صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 49

موضوع: شکایت از بازار طراحی وب سایت

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    26
    تشکر شده در
    20 پست

پیش فرض پاسخ : شکایت از بازار طراحی وب سایت

نقل قول نوشته اصلی توسط why.darkness نمایش پست ها
    هزینه کم درست و حق است ولی نه در این حد ! یه کارگر از صبح تا شب بیل میزنه روزی 50..60 تومن گاها 100 تومن پول میگیره ! مساله اینه با رواج پیدا کردن اینجور قیمت ها و سیستم های رایگان و قالب های آماده برای دانلود مثل این میمونه که میری دندون پزشک میگی ندودونم درد داره !!! یه دکتر هست میگه میکشیم 50 تومن میگیریم یه دکترم هست میگه من نمیکشم ترجیح میدم دندودت رو برات نگه دارم و مشکل رو برات حل کنم طوری که راضی باشی !

در هر دو حالت مشتری (بیمار) راضی خواهد ولی...
    درسته ایراد از هاستینگ های ایران هم هست اما همه تقصیر از ما نیست.

ببین رفیق. همه کشور ها رقابت قیمت ها میاد پایین ولی ایران وقتی یکی قیمتشو میاره پایین همه جلوشو میگیرند.

2. تعداد تشکر ها از alireza v به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    9
    تشکر شده در
    4 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط why.darkness نمایش پست ها
    حلال کاری ؟ شخصی مثل بنده وقتی دارم سر یه پروژه ای چشامو و وقتمو میزارم از شدت خستگی جونم به لبم میرسه... و فرداش میبینم رو نمونه کاری که کار کردم مشتری میاد چونه میزنه میگه اقا نخواستم یکی 50 تومن گرفت قالب رو در عرض 1 ساعت داد و مارو مثل تو لنگ نکرد !!!! اونوقت اگه من با تلاش و زحمت و کلی بدبختی که سر پروژه میکشم پولو بگیرم از قلوم میره پایین هرچقدرم کارم بد از آب در بیاد باز بهم میچسبه چون در ازاش جون کندم ! دقت کن در ازای پولی که میگیرم از جونم / وقتم و چشام کار میکشم ! ولی حالا شخصی میاد 3 سوته 100 تومن میگیره سایت میزنه ! دیگه این حلالتر از حلاله...
    دوست عزیز ، حرفت رو کامل قبول دارم و تاییدش میکنم ، اما حرف های شما در مورد وب فارسی صدق نمیکنه ! شما نمیتونی بیای توی کشوری که اصلاً نمیدوننکپی رایت چیه حرف از کپی رایت بزنی ! توی وب فارسی ، قانون جنگل حکم میکنه ! هرکی زورش بیشتره ، مشتری بیشتری داره ! قصد تخریب ندارم ولی مثلا بلاگفا ، سایت های ارزشی رو مسدود میکرد و ... اما ! کسی نمیتونست بهش زور بگه چرا ؟؟ بخاطر اینکه قانون جنگل حکم رانی میکنه !

در وب فارسی باید مثل همه رفتار کنیم ، البته من واقعا نمیدونم اولین بار این کار رو که سایت ارزون با cms و با مخلفات دیگه زده ،چه کسی بوده ؟؟ چون که همه ی بد بختیامون از همونجا شروع شده !

بنظر من حتی تا چندین دهه ی دیگه فقط و فقط این قانون حکم میکنه ، ولی اگر یه نهاد دولتی بیادش و مسدود کنه این راه های چرت رو ، اون وقت میشه روش یه فکری کرد
    چاره ای نیست و کاری از دست ما و شما بر نمیادش ! چون که برای برداشتن این قانون جنگلی مبالغ زیادی پول لازمه + قدرت و نفوذ بالا ! که بنده این رو ندارم و فکر هم نمیکنم شما داشته باشی !
    البته از یه راه دیگه هم میتونیم این رو خودمون ( وبمستر ها ) راه بندازیم ! میتونیم یه کمپین راه بندازیم که از برنامه نویسان حمایت بکنه و .... ( ایده جالبیه ، اما وقت میخوادش ، نه ؟؟؟ )

انشاالله کَسی این نوشته ها رو بخونه و کمکمون کنه

5. تعداد تشکر ها از moh98 به دلیل پست مفید

عضو انجمن i-Power آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    287
    تشکر تشکر شده 
    884
    تشکر شده در
    552 پست

با سلام،

فرق طراحی وبسایت که شخصی 20 هزار تومان میگیره و شخصی که 1 میلیون تومان میگره مسلما متفاوت هست.

از قدیم گفتن هر چقدر پول بدی همون قدر آش می خوردی و در نتیجه شخصی که نیازش با 20 هزار تومان بابت طراحی وبسایت

هزینه می کنه بر طرف میشه مسلما ارزش گذاری متفاوتی داشته و یا دانشی در رابطه طراحی پیشرفته نداشته.

در فی ما بین این موضوع ها هم اشخاصی به این صورت که مثلا با این مبلغ طراحی می کنند،

طراحان حرفه داریم و نیمه حرفه ای و در حد مبتدی و و و، اگر بلایی سر اطلاعات و داده های شخص زمانی که 20 هزار تومان هزینه می کنه بیاد

شخص به اصطلاح طراح که برای این هزینه کم حتما قراردادی ننوشته شده ، کسی که به این فرد مبلغی رو داده بابت طراحی شکایت هم از پیش بگیره

به نتیجه ای نمی رسه.

در مجموع کیفیت کاری شما با این اشخاص زمین تا آسمون متفاوت هست.

شما هم حرف خودتون رو بزنید باز هم یک گوش در و یک گوش دروازه هست و بی جهت خودتون رو عذاب دادید.

امیدوارم پیشرفتتون روز افزون باشه دوست عزیز (

7. تعداد تشکر ها ازi-Power به دلیل پست مفید

عضو جدید delfarib آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    5 پست

با سلام به تمام دوستان
    برای چی تو سروکله هم میزنید ؟؟؟؟؟
    همه دارن راست میگن اونی که این تاپیکو زده اونایی هم که جواب دادن همه راست میگن.
    نمونش خود بنده برای 1 سایت زدن فقط 2 ماه دنبال طراح و راه انداز میگشتم چون طی 2 سال قبل که سایت موزیک داشتم بد حسابهارو شناختم . خب این ضررها وبدحسابیهای از ما کی میخواد جواب بده؟؟؟؟؟؟ کسی جوابگو نیست دیگه.حالا اونایی که سایت با 100 ت و 200 ت بالا میارن خب اونا اگر سایت معتبری داشته باشن که مشتریاشون اونا رو تایید کرده باشن و نمونه کار زیادی داشته باشن بله میشه از اونا هم خرید کرد .البته اونایی که زیاد واسه سایت خرج نمیخوان بکنن.اونایی هم که1میلیون 2 میلیون طراحی میکنن حتما پشتیبانی های بعدی هم دارن که طراح 200تومنی پشتیبانی نداره یا از یاهوو ig میشی یا جواب تلفنت نمیده.
    از نظر بنده اول نگاه جیبت ک چقدر میخوای خرج کنی بعد برو دنبال طراح و اعتبارش.توی 2 سال من همینو فهمیدم . پول الکی هم به کسی نمیشناسی نده اگرم دادی رفت مشکل خود آدمه.

9. تعداد تشکر ها از delfarib به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    74
    تشکر شده در
    51 پست

اصلا رنج آی پی و کلاس آی پی به طراحی وب ربطی نداره. نمونش خود من قالب میزنم برای مشتری 300 تومن. چون میدونم 48 ساعت بیشتر زمان نمیبره و درست نیست که 5 میلیون تومن بگیرم بابت یه طراحی 48 ساعته پس لطفا توهین نکنید. رشتم هم مکانیک خودرو هست بقول شما اما به طراحی هم علاقه مندم و همه مشتریام خدا رو شکر راضی هستن

این تاپیک شما جز بی احترامی چیزی نبود.

11. تعداد تشکر ها از expres به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    26
    تشکر تشکر شده 
    62
    تشکر شده در
    44 پست

این مشکلات همه ش به خاطر نا آگاهی هست به نظر من.
    معمولا افراد هنرمند، به آثارشون مثل بچه شون نگاه می کنن.
    وقتی کسی درک نکنه یه برنامه نویس، برنامه ش رو مثل بچه ش بزرگ کرده، خط به خط توسعه داده. به خاطرش کلی تا دیروقت بیدار مونده، مچ درد، کمر درد، سوزش چشم، سر درد و ... رو به جون خریده، ارزش کار رو نمیفهمه اصلا.

امیدوارم ایران هم یه روزی به این فرهنگ برسه.

بهشت زیر پای برنامه نویس هاست : )
    oO

13. تعداد تشکر ها ازfolletto به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    74
    تشکر شده در
    51 پست

اینکه تعداد پست های یک نفر کمهست یا زیاد ربطی نداره به میزان تجربه چون کارم هاستینگ نیست که زیاد بیام توی وب هاستینگ تالک

مهم اینه که مثل شما رتبه الکسای سایتم 230 هزار هست نه 22000000

مهم نیست. هر کسی میتونه چند تا هنر داشته باشه. همونطور که گفتم 3 تا پست مهم نیست. مهم اینه که بیش از 40 تا نمونه کار موفق دارم و رتبه الکسای سایتم 3500 ایران هست. به نظرم بهتره خودت رو اصلاح کنی

15. تعداد تشکر ها ازexpres به دلیل پست مفید

عضو جدید Golden-star آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    74
    تشکر تشکر شده 
    81
    تشکر شده در
    56 پست

به نظر من وقتی به مشتری میگی که آقا شما میتونی یک وب سایت با 100 هزارتومان جمع کنی که از cms رایگان و یک قالب رایگان استفاده میشه و وقتی قبول کنه میگه خوب برای من که یک شرکت جمع و جور دارم و تازه شروع به کار کردم .... برای من با این قیمت می صرفه که یک وبسایت بزنم آدرسه شرکتم توش باشه.....
    وقتی به یارو بگی آقا یک مدیریت محتوای اختصاصی از پایه براتون مینویسم با یک قالب کاملا اختصاصی با استفاده از فلان فناوری ...... کلا براتون 2 میلیون تومان در میاد ... خوب معلومه طرف نمیگیره میگه آی بابا 2میلیون تومان چه خبره وقتی میتونم با 100 تومان گرد کنم...
    و این جور آدما که برای اینکه مشتریشون رو از دست ندن قیمت پایین میگن با همه چیز رایگان ..... ولشون کنی هاست هم رایگان میگیرن دامنه هم tk میزنن ........

نظر تمامی دوستان متینه

17. تعداد تشکر ها ازGolden-star به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    74
    تشکر شده در
    51 پست

دوست عزیزم لطفا سری بعد که خواستی یه کاری کنی اول فکر کن

بقول دوستمون اول زور نزن بعد فکر ، اول فکر کن بعد زور بزن

منم بعد یکماه اومدم سری به دوستای وب هاستینگ تالک بزنم که با پست شما مواجه شدم گفتم بد نیست جوابت رو بدم. راستی فکر یه رتبه الکسا برای سایتت باش برا خودت میگم مشتری به این رتبه اعتمادی نمی کنه.

شب خوش یا حق
    ویرایش توسط expres : December 15th, 2013 در ساعت 23:32

19. تعداد تشکر ها از expres به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    74
    تشکر شده در
    51 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Golden-star نمایش پست ها
    به نظر من وقتی به مشتری میگی که آقا شما میتونی یک وب سایت با 100 هزارتومان جمع کنی که از cms رایگان و یک قالب رایگان استفاده میشه و وقتی قبول کنه میگه خوب برای من که یک شرکت جمع و جور دارم و تازه شروع به کار کردم .... برای من با این قیمت می صرفه که یک وبسایت بزنم آدرسه شرکتم توش باشه.....
    وقتی به یارو بگی آقا یک مدیریت محتوای اختصاصی از پایه براتون مینویسم با یک قالب کاملا اختصاصی با استفاده از فلان فناوری ...... کلا براتون 2 میلیون تومان در میاد ... خوب معلومه طرف نمیگیره میگه آی بابا 2میلیون تومان چه خبره وقتی میتونم با 100 تومان گرد کنم...
    و این جور آدما که برای اینکه مشتریشون رو از دست ندن قیمت پایین میگن با همه چیز رایگان ..... ولشون کنی هاست هم رایگان میگیرن دامنه هم tk میزنن ........

نظر تمامی دوستان متینه
    با تشکر از نظر شما دوست عزیز اما اینجوریام که شما می فرمایید نیست. اون کسی هم که بخواد قالب رایگان استفاده کنه آدم درستی نیست بنظر من

سیستم که بهتر و جامع تر از وردپرس یا جوملا نیست هر چقدر هم دوستان حرفه ای باشن. منم نگفتم بیاید قالب رایگان بدید به مشتری. عرض کردم قالب رو طراحی کنید ولی قیمت 2 میلیون نگیرید این دوستمون جناب darkness نمیدونم از کجا رفته کلاس و رنج آی پی رو یاد گرفته اومدهدر مورد طراحی سایت نظر میده. :D

21. تعداد تشکر ها ازexpres به دلیل پست مفید

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)