PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درگاه های پرداخت واسطه , قابلیت ها , مشکلات و ...

vp_server
August 16th, 2013, 08:17
با سلام خدمت همه ی دوستان و یوزرهای wht
همینطور که از اسم تایپیک مشخصه , تایپیک انتقادی , پیشنهادی هست!

به نظر شما درگاه های پرداخت واسه به کدام قابلیت های مهم مجهز نشده اند؟!
چه کمبود هایی دارند؟!
چه چیز درگاه باعث جذب شما میشود؟!
چه چیز باعث مهاجرت شما به درگاه دیگر خواهد شد؟!
درگاه پرداخت واسطه ایده آل از نظر شما چگونه است؟

از همه ی دوستانی که در این تایپیک شرکت میکنند کمال تشکر رو دارم :)

rezaonline.net
August 16th, 2013, 14:51
روی کارمزد ها و تسویه حسابها میتونید به خوبی مانور بدید .

cpanelfa.ir
August 16th, 2013, 15:02
سلام.

چه چیز درگاه باعث جذب شما میشود؟!

درگاه مسقیم بدهد
بدون ثبت تسویه حساب ، به صورت آنی پول را واریز کند
سامانه پیامکی داشته باشد
کارمزد از حد معینی بالاتر نرود
ماژول های متعددی داشته باشد
جدید:قابلیت واریز پول به حساب بانکی دیگران را داشته باشد.یعنی درخواست دهیم پول واریز شود به حساب بانکی طرف دیگری

rezaonline.net
August 16th, 2013, 16:24
بدون ثبت تسویه حساب ، به صورت آنی پول را واریز کند
این امکان از طرف بانکها وجود نداره ، چون اصلا وبسرویسی برای انتقال شتابی در نظر گرفته نشده .
لذا تمامی تسویه حسابها دستی انجام میشه

vp_server
August 18th, 2013, 10:59
دوستان نظر دیگه ای ندارن؟

vp_server
August 24th, 2013, 22:31
up,,,

Mohammad_reza
August 24th, 2013, 23:18
ماژول های متعدد !
پی لاین در این زمینه خیلی خوب پیش رفته.
امکان درج نام فروشگاه ما در سایت بانک ، به جای نام درگاه واسطه !
تسویه حساب های فوری ، مثلن زرین پال اوایل 2-3 روز طول میکشید تسویه الان رو نمی دونم سر همین قضیه من کوچ کردم به پی لاین. البته زرین پال بعنوان اولین درگاه واسطه ، جای بسی تقدیر و تشکر داره ...
ولی زرین پال تا وقتی سر و کله بقیه پیدا نشده بود اصلن به فکر افزایش امکانات و ... نبود. اما پی لاین از ابتدا هر روز بهتر از دیروز می شد و این از نظر من فوق العادست.

درضمن ، توصیه ای که به کاربرا می کنم ، در ارائه اسکن کارت ملی و شناسنامه ، به درگاه ها ، دقت کنید. امکان سوء استفاده فراوونه.
ترجیحا آدرس سایت درگاه رو روی اسکن بنویسید. مثلن :
" فقط برای استفاده زرین پال ، اعتبار دیگری ندارد "

ehsan_296
August 24th, 2013, 23:32
تعدد ماژول ها - تعدد بانک ها - تسویه سریع - سرعت انتقال درگاه مهم ها هستند که به نظرم میهن پال استفاده کردم عالیه با کارمزد ۱ درصد

vp_server
September 25th, 2013, 21:25
...Up

samansystems
September 26th, 2013, 00:29
درگاه پرداخت مستقيم بديد به اسم سايت پذيرنده. مثل درگاهی که سايت زير داره استفاده ميکنه:

http://ubanner.ir/%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA/

Mohammad_reza
September 26th, 2013, 01:20
درگاه پرداخت مستقيم بديد به اسم سايت پذيرنده. مثل درگاهی که سايت زير داره استفاده ميکنه:

http://ubanner.ir/%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA/

اونقدرا هم اختصاصی نیست. هم توی صفحه انتقال به دروازه پرداخت لوگو زرین پال میاد ، هم توی صفحه پرداخت ...

samansystems
September 26th, 2013, 07:11
اونقدرا هم اختصاصی نیست. هم توی صفحه انتقال به دروازه پرداخت لوگو زرین پال میاد ، هم توی صفحه پرداخت ...

خوب ايشون ميتونن اختصاصی ترش رو بدن.

Mohammad_reza
September 26th, 2013, 12:36
خوب ايشون ميتونن اختصاصی ترش رو بدن.

منظورتون از ایشون کیه ؟ اگه منظورتون پذیرنده هست. یعنی میتونن لوگو خودشون رو بجای لوگو زرین پال استفاده کنند ؟
اگه منظورتون منم ، من همینم نمی تونم بدم چون کارم این نیست. نمی دونم امکانات سیستم بانکی تا چه حد بهتون اجازه اینکارو میده ، ولی وقتی تونستید پذیرنده رو تو صفحه پرداخت تغییر بدید ، تغییر لوگو دیگه کاری نداره. اونم می تونید.
البته این کار یک سری ریسک ها و مسئولیت هایی هم برای سرویس دهنده ها (در مواقعی که شکایتی بخواد صورت بگیره) داره که خودشون باید تصمیم بگیرن این مسئولیت ها رو بعهده بگیرن یا نه...

samansystems
September 26th, 2013, 12:40
منظورتون از ایشون کیه ؟ اگه منظورتون پذیرنده هست. یعنی میتونن لوگو خودشون رو بجای لوگو زرین پال استفاده کنند ؟
اگه منظورتون منم ، من همینم نمی تونم بدم چون کارم این نیست. نمی دونم امکانات سیستم بانکی تا چه حد بهتون اجازه اینکارو میده ، ولی وقتی تونستید پذیرنده رو تو صفحه پرداخت تغییر بدید ، تغییر لوگو دیگه کاری نداره. اونم می تونید.
البته این کار یک سری ریسک ها و مسئولیت هایی هم برای سرویس دهنده ها (در مواقعی که شکایتی بخواد صورت بگیره) داره که خودشون باید تصمیم بگیرن این مسئولیت ها رو بعهده بگیرن یا نه...

منظور از ايشون استارتر تاپيک هست که قصد دريافت ايده برای راه اندازی سرويس مشابه رو دارن.
تغيير لوگو هم انجام ميشه. ولی يک بازه چند روزه زمان ميبره. ظاهرا لوگوی اين سايت فراموش شده بروز رسانی بشه که با پيگيری طی روزهای آتی حل خواهد شد.

vp_server
September 26th, 2013, 13:13
سرویس درگاه ما طی چند روز آینده با قابلیت های جدید شروع به کار خواهد کرد..
از تمامی دوستان خواهشمندیم اگر امکانات یا کمبودی در درگاه های فعلی میبینند اطلاع دهند تا کاملترین سایت را در این زمینه ارائه دهیم...

vp_server
September 30th, 2013, 23:18
...up