PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تجربه خريد هاست 65000 تومني

as87
February 18th, 2010, 22:35
براي 100 مگ هاست 65000تومن چند ماه پيش پول دادم8-}
تا ديروز سايت به مشكلي بر نخورده بود تا اينكه ديروز داشتم به پنل پلسك ور مي‌رفتم يه ارور اومد هر كاري كردم سايت بالا نميومد:-<. ساعت 5:20 بود به شركت زنگ زدم اما ساعت اداري تموم شده بود.:66:
يه تيكت زدم گفتم فردا صبح بهش رسيدگي مي‌كنن حتما:77: 19 دقيقه بعد اين جواب رو دادن:
بنام خدا
با سلام و درود خدمت شما دوست عزيز

اجازه دهید برای شما بررسی شود .

ما از ارائه پشتیبانی به شما خوشحالیم ؛ با ما راحت باشید
----------------------------
سايت درست نشد تا 8شب دوباره تيكت زدم اين جواب رو دادن:
بنام خدا

اجازه بديد مهندس ----------- پاسخ مي دهند.
-------------------------------------
بعد بهم گفتن كه فقط براي سايت شما مشكل پيش اومده و .........
---------------------------------
صبح ساعت 10 تماس گرفتم شركت با مدير پشتيباني شركت صحبت كردم. و اينرسي گفتم كه تو اين قسمت پلسك بودم و داشتم اكانت ftp مي‌ساختم و ..... كه بهم گفتن يه كاري كردي و تا چند دقيقه ديگه درست ميشه.
ساعت 10:47 دقيقه اين ايميل اومد:
بنام خدا

با عذرخواهی از شما

مشکل سایت شما حل شد .
-------------------------------------
بعد با موبايلم تماس گرفتن گفتند كه مشكل حل شده.

حالا ما يه ريسلر شخصي داريم 5گيگ خريديم ماهي 6تومن براي سايت هاي تست هست.
شنبه دچار مشكل شده هنوز امروز مشكلش حل نشده:107:
1هفته فكر مي‌كنم طول ميكشه:67:

در نهايت اينهمه حرف زدم كه بگم شايد اولش بهتون فشار بياد براي 100 مگ هاست 65تومن بديد اما مطمئن باشيد شب‌ها راحت تر مي‌خوابيد.
اين‌قدر دنبال هاست ارزون نباشيد:111:

abbas_majan
February 18th, 2010, 22:45
كاملا درسته

Aria
February 18th, 2010, 22:59
سلام.

فکر کنم دارم خواب میبینم (تاپیک توهم نیست ؟)

خوب منطق هر کس (که بهش رجوع کنه) اینو میگه که:

هزینه ماهیانه سرور ها + هزینه دفتر کار + هزینه کارمندان (حداقل 4 تا) + هزینه های جانبی + یکم سود = پول هاست !

اگر دقت کنید، 65 هزار تومان، *** اصلاً *** زیاد نیست !

با تشکر.

LoveLife
February 18th, 2010, 23:19
فکر کنم بدونم چه شرکتی هست l-)
کیفیت رو فدای قیمت نکنید

abbas_majan
February 18th, 2010, 23:21
منم فهميدم چه شركتيه :66:

AfraWeb.net
February 18th, 2010, 23:38
دوست عزیز همین که جواب شما رو میدن و ساپورت میکنند ارزش زیادی داره .
مشکل برای همه پیش میاد حتی دیتا سنتر های بزرگ پس همیشه تلورانس وجود دارد . و نمیشه همه چی در حد ایده ال باشه خودتون هم گفتید چند وقت مشکل نداشتید و مشکلی پیش اومد و تیکت زدید و تلفن زدید و براتون درست کردن

خیلی ها بودن هاست ارزون فروختن تا به مشکلی پیش اومده دیگه جواب مشتری هاشون رو ندادن و .... ..........

نکته بسیار مهم :
پشتییانی و تعهدات شركت میزبان
باور كنید موفق‌ترین شركت‌های میزبان در دنیا، نه به خاطر قیمت‌ها، بلكه به خاطر پشتیبانی و انجام تعهدات خود در برابر مشتریان به چنین درجه‌ای رسیده‌اند. خلاصه این كه سرویس میزبانی سایت بدون پشتیبانی، ارزشی ندارد.
طبیعتاً منطقی نیست كه به شركت‌هایی كه تلفن و یا آدرس مشخصی ندارند و تمام پشتیبانی آنها تنها براساس ایمیل است و یا حاضر نیستند مشكلات و یا سؤالات فنی مشتریان خود را به صورت حضوری و یا تلفنی پاسخگو باشند اعتماد كنید.
همچنین بسیار خوب است كه از تعهدات شركت سرویس‌دهنده نیز مطلع شوید. یكی از مهم‌ترین آنها تعهد به قابل دسترس بودن سایت در اكثر زمان‌هاست كه اصلاحاً به آن uptime می‌گویند. البته ذكر این گونه تعهدات تنها در آگهی‌های تبلیغاتی كافی نیست و این موارد می‌بایست در قرارداد نیز ذكر شود. شركت‌هایی كه از اطلاعات مشتریان خود نسخه پشتیبان تهیه می‌كنند و در برابر امنیت و مشكلات فنی سایت‌ها، خود را مسئول می‌دانند، بهترین انتخاب‌ها هستند.

HugeServer
February 19th, 2010, 00:27
ازدیدن این پست خیلی خیلی خوشحال شدم!
خیلی خوبه که برای کاربران داره تجربه میشه که اینجور هاهست های صلواتی چه عواقبی داره;)
به امید موفقیت روزافزون ایرانی ها!:67:

amiri113
February 19th, 2010, 00:36
به نظر من که خيلی دير هم کارتون رو راه انداختند!
ولی همين که تو اولين ساعات اداری مشکلتون رو حل کردند جای تقدير داره!

خیلی ها بودن هاست ارزون فروختن تا به مشکلی پیش اومده دیگه جواب مشتری هاشون رو ندادن و .... ..........

دقيقا! و نمونه هاش رو هم تو همين تالار ها جستجو کنيد پيدا ميکنيد!
زمانی که مشتری به يک شماره موبايل غير دائمی و موقت اعتماد ميکنه بايد پی همه چيز رو به تنش بماله!
بايد فرض کنه اطلاعاتش رو تو يک سی دی سر خيابون گزاشته و به کسی گفته مراقبش باش که فقط ازش يک شماره موبايل داره! پس بايد در همين حد به اطلاعات اون cd چشم داشته باشه!

باور كنید موفق‌ترین شركت‌های میزبان در دنیا، نه به خاطر قیمت‌ها، بلكه به خاطر پشتیبانی و انجام تعهدات خود در برابر مشتریان به چنین درجه‌ای رسیده‌اند. خلاصه این كه سرویس میزبانی سایت بدون پشتیبانی، ارزشی ندارد.

:113:

=D>

با تشکر
علی امیری

delta
February 19th, 2010, 01:40
عجب تاپیکی شده. همه دارند کف میزنند :)) 100 مگابایت 65000 تومان!! به هر حال بازم زیاده قیمت :))

M-Soltani.ir
February 19th, 2010, 02:01
خوب شد یکی درک کرد که هاستینگ ارزون = بدون پشتیبانی + پر از مشکل ;)

Rapid
February 19th, 2010, 02:58
يعني شركتي كه بعد از 15 ساعت مشكل رو حل كرده خوبه؟!

فقط خوب حرف زده به نظر من مزخرفه

AfraWeb.net
February 19th, 2010, 03:50
..
---------------------------------

بعد با موبايلم تماس گرفتن گفتند كه مشكل حل شده.

در نهايت اينهمه حرف زدم كه بگم شايد اولش بهتون فشار بياد براي 100 مگ هاست 65تومن بديد اما مطمئن باشيد شب‌ها راحت تر مي‌خوابيد.
[/font]

باز هم خوبه شب ها راحت میخوابید . و همین که برای اون شرکت اهمیت داشتید و باهاتون تماس گرفتند نشان از خیلی مسائل داره .
درباره قیمت هم مطمعنا خودتون تصمیم گرفتید این مبلغ رو پرداخت کنید . شاید میتونستید این هاست را با مبلغ خیلی کمتری خریداری کنید

يعني شركتي كه بعد از 15 ساعت مشكل رو حل كرده خوبه؟!

فقط خوب حرف زده به نظر من مزخرفه

نظر شما خیلی محترم هست ولی چند نکته رو در نظر بگیرید همه جای دنیا همینه هیچ مشکلی 1 ساعته حل نمیشه شما تیکت میزنید و برسی میکنند و معمولا بین چند ساعت تا 12 ساعت جواب میدن و مشکل رو حل کنند و خوب سرور هست و ممکنه هزار رو یک مشکل داشته باشه .

skrsoft
February 19th, 2010, 08:27
با سلام

من توي كار هاستينگ نيستم ولي با افراد زيادي كار كردم كه توي اين حرفه بودن !

بعضي ها فكر مي كنند با فروش هاست ديگه كارشون تموم شده در صورتي كه به نظر من با فروش هاست تازه كارشون شروع شده و بايد در قبال هزينه اي كه از مشتري گرفتن بهش خدمات و پشتيباني بدن .

در ضمن امنيت و بي نقص بودن هيچ سيستمي 100 درصد تضمين نيست و ممكن است كه در هر زماني مشكلاتي بوجود بيايد كه اين وظيفه فروشنده هاست است كه در سريعترين زمان ممكن مشكل مشتري را حل كند .
البته بعضي از مشتري ها هم بي ملاحضه هستند و فكر مي كنند فروشنده هاست خودش ديتاسنتر دارد و كنار سرور نشسته است و انتظار دارند بعد از 10 دقيقه مشكلشان حل شود . :66:

در مورد اين شركتي كه شروع كننده موضوع ازشون سرويس دارند (و منم نميدونم چه شركتي هست) اين طور كه مشخص هست پيگير كار مشتريشون بودن و مرتبا باهاشون در تماس بودن و حتي پس از پايان كار تلفني باهاشون تماس گرفتن در صورتي كه مي تونستند با ايميل و يا در همون تيكت جواب بدند .
در ضمن همونطور كه جناب AfraWeb.net فرمودند هيچ جاي دنيا مشكل رو يك ساعته حل نمي كنند و ممكنه 12 و يا حتي 24 ساعت هم طول بكشه .

در مورد قيمت هم به نظر من براي يك سرويس با كيفيت و يك پشتيباني خوب 65000 تومان هزينه زيادي نيست .

ما ياد گرفتيم همش دنبال ارزونترين ها باشيم . البته اين بد نيست ولي در صورتي كه به كيفيت خدمات و پشتيباني هم توجه كنيم .

اگه من به عنوان يك مدير سايت تشخيص بدم كه چند ساعت Down بودن سايتم چقدر ميتونه به اعتبار سايتم لطمه بزنه حتما درك ميكنم كه هزينه اي كه دارم براي خريد هاست مي كنم برام هدر نميره .
الان من هاست 100 مگابايتي 5000 تومني هم سراغ دارم ولي توي 24 ساعت 1 ساعت Down هست 8-} .

البته ناگفته نماند هر هاست گراني نشانه كيفيت و پشتيباني خوب و هر هاست ارزاني نشانه كيفيت و پشتيباني بد نيست ولي اين مي تواند يكي از چند موردي باشد كه براي خريد هاست بايد به آن توجه كرد .

من خودم از چند جا سرويس داشتم . از يه جايي 500 مگ هاست خريدم 10 تومن ساليانه .
ولي انصافا كيفيت و پشتيبانيشون خوب بود حتي هر وقت درخواست باز گرداني بك آپ چند روز قبل رو مي دادم چند ساعت بعد انجام مي دادند (با اينكه من تعداد درخواست هاي بازگرداني بك آپم خيلي زياد بود).
(اينم توي پرانتز بگم كه اون شركت به نگاه روشن پارس واگذار شد و هاست هم به اونجا منتقل شد و در صورتي كه وقتش چند ماه است كه تموم شده ولي نميدونم چرا يادشون رفته ببندند البته من ازش استفاده اي نمي كنم /:) )

اين مطلبم گفتم كه عرض كنم دليل نميشه چون يكي قيمت هاستش ارزونه خدماتش هم بده بلكه هر شخص يا شركتي با توجه به هزينه اي كه مي كنه يه قيمت روي خدماتش ميزاره و بهترين راه براي فهميدن كيفيت خدمات يك شركت هاستينگ تحقيق از مشتريان قبلي اون شركت هست .

موفق باشيد

sadegh
February 19th, 2010, 08:37
برای بنده هاست 65000 تومنی با هاست 1000 تومنی هیچ فرقی نداره
چرا ؟
چون ممکن هر لحظه نیست نابود بشن . :103:
کاره دیگه ! =))=))

Roka
February 19th, 2010, 09:44
چرا ؟
کاره دیگه ! =))=))
هر کی نظر خودشو داره و نظرش قابل احترام ، منتهی :

فرقشون اینجاست که مثلاً هارد سوخت اونی که 65 هزار تومن داده ، مطمئنن بک آپ داره
ولی اونی که 1000 تومن داده بک آپ نداره و دیگه ایمیل و تلفن جواب نمیده
و شخص کسایی مثل شما میان اینجا و تاپیک باز میکنند که فلانی اینطور کرد ، فلانی اونطور کرد
تازه اشتباه خودتون و اون طرف رو در نظر نمیگیرید ، میگید اصلاً ایران هاستینگ نداره و..... بریم از خارجیا هاست بگیریم و .........

متاسفانه تا طرز فکر هایی مثل شما هست = پیشرفت با سرعت لاکپشت ، گاهاً پسرفت !

Arashdn
February 19th, 2010, 10:08
جواب در این تاپیک
http://www.webhostingtalk.ir/f41/%DA%86%D8%B1%D8%A7-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%86%DA%AF-%D8%AA%D9%88-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D8%B1%D9%81%D8%AA-%D9%86%D9%85%DB%8C%DA%A9%D9%86%D9%87-8132/#post79188

Aria
February 19th, 2010, 10:14
سلام.

عجب تاپیکی شده. همه دارند کف میزنند :)) 100 مگابایت 65000 تومان!! به هر حال بازم زیاده قیمت :))

چرا ؟
کاره دیگه ! =))=))

واقعاً معنی "آزادی بیان" همین هست !

ولی عزیزان، ما که اینجا برای این دوستمون "کف" می زنیم، کارمون رو جدی میگیریم و اینطوری فکر نمیکنم که امروز سایت/سرور داریم، فردا نداریم ... چه کنیم دیگه ... بی خیال مشتری !

منم نظرم این هست که اینجور نظر ها به غیر از تخریب هیچ کار دیگه ای انجام نیمده !

فکر کنم اگر پست اول تاپیک رو نگاه می کردید، نیازی نبودن بیاید و این جوری تخریب کنید چون تاپیک های زیادی در این انجمن هست (متاسفانه) که گنجایش نظر هایی از این قبیل رو داره !

البته، درسته که 12 ساعت طول کشید که جواب بدند، ولی همین که جواب دادند بازم خودش کلی هست ... شما که نمیدونید مشکل چی بوده ؟ شاید اگر خود شما بودید 24 ساعت هم وقت میزاشتید و نمی تونستید مشکل رو حل کنید ... من که Plesk کار هستم خودم، میدونم Plesk روزی 1000 جور لگد میزنه !

با تشکر.

AfraWeb.net
February 19th, 2010, 10:36
چرا ؟
کاره دیگه ! =))=))

هر کسی نظری داره و نظرش محترم هست . ولی لطفا وقتی رفتید هاست 1000 تومنی خریدید و به مشکل برخوردید نیایید تو فروم تاپیک بزنید که ..........

as87
February 19th, 2010, 10:47
عجب تاپيكي شد:-p

سلام.

فکر کنم دارم خواب میبینم (تاپیک توهم نیست ؟)

خوب منطق هر کس (که بهش رجوع کنه) اینو میگه که:

هزینه ماهیانه سرور ها + هزینه دفتر کار + هزینه کارمندان (حداقل 4 تا) + هزینه های جانبی + یکم سود = پول هاست !

با تشکر.

قيمت درست بوده به نظر من كه خريد كردم. اما اينجا 100mb رو ميشه 5هزار تومن خريد. منم اين تاپيك رو زدم كه شايد نظر بعضي از وب مسترها رو براي خريد هاست عوض كنم.:63:

فکر کنم بدونم چه شرکتی هست l-)
کیفیت رو فدای قیمت نکنید
و

منم فهميدم چه شركتيه

سايت من رو هركسي ببينه ادرس سايت شركت هم توش هست.
در ضمن من دارم از پشتيباني خوبشون صحبت مي‌كنم چيز بدي نگفتم در موردشون:65:
اينم ادرس شركت: WebData Web Services :: فناوری اطلاعات نگاه (http://webdata.ir/)
(ادرس رو ننوشته بودم كه تبليغ رايگان نكرده باشم/:))

دوست عزیز همین که جواب شما رو میدن و ساپورت میکنند ارزش زیادی داره .
مشکل برای همه پیش میاد حتی دیتا سنتر های بزرگ پس همیشه تلورانس وجود دارد . و نمیشه همه چی در حد ایده ال باشه خودتون هم گفتید چند وقت مشکل نداشتید و مشکلی پیش اومد و تیکت زدید و تلفن زدید و براتون درست کردن

نکته بسیار مهم :
پشتییانی و تعهدات شركت میزبان
طبیعتاً منطقی نیست كه به شركت‌هایی كه تلفن و یا آدرس مشخصی ندارند و تمام پشتیبانی آنها تنها براساس ایمیل است و یا حاضر نیستند مشكلات و یا سؤالات فنی مشتریان خود را به صورت حضوری و یا تلفنی پاسخگو باشند اعتماد كنید.
همچنین بسیار خوب است كه از تعهدات شركت سرویس‌دهنده نیز مطلع شوید. یكی از مهم‌ترین آنها تعهد به قابل دسترس بودن سایت در اكثر زمان‌هاست كه اصلاحاً به آن uptime می‌گویند. البته ذكر این گونه تعهدات تنها در آگهی‌های تبلیغاتی كافی نیست و این موارد می‌بایست در قرارداد نیز ذكر شود. شركت‌هایی كه از اطلاعات مشتریان خود نسخه پشتیبان تهیه می‌كنند و در برابر امنیت و مشكلات فنی سایت‌ها، خود را مسئول می‌دانند، بهترین انتخاب‌ها هستند.

من داشتم تعريف مي‌كردم از اينكه پيگير كار من بودن=(( فكر مي‌كنم خط اخر پست من رو نخونديد.

قسمت دوم صحبت شما هم كاملا تاييد ميشه.

ازدیدن این پست خیلی خیلی خوشحال شدم!
خیلی خوبه که برای کاربران داره تجربه میشه که اینجور هاهست های صلواتی چه عواقبی داره;)
به امید موفقیت روزافزون ایرانی ها!:67:

به نظر من هم تجربه چيز خوبيه;)

به نظر من که خيلی دير هم کارتون رو راه انداختند!
ولی همين که تو اولين ساعات اداری مشکلتون رو حل کردند جای تقدير داره!

نظر شما كاملا درسته اما 2تا چيز اين بايد در نظر داشت:
اول اينكه هاست پلسك هست و اينكه خيلي مشكل ايجاد مي‌كنه.
يه اف تي پي رو ساختم اينجوري شد@-)
و دوم اينكه تا ساعتي كه من بيدار بودم باهاشون صحبت مي‌كردم داشتن به كار من رسيدگي مي‌كردند كه اين خودش براي من از اينكه سايت درست بشه با ارزش‌تر بود:69:

ادامه پست رو ظهر مي‌زنم الان بايد برم جايي.
از همه دوستاني هم كه نظرشونو دادن ممنونم

delta
February 19th, 2010, 11:16
شماها خودتون رو بکشید بازم 100 مگابایت سالی 65000 تومان زیاده..بابا کلی هاستینگ اینجا هست معروف و معتبر.بک اپ هم دوبله میدن!تو دو تا سرور. بازم سالی 65 تومان نیست :d حالا بعد 1 روز طرف پشتیبانیشم کرده.آخی چه قدر خوب بودن.=D> سایت ما بخوابه 1 ساعته مشکل رو حل نکنن سرور رو رو سرشون خراب میکنیم و خسارت و... حالا طرف این همه پول گرفته و بعد این همه مدت جواب داده.:71:

M-Soltani.ir
February 19th, 2010, 11:32
هر کسی نظری داره و نظرش محترم هست . ولی لطفا وقتی رفتید هاست 1000 تومنی خریدید و به مشکل برخوردید نیایید تو فروم تاپیک بزنید که ..........
این آقای Afraweb.Net باحال جواب میده ، چون حرف حساب میزنه ، کسی هم نمیتونه جواب بده :67:

Aria
February 19th, 2010, 11:41
شماها خودتون رو بکشید بازم 100 مگابایت سالی 65000 تومان زیاده..بابا کلی هاستینگ اینجا هست معروف و معتبر.بک اپ هم دوبله میدن!تو دو تا سرور. بازم سالی 65 تومان نیست :d حالا بعد 1 روز طرف پشتیبانیشم کرده.آخی چه قدر خوب بودن.=d> سایت ما بخوابه 1 ساعته مشکل رو حل نکنن سرور رو رو سرشون خراب میکنیم و خسارت و... حالا طرف این همه پول گرفته و بعد این همه مدت جواب داده.:71:

سلام.

عرض کردم، در این صورت و با این طرز تفکر (از نظر من بچگانه و بی منطق) جای شما در این تاپیک نیست.

انشالاه در تاپیک های خودتون با عناوین:

- وای بد بخت شدم - کلاه سرم رفت
- کسی این نامرد رو میشناسه ؟ (بیاین تو همه !!!)
- هر چی میگردم نیست ! جمع کردند رفتند ؟
- و ...

زیارتتون می کنیم!

با تشکر.

amiri113
February 19th, 2010, 12:05
شماها خودتون رو بکشید بازم 100 مگابایت سالی 65000 تومان زیاده..بابا کلی هاستینگ اینجا هست معروف و معتبر.بک اپ هم دوبله میدن!تو دو تا سرور. بازم سالی 65 تومان نیست :d حالا بعد 1 روز طرف پشتیبانیشم کرده.آخی چه قدر خوب بودن.=d> سایت ما بخوابه 1 ساعته مشکل رو حل نکنن سرور رو رو سرشون خراب میکنیم و خسارت و... حالا طرف این همه پول گرفته و بعد این همه مدت جواب داده.:71:

به شرطی ميتونيد خسارت بگيريد که در دسترس باشن!
مثل اينکه فراموش کرديد چند هفته قبل دوستانی اينجا داشتند برای بک آپ گرفتنشون ضجه ميزدن و آخر هم هيچی گيرشون نيمد!
دامين هاشون تا همين الان وضعيت نامعلومی داره!

به هر حال هر کسی برای اطلاعات خودش ارزشی قائله!
يک نفر دوست داره اطلاعاتش رو تو جای مطمئن نگه داره يک نفر نه!
مثل اين ميمونه که:
يک نفر دوست داره پولش رو تو بانک معتبر بزاره و سود بانکی بگيره و شبا راحت بخوابه!
يک نفر دوست داره پولش رو بده دست کسی و هر شب با استرس بخوابه که فردا چی ميشه!

هاست هم مثل همينه! اطلاعات هم مثل همين پوله و.....

---------- Post added at 12:03 PM ---------- Previous post was at 12:00 PM ----------

به نظر من کسی که هاست ارزون میفروشه برای خودش هم احترام قائل نيست!
چون ارزش کار خودش و وقت خودش رو نميدونه و وقتش براش 10 هزار تومن در سال ميارزه! ;)

---------- Post added at 12:05 PM ---------- Previous post was at 12:03 PM ----------

و کسی هم که هاست ارزون ميخره برای زحمتی که کشیده ارزشی قائل نيست!

البته منظورم هر هاست ارزونی نیست!
هاست بی اعتبار منظورم هست!
هاستی که مشتری فقط يک شماره ايرانسل داره از فروشنده و .............

M-Soltani.ir
February 19th, 2010, 12:06
همه با هم قیمت ها رو ببریم بالا به شرطی که همون اندازه که خوب پول میگیرید خوب پشتیبانی بدید :71:
قیمت های من مناسب هست =d>
فرض کن یک گیگ میفروشی 10 تومن بعد باید سایت طرف رو منتقل کنی ، یک گیگ پهنای باند شاتل 9 هزار تومنـــه ، یعنی داری ضرر میکنی!

Rapid
February 19th, 2010, 12:20
فرض کن یک گیگ میفروشی 10 تومن بعد باید سایت طرف رو منتقل کنی ، یک گیگ پهنای باند شاتل 9 هزار تومنـــه ، یعنی داری ضرر میکنی!
مگه دانلود آپلود ميكني؟!
------------
حداقل ميگفتيد كدوم شركت بود كه سراغش نريم با اين قيمت اين پول رو ميدادي eukhost يك گيگ ميگرفتي من موندم 15 ساعت بعد حتما پلسك رو دوباره نصب كرده مهندس 8-}

amiri113
February 19th, 2010, 12:24
همه با هم قیمت ها رو ببریم بالا به شرطی که همون اندازه که خوب پول میگیرید خوب پشتیبانی بدید :71:

والا تو همين فارم هم کسایی که کارشون درسته قيمت هاشون بالا هستش !

البته خیلی از ارزون قيمت ها هم کارشون درسته! ولی خوب ................

<):) خوب مگه شما يک گيگ رو دانلود ميکنی؟
اينطوری که 18 نومن ضرر ميکنی چون يک گيگ دانلود ميکنی يک گيگ آپلود ؟
لازم نيست اين کار رو بکنی از همون سرور اولی زيپش کن از سرور دومی دانلودش کن! :69:

البته که خودت استادی ولی گفتم اغراق نکنی! <:-p

Sepahrad
February 19th, 2010, 12:36
مگه دانلود آپلود ميكني؟!
------------
حداقل ميگفتيد كدوم شركت بود كه سراغش نريم با اين قيمت اين پول رو ميدادي eukhost يك گيگ ميگرفتي من موندم 15 ساعت بعد حتما پلسك رو دوباره نصب كرده مهندس 8-}

به نظر میاد خیلی دوست دارید همچین شرکت هایی رو خراب کنید , دوست گلم مشکل داریم تا مشکل :71:دوما ایشون یه تیکیت میزنه که آقا مشکلم اینه حلش کنید شب میره میخوابه به امید اینکه درستش میکنند :) مثل بقیه جاها نیست ok ?

شما بر سر اون سرور میدیدیم که شما چند ساعته حلش میکردید .

موفق باشید :53:

AfraWeb.net
February 19th, 2010, 12:45
مگه دانلود آپلود ميكني؟!
------------

نظرات شما خوب و قابل احترام هست ولی زیاد منطقی نیست . تلورانس همیشه وجود داره چه تو هاسیتنگ چه تو هر کار دیگه ای .
ببنید خیلی ها ترجیح میدن از شرکت های ایرانی خرید کنند و برای این کارشون دلایل خودشون رو دارند که باید عقاید مشتریان احترام بزاریم و حق انتخاب رو به اونها بدیم .
مطمعنا این خریدار میتونست از شرکت خارجی بگیره ولی چرا نگرفته و مبلغ بیشتری هزینه کرده ...
همین که میگه شب ها راحت میخوبه و خیالش راحت هست که اگر روزی مشکلی پیش اومد بک اپ دارم یکی هست جواب تلفن هام رو بده یه ادرسی هست که بتونم حضوری برم و پیگیری کنم نشانه های مثبتی هست که قبل از خرید بهش فکر کرده و سرویس رو خریداری کرده . میتونست بیاد تو این فروم بنویسه هاست اسپانسری میخوام کلی بهش پیشنهاد میدادن و .... شاید رایگان میگرفت یا اینکه مثلا با 6500 تومن خریداری میگرد شاید هم کمتر ................

h_zaman06
February 19th, 2010, 12:45
با کارمند یکی از این شرکت های رده اولی که حرف میزدم ... گفتم چرا این قدر هاستتون رو گرون میدید ولی با این حال هم الان جزء بالاترین شرکت ها و پرفروش ترین ها هستید ...

به من جواب داد ما هزینه هاست را دریافت نمیکنیم بلکه 90 درصد این پول هزینه پشتیبانی هاستتون هست ... شما برو یک سال از یک جای ارزون بگیر ... مطمئنم سال بعدش بر میگردی رو هاست خودمون

به نظرم منطقی میاد ... برای کسی که اطلاعاتش اهمیت داره پشتیبانی خیلی مهمه ... یه جورایی مثل شرکت بیمه میمونه
شما مجبوری هر سال پول بدی ... اما در عوض خیالت راحته که اگه مشکلی برات بوجود اومد بیمه جبرانش میکنه برات

delta
February 19th, 2010, 12:48
سلام.

عرض کردم، در این صورت و با این طرز تفکر (از نظر من بچگانه و بی منطق) جای شما در این تاپیک نیست.

انشالاه در تاپیک های خودتون با عناوین:

- وای بد بخت شدم - کلاه سرم رفت
- کسی این نامرد رو میشناسه ؟ (بیاین تو همه !!!)
- هر چی میگردم نیست ! جمع کردند رفتند ؟
- و ...

زیارتتون می کنیم!

با تشکر.

تاپیکهای خودتون؟ حالت خوبه عزیز؟ چشماتو باز کن ببین اینا به من چه ربطی داره؟کجاش تاپیک منه اینا؟اول دقت کن بعد نظر بده استاد!! در ضمن احترامت رو نگه دار. به شما مربوط نمیشه جای من کجاست.هر جا هست جام تو بین عربا نیست! هیچ وقتم من رو تو این تاپیکهای مزخرف نمیبینی.هر هاستینگی یک روز تاخیر کنه 24 ساعت قطع کنه سرور رو عوض میکنم کلا.ان هم کمتر از نیم ساعت حتی روزای تعطیل..منتظر نمیشینم مثل شما. اینم چیزی که دنبالش بودید..حالا بشینید کف بزنید.همینو میخواستین دیگه؟

همه با هم قیمت ها رو ببریم بالا به شرطی که همون اندازه که خوب پول میگیرید خوب پشتیبانی بدید

amiri113
February 19th, 2010, 13:13
به نظرم منطقی میاد ... برای کسی که اطلاعاتش اهمیت داره پشتیبانی خیلی مهمه ... یه جورایی مثل شرکت بیمه میمونه
شما مجبوری هر سال پول بدی ... اما در عوض خیالت راحته که اگه مشکلی برات بوجود اومد بیمه جبرانش میکنه برات

دقيقا اين حرف شما درسته!
يکی دوست داره ماشينش رو بيمه نکنه! براش ***گير هم نزاره! هر شب هم تو بيابون پارکش کنه!
اگر تا الان بلايي سرش نيمده بايد خدا رو شکر کنه!
ولی بايد به عقلش هم يک مقدار رجوع کنه!
ريسک کردن هم بايد با عقل و منطق باشه نه بدون فکر و با قلدری و زور! (قلدرتر از شما هم پيدا ميشه! ;) )

به نظر من اونهايي که ميان اين مسئله رو رد ميکنن اطلاعاتشون برای خودشون هم بی ارزشه!
واقعا هم همينطوره!
مگه يک فروشگاه اينترنتی که 4 تا دی وی دی و سی دی ميفروشه چه اطلاعات مهمی رو سرورش داره!؟
مثل يک دست فروش تو خيابون ميمونه که داره cd ميفروشه!
اونم اطلاعات مهمی نداره!

اطلاعات مهم چيزهای ديگست که يک ثانيه پس و پيش شدنش همه چيز رو بهم ميريزه!

Aria
February 19th, 2010, 13:23
سلام.

میدونید خوبی انجمن چیه ؟

آدم ها خودشون رو نشون میدن و صحبت هاشون ثبت میشه !

خیلی جالبه، من میام محترمانه حقیت رو بازگو می کنم (مثل خیلی از دوستان دیگه) بعد کاربری میاد موضوع رو شخصی می کنه چرا که خودش آرزو هایی داره که براورده نشده !!

خوب اینجور آدم ها تو صنعت هاستینگ وارد شدند و دارند با لات بازی و حماقت خودشون، تجارت رو به چالش می کشند و بعد هم میان فرار به جلو می کنند و تاپیک می زنند "دلیل پیشرفت نکردن ایرانیا چیه ؟"

دوستان عزیز، کبک نباشید ... سرتون رو از برف بیرون بیارید، ببینید من و خیلی های دیگه که خودشون رو باور کردند، با اعتماد به نفس کامل میان و میگن:

ما ایرانی هستنم، پیشرفت روز افزون داریم، بالا میریم و به شما که خودتون رو در حواشی پایینی ها درگیر کردید، از ته دل می خندیم ;)

جمله بالا رو از طرف ایرانی های موفق گفتم که با خیلی هاشون آشنا هستم و با افتخار میگم که خودم هم در سن کم، یکی از اونها هستم، حتی از حد سنی خودم هم بیشتر و هر کس میخواد حسادت کنه، این جملات رو بخونه و بترکه ...!

به امید روزی که "پرت" های هاستینگ ایران، ریشه کن بشن و عرصه برای *** متخصصان ایرانی *** بازتر بشه!

با تشکر.

delta
February 19th, 2010, 13:35
100 درصد موافقم.. آدمها خودشون رو خوب نشون میدن.نمونش رفیق جونجونی خیلیهاتون وبرنگ!! که آخرش چند رنگ شد.بشینید گرون بدید...به امید ایرانی با هاستینگی بهتر :103:

amiri113
February 19th, 2010, 13:36
در مورد عرب ها هم بايد بگم که فعلا شرايط کشور به گونه ای هستش که برای کار در سطح دنيا بايد با يک کشوری غير از ايران فعاليت کرد و تمام تراکنش ها و عمليات رو از اون طريق انجام داد.
خيلی از ايرانی ها الان با شرکت های ثبت شده در دوبی فعاليت ميکنن از جمله همين شرکت ميزبانی آريا سرور! شرکت سيستمهای یکپارچه سامان هم که با شرکت Excellence tech Trading در دوبی کار ميکنه و خیلي از شرکت های ديگه .....
و حتی اگر بخواهيم همکاری با اعراب رو مايه ننگ بدونيم (که به نظر من حتی همين طرز فکر هم مشکل داره) فعلا بايد وضعيت خودمون در تجارت جهانی رو ماييه ننگ بدونيم که برای ما با اين هويت موجود امکان هيچ فعاليتی در سطح بين المللی وجود نداره!

Rapid
February 19th, 2010, 13:42
بحث قيمت نيست بحث تايم هست 15 ساعت اصلا استاندارد نيست نشون ميده اين پولي كه همه ميگم براي پشتيباني بيمه و هرچي كه اسمشو ميخواييد بزاريد بوده براي پشتيباني هزينه نشده به طور مثال از ه ا س ت ا ي ر ا ن من به طور غير مستقيم هاست داشتم نصف اين قيمت مشكل هم خيلي از بدتر بود و واقعا زمان بر بود اون موقع سيستم پشتيبانشون سيگما بود حتي يادمه گفته بودم مشكل از منه و عجله ندارم نصفه شب تيكت زده بودم 6 صبح گفتم حل ميكنيم براتون 7 نشده ok بود اين يعني اوني كه پول پشتيباني داده پولش رفته جايي كه 6 صبح يكي مشكلشو حل كنه نه اينكه بگه مهندس بياد.... يه سايت اگه 15 ساعت دان باشه حتي ممكنه به ديار باقي بره

amiri113
February 19th, 2010, 13:42
نمونش رفیق جونجونی خیلیهاتون وبرنگ!!:103:

به نظر من ايشون نمونه يک فعاليت ارزون، بدون حساب کتاب و غير قابل اعتماد بودند که افرادی که مثل شما به شماره ها و آدرس های غير معتبر اعتماد ميکردند و به قلدری خودشون مينازيدند نتيجش رو ديدند!
(البته من دوست نداشتم اسمی از کسی برده بشه ولی حالا که برده شد بايد روشن شد>)

من از شما که اينقدر دوست داری طرفدار ارزون فروشی باشی يک سوال دارم !
اگر برای شما که دنبال يک هاست ارزون هستی و از فروشنده فقط يک شماره موبايل ايرانسل داری روزی همون مشکل پيش بياد و اون موبايل خاموش بشه و جواب نده و سرور سايت هاتون هم پايين باشه شما چی کار ميکنی و دستت به کجا بنده ؟
جواب اين سوال رو بديد تا بعد بريم سراغ بقيه مسائل و خیلی خوبه که به جای دعوا و کلی گویی بشينيم رو جزئيات بحث کنيم تا شايد اگر ما هم اشتباه ميکنيم متنبه بشيم! :o)
منتظر جواب سوال هستم!

Aria
February 19th, 2010, 13:50
سلام.

هیچ دفاعی نمی کنم، کاری هم به کسی ندارم.

ولی من 3 سال هست دارم با عرب ها کار می کنم، مهمترین نکته ای که ازشون دیدم، ****** معرفت ****** هست که اکثرشون دارند و پول خوبی هست که میدن و اذیتی هست که ** نمی کنند **

نمونه:
یکی از مشتری های خودم که در امارات و در شرکت خودش سرورش رو براش بستم و راه اندازی کردم (با هزینه های کزایی که اگر بعضی کاربر های این انجمن بشنوند، تا 1 هفته باید قرض زیر زبونی بخورند) سرورش دچار مشکل شد، ساعت 1:30 شب بود !

سیستم Monitoring ای که روی سرور نصب کرده بودم برای من Alert فرستاد روی تلفن همراهم و من خودمو به کامپیوتر رسوندم و مشکل رو برطرف کردم.

صبح ساعت 9 دقیق ! مشتری ** عرب ** به من زنگ زد و گفت ببشخید، امیدوارم بد موقع زنگ نزده باشم، دیشب داشتم با سرور کار می کردم که بی دلیل فلان برنامه hang کرد و من دیگه نتونستم کار کنم ولی یک ساعت بعد درست شد.
گفتم خوب چرا تماس نگرفتید با من ؟ عرض کردم که پشتیبانی 24 ساعته هست.

جواب داد "هیچ انسانی 24 ساعته بیدار نیست و شب وقت خواب و استراحت هست و من مزاحم نشدم"

ایشون به پول ایران فقط 8.5 میلیون تومن به من داده برای یک سال که به صورت remote یک دونه سرورشون رو پشتیبانی کنم ....!!

حالا 100 نفر بیان بگن عرب ها بد ... شخصیتی که این مشتریان عرب من دارند، خیلی از مشتری های ایرانی مقیم امارات من ندارند و همیشه مثل طلبکارا زنگ می زنند و میگن "دادا ؟؟؟ شما که گفتی مشکلی پیش نمیاد و همه چی ردیفه ؟؟؟ چطوریاس که سرور ما پوکیده الان ؟؟"
بعد از بررسی میفهمیم که مثلاً مشکل از طرف کارمند شرکتشون بوده که پاش خورده به سیم شبکه ای که خودشون کشیده بودند و از سرور قطع شده !!! و وقتی بهشون میگم موضوع رو، میگه آها ... باشه، خداحافظ !

تشکر ای چیزی ؟؟ 10000 جور هم چک و چونه با من زده سر قیمت و آخرش هم ....! و به همین دلیل دیگه مشتری ایرانی تو امارات قبول نمی کنم ;)

با تشکر.

delta
February 19th, 2010, 14:05
به نظر من ايشون نمونه يک فعاليت ارزون، بدون حساب کتاب و غير قابل اعتماد بودند که افرادی که مثل شما به شماره ها و آدرس های غير معتبر اعتماد ميکردند و به قلدری خودشون مينازيدند نتيجش رو ديدند!
(البته من دوست نداشتم اسمی از کسی برده بشه ولی حالا که برده شد بايد روشن شد>)

من از شما که اينقدر دوست داری طرفدار ارزون فروشی باشی يک سوال دارم !
اگر برای شما که دنبال يک هاست ارزون هستی و از فروشنده فقط يک شماره موبايل ايرانسل داری روزی همون مشکل پيش بياد و اون موبايل خاموش بشه و جواب نده و سرور سايت هاتون هم پايين باشه شما چی کار ميکنی و دستت به کجا بنده ؟
جواب اين سوال رو بديد تا بعد بريم سراغ بقيه مسائل و خیلی خوبه که به جای دعوا و کلی گویی بشينيم رو جزئيات بحث کنيم تا شايد اگر ما هم اشتباه ميکنيم متنبه بشيم! :o)
منتظر جواب سوال هستم!

ارزان فروش کجاست برادر؟ من اصلا تو کار هاست نمیرم.چون اخرش هم دردسر هست هم بدنامی..درآمد خودمون به قدری هست که هیچ وقت تو کار هاست نمیرم.دقت کنی امضام نمایندگی فروش هایت مشهد تیم که آن هم ارزون نیست و گرون هم هست.
حرف من در جواب دوستمون بود که 100 مگابایت قیمتش 65000 تومان با این پشتیبانیک ه تعریف کردند خیلی زیاده.خودتون هم قبول کنید 100 مگابایت 65 تومان واقعا زیاده..میتونستن از شرکتهای معتبرتر بخرند خیلی ارزانتر.وگرنه خودم از مخالفهای شدید قیمت ارزان و حتی اسپانسری هستم که اگر تاپیکهای قبلی من رو ببینید میبینید که از اسپانسری و قیمت ارزان انتقاد هم کردم. اما هر چیزی قیمتی داره و بالاتر از آن حرام هست. شاید اگر 500 مگابایت رو میخرید 65 تومان درست بود اما 100 مگابایت چیزی نیست که به این قیمت بدند.
در ضمن اینطوری که ایشون تعریف کردند واقعا پشتیبانی درستی نداشته که بعد 15 ساعت تازه سایت ایشون رو راه بندازند.اگر مشکل سرور بود حق داشتند اما همانطور که گفتند فقط سایت ایشون بوده و پشتیبانی معضف هست زود ایراد رو برطرف کنه..
گرچه من بیشتر پشتیبانی ها رو دیدم تا 3 شب هم بیدار هستند. نمونش parsdev که کار من رو ساعت 3.5 شب هم راه انداخته بود.پشتیبانی یعنی این. نه کسی که هاستش رو کرده مغازه.صبح هاستش باز میشه شب میبنده!

من نه شما انصاف بده.100 مگابایت 65000 تومان ارزش داره؟ ان هم با این طرز پشتیبانی؟

LoveLife
February 19th, 2010, 14:20
سلام.

هیچ دفاعی نمی کنم، کاری هم به کسی ندارم.

ولی من 3 سال هست دارم با عرب ها کار می کنم، مهمترین نکته ای که ازشون دیدم، ****** معرفت ****** هست که اکثرشون دارند و پول خوبی هست که میدن و اذیتی هست که ** نمی کنند **

نمونه:
یکی از مشتری های خودم که در امارات و در شرکت خودش سرورش رو براش بستم و راه اندازی کردم (با هزینه های کزایی که اگر بعضی کاربر های این انجمن بشنوند، تا 1 هفته باید قرض زیر زبونی بخورند) سرورش دچار مشکل شد، ساعت 1:30 شب بود !

سیستم Monitoring ای که روی سرور نصب کرده بودم برای من Alert فرستاد روی تلفن همراهم و من خودمو به کامپیوتر رسوندم و مشکل رو برطرف کردم.

صبح ساعت 9 دقیق ! مشتری ** عرب ** به من زنگ زد و گفت ببشخید، امیدوارم بد موقع زنگ نزده باشم، دیشب داشتم با سرور کار می کردم که بی دلیل فلان برنامه hang کرد و من دیگه نتونستم کار کنم ولی یک ساعت بعد درست شد.
گفتم خوب چرا تماس نگرفتید با من ؟ عرض کردم که پشتیبانی 24 ساعته هست.

جواب داد "هیچ انسانی 24 ساعته بیدار نیست و شب وقت خواب و استراحت هست و من مزاحم نشدم"

ایشون به پول ایران فقط 8.5 میلیون تومن به من داده برای یک سال که به صورت remote یک دونه سرورشون رو پشتیبانی کنم ....!!

حالا 100 نفر بیان بگن عرب ها بد ... شخصیتی که این مشتریان عرب من دارند، خیلی از مشتری های ایرانی مقیم امارات من ندارند و همیشه مثل طلبکارا زنگ می زنند و میگن "دادا ؟؟؟ شما که گفتی مشکلی پیش نمیاد و همه چی ردیفه ؟؟؟ چطوریاس که سرور ما پوکیده الان ؟؟"
بعد از بررسی میفهمیم که مثلاً مشکل از طرف کارمند شرکتشون بوده که پاش خورده به سیم شبکه ای که خودشون کشیده بودند و از سرور قطع شده !!! و وقتی بهشون میگم موضوع رو، میگه آها ... باشه، خداحافظ !

تشکر ای چیزی ؟؟ 10000 جور هم چک و چونه با من زده سر قیمت و آخرش هم ....! و به همین دلیل دیگه مشتری ایرانی تو امارات قبول نمی کنم ;)

با تشکر.

شرکتی که از پایه همه چیزش کرک شده هست ، انتظار داری از کار شما ***ی نکنه ؟
وقتی فلان شرکت تو ایران چند هزار دلار فقط پول نرم افزار میل داده با شرکتی که هنوز دنبال کرک پلسک هست یکی هست؟
بی خودی نیست اون اولین شرکت ایران هست ، ولی کرک شده مشکل هزینه ماهیانه سرورش رو داره !
یک ماه نشده هزار نفر می یاد فحش و تن وحید رو می لرزونند اینقد فحش می دهند !
یکی می یاد آیه قران می خونه ، اون یکی می یاد می گه من بچه کدوم محل هستم !
آخرش همین می شه دیگه !
دقیقا درست گفتند ، شما که ترس دارید بک آپ داره یا نه ، تو ماه 1 گیگ دانلود می کنید 7 هزار تومان شرکت شاتل !
سطح فکری انسان ها فرق داره !
شرکتی مثل eukhost کوچک ترین مشکل رو که ربطی هم نداره رو حل می کنه ! با شرکتی که سرور 10 روز دان هست رو یکی می کنید ؟
اخرش هم بک آپ ها نصف و نیمه می رسه دست یوزر ها !

پ . ن :من هم با عرب ها کار کردم ، با همه مشکلاتی که دارند ، واقعا معرفت دارند !
کافیه یک کار براشون کنید ، تا اخر عمر به خودتون مدیونش کنید !

amiri113
February 19th, 2010, 14:30
ببينيد دوست عزيز هر کس خودش قبل از اينکه خريد کنه معيار هایی رو در نظر ميگيره!
ايشون هم 100% معيارهایی رو در نظر گرفتند مه شايد در شرکت هایی که شما اسم برديد وجود نداره!
برای مثال شرکتی که شما اسم برديد در تهران نيستش!
شايد ايشون دنبال شرکتی در تهران بودند!
و اينکه در نظر بگيريد همه پارامتر ها رو!
اجاره های تهران تو مناطق عادیش هم 100% بيشتر از شمال کشور هستش!
در عوض شرکت دم دست تر هستش!
به هر حال ايشون هم پارامتر هايي رو در نظر گرفتند!

در مورد 15 ساعت هم بايد بگم که اصولا تو شرکت های بزرگ مشکلات به چند دسته تقسيم مشه و هر کدوم در درجه اهميت خودش قرار ميگيره!
مثلا اگر سايت کلا بالا نياد در اولويت فوری قرار ميگيره!
چون قطع بودنش هر ثانیه برای مشتری ضرر هستش!
بعضی مشکلات هم در درجه اهميت پايين تر و به طبع حلش هم ديرتر انجام ميشه اما به صورت منطقی و اصولی!

همين که تو 20 دقيقه اول جواب دادند و گفتن در حال بررسی هستش نشون ميده که يک پشتيبان آنلاين بوده و بررسی کرده!
حالا اگر درجه اهميت بالا بوده مهندس X سريع خودش رو به اينترنت ميرسونه و مشکل رو بررسی ميکنه!
اگر درجه اهميت پايينتری داشته مهندس X صبح که مياد شرکت بررسی ميکنه و حل ميکنه!

اتفاقا اون مشکوکتره که هر مشکلی رو سريع حل ميکنن!
شايد شرکت همون يک x رو داره که هم تيکت ها رو بررسی و اولويت بندی ميکنه هم حل ميکنه!
چون اگر واقعا فقط همين x باشه ممکنه فردا براش يک مشکلی پيش بياد و ديگه نتونه بگه مشکل در حال بررسی هستش!

با تشکر
علی امیری

as87
February 19th, 2010, 15:51
من نمي‌دونم چرا همه‌ي تاپيك ها بايد اينجا بسته بشه:68:

يسري مورد هست بايد بگم:
اول اينكه چند نفر احساس كردم دارن به شعور بنده توهين مي‌كنن.
هر كسي با توجه به سطح فكري و درامدي و ارزشي كه تجارتش براش داره خريد مي‌كنه.
100% اين هاست رو ميشد ارزون تر خريد. حتي با كيفيت بالاتر. اما همه چيز پشتيباني نيست، براي من بشخصه تماسي كه با من گرفتن خيلي مهم بود.
جناب دلتا عزير شما كه خيلي درامدتون بالا هست و نيازي به هاستينگ نداري ازت يه سوال دارم.
چه چيزي باعث ميشه كه يه مشتري بياد از شما خريد كنه؟
اگر خواستيد مي‌تونم چندتا كتاب در مورد فروش موفق و مديريت فروش بهتون معرفي كنم.
شما با هاست اسپانسري مخالفيد، مشكلي نيست اما من شما رو رجوع ميدم به يه پست توي همين انجمن:

با سلام. من یکی از مدیرای سایت دلتافوکس هستم.Deltafox.Full Software Downloads - بروزترین سایت دانلود نرم افزار (http://www.deltafoxy.com) . متاسفانه الان 1 ماهه سایت ما قطع و وصل میشه.امار بازدیدامون همیشه بالای 15000 بود اما الان شده 6 تا 7 هزار که واقعا کم شده. البته محبوبیت زیاد داریم و روزانه هم بالاتر میره چون مدیر اصلی سایت ما یکی از مدیرای نیوک هست و سایت دارها خیلی ازمون میپرسن هاستتون مال کجاست. سایت ما 6 ماهه ساخته شده الکسامون 200 هزار هست و روزانه 1000 تا سایت رو میگیریم!.و بازدیدامون بین 7 تا 10 هزار متوسطش. ما 2 تا سرور برای دانلود داشتیم که یکیش که اصلا به علت گران شدن بیش از حد بسته شد. یکی دیگر داریم رو چین که فعلا با مشکلات مالی سردرگمیم و تا چند روز دیگر محلتش میرسه.خلاصه الان واسه هاست آپلودمون یک اسپانسر میخواهیم. مشکل سایت نداریم و سایتمون سالانه هست و پرداخت شده. الان نیاز به یک هاست نیمه وارز هم باشه کافیه چون اسکریپت نصب نمیکنیم و فقط برای برای قرار دادن فایلهامون.یک دومین ما روش نصب بشه و قابلیت چندین ftp کافیه برامون.حالا هر کس بخواهد میتونه اسپانسر ما بشه. بنرش رو هم تو سایت بالا میزاریم. 10 گیگ فضا با 150 - 200 گیگ پهنای باند ماهانه فعلا بستمونه.فقط هر کس میخواد اسپانسر بشه خواهشن پشتیبانی هم داشته باشه. نه اینکه یک ماه بعدش فایلهامون بپره و بعد یک بک اپ هم نداشته باشن یا هر دقعه دان بشه سایت!!هر کس اسپانسر بشه مطمن باشه زود محبوب میشه. حالا هر کی میخواهد نظر بده.
شما اگه براي نيم ساعت سرور عوض مي‌كنيد براي 1ماه چه‌كارهايي انجام ميديد؟
قبل از صحبت كردن بهتره ادم گذشته خودش و سايتشو مرور كنه.
در مورد وب رنگ شما بهتره بريد نحوه صحبتهاش رو در رابطه با giga بخونيد به شخصيت جالبشون پي ميبريد.

delta
February 19th, 2010, 16:33
وقتی میگم تحقیق کنید بعد حرف بزنید آنوقت.اینی که دارید میگید مال چند ماه پیشه عزیز؟یک نگاهی کن بعد.آنموقع سایت دست من نبوده اصلا.دست سینا بوده که هنوزم یکی از مدیرای ما هست.رتبه سایت و ... رو ببین الان رو ببین.آنموقع اصلا من با سایت و.. کاری نداشتم و تفریحی سر میزدن سایت و 3 نفر از مدیرام که الان 2 نفرشون اصلا یگه نمیان سایت رو میگردنودند که وقتی من برگشتم سرو سامانش دادم و الان 4 تا هاست و سرور داریم از کشورهای مختلف.حتی برای همین مشکل فایلهامونو رو جای دیگر هست و رو سایت اصلی اصلا فایلی نداریم تا اگر مشکلی پیش امد راحت در کمتر از یک روز انتقال بدیم.حتی اگر هک هم کنند کمتر از 10 دقیقه برش میگردونیم چون یک بک آپ دیتابیس کافیشه.
200 مگابایت ترافیک ان زمان الان شده 20 ترابایت پهنای باند ماهانه..
به حمدالا درامدش هم اینقدر بالا رفته که همونطور که گفتم سرور 24 ساعت بخوابه فرداییش عوضش میکنیم.و شده یکی از منبع های درامد اصلی ما. اگر بازم دقت کنی میبینی این delta هم دست سینا بوده و وقتی من امدم به جاش امضام رو کردم نمایندگی فروش مشهد تیم و تازه فهمیدند ما کی هستیم.تاپیکها رو چک کنی میفهمی.

اصولا ما ایرانی ها همینطوری هستیم.بدون بررسی تهمت میزنیم و میخواهیم بقیه رو خراب کنیم.شما هم اول تحقیق کن ببین من کی هستم سینا کی هست.مدیران سایت هم میدونن این قضیه رو و حتی سجاد هم نام کاربری قبلی من رو پاک کرد و گفت از یک نام کاربری استفاده کن که این نام کاربری رو انتخاب کردم و از سینا گرفتم و آینکی رو که مال من بود پاک کردند..
-----------------------------
روشن شد دوست عزیز؟ تو نیوک کم حرف خراب کنی میشنویم اینجا هم داره میشه مثل آن.بحث اصلی رو بیخیال شدید میخواین یکی رو خراب کنید که اینو همینجا میگم هیچ کسی اینکار ونمیتونه کنه و اجازشم نمیدم که بتونه.این یکی از خصوصیات منه.پس لطفا بچشبید به بحث اصلی چون من بیخیال شدم و جوابم رو دادم و دیگه نمیخواستم بیام این تاپیک حرف بزنم که دیدم اینطوری دارید میگید.

---------- Post added at 04:33 PM ---------- Previous post was at 04:26 PM ----------

در مورد فروش هم بله فروشمون بالاست.روزی 20 هزار نفر بیشتر سایتمون بیان بالاخره 40 تا مشتری توش هست.انگیزه هم نمیخواد.یک سایت پر طرفدار و پربازدید بزن ببین مشتریها چه طور از سر و کولت بالا میره.نیازی به تبلیغات و کتاب هم مثل شما نداریم. انگیزه کاریمون و تجربیات ما هم از آقای تنها مرد هست (p30world.com ) که ارادت خاصی به ایشون دارم.

as87
February 19th, 2010, 19:46
در مورد فروش هم بله فروشمون بالاست.روزی 20 هزار نفر بیشتر سایتمون بیان بالاخره 40 تا مشتری توش هست.انگیزه هم نمیخواد.یک سایت پر طرفدار و پربازدید بزن ببین مشتریها چه طور از سر و کولت بالا میره.نیازی به تبلیغات و کتاب هم مثل شما نداریم. انگیزه کاریمون و تجربیات ما هم از آقای تنها مرد هست (p30world.com ) که ارادت خاصی به ایشون دارم.

مواظب باشيد مثل ايشون چيلتر نشيد:67:(باز شده الان)
اميدوارم همه به كتاب نياز داشته باشن;)
تبليغات هم هزينه نيست.8-}
و اينكه من هميشه مي‌خوام به صورت تخصصي كار كنم. نه اينكه به واسطه سايت پربازديدم مشتري گيرم بياد:112: البته احتمال داره اين كار رو بزودي و بصورت ازمايشي انجام بدم:71:

من به عنوان يه دوست خوشحالم كه فروش اينترنتي شما بالا هست و اميدوارم كه شما وظيفه خودتون رو به درستي انجام بديد كه باعث اعتماد مردم به خريد اينترنتي بشه.
شايد شما به نظر خودتون موفق باشيد اما خيلي خوبه كه خودتون رو با بقيه همكاراتون مقايسه كنيد:
هنوز براي پيشرفت خيلي كار داريد:)

http://traffic.alexa.com/graph?&w=400&h=220&o=f&c=1&y=r&b=ffffff&r=3m&u=deltafoxy.com&&u=p30world.com&u=asandownload.com&u=patoghu.com&

يه چيزي هم يادم افتاد مي‌خواستم بگم ربطي به شما و اين تاپيك هم نداره.
14-15 سال پيش توي ورامين كشاورزاش سوار موتور گازي مي‌شدن (از اين ابي 2زمانه‌ها) الان همون ادما سوار bmw سيصد ميليوني ميشم.
اين خيلي خوب كه پيشرفت كردن از الاغ سواري به ماشين سواري رسيدن:77:
اما بحث سر اينه كه بايد يسري اتفاق افتاده باشه.

يه اتفاق افتاد زميني كه متري 1هزار تومن بود شد 40هزار تومن. اي كاش اين اتفاق باعث يسري اتفاقات مثبت ميشد، اما همون ادمي كه چاقو تو جيبش بود امروز با شمشير طرف رو توي دعوا ميزنه خسارتشو ميده.
مشكل اينجور پيشرفتها اينه كه شما خودتو به bmw نميرسوني فقط bmw رو مياري در حد خودت.

من نمي‌خوام به دوستان كشاورز و وراميني توهين كنم.(اين افراد يه بخش خيلي خيلي كوچيكن كه حتي به شمارش نميان توي جمعيت اون شهر و همينطور افرادي اطراف ورامين هستن كه هنوز دامدار يا كشاورزن و بچه‌هاشون توي بهترين دانشگاه‌هاي usa درس خوندن. درامد يكي از اون افراد هم الان از درامد كل هاستينگهاي محترم بالاتر هست)

AfraWeb.net
February 19th, 2010, 21:00
این بحث بار ها در فروم تکرار شده و نتیجه ای نداده . متاسفانه عده ای وارد این کار شدن که کاش اصلا نمیشدن بقول اریا پرت این کار هستند و از همه جالب تر اینکه مشتری های خودشون هم مثل خودشون هستند یدونه مشتری شرکتی ندارند یه سری سایت تفریحی و فان هستش که اومدن هاست مفتی گرفتن یا اسپانسری یا با قیمت خیلی پایین بعدش هم مشکل پیش میاد مدعی هستند و میان تو این فروم جو درست میکنند که انتظار دارن اینجا بهشون کمک کنند .

یکی سرورش داون میشه
یکی دامین هاش بسته میشه
یکی پولش رو نمیدن
یکی جالب بود سرور مجازی خریده بود 7 هزار تومن بعدش اومده بود اینجا شاکی شده بود
یکی دیگه بک اپ هاش رو بهش نمیدن
و......

همه بحث ها تو این فروم شده خرید و فروش . فقط لازمه یکی بیاد بگه من راهنمایی میخوام درباره سرویس وب هاستینگ هزار نفر بهش پیغام میدن هزار تا پست میدن که فقط بتونن یه سرویسی رو بفرشن . طرف میگه بیا تو یاهو مسنجر با هم بچتیم و سرویس رو بهت بفروشم . یکی دیگه میگه بیا مفتی بهت میدم . و.....

یه قانونی تو فروم wht.com هست که میگه تو بخش وب هاستینگ معرفی سرویس خودتون ممنوع هست مثلا شما میرید تاپیک میزنید میگید دنبال یه هاست هستم با این مشخصات و قیمت . هیچ کسی نمیاد بهتون افر بده و قیمت بده . همه سعی میکنند بر اساس نیاز و قیمت شما سرویس های شرکت های دیکر رو معرفی کنند و ....
حالا چرا بحث اینقدر طول کشید واقعا نمیدونیم . یه فردی یه سرویسی رو خریداری کرده . بعد از چند ماه یه مشکلی براش پیش اومده تماس گرفته و پیگیری کردن و بعد از 15 ساعت مشکلش رو حل کردن قبول داریم یه مقدار زیاد هست ولی حل شدش و از همه مهمتر باهاش تماس گرفتند و بهش اطلاع دادند که مشکل حل شده
یه سوال ؟
کدوم شرکتی تو ایران به مشتری زنگ میزنه و بهش میگه که مشکلش رو حل کردند و دلیلیش رو هم توضیح میدن ؟

delta
February 19th, 2010, 22:18
در مورد سایت گفتم بله. ما فقط 1 سال و دو ماه هست راهش انداخیتم.به اینجا رسیدیم.مطمعنا ما هم اگر به 7 سال مثل پی سی ورد و آساندانلود و.. برسیم که هیچ احتمالا خدا بخواهد تا سال دیگر اینها رو میگیریم.در ضمن کار من چیزی دیگر هست و سایت و .. شغل سوم حساب میشه در اصل.اینم که گفتم جواب سوال شما بود... bmw هم نیازی نداریم بخریم خودمون داریم :71: در ضمن اگر گفتم آقای تنها مرد چون یکجورایی میشناسمش.;)

یه سوال ؟
کدوم شرکتی تو ایران به مشتری زنگ میزنه و بهش میگه که مشکلش رو حل کردند و دلیلیش رو هم توضیح میدن ؟

شرکت parsdev این کارو میکنه. واقعا از نظر پشتیبانی حرف ندارند.من vps داشتم ازشون قبلا. زنگ میزدند موبایلم ازم سوال میپرسیدند و حتی تیکت زده بودم بهم زنگ زدند مشکلم رو حل کردند.حتی یک هاست داشتم 5 گیگ که نمیشد منتقلش کرد. تا 3 شب بیدار موندن برام دانلودش کردند و دستی فرستادند رو هاست!! تبلیغ نشه اما واقعا فهیم و درست کار هستند.اگر از سرور خودم راضی نبودم مطمعن باشید مستقیم میرفتم رو parsdev

---------- Post added at 10:18 PM ---------- Previous post was at 10:09 PM ----------

در مورد رنک الکسا هم بگم ما مثل این سایتها نمیتونیم زود رنک بگیریم. سیستم ما کاملا نیوک هست.برعکس این سایتها که انجمنشون هم vb هست.وگرنه شاید تا الان اینها رو هم رد کرده بودیم!!

amiri113
February 19th, 2010, 22:28
خوب parsdev هم يک شرکت خوب!
کسی بحثی نداره! شما تجربه کردید و ميگيد خوبه!
انشالا که خوبه!
اما تنها خوب که نيستش هی دو بار ازش اسم ميبرید ؟

عرض شد پارامتر های مختلفی وجود داره!
منی که تو تهران نشستم هيچوقت نميام از شهری خريد کنم که فردا برای رسدين بهش بايد 4 5 ساعت تو راه باشم!
ضمن اينکه هزينه نگهداری دفتر تو هر شهر فرق داره با شهر ديگه!

Rapid
February 19th, 2010, 22:31
هاستينگي كار به دفتر رفتش برسه ديگه وضعش معلومه....

M-Soltani.ir
February 19th, 2010, 22:33
در مورد سایت گفتم بله. ما فقط 1 سال و دو ماه هست راهش انداخیتم.به اینجا رسیدیم.مطمعنا ما هم اگر به 7 سال مثل پی سی ورد و آساندانلود و.. برسیم که هیچ احتمالا خدا بخواهد تا سال دیگر اینها رو میگیریم.در ضمن کار من چیزی دیگر هست و سایت و .. شغل سوم حساب میشه در اصل.اینم که گفتم جواب سوال شما بود... Bmw هم نیازی نداریم بخریم خودمون داریم :71: در ضمن اگر گفتم آقای تنها مرد چون یکجورایی میشناسمش.;)

شرکت parsdev این کارو میکنه. واقعا از نظر پشتیبانی حرف ندارند.من vps داشتم ازشون قبلا. زنگ میزدند موبایلم ازم سوال میپرسیدند و حتی تیکت زده بودم بهم زنگ زدند مشکلم رو حل کردند.حتی یک هاست داشتم 5 گیگ که نمیشد منتقلش کرد. تا 3 شب بیدار موندن برام دانلودش کردند و دستی فرستادند رو هاست!! تبلیغ نشه اما واقعا فهیم و درست کار هستند.اگر از سرور خودم راضی نبودم مطمعن باشید مستقیم میرفتم رو parsdev

---------- post added at 10:18 pm ---------- previous post was at 10:09 pm ----------

در مورد رنک الکسا هم بگم ما مثل این سایتها نمیتونیم زود رنک بگیریم. سیستم ما کاملا نیوک هست.برعکس این سایتها که انجمنشون هم vb هست.وگرنه شاید تا الان اینها رو هم رد کرده بودیم!!

قیمت های من مناسب هست =d>

[quote=h+r;79238]مگه دانلود آپلود ميكني؟!

بعضی موارد بله 8-|

delta
February 19th, 2010, 22:46
بله.متاسفانه یک هاستی داشتم روی iweb بود.از parsdev یک vps گرفتم گفتم خودتون فایلها رو انتقال بدید. اتفاقا هر دو تا سی پنل بود.اما نمیدونم چرا هر کاری میکردیم نه بک اپ میگرفت.نه حتی فایلها رو زیپ میکرد.متاسفانه شرکتش هم مشهوره کمی اما پشتیبانیشون واقعا افتضاح بود و جواب نمیدادند که اسمش رو نمیگم... همون وقتی بود که گفتم سایت رو گرفتم دستم و بهش رسیدم حدود 7 ماه پیش بود.بالاخره با parsdev تماس گرفتم بهم گفتند کاری نمیشه کرد مگر اینکه دانلود کنیم براتون و آپلود.7 ماه پیشم خودتون میدونید دیگه سرعت نت اید ی اس ال چه قدر گرون بود .مثل الان نیست 512 بشه آب نبات! خلاصه تا 3 شب بیدار موندن و با googletalk هم پشتیبانی میکردند و بالاخره فایلها رو انتقال دادند که همینجا ازشون تشکر میکنم.درسته 2 ماه بیشتر رو سرورشون نبودم اما وقتی یک هاستینگ اینطور برخورد و پشتیبانی میکنه واقعا ادم تو ذهنش تصویر خوب و خاطره خوبی میمونه و مطمعن باشید خیلی زود هم پیشرفت میکنه..
در ضمن هم parsdev و هم p30world هر دو تا تو رشت هستندو دفتر دارند و 20 دقیقه بیشتر از شهر ما فاصله ندارند.برای همین راحت هستم باهاشون.گرچه فرقی هم نداره. پشتیبانی یک شرکت خوب باشه همه تعریفش رو میکنند.دیگه چون داره تبلیغ میشه ادامه نمیدم:66:

AfraWeb.net
February 19th, 2010, 23:52
هاستينگي كار به دفتر رفتش برسه ديگه وضعش معلومه....

اینطور که به نظر میرسه نزدیک 95 فروشندگان تو این فروم آدرس مشخصی ندارند . بازم اگر آدرسی باشه جای بسی امیدواری هست . خیلی ها شخصا دوست دارند مراجعه حضوری داشته باشند چه برای خرید چه برای رفع مشکلاتشون شاید ما هم روزانه دهها نفر مراجعه کننده حضوری داشته باشیم این دلیل بر ضعف کار نیست . با اینکه همه امکانات در اختیار مشتری برای ارسال مدارک و پشتیبانی قرار دادیم ولی خیلی ها دوست دارند حضوری بیان حتی بعضی ها برای شارژ که میتونن اینترنتی یا از طریق کارت یا بانک پرداخت کنند . حضوری مراجعه میکنند . این حق مشتری هست که بدونه از کجا و از چه شرکتی داره خرید میکنه و از نزدیک با سرویس دهنده خودش اشنا بشه .

amiri113
February 20th, 2010, 00:01
اصلا به نظر من اين هم نيست!
خيلی از مشتريان ما اصلا تا حالا يک بار هم به دفترمون نيمدند!
ولی همين که ميبينن دفتری وجود داره و آدرس و تلفنی وجود داره باعث اعتمادشون ميشه! خيلي هاشون هم نميان ولی لاقل ميدونن دفتری در دسترس هستش که هر وقت بخوان ميتونن به راحتی بيان و پيگير کارشون باشن!
مسئله اعتماد هستش!
هيچ آدم عاقلی به يک شماره تلفن غير ثابت اعتماد نميکنه!
برام خيلي جالب بود بعد از اينکه مسئله اون آقا بوجود اومد يکي اومده بود و ميگفت من سايت های دولتی رو روی اون سرور داشتم!
آخه کدوم آدم عاقلی وقتی خودش خيالش از فروشنده خودش راحت نيست ميره با يک جای ديگه قرار داد ميبنده و تضمين ميده!
متاسفانه بعضی ها خيلي خيلی ساده انديش هستند و عاقبت کار خودشون رو ديدند و ميبينن! البته انشالا که مشکلی پيش نياد و هيچ کس از گذشته خودش پشيمون نشه!

AfraWeb.net
February 20th, 2010, 00:27
برام خيلي جالب بود بعد از اينکه مسئله اون آقا بوجود اومد يکي اومده بود و ميگفت من سايت های دولتی رو روی اون سرور داشتم!
!

طبق بخشنامه ای تمامی سایت های دولتی باید در داخل کشور میزبانی بشن .

Rapid
February 20th, 2010, 00:30
اصلا به نظر من اين هم نيست!
خيلی از مشتريان ما اصلا تا حالا يک بار هم به دفترمون نيمدند!
ولی همين که ميبينن دفتری وجود داره و آدرس و تلفنی وجود داره باعث اعتمادشون ميشه! خيلي هاشون هم نميان ولی لاقل ميدونن دفتری در دسترس هستش که هر وقت بخوان ميتونن به راحتی بيان و پيگير کارشون باشن!
مسئله اعتماد هستش!
هيچ آدم عاقلی به يک شماره تلفن غير ثابت اعتماد نميکنه!
آخه کدوم آدم عاقلی وقتی خودش خيالش از فروشنده خودش راحت نيست ميره با يک جای ديگه قرار داد ميبنده و تضمين ميده!
متاسفانه بعضی ها خيلي خيلی ساده انديش هستند و عاقبت کار خودشون رو ديدند و ميبينن! البته انشالا که مشکلی پيش نياد و هيچ کس از گذشته خودش پشيمون نشه!

خب منم همينو ميگم دفتر لازمه ولي نه تو شهر كسي ;) شما گفتي 2 ساعت راه و... ديگه الان عصر وب2 هست نيازي به مراجعه حضوري نيست

shervin114
February 20th, 2010, 14:46
دقیقا همینطوره دوست عزیز
من یک فروشگاه راه انداختم و 6 تا شرکت هاستینگ رو عوض کردم تا رسیدم به هاستیران
500 مگ رو گرفتم 160 هزارتومان
از اون ور هم یک پنل ریسلری 5000 مگ از ملت هاست گرفتم سالیانه 60000 تومان
تا بحال یک بار هم سایتی که تو سرورهای هاستیران هاست شده مشکلی براش پیش نیومده ولی اون سرور ملت هاست رو که برای تست اسکریپت های خودم گرفتم آپتایمش پائین و پر از مشکل و الان 3 رورزی میشه یه تیکت هم برای پشتیبانی لرسال کردم نه از جواب تیکت خبری هستش و نه از جواب به تلفن ثابت و موبایل
:102:

AfraWeb.net
February 20th, 2010, 15:13
دقیقا همینطوره دوست عزیز
من یک فروشگاه راه انداختم و 6 تا شرکت هاستینگ رو عوض کردم تا رسیدم به هاستیران
500 مگ رو گرفتم 160 هزارتومان
از اون ور هم یک پنل ریسلری 5000 مگ از ملت هاست گرفتم سالیانه 60000 تومان
تا بحال یک بار هم سایتی که تو سرورهای هاستیران هاست شده مشکلی براش پیش نیومده ولی اون سرور ملت هاست رو که برای تست اسکریپت های خودم گرفتم آپتایمش پائین و پر از مشکل و الان 3 رورزی میشه یه تیکت هم برای پشتیبانی لرسال کردم نه از جواب تیکت خبری هستش و نه از جواب به تلفن ثابت و موبایل
:102:

برای مطرح کردن مشکلتون از این قسمت استفاده فرمایید

http://www.webhostingtalk.ir/f129/