PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد شرکت و مغازه

m.amiri
April 10th, 2012, 23:40
سلام

یک سوال خدمت آقایون دارم
ما میخوام شرکت ثبت کنیم برای گرفتن نمایندگی مثلا از یه شرکت مثل شاتل
میخواستم بدون که ما بخوایم شرکت ثبت کنیم و نمایندگی این شرکت ها رو بگیریم
و بخوایم مغازه بزنیم باید جواز کسب داشته باشیم تا به مغازمون گیر ندن؟
اگه نیاز به جواز کسب هست باید چه نو جوازی باشه؟
هزینش چقدره؟ راحت میدن یا سخت؟

ممنون میشم راهنمایی کنین

با تشکر

pc30
April 11th, 2012, 09:23
از اونجایی که ما هم پیگیر دریافت نماینندگی بودیم نیازی به شرکت نیست ...برای مغازه هم باید 1روانه کسب بگیرید

در ضمن خیلی سخته داره گرفتنش

m.amiri
April 11th, 2012, 09:39
از اونجایی که ما هم پیگیر دریافت نماینندگی بودیم نیازی به شرکت نیست ...برای مغازه هم باید 1روانه کسب بگیرید

ممنون
میشه بفرمایید چه نوع پروانه کسبی؟

ourweb
April 11th, 2012, 11:53
سلام

یک سوال خدمت آقایون دارم
ما میخوام شرکت ثبت کنیم برای گرفتن نمایندگی مثلا از یه شرکت مثل شاتل
میخواستم بدون که ما بخوایم شرکت ثبت کنیم و نمایندگی این شرکت ها رو بگیریم
و بخوایم مغازه بزنیم باید جواز کسب داشته باشیم تا به مغازمون گیر ندن؟
اگه نیاز به جواز کسب هست باید چه نو جوازی باشه؟
هزینش چقدره؟ راحت میدن یا سخت؟

ممنون میشم راهنمایی کنین

با تشکر

با سلام بله ما الان نماینده صبانت هستیم و جواز کسب و مراجعه حضوری بازرس هم داره از تهران .

server8
April 13th, 2012, 01:23
براي جواز كار اولين كار دوره تخصصي بعد هم وزارت ارشاد اقدام كنيد، ممنون

parsianweb
April 13th, 2012, 01:35

داره سخت تر هم میشه. اگر تصمیم گرفتید سریع دست به کار شید.

par30
April 13th, 2012, 01:42
مجوز نمیدن واسه ای اس پی سخته

tizparvaz
April 13th, 2012, 02:04
مجوز نمیدن واسه ای اس پی سخته

واسه اینکار نیاز به مجوز آی اس پی نیست
نمایندگی نیاز نداره اگر خودتون بخواین سرویس دهنده باشید مجوز میخواد
شمام اگر میخواین همچین کاری داخل مغاذه انجام بدین فقط کافیه با مجوز مغاذه مربوط به این کار مثلا خدمات کامپیوتری برید دفتر اصلی او شرکتی که میخواین نمایندش بشین و اونجا کار به راحتیه آب خوردنه بهتون یه پنل میدن با پورسانت مشخص و کار تمام

delta
April 13th, 2012, 09:12
واسه اینکار نیاز به مجوز آی اس پی نیست
نمایندگی نیاز نداره اگر خودتون بخواین سرویس دهنده باشید مجوز میخواد
شمام اگر میخواین همچین کاری داخل مغاذه انجام بدین فقط کافیه با مجوز مغاذه مربوط به این کار مثلا خدمات کامپیوتری برید دفتر اصلی او شرکتی که میخواین نمایندش بشین و اونجا کار به راحتیه آب خوردنه بهتون یه پنل میدن با پورسانت مشخص و کار تمام

شما مطمعن هستید به همین راحتی هست؟ نمایندگی هاست نمیخواد داداش نمایندگی isp میخواد!! دوست گرامی باید چک یا سفته ضامن بزاری کم کم 15 تا 20 میلیون!!برات حداقل مشتری تایید میکنند.مثلا باید ضمانت بدید تا یک ماه 200 تا مشتری میاری و در ماه دوم میکنیش 400 تا!! اگر نتونی جور کنی ازتون خسارت هم میگیرند!!
من هم برای شرکتمون خواستم بگیرم متاسفانه نتونستم با شرایطشون کنار بیام..

victor7732
April 13th, 2012, 10:50
شما مطمعن هستید به همین راحتی هست؟ نمایندگی هاست نمیخواد داداش نمایندگی isp میخواد!! دوست گرامی باید چک یا سفته ضامن بزاری کم کم 15 تا 20 میلیون!!برات حداقل مشتری تایید میکنند.مثلا باید ضمانت بدید تا یک ماه 200 تا مشتری میاری و در ماه دوم میکنیش 400 تا!! اگر نتونی جور کنی ازتون خسارت هم میگیرند!!

چه با حال ! ماه اول 200 تااااا مشتری و ماه دوم 400 تاااا مشتری !!! اگر هم نتونی بیاری باید خسارت بدی !!!!! اینجوری ندیده بودیم

fathipours1
April 13th, 2012, 10:55
چه با حال ! ماه اول 200 تااااا مشتری و ماه دوم 400 تاااا مشتری !!! اگر هم نتونی بیاری باید خسارت بدی !!!!! اینجوری ندیده بودیم

بله یکی از دوستان من میخواست نمایندگی یه شرکت رو تو شهرموون بگیره توی شرایطشون برای شروع یه پورت با 250 مشتری بود !

tizparvaz
April 13th, 2012, 12:57
بستگی داره از کجا بخواین نمایندگی بگیرین یه صفته 5 میلیونی میخوان معمولا و شرکتهای کم تعهد فروش میگیرن اونم نه تو این تعداد مثلا میگن باید در ماه حداقل ده مشتری جدید معرفی کنید ما که خیلی راحت از 3 شرکت adsl و دو شرکت وایرلس نمایندگی گرفتیم تو تهران