صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 88

موضوع: نظرسنجي در مورد چند ديتاسنتر

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    3,554
    تشکر شده در
    1,115 پست

پیش فرض پاسخ : نظرسنجي در مورد چند ديتاسنتر

نقل قول نوشته اصلی توسط fazaha نمایش پست ها
    دوست عزیز ،
    ایشون گفتند در دبی زیندگی می کنند و دیتاسنتر دارند!
    اما این دیتا سنتر در خارج از دبی و در دنور می باشد !
    یعنی در امارات نیست!
    سلام.

خیر قربان، دیتاسنتر ما در کشور آمریکا هست.

شرکت شخصی من در امارات هست که به من اجازه کار میده و اینطوری به صورت قانونی و با پشتیبانی قانون از من و هیمنطور مشتری های ما، مشکلی در کارهای ما پیش نخواهد آمد.

با تشکر.
    ویرایش توسط Aria : October 13th, 2009 در ساعت 04:10

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    82
    تشکر تشکر شده 
    51
    تشکر شده در
    33 پست

سلام دوستان
    میخواستم نظرتون رو در مورد این دیتاسنتر بدونم ... http://www.eukhost.com/
    آیا ریسیلر ایرانی داره ؟

عضو انجمن Domain آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    420
    تشکر شده در
    303 پست

این تاپیک رو ببین:
    تجربیاتم از دیتاسنتر eukhost !
    ^_^

▃ ▅ ▇ ▓ WebHostingTalk.ir ▓ ▇ ▅ ▃

5. تعداد تشکر ها از Domain به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    3,554
    تشکر شده در
    1,115 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed323 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم نظرتون رو در مورد این دیتاسنتر بدونم ... http://www.eukhost.com/
    آیا ریسیلر ایرانی داره ؟
    سلام.

در مورد نماینده ایرانی داشتنش چیزی نمی دونم.

در مورد کیفیت خدمات، من خودم ازشون یک VPS خریدم برای یکی از دوستانم و Management هم با خودم بود.

حدود 1 سال VPS رو داشت و من فقط 2 بار مجبور شدم به بخش پشتیبانی رجوع کنم که هر 2 بار هم به سرعت برق مشکل حل شد !

تو گوگل هم اگر بگردید، همه میگن یکی از بهترین هاست در اروپا !

کلاً من بهش امتیاز 10 از 10 میدم چون واقعاً تیم فوق حرفه ای و سرورهای بسیار عالی ای داره.

با تشکر.

7. تعداد تشکر ها از Aria به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    70
    تشکر تشکر شده 
    542
    تشکر شده در
    412 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Aria نمایش پست ها
    سلام.

ای بابا، دوست عزیز اسم این انجمن WebHostingTalk هست و همه چیز از این اسم مشخص است.

من کلاً از هیچ شرکتی دفاع نمی کنم و دلیل قاطعی هم دارم.

کدام یک از شرکت های خارجی برای کاربران ایرانی دل می سوزانند ؟

حال چرا ما که ایرانی هستیم، باید به خاطر مقداری سود و یا کسب شهرت و یا به هر دلیل دیگری در دنیای مجازی اینترنت، به برادران و خواهران خود خیانت کنیم و سروری را در اختیار ایشان قرار دهیم که با مشکلات فراوان رو به رو است و پس از مدتی این برادر یا خواهر ما را دچار مشکل می کند ؟

واقعاً این درسته ؟؟

من شخصاً مشتری 2 ساله شرکت ThePlanet هستم و با اینکه خودم دیتاسنتر در اختیار دارم و از همه چیزش هم اطمینان دارم، باز هم برای بعضی از کاربران و دوستانی که اسرار بر خرید سرور از ThePlanet دارند، به صورت واسطه، خرید می کنم تا به مشکل ایرانی بودن و محدود شدن و ... بر نخورند !

ولی هیمن شرکت ThePlanet هم با این همه عضمت و قدرت و با اینکه دوستانی در آن شرکت دارم (مثل Davisson N و Andrew D) باز هم دو مشکل بزرگ این شرکت را انکار نمی کنم.

1. گرمای بیش از حد محیط نگهداری سرور ها که باعث مشکلات بسیار زیادی از جمله از بین رفتن هارد دیست ها میشه.

2. سیستم Billing بسیاااااااااااااااار ضعیف این شرکت که اشک من یکی رو رسماً در آورده.

از جمله اشتباهاتشون، همین مدت پیش بود که سرور من رو که پول 6 ماه رو جلو داده بودم، به مدت 1 سال پیش پرداخت حساب کرده بود و وقتی این مورد رو به یکی از دوستانم (Davisson N) که در شرکت ThePlanet کار می کنه، گفتم، داشت روانی میشد !!!

خلاصه هر شرکتی مشکلاتی داره، حتی خود ما.

مثلاً مشکل ما اینه که چون فضای دیتاسنترمون یکم بیشتر از حد پر شده و هنوز مکان جدید برای دیتاسنتر دوم (به امید خدا) حاظر نیست، Standby Generator برق رو بیرون از دفتر و پایین ساختمان دیتاسنتر پارک کردیم که پلیس ازمون اشکال گرفت و مجبود شدیم پارکینگ ماهیانه کنار خیابون براش بخریم

خلاصه اینکه، ما به جای اینکه با هر روشی پول ایرانی ها رو بگیریم و تو جیب خارجی ها بریزیم واسه مقداری سود، بهتر هست چشممون رو باز کنیم و از کلاه سرمون رفتن جلوگیری کنیم دوستان.

با تشکر.
    والا پاسخ دادن به این پست شما خیلی سخت است چون من احساس می کنم شما یا در مورد مفاهیم کلماتی مثل غیرت و خیانت و .... چندان اطلاعاتی ندارید و یا اینکه در مورد کار حرفه ای اطلاعاتی ندارید برای همین هم در این موارد با شما بحث نمی کنم و فقط به شما توصیه می کنم در مورد جملاتی که در اول پست خودتان فرمودید و ارتباط آنها با جمله من که عرض کردم ما نماینده دیتا سنتر Caro هستیم و تمام تلاش خودمان برای رضایت مشتری ها انجام می دهیم و درخواست من از شما در مورد ارائه شماره تیکت است تا امکان مشاهده دقیق سوال و جواب ها باشد بیشتر فکر کنید .

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    70
    تشکر تشکر شده 
    542
    تشکر شده در
    412 پست

سلام.

ای بابا، دوست عزیز اسم این انجمن WebHostingTalk هست و همه چیز از این اسم مشخص است.

با تشکر.
    من نسبت به دید شما در مورد Webhosting talk انتقاد دارم البته جای این بحث این تاپیک نیست و از ادمین و بازدید کنندگان بابت اینکه از موضوع بحث خارج می شوم عذر خواهی می کنم . به نظر من شما در مورد هر شرکت - شخص - دیتا سنتر و ... می توانید نظر خودتان را به عنوان یک عضو جدید بفرمایید ولی بهتر است این اعلام نظر با دلیل باشد. البته بهتر است خود آقا وحید در مورد نظر بدهند

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    70
    تشکر تشکر شده 
    542
    تشکر شده در
    412 پست

من شخصاً مشتری 2 ساله شرکت ThePlanet هستم و با اینکه خودم دیتاسنتر در اختیار دارم و از همه چیزش هم اطمینان دارم، باز هم برای بعضی از کاربران و دوستانی که اسرار بر خرید سرور از ThePlanet دارند، به صورت واسطه، خرید می کنم تا به مشکل ایرانی بودن و محدود شدن و ... بر نخورند !

ولی هیمن شرکت ThePlanet هم با این همه عضمت و قدرت و با اینکه دوستانی در آن شرکت دارم (مثل Davisson N و Andrew D) باز هم دو مشکل بزرگ این شرکت را انکار نمی کنم.

1. گرمای بیش از حد محیط نگهداری سرور ها که باعث مشکلات بسیار زیادی از جمله از بین رفتن هارد دیست ها میشه.

2. سیستم Billing بسیاااااااااااااااار ضعیف این شرکت که اشک من یکی رو رسماً در آورده.

از جمله اشتباهاتشون، همین مدت پیش بود که سرور من رو که پول 6 ماه رو جلو داده بودم، به مدت 1 سال پیش پرداخت حساب کرده بود و وقتی این مورد رو به یکی از دوستانم (Davisson N) که در شرکت ThePlanet کار می کنه، گفتم، داشت روانی میشد !!!

با تشکر.
    موضوع اشتباهات حسابداری در هر دیتا سنتر - شرکت می تواند باشد و به نظر من نقطه ضعفی برای دیتا سنتر نیست.

در مورد موضوع اول یعنی گرمای بیش از حد محیط نگهداری سرورها واقعا برای من جالب است. البته من 2 سالی است که با Theplanet کار نکردم ولی زمانی که من سرور داشتم مشکلی ندیدم بخصوص قبل از زمانی که Theplanet با ev1servers یکی شود و مخصوصا سرورهایی که در دیتا سنتر های ev1servers بودند . خوشحال می شوم که شما در صورتی که در این مورد اطلاعات کامل تر و دقیق تری دارید بفرمایید

عضو انجمن alborzgostar آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    228
    تشکر تشکر شده 
    1,274
    تشکر شده در
    1,006 پست

موافق هستم ! از ایشون بپرسید کدوم دیتا سنتر و یا شرکت خوبه فکر کنم هیچ کس رو قبول نداشته باشند

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    3,554
    تشکر شده در
    1,115 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Nikan نمایش پست ها
    والا پاسخ دادن به این پست شما خیلی سخت است چون من احساس می کنم شما یا در مورد مفاهیم کلماتی مثل غیرت و خیانت و .... چندان اطلاعاتی ندارید و یا اینکه در مورد کار حرفه ای اطلاعاتی ندارید برای همین هم در این موارد با شما بحث نمی کنم و فقط به شما توصیه می کنم در مورد جملاتی که در اول پست خودتان فرمودید و ارتباط آنها با جمله من که عرض کردم ما نماینده دیتا سنتر Caro هستیم و تمام تلاش خودمان برای رضایت مشتری ها انجام می دهیم و درخواست من از شما در مورد ارائه شماره تیکت است تا امکان مشاهده دقیق سوال و جواب ها باشد بیشتر فکر کنید .
    دوست عزیز !

لطفاً پاسخ خودتون رو دوباره مرور کنید !

در ضمن، لحن تند شما من رو تنها متوجه یک چیز کرد. که شما پاسخ من رو کامل نخوندید.

شما نماینده Caro هستید. ولی صاحب این شرکت نیستید و لطفاً مسائل رو در هیمن قسمت و در حد یک نماینده جلو ببرید و در مورد مشکلی که عرض کردم لطفاً زیاده روی نکنید و پاسخ های قبلی من رو مجدداً بخونید.

من هنوز نتونستم به این همکارم دسترسی پیدا کنم واگرنه حتماً تیکت رو به شما منتقل می کردم تا رسیدگی کنید و خودتون ببینید موضوع چی هست.

در ضمن، شما در جهت جلب رضایت مشتری قدم بر میدارید، لطفاً مشخص کنید اگر فردا روز شرکت Caro تصمیم به قطع سرویس ها به روی ایرانی ها گرفت و یا مجبور به انجام این کار شد، شما چه پاسخی به کاربران خواهید داشت ؟ غیر از اینکه "شرکت Caro مسئول این موضوع هست و ما فقط نماینده ایشان هستیم" خواهد بود ؟

منظرو این است که شما نمی توانید مسئولیت تمام کارهای یک شرکت را که از راه دور به صورت نماینده با ایشان کار می کنید، به عهده بگیرید.

در هر حال، شما انتقاد من رو نادیده بگیرید و با این باور عمل کنید که شرکتی که شما نماینده آن هستید بهترین است و بی نقص ....!

من از شما پوزش می خوام که به شرکتتون توهین کردم و از لحن شما کاملاً میشه فهمید که جریان چیه ...!

در هر حال، من سالهاست که در ایران زندگی نمی کنم و ایران هم نیومدم و از این روحیات دل خوشی ندارم که متاسفانه در داخل ایران و در تجارت در ایران، بسیار رایج هست.

با تشکر.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    3,554
    تشکر شده در
    1,115 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Nikan نمایش پست ها
    موضوع اشتباهات حسابداری در هر دیتا سنتر - شرکت می تواند باشد و به نظر من نقطه ضعفی برای دیتا سنتر نیست.

در مورد موضوع اول یعنی گرمای بیش از حد محیط نگهداری سرورها واقعا برای من جالب است. البته من 2 سالی است که با Theplanet کار نکردم ولی زمانی که من سرور داشتم مشکلی ندیدم بخصوص قبل از زمانی که Theplanet با ev1servers یکی شود و مخصوصا سرورهایی که در دیتا سنتر های ev1servers بودند . خوشحال می شوم که شما در صورتی که در این مورد اطلاعات کامل تر و دقیق تری دارید بفرمایید
    دوست عزیز،

از پاسخ های شما فقط حالت بخث و جدل برداشت میشه.

شما اشتباهات حسابداری رو مشکل نمی بینید ولی وقتی با نظم و روال کاری جهانی آشنا بشید، دلیل معضرت خواهی چندین باره بخش فروش رو از من و دیگر مشتریان ThePlanet متوجه میشید.

در مورد گرمای محیط، من همکاران زیادی دارم که از قدیمی های هاستینگ ایران هستند.

بیشتر همکاران من از شرکت ThePlanet سرور داشته یا هنوز هم دارند.

من هم در حال حاظر 2 سرور برای مشتریانم از ThePlanet دارم و از اونجایی که Management با خودم هست، می تونم از داخل سرور متوجه بشم که دمای هارد دیسک چقدر هست و وقتی به سایت سازنده هارد دیست مراجعه کنید، می تونید دمای طبیعی هارد دیست رو مشاهده کرده و با دمای فعلی مقایسه کنید.

همینطور ساعت کار کرد هارد دیست رو که بررسی کنید، جدید و یا قدیمی بودن اون مشخص میشه و بهتر میتونید دلیل گرم بودنش رو متوجه بشید.

در نهایت کافیه یک تیکت به ThePlanet بدید و ازشون بپرسید دمای دیتا سنتر چقدر هست تا بعد از پرسیدن نام سرور و پیدا کردن بخش مربوطه، بهتون بگن که دما بین 41 تا 44 درجه هست که این مورد برای سرور ها طبیعی نیست و معمولاً باید بین 32 تا 36 درجه باشه.

به هر حال این مورد هم مشخص هست و شما می تونید از دوستانی که از قدیم به کار هاستینگ مشغول هستند، کمی پرسش کنید تا به این صحبت بنده برسید.

با تشکر.

صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)