یک اشکال باشد. البته هر شرکتی بابت اشتباهات و یا اشکالات از شما که مشتری آنها هستید معذرت خواهی می کند و این اصلا ارتباطی به نظم و یا روال کاری جهانی ندارد.

من هم در حال حاظر 2 سرور برای مشتریانم از theplanet دارم و از اونجایی که management با خودم هست، می تونم از داخل سرور متوجه بشم که دمای هارد دیسک چقدر هست و وقتی به سایت سازنده هارد دیست مراجعه کنید، می تونید دمای طبیعی هارد دیست رو مشاهده کرده و با دمای فعلی مقایسه کنید.

همینطور ساعت کار کرد هارد دیست رو که بررسی کنید، جدید و یا قدیمی بودن اون مشخص میشه و بهتر میتونید دلیل گرم بودنش رو متوجه بشید.

در نهایت کافیه یک تیکت به theplanet بدید و ازشون بپرسید دمای دیتا سنتر چقدر هست تا بعد از پرسیدن نام سرور و پیدا کردن بخش مربوطه، بهتون بگن که دما بین 41 تا 44 درجه هست که این مورد برای سرور ها طبیعی نیست و معمولاً باید بین 32 تا 36 درجه باشه.

با تشکر.
    در مورد این توضیح ممنون

با تشکر

6. تعداد تشکر ها از Nikan به دلیل پست مفید

عضو انجمن alborzgostar آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    228
    تشکر تشکر شده 
    1,274
    تشکر شده در
    1,006 پست

http://www.webhostingtalk.ir/showpos...8&postcount=15

و شرکت خود ما که uptime 100% از هر لحاظ تضمین می کنم.

با تشکر.

8. تعداد تشکر ها از alborzgostar به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    70
    تشکر تشکر شده 
    542
    تشکر شده در
    412 پست

aria شما از همه دیتا سنتر ها ایراد میگیرید بعد میایید سرور ویژه برای فروش میزارید شما اون دیتا سنتر

خودتون رو اول مورد بررسی قرار بدید بعد .... شما از همون پست اولی که اینجا زدید شروع کردید به ایراد

گرفتن از دیتا سنتر ها بدون مدرک سند میگید فلان دوستم یا ..... یه کمی به پست هایی که میزنید دقت

کنید
    من می خواستم در مورد دیتا سنتر ایشان بحث کنم ولی گویا شرایط در حال حاضر برای این موضوع مناسب نیست . حالا کم کم بیشتر با ایشان آشنا می شویم و بعد که دوستی بیشتر و نزدیک تر شد در آن مورد هم بحث می کنیم

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    3,554
    تشکر شده در
    1,115 پست

سلام.

ممنون از پاسخ شما.

قربان مجدداً رفتار تند شما تکرار شد و حمله نا محسوس شما موجب شد که من مجبور به گفتن چند حقیقت بشم.

شرکتی که شما نماینده آن هستید، به دلایل زیر، از نظر من که حساسیت های بسیار زیادی در مورد کارهای هاستینگ و سرور دارم، اصلاً قابل اعتماد نیست:

1. شما در موارد قبل فرمودید که مسائل مالی در هر دیتاسنتری پیش میاد و این مورد مشکل خاصی نیست.
    خوب، لطفاً لینک زیر رو مشاهده کنید:

http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=882425

همین اشتباهات که از نظر شما مهم نیست، موجب شد سرور کاربر بیش از 24 ساعت غیر فعال باشد و این یعنی فاجعه !
    توجه داشته باشید که این مورد حدوداً دو ماه پیش رخ داده و نکته بسیار جالبی هست که یک شرکت به خاطر اشتباهات در سیستم حسابداری خودش، سرور کاربر رو بدون اعلام قبلی، مسدود کنه ؟!

2. شما در مورد کیفیت خدمات این شرکت سخن می گویید، متاسفانه من مواردی رو دارم که خلاف این رو ثابت می کنه.
    لطفاً به لینک های زیر توجه کنید:

http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=669145
    http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=720551

همانطور که مشاهده می کنید، کل دیتاسنتر در ماه May سال 2008 به مدت بیش از یک ساعت و همینطور در ماه June سال 2008 دو بار، و هر بار به مدت حدوداً 5 دقیقه از دسترس خارج شده بود. نمونه یک دیتاسنتر حرفه ای ؟!

3. هیمنطور تحقیقات بیشتر من نشان می دهد که این شرکت از سال 2005، با اتصال تنها دو شبکه ورودی و خروجی و با قدرت 1.5 گیگابیت در حال فعالیت بوده و از اواخر سال 2006 به صورت رسمی وارد بازار هاستینگ و فروش سرور شد که نهایتاً از تاریخ 26 November سال 2006 سایت تا به حال، Uptime کل دیتاسنتر 99.98% می باشد!
    لطفاً به لینک های زیر توجه کنید:

http://web.archive.org/web/*/http://caro.net
    http://www.webhostingstuff.com/uptime/CaroNet.html

4. شرکت Caro در سر راه شبکه اصلی خود، هیچ گونه Firewall برای جلوگیری از حملات DDoS ندارد و نکته مهمتر اینکه، من شخصاً به چشم دیدم که تمام سرورهای هاست شده توسط شرکت Caro با یک حمله سه جانبه از 3 سرور مختلف و با استفاده از 100Mbps Shared Connection از دسترس خارج شد و یکی از دوستان من تنها برای نشان دادن ضعف این شرکت این کار را انجام داد !
    این حمله کل دیتاسنتر را به مدت 14 دقیقه از دسترس خارج کرد و باعث شد اختلالات زیادی برای این شبکه این شرکت رخ دهد.
    با بررسی های امروز من، متوجه شدم که شرکت Caro نه تنها این مشکل را برطرف نکرده است، بلکه گزارش بروز این حمله و نوع Impact در شبکه شرکت را که در سایت carostatus.com توسط خود شرکت گزارش شده بود، حذف کردند و این یک عمل بی شرمانه و به شدت غیر حرفه ای می باشد.

دوست عزیز، من معنی تمامی کلماتی که از آنها استفاده می کنم تا می دانم و این توهین شما را که 2 بار تکرار شد، نا دیده می گیرم.

شما هم تلاش کنید که به جای فکر کردن به پول در آوردن تنها ! به وجدان خود رجوع کنید و اگر از مسائل شبکه و دیتاسنتر با خبر هستید، بیشتر در مورد شرکت طرف قرارداد خود تحقیق کنید.

در ضمن، لطفاً با گفتن جملاتی مثل "در صورتی که به هر دلیل قرارداد تمدید نشود و ... ما هم گزینه های خوبی برای نگهداشتن مشتری ها داریم" افرادی همچون من را که از مسائل و مشکلات جا به جایی چندین سرور در مدت 24 ساعت با خبر هستند، به تمسخر نگیرید !

به امید روزی که ایرانیان، به فکر ایرانیان باشند، نه تنها جیب آنها .........................!

متاسفم!

یا علی.
    ویرایش توسط Aria : October 13th, 2009 در ساعت 21:31

11. تعداد تشکر ها ازAria به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    914
    تشکر تشکر شده 
    2,780
    تشکر شده در
    1,757 پست

آريا جان براي شفاف سازي خودت و ديتاسنترت يه تاپيك بزن و گفتني ها رو بگو.
    مسلما همه خوشحال ميشن در مورد شما بيشتر بدونن.

13. تعداد تشکر ها از Sajad به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    3,554
    تشکر شده در
    1,115 پست

http://www.webhostingtalk.ir/showpos...8&postcount=15

و شرکت خود ما که uptime 100% از هر لحاظ تضمین می کنم.

با تشکر.
    سلام.

بله قربان، تضمین می کنیم، می توانید از مشتریان ما بپرسید و اطمینان حاصل کنید.

1. شرکت میزبانی هاست ایران (تعداد 6 سرور از ما خریداری کرده اند)

2. شرکت تبلیغات Oxinads (تعداد دو سرور از ما خریداری کرده اند)

شما هم اگر از دیتاسنتر خودتون اطمینان دارید، مثل من قاطع سخن بگید و در صورت بروز مشکل، جریمه نقدی به مشتریان بپردازید !

با تشکر.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    3,554
    تشکر شده در
    1,115 پست

aria شما از همه دیتا سنتر ها ایراد میگیرید بعد میایید سرور ویژه برای فروش میزارید شما اون دیتا سنتر

کنید
    سلام.

بله!

ایراد میگیرم و مدارکی هم دارم.

من امروز از یکی از مدیران این انجمن اجازه گرفتم و از حالا شروع به ارائه مدارک می کنم.

مطمعاً باشید که حرف بی حساب زده نشده و مدارک موجود هست.

منتظر باشید.

با تشکر.

صفحه 6 از 9 نخستنخست ... 23456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)