PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی کارت بانکب پاسارگاد داره ؟

r.sharifi
August 26th, 2013, 17:34
با سلام
از کاربران انجمن کسی از بانک پاسارگارد کارت بانکی داره ؟
میخواستم یه کارت مجازی پاسارگاد برام بخره. چوت خرید فقط با کارت پاسارگاد انجام میشه.
هزینه اش هرچی باشه میدم.
ضروری نیاز دارم

sarvar
August 26th, 2013, 17:42
سلام
من دارم ولی اول باید لینک جای که خرید انجام مدید لطف کنید.

samansystems
August 26th, 2013, 18:20
آقای ابوترابی چيزی که شما از دوستان ميخواين يک مورد خطر پذير هست.
کارت مجازی به نام فرد صادر ميشه. بعد اگر خدای نکرده هر خريد و فروش غير مجازی انجام بشه پای اون فرد گيره.
بهتره خودتون اقدام کنيد.

j4b3r
August 26th, 2013, 18:36
سلام
من این کار رو برای بهترین دوستم هم انجام نمیدم.
‌‌ریسک خیلی بالاست

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4

PayamResun.Ir
September 3rd, 2013, 22:54
دوستان ببخشید تاپیک قبلی رو میارم بالا ولی ایشون کلاه بردارن و از این روش استفاده می کنند که گیر نیافتند...
اگر کسی برای ایشون کارتی خریده فورا به پلیس خبر بده و به من خبر بده تا زمیمه پرونده ایشون بشه...
موفق و پیروز باشید

mehrabrajabi
September 3rd, 2013, 23:09
دوستان ببخشید تاپیک قبلی رو میارم بالا ولی ایشون کلاه بردارن و از این روش استفاده می کنند که گیر نیافتند...
اگر کسی برای ایشون کارتی خریده فورا به پلیس خبر بده و به من خبر بده تا زمیمه پرونده ایشون بشه...
موفق و پیروز باشید
یک سوال شمااز کجا میدونید ایشون کلاه بردارن؟
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
من کارت بانک پاسارگاد دارم اگه کارت مجازی میخوای برات میگیرم ولی دوتا شماره تلفن ازت میخوام(ثابت،همراه)- کپی شناسنامه و کارت ملی + ادرس منزل + شماره حساب و شماره کارتی که داری
در ضمن چون هرچی خرید یا دریافت میکنی برای من اس ام اس میشه هر پرداختی که میکنی من میرم بررسی میکنم ببینم از کجا و برای چی خرید شده اگه دیدم مشکلی نداره که هیچی ولی اگه داشت همون جا کارت رو مسدود میکنم هرچی پول بود داخلش ضبط میشه و پولی که واریز شده داخلش از هر کارت دیگه ای برگردونده میشه به همون حساب.و بعد هزینه ی بررسی اینجور چیزا که وقت لازم داره 70 تومن هست که فکر کنم این جزء شرایط تمامی دوستان درباره صدور کارت هست که ولی فکر کنم شما خودتون برید بانک یک حساب جدید بسازید و کارت بگیرید هم هزینه کمتر و هم دردسر کمتری داره.
-------------------------------------------------
ببخشید منصرف شدم از صدور این کارت بدلیل شفاف سازی دوستان

PayamResun.Ir
September 3rd, 2013, 23:13
دوست عزیز من مدرک هم دارم ولی چون اینجا یه محل عمومیه شاید درست نباشه گفتنش...
ایشون همون کاربر علی اکبری هستن که چند روز پیش تمامی تالار از کارشون با خبر شده بودن...
ایشون درگاه بانک سینا رو جعل کرده بود و با شکایت ما و دوستان سایتشون بسته شد و به فتا گزارش شد..
الان هم با این اکانت به فعالیتشون ادامه می دادند ولی من فهمیدم و گزارش دادم..
کاملا هم مطمئنم و فردا صبح ازشون شکایت رسمی خواهد شد...
موفق باشید