PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نيازمند دانلودر در تهران

aquaquest
November 14th, 2012, 18:58
با سلام خدمت شما
من حدود 115 گيگ فايل دارم كه مي خواهم يكي از دوستان لطف كند و آن را برايم دانلود كند.
فايل ها اكثرا از سايت هاي زير است:
rapidshare
mediafire
hotfile
Depositfiles
+ 4 گيگ تورنت
و لينك مستقيم
ترجيحا هم تهران باشد چون مي خواهم اطلاعات را روي هارد حضوري تحويل بگيرم و مبلغ را بپردازم.
اگر عملكرد خوبي داشته باشيد باز هم فايل براي دانلود داريم كه به شما داده خواهد شد.
لطف كنيد قيمت و زماني كه براي دانلود نياز داريد را ارسال نماييد.

saeedxxx
November 14th, 2012, 19:27
با سلام.

هزینه ی این میزان دانلود + مستقیم کردن فایل های غیر مستقیم و تورنت و ... روی هم 58 هزار تومان دانلود + 5 هزار تومان اکانت مستقیم کردن ،میشود.

در تهران هستیم و مشکلی بابت تحویل حضوری نیست.

تحویل نهایت 10 روز و در صورت به وجود نیومدن مشکلی 7 روزه تحویل داده میشه.

در صورت تمایل جهت هماهنگی های لازم پ.خ کنید.

موفق باشید ;)

aquaquest
November 15th, 2012, 13:07
قيمت خيلي بالاست، معمولا ديگه چنين حجمي را با گيگي 400 دانلود مي كنند كه مجموع مي شود 40 تومان نه 63 تومان.
منتظر پيشنهاد ديگر دوستان هستيم.

ruhy
November 15th, 2012, 13:17
قیمت خیلی خوبی دادن مخابرات داره گیگا بایتی 2600 تومن میفروشه

mohsened
November 15th, 2012, 16:01
قیمت خیلی خوبی دادن مخابرات داره گیگا بایتی 2600 تومن میفروشه

دوست عزیز این حجم دیتا رو با اینترنت ماهواره ای دانلود می کنن به همین خاطر قیمت ها خیلی پایین تر از مخابرات و شرکت های دیگه هست .

saeedxxx
November 15th, 2012, 16:18
دوست عزیز این حجم دیتا رو با اینترنت ماهواره ای دانلود می کنن به همین خاطر قیمت ها خیلی پایین تر از مخابرات و شرکت های دیگه هست .

سلام.

بله برخی افرادی که این کار رو انجام میدن از نت ماهواره ای استفاده میکنند ولی دسترسی من از دیتاسنتر داخل کشور هست و به این دلیل برای من قیمت کمتر از افراد عادی میفته ولی مزیتی که نسبت به نت ماهواره ای داره سرعت بالاتر اون هست... الان به نت با سرعت حداقل 32 مگابیت اختصاصی دسترسی دارم که این امر باعث افزایش زمان مدت تحویل کار میشه.. (چیزی که خیلی ها بهش توجه نمیکنن مدت زمان کار هست و گرنه بله با نت ماهواره ای با سرعت 8 مگابیت بر ثانیه یه ماهه بهتون تحویل داده میشه)

موفق باشید.

mohsened
November 15th, 2012, 16:24
سلام.

بله برخی افرادی که این کار رو انجام میدن از نت ماهواره ای استفاده میکنند ولی دسترسی من از دیتاسنتر داخل کشور هست و به این دلیل برای من قیمت کمتر از افراد عادی میفته ولی مزیتی که نسبت به نت ماهواره ای داره سرعت بالاتر اون هست... الان به نت با سرعت حداقل 32 مگابیت اختصاصی دسترسی دارم که این امر باعث افزایش زمان مدت تحویل کار میشه.. (چیزی که خیلی ها بهش توجه نمیکنن مدت زمان کار هست و گرنه بله با نت ماهواره ای با سرعت 8 مگابیت بر ثانیه یه ماهه بهتون تحویل داده میشه)

موفق باشید.

دانلودر های حرفه ای 24 ساعته دانلود می کنن پس برای دانلود حجم 115 گیگابایت با سرعت 8 مگابیت حدود 1 روز و نصف زمان لازم هست . 12 ساعت هم در روز دانلود بکنن میشه 3 روز . در یک ماه 2.5 ترابایت دانلود انجام میشه با سرعت 8 مگابیت(شبانه روز) .

saeedxxx
November 15th, 2012, 16:32
بله اگر شخص 24 ساعت دانلود انجام بده در زمانی که فرمودید انجام میشه و با نت سرعت بالاتر (32 مگابیت) این زمان به کمتر از 20 ساعت هم میرسه... البته حتما زمان مستقیم کردن لینک ها و ... هم باید در نظر گرفته بشه... به هر صورت من چون کار اصلیم چیز دیگریست به صورت 24 ساعته دانلود انجام نمیشه.....

در هر صورت استارتر محترم امیدوارم کارشون انجام بشه.

موفق باشید ;)

aquaquest
November 16th, 2012, 12:48
خيلي ممنون از بحث هايي كه انجام داديد، اما اين بحث ها مشكل من را حل نمي كند اگر يك نفر لطف كند با قيمت ذكر شده و در مدت زمان حداكثر 5 روز اين فايل ها را دانلود كند ممنون مي شوم.