PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شریک برای سایت

slashflash
January 1st, 2013, 02:31
سلام به همه دوستان عزیز

بنده حدود 1ماه 10 روز هستش که سایتی با عنوان ف.ی.ل.م و س.ر.ی.ا.ل باز کردم .

توی این زمان کم شاهد بازدید خوبی بودیم که در حال حاظر با این زمان بسیار کم روزانه 1500 آیپی بازدید داریم.

خودم هم یه جورایی میشه گفت 24 ساعت روی سایت هستم اما باز هم به یکنفر جهت آپدیت سایت و کمک هزینه سرور و هاست نیازمند هستم.

در اصل نیاز به یه شریک همه چیز 50% 50% هزینه و سود .

شرایط هم کار با وردپرس و وی پی اس و هاست رو بلد باشه...

اگر کسی تمایل داره در همین تاپیک اعلام کنه.

1oveless
January 1st, 2013, 03:30
سلام، بودجه شما چقدر هست؟

slashflash
January 1st, 2013, 03:36
با سلام ، بودجه به قدری هست که خودم بتونم تا 2 3 ماه دیگه ساپورت کنم سایت رو...

اما مهمتر از همه آپدیت سایت هست ، روزانه بالای 10 تا پست میدم ، اما باز هم به یکنفر دیگر نیاز هست که کارهای دیگه رو انجام بده و همه کار ها از دوش یکنفر برداشته بشه...

اما به دلیل اینکه اطلاعات فعلاً 480 گیگ هستش نمیشه به هرکسی اعتماد کرد ، که بیاد نویسنده بشه ... چون باید به هاست و وی پی اس دسترسی داشته باشه.

برای همین نیاز به شریک داریم که هم هزینه ها نصب میشه هم سختیه کار هم اینکه وقتی یکنفر هزینه میکنه برای سایتی اعتماد 100% به وجود میاد.

1oveless
January 1st, 2013, 03:39
با سلام ، بودجه به قدری هست که خودم بتونم تا 2 3 ماه دیگه ساپورت کنم سایت رو...

اما مهمتر از همه آپدیت سایت هست ، روزانه بالای 10 تا پست میدم ، اما باز هم به یکنفر دیگر نیاز هست که کارهای دیگه رو انجام بده و همه کار ها از دوش یکنفر برداشته بشه...

اما به دلیل اینکه اطلاعات فعلاً 480 گیگ هستش نمیشه به هرکسی اعتماد کرد ، که بیاد نویسنده بشه ... چون باید به هاست و وی پی اس دسترسی داشته باشه.

برای همین نیاز به شریک داریم که هم هزینه ها نصب میشه هم سختیه کار هم اینکه وقتی یکنفر هزینه میکنه برای سایتی اعتماد 100% به وجود میاد.

خوب بگید چقدر هست! بنده هم سایت فیلم دارم.

اگر بجتون در حد کافی‌ باشه

خوشحال میشم با هم همکاری کنیم.
1oveless@att.net pm me

slashflash
January 1st, 2013, 13:37
Up

6801
January 1st, 2013, 14:27
درود

نمی خواستم این پست را بنویسم دوست عزیز
به دلیل نقض کپی رایت قالب سایت که شما انجام دادید مجبورم برخورد کنم
دانلود قالب بسیار شیک دانلود فیلم برای وردپرسی ها - اختصاصی پشتیبان وردپرس (http://www.support-wp.ir/thread132.html)
یک هفته زمان کدنویسی قالب برای من صرف شده حالا دارید نقض میکنید !

اگر تا چند ساعت آینده لنیک www . support-wp . ir در قالب نباشد کاملا به صورت قانونی برخورد میکنم
اینم بگم با هر بار عوض کردن دامین 1,2,3 ... ریپورت داده میشید :|

slashflash
January 1st, 2013, 14:44
سلام به شما .

دوست عزیز اولین موضوع اینکه اصلاً 3600 به حساب نمیاد که شما بخواید ریپ بدید ... دامین میخواد برسه به 200000000 آخرش...

و مورد دوم سایت قالب از سایت شما دانلود نشده.

مورد سوم در یاهو مدرک بدید که قالب توسط شما ساخته شده ، چشم ما هم بجای 1دونه آدرس سایت شمارو گذاشتن 3 تا میذاریم.

در تماس باشید : newmovie.ir_@rogers.com

آخرین پست در این تاپیک هست ، تا امشب کسی بود به آیدی بالا پیام بده.

جناب 6801 از طریق یاهو در ارتباط باشید.

موفق و پیروز باشید