PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سایت آپلود سنتر با لینک مسقیم و آی پی

دکتر کوچولو
April 13th, 2012, 12:38
سلام

من دنبال یک ( یا چند ) آپلود سنتر یا فایل شیرینگ خارجی یا هاست رایگان خارجی ( یا هر کدوم ایرانی ) خوب هستم که بتونم فایل توش آپلود کنم اما چند تا خاصیت داشته باشه اول اینکه لینک مستقیم باشه و دوم اینکه خودتون تست کرده باشین فایل ها حداقل یک سال مونده باشه البته مقصود اینه که ماندگاری دائمی باشه مثل خیلی از آپلود سنتر ها که اکانت میدن و طوری که خودم چند سال پیش فایل آپلود کردم هنوز هم هست توی اکانتم و میتونم دانلود کنم

چند تا سوال دیگه هم دارم :

آپلود سنتری با شرایط بالا یا حداقل لینک مستقیم اون بلدید که آدرس آی پیش هم روی خود سایت باشه یعنی با آدرس آی پی وارد شد و سایت و فایل ها روی آدرس آی پی هم در دسترس باشند یه چیزی مثل اینکه فایل ها رو از اینجور آدرس هم بشه دانلود کرد : http://173.231.57.218/cfile.zip

و اینکه یک فایل دارم نزدیک 4 گیگابایت حجم داره مشکلی تو آپلود کردنش ندارم فقط کجا میتونم آپلود کنم که برای مدت خیلی طولانی برام نگه داره که بعدا بتونم دوباره دانلود کنم و حذف نشه( فایل گردش دانلود نداره فقط خودم میخوام دانلود کنم ) در صورت امکان چند جای مطئمن و نه لزوما معتبر معرفی کنین

خیلی ممنون

psfa
April 13th, 2012, 12:47
براي آپلود سنتر ، مي خواين اين شرايطي كه گفتين اكانت هاي معموليش باشه ، يا اكانت پرميوم باشه مشكلي نداره؟

fathipours1
April 13th, 2012, 13:00
براي آپلود سنتر ، مي خواين اين شرايطي كه گفتين اكانت هاي معموليش باشه ، يا اكانت پرميوم باشه مشكلي نداره؟
گفته بودن که

آپلود سنتر یا فایل شیرینگ خارجی یا هاست رایگان خارجی

دکتر کوچولو
April 13th, 2012, 13:35

رایگان باشه!

maysamkhosravi
April 13th, 2012, 13:51
از يوگيگ ميتوني استفاده كني

psfa
April 13th, 2012, 14:12
مي تونيد يه كاري بكنيد
اول يه جايي آپلود كنيد حالا لينك مستقيم هم نباشه بعد برين يه سايت ليچ رايگان پيدا كنيد كه ماندگاري فايلش زياد باشه اگه هم اكانت پرميمومش اينجوري باشه زياد نيست قيمتش 2 ، 3 تومن هست معمولا

دکتر کوچولو
April 13th, 2012, 14:19
از يوگيگ ميتوني استفاده كني

ugig.ir :

مواردی که باعث مسدود ( Suspend) شدن حساب کاربری خواهد شد:

ارسال ایمیل گروهی
راه اندازی آپلود سنتر
استفاده از راپیدلیچ (RapidLeech)
استفاده از اسکریپت های چت (IRC)
استفاده از یوگیگ برای نگهداری فایل
استفاده از اسکریپت های نال شده همانند vBulletin و…
استفاده از هرگونه اسکریپت که باعث بالا رفتن لود سرور شود.
استفاده از برنامه های های مخربی که باعث به خطر افتادن امنیت سرور میشوند.

دوستان اگه میخواید در مورد چیز خواسته شده جواب بدید لطفا یک راهکار واقعی و اساسی بگید و با فرستادن اینجور سایت هایی که خودمم امتحان کردم و به درد نمیخوره اسپم نکنین

مي تونيد يه كاري بكنيد
اول يه جايي آپلود كنيد حالا لينك مستقيم هم نباشه بعد برين يه سايت ليچ رايگان پيدا كنيد كه ماندگاري فايلش زياد باشه اگه هم اكانت پرميمومش اينجوري باشه زياد نيست قيمتش 2 ، 3 تومن هست معمولا

ایده ی خوبی نیست چون برای نگه داری فایل استفاده میشه و دانلود نداره بعد از مدتی اون سایتی که لینک غیر مستقیم میده فایل رو حذف میکنه (99% اینجورین)

psfa
April 13th, 2012, 14:35
ugig.ir :

مواردی که باعث مسدود ( Suspend) شدن حساب کاربری خواهد شد:

ارسال ایمیل گروهی
راه اندازی آپلود سنتر
استفاده از راپیدلیچ (RapidLeech)
استفاده از اسکریپت های چت (IRC)
استفاده از یوگیگ برای نگهداری فایل
استفاده از اسکریپت های نال شده همانند vBulletin و…
استفاده از هرگونه اسکریپت که باعث بالا رفتن لود سرور شود.
استفاده از برنامه های های مخربی که باعث به خطر افتادن امنیت سرور میشوند.

دوستان اگه میخواید در مورد چیز خواسته شده جواب بدید لطفا یک راهکار واقعی و اساسی بگید و با فرستادن اینجور سایت هایی که خودمم امتحان کردم و به درد نمیخوره اسپم نکنین

ایده ی خوبی نیست چون برای نگه داری فایل استفاده میشه و دانلود نداره بعد از مدتی اون سایتی که لینک غیر مستقیم میده فایل رو حذف میکنه (99% اینجورین)
عزيز نگرفتين چي شد
دقت كنيد قشنگ چي نوشتم
شما مي دونيد ليچ چيه؟

دکتر کوچولو
April 13th, 2012, 14:49
معلومه که میدونم lol
لیچ کردن یه فایل فقط موقتیه و فوقش یه هفته لینک مستقیم داشته باشم و همیشه فایل اصلی توی سایت مثلا 2شیر در خطره

"آپلود سنتری با لینک مستقیم و ماندگاری خیلی طولانی" توی پست اول نوشتم

psfa
April 13th, 2012, 14:53
معلومه که میدونم lol
لیچ کردن یه فایل فقط موقتیه و فوقش یه هفته لینک مستقیم داشته باشم و همیشه فایل اصلی توی سایت مثلا 2شیر در خطره

"آپلود سنتری با لینک مستقیم و ماندگاری خیلی طولانی" توی پست اول نوشتم
عزيز شما وقتي فايل رو ليچ مي كنيد يه جا اون جا فايلتون ماندگاريش هميشگي هست فكر كنم پارسااسپيس اينجوري باشه و ديگه نيازي به فايل توي 2شير نيست كه بمونه يا نمونه

دکتر کوچولو
April 13th, 2012, 16:18
رایگان باشه :((

AmirHosein
April 13th, 2012, 16:28
HipFile - Premium File Hosting (http://hipfile.com)

psfa
April 13th, 2012, 16:35
HipFile - Premium File Hosting (http://hipfile.com)
اما اين كه لينك مستقيم نميده آقا امير

AmirHosein
April 13th, 2012, 16:41
اما اين كه لينك مستقيم نميده آقا امير
لینک رو جنریت کنید فکر کنم تا 100 ساعت مستقیم باشه

دکتر کوچولو
April 13th, 2012, 16:47
لینک رو جنریت کنید فکر کنم تا 100 ساعت مستقیم باشه

ماندگاری فایل توش تایید میشه ؟ یه سال دو سال و .....
اخه لینک فایل هایی که تو سایت های دانلود (مثلا فیلم) هست حذف شده (یعنی هیپ فایل پاکش کرده)

webhosts
April 13th, 2012, 17:48
دوست عزیز تمام این چیزهایی که می خوایی در uploaded.ir هست! البته من حدود یک سال و نیم هست دارم باهاش کار میکنم و خیلی راضی هستم در حد رپیدشیر هست :d فقط الان دارن انتقال سرور میدن سایتشون باز نمیشه. چند روز دیگه سر بزن و امکاناتشون رو ببین. ضمناً من 8 گیگ فایل داشتم رایگان انتقال دادند! این 4 گیگ فایل تو هم میتونن راحت انتقال بدند!

ten_soldier
April 13th, 2012, 17:58
دوست عزیز تمام این چیزهایی که می خوایی در uploaded.ir هست! البته من حدود یک سال و نیم هست دارم باهاش کار میکنم و خیلی راضی هستم در حد رپیدشیر هست :d فقط الان دارن انتقال سرور میدن سایتشون باز نمیشه. چند روز دیگه سر بزن و امکاناتشون رو ببین. ضمناً من 8 گیگ فایل داشتم رایگان انتقال دادند! این 4 گیگ فایل تو هم میتونن راحت انتقال بدند!

من به شخصه با این سایت uploaded.ir کار نکردم اما اگه واقعا نیازهای استارتر تایپیک رو برطرف میکنه عالیه چون فکر نمیکنم سایته رایگانه دیگه ایی باشه ... مثلا سایت های معتر خارجی مثل مدیافایر هیچ وقت نمیاد رایگان لینک مستقیم بده ... سایت هایی هم که معتبر نیستند یهو بعد از شش ماه فایل ها رو پاک میکنن.. (جدا از اون قوانینی که گیر داده بودن به آپلودسنترا)

webhosts
April 13th, 2012, 18:01
کاملاً لینک مستقیم بدون محدودیت دانلود هست البته همه میتونن مستقیم دانلود کنند. البته رایگان نیست! خیلی کم پول میگیره. قبلاً حدود هزار تومان برای هر گیگ بود البته اگر بالای 7 گیگ میخریدی ارزون تر میشد. ضمناً تا وقتی پول بدی اکانتتو تمدید کنی فایلهات باقی میمونند و حذف نمیشوند حتی اگر دانلود نشوند! Ftp آپلود و آپلود از لینک هم داره. توی فیسبوکشون خوندم نوشتن قیمت هارو دارن کاهش میدن! کارشون درسته من که خیلی راضی هستم...

دکتر کوچولو
April 13th, 2012, 19:30
خب این سایت uploaded.ir گزینه ی خوبی میتونه باشه اما دوستان اگه سایت های دیگه یی هم سراغ دارین بگین

دکتر کوچولو
April 15th, 2012, 21:03
کسی نیست راهنمایی کنه؟

webhosts
April 21st, 2012, 12:13
کسی نیست راهنمایی کنه؟

دوست عزیز uploaded.ir داره راه میفته. من با مدیرانشون در facebook صحبت کردم گفتند چند روز دیگه لوکی هست. بیش از یک سال باهاشون کار کردم خیلی خوبه لینک مستقیم هم هست.