PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سئوال درباره درگاه پرداخت بانک پارسیان

DVBBaz
April 28th, 2012, 16:24
دوستان سلام ...
من امروز برای گرفتن درگاه پارسیان به شرکت تجارت الکترونیک پارسیان رفتم ....
مدارک رو تا اونجائی که می دونستم کامل با خودم بردم ..
اما چیزی ازم خواستن که تو تهیه کردنش موندم ....!

مجوز پلیس سایبری ....

برای همین رفتم به پلیس سایبری استان ، و این موضوع رو مطرح کردم ، اما متاسفانه اونا عنوان کردن که از این موضوع کاملا بی خبر بوده و اصلا تا به حال همچین مجوزی رو صادر نکردند ..:105:
می خواستم از دوستان اگر کسی اطلاعاتی داره منو راهنمائی کنه ...
اینم بگم که دوباره برگشت به شرکت تجارت الکترونیک ، اما متاسفانه اونا گفتند که بدون این مجوز نمی تونن درگاه بدن ...@-)

Ahmad110
April 28th, 2012, 16:27
سلام
بنده به تازگی برای یکی از سایتهام از پارسیان درگاه گرفتم اما همچین چیزی ازم نخواستن . شاید نوع کاری که شما انجام میدین رو روش حساس هستن . توصیه میکنم از طریق سایتشون درخواست بدین و درگاه بگیرین

DVBBaz
April 28th, 2012, 16:36
سلام
بنده به تازگی برای یکی از سایتهام از پارسیان درگاه گرفتم اما همچین چیزی ازم نخواستن . شاید نوع کاری که شما انجام میدین رو روش حساس هستن . توصیه میکنم از طریق سایتشون درخواست بدین و درگاه بگیرین

سایت هاستینگ هست ...
والا قبلا اقدام کرده بودم اینجوری نبود ...
سئوال شده برام که اصلا می شه همچین مجوزی گرفت ؟؟

jomok5800
April 28th, 2012, 17:53
سلام
میشه ادرس درگاه بدین من تو سایتش که بخوام در این مورد باشه ندیدم

Maya
April 28th, 2012, 17:57
تا حالا با چنین چیزی برخورد ننکرده بودم
جالبه !!!!!

aligoli
April 28th, 2012, 18:17
عزیزم خود مردم ایران شایعه می کنند بعد دولتم اونو عملی میکنه، بیخیال، نگو جای دیگه ...
شما ساکن کدوم استان و شهر هستید ؟ قطعا همون یه بانک پارسیان نیست، به شعبات دیگه ای مراجعه کنید، چون بعضی از عوامل بانک اطلاعاتی خیلی بالایی دارند که من و شما از اون بی اطلاعیم ! :71:

DVBBaz
April 28th, 2012, 20:30
عزیزم خود مردم ایران شایعه می کنند بعد دولتم اونو عملی میکنه، بیخیال، نگو جای دیگه ...
شما ساکن کدوم استان و شهر هستید ؟ قطعا همون یه بانک پارسیان نیست، به شعبات دیگه ای مراجعه کنید، چون بعضی از عوامل بانک اطلاعاتی خیلی بالایی دارند که من و شما از اون بی اطلاعیم ! :71:

عزیزم من به خود شرکت تجارت الکترونیک پارسیان رفتم .. نه بانک ....
یه فرم مدارک مورد نیاز هم دادن که اسکن می کنم میزارم ببینید ...

Maxx.Server
April 28th, 2012, 21:35
ما 4 ماه پیش واسه پارسیان اقدام کردیم که یه تعداد فرم بود و ازمون سفته خواستن و دیگر هیچ
به پلیس سایبری هم اصلا ارتباطی نداره خودشون باید بیان یه دور سایتتو چک کنن