PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 2 تا سوال : یکی در مورد ارور ، یکی در مورد نحوه ریستارت کردن ,d \d hs ویندوز

Ali-baba
May 27th, 2013, 15:59
سلام

سوال اول : ارور زیر ؟

دیروز وی پی اس با رم 2 گیگ تهیه کردم متاسفانه دیشب که هنگ کرده بود و نرم افزار تورنت کار نمیکرد ( با توجه به اینکه قبل از خرید در مورد نصب تورنت و نداشتن مشکل هماهنگ کرده بودم ) و صفحه مرورگر هم درونش قفل شده بود . امروز هم که اصلا وصل نمیشه و ارور زیر رو میده :

http://s1.picofile.com/file/7780277632/eror.png

سوال 2 : ریستارت

با توجه به اینکه نرم ازار تورنت در وی پی اس قفل کرده بود تصمیم به ریستارت کردن سیستم داشتم که این مورد رو نتونستم در ویندوز وی پی اس ببینم به همین جهت تیکت زدم که جواب مبهم زیر برام اومده بدون هیچ توضیحی و ممنون میشم دوستان کمی راهنمایی بفرمایند :

جواب پشتیبانی :

کارمندان
27/05/2013 01:40

robot.ypur-server.ir < vsphere 5.1
your-server.ir < web

---------------------------

ممنون از شما

پ.ن : یادمه تقریبا 2 سال پیش یک وی پی اس 512 از یکی از دوستان در همین انجمن تهیه کردم . تازه الان میفهمم چه خدمات با کیفیتی ارائه میکرده . خدا پدر و مادرش رو بیامرزه . وی پی اس ویندوز مثل ساعت کار میکرد و آخ هم نمیگفت . قابلیت ریستارت از طریق خود کاربر هم فراهم بود . واقعا دستمریزاد به بعضی ها که خدمات عالی ارائه میدن و پولی که میگیرند از شیر مادر حلال تره

PENOIL
July 27th, 2013, 01:34
سلام

از ما سرویس گرفتید مشخص هست :دی

ادر اول باید با برنامه وی اس فر وصل بشید که خیلی بهتر هست

و ادرس دوم با مرورگر هست

وصل بشید ور قسمت vm and templates برید
اونجا وی پی استون مشخص هستن

کلیک کنید و میتونید هرکاری که بخواهید روش انجام بدید

milad0x
July 27th, 2013, 16:51
چه از طریق مرورگر و چه ار طریق برنامه وی ام ور سخته
نرم افزار SolarWinds VM Console دانلود و نصب کنید هم کم حجمه هم کار باهاش آسونه
بعد نصب ای پی ای رو که بهتون دادند وارد کنید ( robot.your-server.ir ) به علاوه یوزر و پسورد
بعد هم خیلی راحت می تونید وی پی استون رو رستارت کنید

mahkoom021
July 27th, 2013, 21:55
تاپیک ماله می 2013 هست

milad0x
July 27th, 2013, 22:05
تاپیک ماله می 2013 هست
بله هم بنده هم آقا شایان میدونستیم این تاپیک برای می 2013 هستش
من خودم امروز به این مشکل برخوردم که از آقا شایان خواستم که راهنمایی کنن . تو این تاپیکم اینکارو کردیم که چون ممکنه که این سوال ، سوال خیلی از دوستان باشه
بنده هم راه حل آسونتری پیدا کردم و اینجا قرار دادم تا بقیه دوستان اگه به این مشکل برخوردن استفاده کنن