PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : asiatech مزخرف ترین isp ایران

hack2hacker
June 26th, 2013, 13:23
سلام
دو روزه نت اسیا تک گرفتم 256 نقره ای نا محدود حالا سرعت دانلود ۲۵ هستش
مکالمات من با پشتیبان و قوانین چرت و پرت این isp
سلام چرا سرعت دانلود من از ۱۰۰ اومده روی ۳۰ و کمتر؟
-----------
مشترک گرامی با سلام
با توجه به اینکه گیگ هدیه شما به اتمام رسیده است سرعت شما بین 25 تا 30 میباشد.
-------------
من کلان ۲ روزه وصل کردم از اولش سرعت دانلود ۳۰ بود

گاهی اوقات به ۱۰۰ میرسید

روی هم رفته ۱۰۰ مگ هم استفاده نکردم
------------
با سلام
حجم هدیه شما به صورت روزانه محاسبه میگردد و روزی 137 مگ شما میتوانید با سرعت بالا دانلود داشته باشید.
با احترام

M.S.R
June 26th, 2013, 13:34
سلام
من از این شرکت اینترنت نداشتم اما اگر ان 256 که نوشتین منظورتون 256kbps باشد سرعت دانلود شما باید 32KBps باشد.
در سروریس های نامحدود تا جایی که من خبر دارم سرعت بیشتر نیمی دهند.

hack2hacker
June 26th, 2013, 13:35
parsonline دارم
128
سرعت دانلود 120
چی می گید حالا ؟

M.S.R
June 26th, 2013, 13:39
parsonline دارم
128
سرعت دانلود 120
چی می گید حالا ؟

دستشون درد نکنه!
من خودم چندین اشتراک اینترنت دارم ان هایی که محدودیت حجمی دارن سرعت دانلود بیشتری دارن. مثلا یکی از سرویس های من 1 مگ است اما سرعت دانلود 700 کیلوبایت! اما برای هر گیگ باید 2500 هزینه کنم.
فکر کنم الان یکم ناراحت هستید بهتره موقع تایپ کردن بیشتر دقت کنید.

hack2hacker
June 26th, 2013, 13:41
خوب معلومه محدود هرچی سرعت بالا تر باشه براشون به صرفه تر
گیگ سری تر می سوزه و...

ServerDL.com
June 26th, 2013, 17:03
100% موافق هستم
من هم آسیانک دارم و کلا ناراضی !!
من 4 سال مخابرات دارم + 4 سال صبانت
همیشه 2 خط دارم !
تو این 4 سال همیشه سرویسم راضی کننده بوده
حال 2 ماه پیش به پیشنهاد یکی از دوستان و دیدن قیمت مناسب اسیاتک از این شرکت سرویس گرفتم قرار بود پورت 1024 تا سرعت 300 کیلوبایت باز باشد !
ولی ما تو این 2 ماه کمتر از 150 دیدیم .
گاهی اوقات هم 70 !! خلاصه بگم به درد بخور نیست .
در خیلی مواقع هم به دلیل شبکه ضعیفی که دارد سایت ها دیر ست می شوند و همچنین گاهی اوقات مجبورید در روز چندین بار مودم خود را ریستارت کنید تا نتورک بیاید .
یک کلام : مزخرف .

Merihidden
June 26th, 2013, 18:44
اسیاتک 2Mbit و 120gb ترافیک سالانه دارم و کاملا ناراضی و متاسفانه اشتباه کردیمو یه ساله گرفتیم واقعا کیفیت پایین هست سرعت با موبایل که در حد ۳۰ ۴۰ kb رو کامپیوتر اگر با idm دانلود کنیم ممکن سرعت به 300kb برسه اما در ساعت های خیلی خلوت در حالی که قبلا شاتل و صبانت داشتیم و اصلا مشکلی با سرعت نبود و اینکه 100% اشتباه از اسیا تک سرویس گرفتن

hack2hacker
June 27th, 2013, 11:37
من موندم این همه جایزه و تندیس برا چی گرفته؟
سرعتش از نت مخابرات هم اشغال تره

DaryaHost
June 27th, 2013, 11:43
من موندم این همه جایزه و تندیس برا چی گرفته؟
سرعتش از نت مخابرات هم اشغال تره
دیگه خودت باید بدونی چرا انقدر لوح و تندیس گرفتن دیگه تعجب نداره :دی

rezarostami
June 27th, 2013, 11:50
اسیاتک مثل سرویس دهی رایگان میمونه کاربر رو نمیتونه راضی کنه . ما قبلا از شبدیز کرج استفاده داشتیم که هزینه ها رفت بالا رفتیم سراغ آسیاک که به یک ماه نرسیده سرویس رو لغو کردیم و از مخابرات گرفتیم . در کل شبکه قدرتمندی نیست و پشتیباهی هم که فقط میگه درست میشه :دی

DaryaHost
June 27th, 2013, 11:53
اسیاتک مثل سرویس دهی رایگان میمونه کاربر رو نمیتونه راضی کنه . ما قبلا از شبدیز کرج استفاده داشتیم که هزینه ها رفت بالا رفتیم سراغ آسیاک که به یک ماه نرسیده سرویس رو لغو کردیم و از مخابرات گرفتیم . در کل شبکه قدرتمندی نیست و پشتیباهی هم که فقط میگه درست میشه :دی
پس همشهری هستی :d خداییش مخابرات حرف نداره! نزدیک دو ساله که دارم تاحالا یک یا دوبار بیشتر اذیت نکرده همیشه آپ بوده

hack2hacker
June 27th, 2013, 11:57

من که ۱ روز گرفتم فرداش گفتم جم کنن
تازه پولم پس نمیدن

alaviyoon
June 27th, 2013, 16:03
من 256 از مخابرات گرفتم دانلودم روی 700 هستش و تا یک مگ هم بعضی مواقع میره .
یا حق

rezarostami
June 28th, 2013, 17:14
پس همشهری هستی :d خداییش مخابرات حرف نداره! نزدیک دو ساله که دارم تاحالا یک یا دوبار بیشتر اذیت نکرده همیشه آپ بوده باعث افتخاره با شما همشهری باشیم ;;) مخابرات از همه نظر عالیه تیم پشتیبانی حرفه ای سرعت خوب و مناسب و قیمت خوب و نصب سریع خط ما 2 ساعت بعد از سفارش فعال شد که واقعا متعجب شده بودیم :دی

rezarostami
June 28th, 2013, 17:15
یا حق

عزیز شما از مخابرات آمریکا نت گرفتی که این سرعت دانلودتونه ؟!؟!!

iman00
June 28th, 2013, 17:37
یا حق
:d
لاف
خدایی 700 کیلو بایت دانلود میکنی
من از مخابرات نت داشتم از شاتل هم داشتم
مخابرات تاحالا بیشتر از 100 تا دانلود نکردم اون هم 1 مگ بود
ولی شاتل من دارم سرویس تا 1 مگ هم شده سرعت دانلود ولی پینگ مخابرات بعد نبود ولی شاتل راضی کنندست توی پینگ و سرعت دانلود

HadishWeb
June 28th, 2013, 17:46
ولی به نظر من آسیا تک بهترین
من ۱ سال ازش استفاده میکنم
واقعا عالیه

hostorder
June 28th, 2013, 18:02
مکس نت از همه بهتر است

hostorder
June 28th, 2013, 18:07
:d
لاف
خدایی 700 کیلو بایت دانلود میکنی
من از مخابرات نت داشتم از شاتل هم داشتم
مخابرات تاحالا بیشتر از 100 تا دانلود نکردم اون هم 1 مگ بود
ولی شاتل من دارم سرویس تا 1 مگ هم شده سرعت دانلود ولی پینگ مخابرات بعد نبود ولی شاتل راضی کنندست توی پینگ و سرعت دانلود

پینگ مکس نت 70 80 هم میشه شاتل هم این طوره؟

DATAFARM.IR
June 28th, 2013, 19:29
یک موردی که بهش رسیدم!

آسیاتک بستگی به منطقه مخابراتی شما داره...

بین آشغال تا بهترین isp در نوسان هست...

Hoomanf
June 29th, 2013, 00:15
عزیزه من کاملا هم درسته، شما وقتی 256 میگیری نا محدود، دقیقا هم سرعتت رویه 256 کیلوبیته که میشه حدود 30 کیلوبایت.
ولی وقتی سرویس حجمی میگیری، برای اینکه بیشتر پولی که میدی بابت گیگ اضافست پهنای باند رو براتون باز میزارن که سریع تموم کنید، دوباره گیگ بخرید.
ولی وقتی نامحدود میگیرید چه دلیلی داره پهنای باند رو براتون تا 1مگابیت باز بذارن؟

delta
June 29th, 2013, 00:36
دوست گرامی استاندارد سرعت همینه... 256 بیشتر از 32 نباید بده و 512 هم سرو تهش 70 ... آنی که بعضی وقتها سرعت میزنه بالا یعنی پورت خالی هست و مال مخابرات بیشتر مواقع سرعت بالاست چون پورتشون خالی هست میزارند کسی دیگر ازا ین پورت خالی استفاده کنه و چون دلشون نمیسوزه برای پهنای باند و... میزارند آزاد باشه.. اما آسیاتک و امثال ان اینقدر مشتری دارند که دلیلی بر افزایش سرعت نمیبینند!! واسه همین مشتری زیادی داشتن تندیس گرفتند..
من شخصا رفتم مخابرات بهم گفتند فعلا سرویس نمیدند!! یعنی کلا واسشون مهم نیست مشتری اضافی.. اما حالا همین isp های دیگر بری اگر جا هم نداشته باشه میزارتت تو صف و نوبت و اینقدر پورتشون شلوغه که اگر سرویستم وصل بشه سرعت پایین هست...

ایشون هم راست میگند.. من تو اندیشه سبز گیلان رشت شنیده بودم بعضی وقتها سرعت کاربرها به 1 - 1.5 مگابایت در ثانیه هم میرسه!! پورت خالی میشه و ازاینور هم میخوان حجم کاربرا سریع تموم بشه سرعت رو میبرند بالا!!

worldhosting
June 29th, 2013, 10:10
فقط پیشگامان 128KB/s دارم سرعت دانلودش تا 260 میره ...........آپلود هم تا 100 یعنی عاشقه پیشگامانم