PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : امان واریز پول به حساب های غیر وریفای هست؟ + خریدار حساب پی پال پریمر

farhad_mot
September 3rd, 2013, 20:05
سلام دوستان
یک سوال و یک سفارش داشتم

سوال:
ایا امکان واریز پول به هر مقدار به حساب های غیر وریفای وجود دارد؟ یعنی اینکه به فرض من حسابم را وریفای نکنم و محصولی را بفروشم و دیگران مقداری پول مثلا 1000 دلار به حساب من واریز کنند بعد از اینکه خواستم پول را از حسابم خارج کنم برم حسابم را وریفای کنم.

سفارش:
به یک حساب وریفای شده پریمر پی پال نیاز دارم که بالانس هم داشته باشه.لطفا کسانی که همچین حسابی دارندو می خوان بفروشن قیمت را پ.خ کنند.
با تشکر

hadipro
September 3rd, 2013, 20:56
سلام دوستان
یک سوال و یک سفارش داشتم

سوال:
ایا امکان واریز پول به هر مقدار به حساب های غیر وریفای وجود دارد؟ یعنی اینکه به فرض من حسابم را وریفای نکنم و محصولی را بفروشم و دیگران مقداری پول مثلا 1000 دلار به حساب من واریز کنند بعد از اینکه خواستم پول را از حسابم خارج کنم برم حسابم را وریفای کنم.

حساب قبل از واریز باید ورفای شود. ضمنا" 1000$ خیلی بیشتر از مقداری پول هست واریز یکجا این مبلغ اصلا" توصیه نمیشه!

موفق باشید :53:

arc1o0
September 3rd, 2013, 21:13
سلام دوستان
یک سوال و یک سفارش داشتم

سوال:

سفارش:
به یک حساب وریفای شده پریمر پی پال نیاز دارم که بالانس هم داشته باشه.لطفا کسانی که همچین حسابی دارندو می خوان بفروشن قیمت را پ.خ کنند.
با تشکر

با سلام

ما حساب های وریفای شده قدیمی داریم با سابقه ارسال و دریافت.

این اکانت ها از آمریکا صادر شده اند و 6-12 ماه قبل وریفای شدن- مزیت اکانت های قدیمی گیر دادن کمتر پی پال هستش.

در صورت تمایل می توانید با ما در تماس باشید.

fausjus
September 3rd, 2013, 21:15
سلام دوستان
یک سوال و یک سفارش داشتم

سوال:

سفارش:
با تشکر

خیر خطرناک هست و قابل دریافت نیست. در صورت نیاز به وریفای نمودن کارت های ویزا / مستر برای تایید داریم .