صفحه 11 از 12 نخستنخست ... 789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 117

موضوع: فروش سرور مجازی ایران - ترافیک 1 به 1 - دیتاسنتر امین - شروع قیمت از 135 هزار تومان

عضو انجمن ourweb آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,330
    تشکر تشکر شده 
    2,891
    تشکر شده در
    2,001 پست

6 فروش سرور مجازی ایران - ترافیک 1 به 1 - دیتاسنتر امین - شروع قیمت از 135 هزار تومان

باسلام خدمت کلیه کاربران عزیز وب هاستینگ تالک
    گروه میزبانی ایران هاستینگ 24 با بیش از 12 سال سابقه در خدمات میزبانی و سرور در خدمت شما هست جهت ارائه خدمات سرور مجازی در دیتاسنتر امین
    ترافیک های ارائه شده بصورت 1 به 1 می باشد
    هزینه هر 1 ترابایت ترافیک اظافه 350 هزار تومان می باشد.
    جهت سفارش می توانید به لینک زیر را مشاهده نمایید.
    https://irhosting24.com/service/%d8%...1%d8%a7%d9%86/
    فایل پیوست 41469
    ویرایش توسط ourweb : June 20th, 2023 در ساعت 16:45
    وب سایت : www.irhosting24.com
    تلگرام : OURWEB@ - تلفن تماس : موبایل : 09999978820

2. تعداد تشکر ها ازourweb به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض پاسخ : فروش سرور مجازی ایران - ترافیک 1 به 1 - دیتاسنتر امین - شروع قیمت از 135 هزار تومان

نقل قول نوشته اصلی توسط ourweb نمایش پست ها
    ما تا جایی که می‌شد با شما راه اومدیم عزیز منتظر پاسخ ما باشید
    ماجرا واضح و روشنه عزیز. منتظر چیزی نیستم.

• تبلیغ ترافیک ۱ به ۱ کردی ازت سرور خریدم
    • درخواست بازگشت وجه دادم چون توی چهار روز که ازت سرویس خریدم ۴ روز آفلاین بودی.
    • تلفنت بسته بود.
    • جواب تیکت نمیدادی.
    • گفتم شکایت میکنم.
    • بعد شما تهدید کردی که وکیل شرکتتون عکس کارت ملی و مشخصات منو به پلیس فتا داده و گفتی اقدام به فروش وی پی ان کردم ؟!!! اینو از اون چهار روزی که همش آفلاین بودی فهمیدی یا به سرورم هم سرک کشیدی ؟ اگر هم استفاده کردم برای استفاده شخصی بوده و به شما ربطی نداره.

من واقعا باورم نمیشه شما مشخصات مشتریتو به همین راحتی میدی به پلیس فتا چون درخواست بازگشت وجه کردم سریع گفتی ترافیک ۱ به ۱ استفاده کردی و به عقیده خودت وی پی ان فروشم ؟! حالا بماند که اگر هم باشم به شما ربطی نداره

من فقط خواستم جلوی عموم اگه توضیحی واسه رفتارت داری بدی. دیدی با تهدید و تهمت وی پی ان فروشی ساکت نمیشم گفتی تاپیک علیه ما نزن پولتو بدیم. شما سرویس منو مسدود کردی که بازگشت وجه کنی و هنوز هم واریز نکردی.

*** در آخر اینکه اگه میخوای بارخورد خوب بنویسم برات باید رفتار و سرویس خوب داشته باشی. نه اینکه تهدید کنی پولتو نمیدم یا بگی وکیل شرکتم کارت ملی و مشخصاتتو میده به پلیس فتا. واضحه که مشتری های دیگه رو هم اینجوری ساکت می کنی ***
    ویرایش توسط kavehs : July 11th, 2024 در ساعت 23:30

تشکر تشکر کرده 
    1,330
    تشکر تشکر شده 
    2,891
    تشکر شده در
    2,001 پست

پیش فرض پاسخ : فروش سرور مجازی ایران - ترافیک 1 به 1 - دیتاسنتر امین - شروع قیمت از 135 هزار تومان

نقل قول نوشته اصلی توسط kavehs نمایش پست ها
    ماجرا واضح و روشنه عزیز. منتظر چیزی نیستم.

• تبلیغ ترافیک ۱ به ۱ کردی ازت سرور خریدم
    • درخواست بازگشت وجه دادم چون توی چهار روز که ازت سرویس خریدم ۴ روز آفلاین بودی.
    • تلفنت بسته بود.
    • جواب تیکت نمیدادی.
    • گفتم شکایت میکنم.
    • بعد شما تهدید کردی که وکیل شرکتتون عکس کارت ملی و مشخصات منو به پلیس فتا داده و گفتی اقدام به فروش وی پی ان کردم ؟!!! اینو از اون چهار روزی که همش آفلاین بودی فهمیدی یا به سرورم هم سرک کشیدی ؟ اگر هم استفاده کردم برای استفاده شخصی بوده و به شما ربطی نداره.

من واقعا باورم نمیشه شما مشخصات مشتریتو به همین راحتی میدی به پلیس فتا چون درخواست بازگشت وجه کردم سریع گفتی ترافیک ۱ به ۱ استفاده کردی و به عقیده خودت وی پی ان فروشم ؟! حالا بماند که اگر هم باشم به شما ربطی نداره

من فقط خواستم جلوی عموم اگه توضیحی واسه رفتارت داری بدی. دیدی با تهدید و تهمت وی پی ان فروشی ساکت نمیشم گفتی تاپیک علیه ما نزن پولتو بدیم. شما سرویس منو مسدود کردی که بازگشت وجه کنی و هنوز هم واریز نکردی.

*** در آخر اینکه اگه میخوای بارخورد خوب بنویسم برات باید رفتار و سرویس خوب داشته باشی. نه اینکه تهدید کنی پولتو نمیدم یا بگی وکیل شرکتم کارت ملی و مشخصاتتو میده به پلیس فتا. واضحه که مشتری های دیگه رو هم اینجوری ساکت می کنی ***
    باسلام و احترام
    با توجه به موارد که اینجا اعلام کردید لازم هست چند مورد را به اطلاع شما برسانیم
    همانطور که اطلاع دارید مشکل سخت افزاری بوده و ما باز به توافق رسیدیم که هزینه شما را برگشت بدیم و دسترسی شما را در سایت مرکزی باز گذاشتیم که یک راه ارتباط با شما فعال باشد اما شما وقتی در تاپیک فروش ما این موارد را اعلام می کنید و میخواهید برند ما را زیر سوال ببرید ما هم مجبور به پیگیری های دیگری میشویم لذا پیرو همان صحبت ما میتونیم بازگشت وجه برای شما بزنیم تا زمانی که این تاپیک های ارسال و پاک و اگر جایی بازگو گردد که اقدام قضایی قطعا انجام میشود اما اگر قرار بر این هست که حق تان را در اینجا بگیرید که ما به اجبار مجبور به اقدام قضایی برای برند خود هستیم
    در خصوص ترافیک 1 به 1 بله ما ارائه می دهیم و هیچ گونه مشکلی بابت این موارد نیست اما استفاده از VPN در شبکه ما جرم می باشد و ما هر زمان که نیاز باشه میتونیم سرویس را لغو یا به مراجع بالاتر مدارک و مستندات ارائه بدهیم با توجه به فیلترینگ شدید از سمت LI زیرساخت و اعلام شکایت از ip ها ما هم مثل هر شرکت دیگر باید مدارک و مستندات را به مراجع قضایی ارسال نماییم

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

باسلام و احترام
    با توجه به موارد که اینجا اعلام کردید لازم هست چند مورد را به اطلاع شما برسانیم
    همانطور که اطلاع دارید مشکل سخت افزاری بوده و ما باز به توافق رسیدیم که هزینه شما را برگشت بدیم و دسترسی شما را در سایت مرکزی باز گذاشتیم که یک راه ارتباط با شما فعال باشد اما شما وقتی در تاپیک فروش ما این موارد را اعلام می کنید و میخواهید برند ما را زیر سوال ببرید ما هم مجبور به پیگیری های دیگری میشویم لذا پیرو همان صحبت ما میتونیم بازگشت وجه برای شما بزنیم تا زمانی که این تاپیک های ارسال و پاک و اگر جایی بازگو گردد که اقدام قضایی قطعا انجام میشود اما اگر قرار بر این هست که حق تان را در اینجا بگیرید که ما به اجبار مجبور به اقدام قضایی برای برند خود هستیم
    در خصوص ترافیک 1 به 1 بله ما ارائه می دهیم و هیچ گونه مشکلی بابت این موارد نیست اما استفاده از VPN در شبکه ما جرم می باشد و ما هر زمان که نیاز باشه میتونیم سرویس را لغو یا به مراجع بالاتر مدارک و مستندات ارائه بدهیم با توجه به فیلترینگ شدید از سمت LI زیرساخت و اعلام شکایت از ip ها ما هم مثل هر شرکت دیگر باید مدارک و مستندات را به مراجع قضایی ارسال نماییم
    نشد دیگه ببین پس و پیش نگو. اول تو برا بازگشت وجه بهونه آوردی گفتی وی پی ان فروشم. مدارک مشتریتو هم که میفرستی پلیس فتا. هر کسی که ترافیک ۱ به ۱ داشته باشه نمیتونه حقشو از شما بگیره. این افترا و تهمت ها خودش جرمه و اتفاقا قابل پیگیری هم هست.
    دوم اینکه دیدی با این حرفا خام نمیشم گفتی باشه پولتو میدیم ولی باید علیه ما چیزی نگی. ببین من نظرمو هر جایی که بخوام در مورد عملکردت میگم این دلیل نمیشه حق منو ندی. تابلو داری زور میگی. بهت برخورده داری با ارسال مدارک به پلیس فتا و ندادن بازگشت وجه من تلافی میکنی.
    گرو کشی اصلا حالت پیشفرض شرکت شماست حالا یا با بازگشت وجه یا با تهدید ارسال مدارک به پلیس فتا. فقط زور میزنی پول منو ندی.

الان هر کسی ازت ترافیک ۱ به ۱ استفاده کنه کارت ملیشو میفرستی پلیس فتا دیگه نه ؟ یا هر کسی در موردت بد بگه دیگه اوکی هست که پولشو بخوری نه ؟

در ضمن من بجز حقیقت اینجا چیزی ننوشتم که معنیش خراب کردن "برند" ت باشه. تویی که تهمت های گوناگون زدی که از گفته هات مدارک کامل هست و بزودی قرار تامین دلیلش هم انجام میشه. شما میتونی کار درستو بکنی و این داستان تموم بشه ولی دوست داری این مسیرو بریم.
    ویرایش توسط kavehs : July 13th, 2024 در ساعت 03:43

تشکر تشکر کرده 
    1,330
    تشکر تشکر شده 
    2,891
    تشکر شده در
    2,001 پست

نشد دیگه ببین پس و پیش نگو. اول تو برا بازگشت وجه بهونه آوردی گفتی وی پی ان فروشم. مدارک مشتریتو هم که میفرستی پلیس فتا. هر کسی که ترافیک ۱ به ۱ داشته باشه نمیتونه حقشو از شما بگیره. این افترا و تهمت ها خودش جرمه و اتفاقا قابل پیگیری هم هست.
    دوم اینکه دیدی با این حرفا خام نمیشم گفتی باشه پولتو میدیم ولی باید علیه ما چیزی نگی. ببین من نظرمو هر جایی که بخوام در مورد عملکردت میگم این دلیل نمیشه حق منو ندی. تابلو داری زور میگی. بهت برخورده داری با ارسال مدارک به پلیس فتا و ندادن بازگشت وجه من تلافی میکنی.
    گرو کشی اصلا حالت پیشفرض شرکت شماست حالا یا با بازگشت وجه یا با تهدید ارسال مدارک به پلیس فتا. فقط زور میزنی پول منو ندی.

الان هر کسی ازت ترافیک ۱ به ۱ استفاده کنه کارت ملیشو میفرستی پلیس فتا دیگه نه ؟ یا هر کسی در موردت بد بگه دیگه اوکی هست که پولشو بخوری نه ؟

در ضمن من بجز حقیقت اینجا چیزی ننوشتم که معنیش خراب کردن "برند" ت باشه. تویی که تهمت های گوناگون زدی که از گفته هات مدارک کامل هست و بزودی قرار تامین دلیلش هم انجام میشه. شما میتونی کار درستو بکنی و این داستان تموم بشه ولی دوست داری این مسیرو بریم.
    باسلام بله شما درست میگید ما کلا اشتباه و دورغ خیره انشالله مشکلی نیست
    ویرایش توسط ourweb : July 13th, 2024 در ساعت 10:31

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

باسلام بله شما درست میگید ما کلا اشتباه و دورغ خیره انشالله مشکلی نیست
    من دقیقا همینو میگم دیگه اگه غیر اینه محتویات تیکت های اون چهار روز که آفلاین بودی رو بزار همه ببینن.

چهار روز سرورت آفلاین بود
    پول منو ندادی
    سرویس منو به بهانه ترافیک یک به یک بستی
    الانم داری قلدر بازی در میاری
    اطلاعات مشتریتو هم که به پلیس فتا میدی

غیر این بود بگو همه بدونن خودت اعتراف کردی.
    ویرایش توسط kavehs : July 13th, 2024 در ساعت 18:29

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    584
    تشکر تشکر شده 
    122
    تشکر شده در
    94 پست

من دقیقا همینو میگم دیگه اگه غیر اینه محتویات تیکت های اون چهار روز که آفلاین بودی رو بزار همه ببینن.

چهار روز سرورت آفلاین بود
    پول منو ندادی
    سرویس منو به بهانه ترافیک یک به یک بستی
    الانم داری قلدر بازی در میاری
    اطلاعات مشتریتو هم که به پلیس فتا میدی

غیر این بود بگو همه بدونن خودت اعتراف کردی.
    پلیس فتا بیکار نشسته کارت ملی ها و عکس هارو میگیره تو آلبومش میگذاره ؟؟؟!!!

سایتی که ازش سرور خریدکردی اگر اینماد داره از طریق اینماد هم میتونی شکایت ثبت کنی .

داشتن سرور وی پی ان هیچ منع قانونی نداره . اگر به این دلیل میخواد مبلغ رو بازگشت نده .

شما یک اظهارنامه قضائی ارسال کن مبنی بر بازگشت هزینه پرداختی بابت محصولی که تحویل نگرفتی . و یا محصول ناقص .

پرداخت نکرد ، شکایت و باقی قضایا . فکر نمیکنم مجوز درست و درمونی هم داشته باشه . نهایتش یک دامین هست که از 2016 چندباری دست به دست چرخیده .

حق و حقوقتون رو داخل انجمن نمیتونی از کسی بگیری . اظهارنامه و شکایت زودتر تورو به نتیجه میرسونه .

موفق باشید .
    ویرایش توسط shervin110 : July 15th, 2024 در ساعت 00:50

10. تعداد تشکر ها از shervin110 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    1,330
    تشکر تشکر شده 
    2,891
    تشکر شده در
    2,001 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin110 نمایش پست ها
    پلیس فتا بیکار نشسته کارت ملی ها و عکس هارو میگیره تو آلبومش میگذاره ؟؟؟!!!

سایتی که ازش سرور خریدکردی اگر اینماد داره از طریق اینماد هم میتونی شکایت ثبت کنی .

داشتن سرور وی پی ان هیچ منع قانونی نداره . اگر به این دلیل میخواد مبلغ رو بازگشت نده .

شما یک اظهارنامه قضائی ارسال کن مبنی بر بازگشت هزینه پرداختی بابت محصولی که تحویل نگرفتی . و یا محصول ناقص .

پرداخت نکرد ، شکایت و باقی قضایا . فکر نمیکنم مجوز درست و درمونی هم داشته باشه . نهایتش یک دامین هست که از 2016 چندباری دست به دست چرخیده .

حق و حقوقتون رو داخل انجمن نمیتونی از کسی بگیری . اظهارنامه و شکایت زودتر تورو به نتیجه میرسونه .

موفق باشید .
    باسلام
    ما تا جایی که تونستیم سازش نشان دادیم هزینه رو هم برگشت زدیم براشون و وکیل شرکت هم باهاشون امروز صحبت کردن و قرار بود مطالب ارسالی رو پاک کنن و این قضیه جمع بشه اما ایشون درخواست های دیگه ای دارند که ما مجبوریم از طریق مراحل قضایی پیگیر موارد بشیم ما تا جایی که میشده همکاری لازم رو داشتیم باهاشون اما چندین بحث وجود داره مثل فحاشی های که در تیکت هست و یا عنوان کلاه برادر که نام بردن تمام مستندات موجود که انشالله پیگیری میشه و به سرانجام خواهد رسید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    584
    تشکر تشکر شده 
    122
    تشکر شده در
    94 پست

باسلام
    ما تا جایی که تونستیم سازش نشان دادیم هزینه رو هم برگشت زدیم براشون و وکیل شرکت هم باهاشون امروز صحبت کردن و قرار بود مطالب ارسالی رو پاک کنن و این قضیه جمع بشه اما ایشون درخواست های دیگه ای دارند که ما مجبوریم از طریق مراحل قضایی پیگیر موارد بشیم ما تا جایی که میشده همکاری لازم رو داشتیم باهاشون اما چندین بحث وجود داره مثل فحاشی های که در تیکت هست و یا عنوان کلاه برادر که نام بردن تمام مستندات موجود که انشالله پیگیری میشه و به سرانجام خواهد رسید

دوست عزیز

همه ما نه صرفا سایت هاستینگ ، بلکه سایت فروشگاهی و سایت خدماتی داشتیم و داریم .

بارها شده مشتری اومده با خواست خودش مبلغ رو داخل درگاه پرداخت کرده و خدمات رو تحویل گرفته و بعدا پیام داده که شما کلاهبردارید و مبلغش فکر کردم ریال هست و خیلی بالا میگیرید .

قانونا و وجدانا و شرعا هیچ مشکل و موردی متوجه من نبوده ، ولی صرفا به خاطر این که یک مشتری ناراضی نداشته باشم ، مبلغش رو مرجوع کردم .

مناره کج

روایت شده است در حدود 600 سال پیش بهترین معماران ایرانی مشغول ساخت مسجدی عظیم در اصفهان بودند …

در روزهای پایانی اتمام بنای مسجد و چند روز مانده به افتتاح مسجد کارگرها و معماران جمع شده بودند و آخرین خرده کاری ها را انجام می دادند

پیرزنی از آنجا رد میشد وقتی مسجد را دید به یکی از کارگران گفت : فکر کنم یکی از مناره ها کمی کجه!

کارگرها خندیدند و گفتند نه مادر جان این مناره را بهترین معماران ایران ساخته اند …

اما معمار تا این حرف را شنید سریع گفت : چوب بیاورید! کارگر بیاورید!

چوب را به مناره تکیه بدهید و فشار بدهید…

فششششششااااررر دهید دارد صاف می شود …

در حال فشار روی مناره مدام از پیرزن میپرسید : مادر ببنید درست شد؟

مدتی طول کشید تا پیرزن گفت : بله الان درست شد دیگر فشار ندهید !!!

پیرزن بخاطر اینکه حرفش را قبول کردند تشکر کرد و دعایی کرد و رفت …

کارگرها حکمت این کار بیهوده و فشار دادن مناره را از معمار با تجربه پرسیدند ؟

معمار گفت: اگر این پیرزن راجع به کج بودن این مناره با دیگران صحبت می کرد و شایعه پا می گرفت این مناره تا ابد کج می ماند و دیگر نمی توانستیم اثرات منفی این شایعه را پاک کنیم. این است که من گفتم در همین ابتدا جلوی آن را بگیرم !

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

باسلام
    بله ایشون مبلغ رو بالاخره واریز کردن.
    درخواست های دیگه من چیزای عجیلی نیست. کارت ملی و مشخصات منو باید پاک کنی از سیستمت و به خاطر تهمت وی پی ان فروشی باید عذرخواهی کنی. فحاشی هم کسی نکرده بهت محتویات تیکت ضمیمه پرونده شده.

تشکر تشکر کرده 
    1,330
    تشکر تشکر شده 
    2,891
    تشکر شده در
    2,001 پست

بله ایشون مبلغ رو بالاخره واریز کردن.
    درخواست های دیگه من چیزای عجیلی نیست. کارت ملی و مشخصات منو باید پاک کنی از سیستمت و به خاطر تهمت وی پی ان فروشی باید عذرخواهی کنی. فحاشی هم کسی نکرده بهت محتویات تیکت ضمیمه پرونده شده.
    ما هم مدارک کامل رو داریم هیچ نگران نیستیم فحش های شما در تیکت ها هست قول که دادید هم هست که زدید زیر حرف تان معلوم کسی که اعلام میکنه ۴ روز سرور من قطع ۱۸۰ گیگ ترافیک ۱ به ۱ مصرف داشته بعد میاد میگه به من تهمت می‌زنید ما کاملا مدارک رو جمع کردیم و حتما بعد از تعطیلات اقدام میکنیم
    مخصوصا بخاطر تاپیک دومی که زدید که یاد بگیرید با اعتبار مجموعه کسی دیگه بازی نکنید ما تا جایی که تونستیم همکاری کردیم اما بابت نام بردن کلاه بردار یا حرف های مثل سرطان یشه به جون عزیزت حتما پیگیری میشه و مخصوصا این نوشته هایی که هم بر علیه ما ایجاد شده شما قول دادی حتی به وکیل گفتی پول واریز کن پاک میکنم الان مسیر دیگه ای رو پیش گرفتید هیچ نگران نباشید

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin110 نمایش پست ها
    دوست عزیز

همه ما نه صرفا سایت هاستینگ ، بلکه سایت فروشگاهی و سایت خدماتی داشتیم و داریم .

بارها شده مشتری اومده با خواست خودش مبلغ رو داخل درگاه پرداخت کرده و خدمات رو تحویل گرفته و بعدا پیام داده که شما کلاهبردارید و مبلغش فکر کردم ریال هست و خیلی بالا میگیرید .

قانونا و وجدانا و شرعا هیچ مشکل و موردی متوجه من نبوده ، ولی صرفا به خاطر این که یک مشتری ناراضی نداشته باشم ، مبلغش رو مرجوع کردم .

مناره کج

روایت شده است در حدود 600 سال پیش بهترین معماران ایرانی مشغول ساخت مسجدی عظیم در اصفهان بودند …

در روزهای پایانی اتمام بنای مسجد و چند روز مانده به افتتاح مسجد کارگرها و معماران جمع شده بودند و آخرین خرده کاری ها را انجام می دادند

پیرزنی از آنجا رد میشد وقتی مسجد را دید به یکی از کارگران گفت : فکر کنم یکی از مناره ها کمی کجه!

کارگرها خندیدند و گفتند نه مادر جان این مناره را بهترین معماران ایران ساخته اند …

اما معمار تا این حرف را شنید سریع گفت : چوب بیاورید! کارگر بیاورید!

چوب را به مناره تکیه بدهید و فشار بدهید…

فششششششااااررر دهید دارد صاف می شود …

در حال فشار روی مناره مدام از پیرزن میپرسید : مادر ببنید درست شد؟

مدتی طول کشید تا پیرزن گفت : بله الان درست شد دیگر فشار ندهید !!!

پیرزن بخاطر اینکه حرفش را قبول کردند تشکر کرد و دعایی کرد و رفت …

کارگرها حکمت این کار بیهوده و فشار دادن مناره را از معمار با تجربه پرسیدند ؟

معمار گفت: اگر این پیرزن راجع به کج بودن این مناره با دیگران صحبت می کرد و شایعه پا می گرفت این مناره تا ابد کج می ماند و دیگر نمی توانستیم اثرات منفی این شایعه را پاک کنیم. این است که من گفتم در همین ابتدا جلوی آن را بگیرم !

نه عزیز نه ما هاستینگ تابستون هستیم نه تازه به دوران رسیده از ۲۰۱۲ داریم کار می‌کنیم دفتر و همه چیز هم هست اینجا قشنگ معلوم ایشون با برنامه ریزی دقیق برای خراب کردن برند ما رو خراب کنه چطور یکسال سرور داشت ایرادی نبود الان همه چیز بهم ریخت قطعا پیگری قضایی میکنیم برای برند مان چون ایشون با اعتبار مجموعه ما بازی کرده و فکر میکنه میتونه امتیاز بگیره ما چندین نوبت با ایشون همکاری کردیم پولش رو هم پس دادیم الان که میگه کلاه برادر کردیم باید این رو ثابت کنه باید به فحش هایی که در تیکت داده جواب بده باید بخاطر ایجاد این مطالب و تاپیک دومی که زده پاسخ بده
    ویرایش توسط ourweb : July 15th, 2024 در ساعت 14:10

صفحه 11 از 12 نخستنخست ... 789101112 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)