PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تصمیم گیری جهت ادامه کار فروم

salman
November 11th, 2013, 23:34
سلام دوستان.

حدود دو سال پیش جهت تمرین و یادگیری کار با ویبولتین فرومی راه اندازی کردم و به گذاشتم مطلب پرداختم.

فروم رویکرد تخصصی نداره و از مطالب عمومی زیادی تشکیل شده به همین جهت نتونستم به عنوان فرومی تخصصی تبلیغات کنم.

در حال حاظر حدود 5000 هزار تاپیک و 40 هزار پست با حدود 1200 تا یوزر داره که البته اکثر مطالب کار حدود 10 تا یوزر اصلی هست. با توجه به اینکه فروم رو تر و تمیز نگه داشتم و مطالب بیهوده و تاپیکهای تفریحی توش نداره و بیشتر مطالبش با زحمت تهیه شده و قسمت های بسیار مفیدی داره به نظرتون چکار کنم؟ کلاً بک آپ بگیرم و جمعش کنم و یا برای رونق اش پیشنهادی دارین؟

ضمن اینکه از انجام کارهای فانتزی و آگهی های جذب مدیر و تبدیل کردن به فروم تفریحی اصلاً خوشم نمیاد. آیا در جهت رشد کیفی و فنی و جذب مخاطب پیشنهادی دارید ؟

ممنون

soheyl_ir89
November 11th, 2013, 23:51
دوست عزیز

تصمیم بگیر که می خوای خودتون ادامه ش بدید و گسترشش بدید؟

اگر آره که ادامه بدید

اگر نه؛ بفروشش یا مدیر استخدام کن (یه جورایی اجاره ش بده).

اما بکاپ نگیر و ولش کنی. یا این که ببندیش. حیفه همینم.

موفق باشی

ali0000
November 11th, 2013, 23:54
بهترین گزینه واگذاری فروم هست ، تو فکر بکاپ و این حرفا نباش که مطالب روز به روز جدیدتر و شمایل و استایل وب سایتها و انجمن ها نیز متفاوت تر میشن

salman
November 11th, 2013, 23:58
به هیچ عنوان قصد فروش یا واگذاری ندارم.

برای پیشرفت و از رکود دراومدن ایده و پیشنهاد میخوام. با توجه به اینکه فروم های با رویکرد عمومی مثل قارچ دراومدن...

sarwhost
November 12th, 2013, 00:14
اگر ادرس میدادین بهتر ایده میدادن دوستان

salman
November 12th, 2013, 00:20
اگر ادرس میدادین بهتر ایده میدادن دوستان

خدمت دوستان

NETZTODAY (http://www.netztoday.com)