PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک برای راه اندازی درگاه آنلاین

loginvps
April 8th, 2012, 13:03
سلام به تمامی دوستان

من یه سایت دارم به اسم لاگین وی پی اس www.loginvps.com (http://www.loginvps.com) که دادم قالب رو طراحی کنن واسم و هنوز آماده نشده .

من به بانک ملی برای دریافت درگاه پرداخت آنلاین رفتم یه فرم بهم دادن
که شامل
1-آدرس صفحه جهت درخواست تراکنس
2- url بازگشت به سایت پذیرنده
3 - شماره پورت
4 - زبان برنامه نویسی سایت سازنده.

(بند مربوط به بند 3):
که تو توضیحات شماره پورت نوشته * شماره هایی که درخواست های مشتری بر روی آن به پذیرنده ارسال می شوند ، به عنوان مثال یک پذیرنه ممکن است داری آدرس اینترنتی بصورت www.sample:8080.com (http://www.sample:8080.com) باشد که به این ترتیب شماره 8080 همان پورت مورد نظر است.*

دوستان اینم بگم که سایت HTML هست و به WHMCS وصل میشه.

دوستان یه کمکی کنین من اینارو پر کنم :دی

ali2k
April 8th, 2012, 16:27
ادرس صفحه درخواست تراکنش میشه سایتتان
ادرس بازگشت به سایت پذیرند را با دقیق مشخص کنید چون امکان تغییر فعلا نداره و بعدا به مشکل می خورید این ادرس رو با توجه به محل نصب whmcs باید بدید
شماره پورت 80 هست
زبان برنامه نویسی php

loginvps
April 8th, 2012, 18:59
ادرس بازگشت به سایت پذیرند را با دقیق مشخص کنید چون امکان تغییر فعلا نداره و بعدا به مشکل می خورید این ادرس رو با توجه به محل نصب whmcs باید بدید

معمولا چه صفحه ای میزارن بعد از نصب whmcs ?

ali2k
April 8th, 2012, 22:57
ادرس رو باید از کسی که ماژول رو بهتون میده سئوال کنید دقیقتر میدونه

loginvps
April 9th, 2012, 02:09
معمولا چه صفحه ای میزارن بعد از نصب whmcs ?

یکی جواب مارو نمی تونه بده ؟

---------- Post added at 02:09 AM ---------- Previous post was at 02:06 AM ----------

ادرس رو باید از کسی که ماژول رو بهتون میده سئوال کنید دقیقتر میدونه

آخه فردا باید برم بانک فرم رو تحویل بدم باید هم آدرس بازگشت به صفحه رو تو فرم پر کنم تا مدارکم برگشت نخوره . هر آدرسی هم بدم فکر نکنم دیگه قابل ادیت باشه

ali2k
April 9th, 2012, 12:44
شما ماژول بانک ملی را از هرکسی گرفتی حتما گفته ادرس بازگشتش کجاست ...
بگذریم اگر هم به هیچ طریقی نمیدونی ادرس چی هست یک ادرس همینجوری بزن و فرم را بفرست تا کارهای اداری انجام بشه وقت داری ادرس رو پیدا کنی یه مرحله پیاده سازی و تست هست که معرفیت می کنند به شرکت .... انجا با خانوم ... که صحبت کردی میتونی بگی ادرس صحیح را برات جایگزین کنه :)

loginvps
April 9th, 2012, 13:53
شما ماژول بانک ملی را از هرکسی گرفتی حتما گفته ادرس بازگشتش کجاست ...
بگذریم اگر هم به هیچ طریقی نمیدونی ادرس چی هست یک ادرس همینجوری بزن و فرم را بفرست تا کارهای اداری انجام بشه وقت داری ادرس رو پیدا کنی یه مرحله پیاده سازی و تست هست که معرفیت می کنند به شرکت .... انجا با خانوم ... که صحبت کردی میتونی بگی ادرس صحیح را برات جایگزین کنه :)

بانک ملت که مسئول این کارهاش به پرداخت هست که جواب هم نمی ده ، تهرانم فعلنا نمی تونم بیام پیگیر شم اونم به خاطر یه درگاه.
بانک ملی فکر نکنم چنین شرکت جدایی داشته باشه برای این کارها ، تا حالا کسی از ملی درگاه پرداخت گرفته یا نه ؟

AvalinHost
April 9th, 2012, 13:58
بانک ملی برای هر تراکنش فکر کنم 2.5 درصد کارمزد میگیره.
بهترین گزینه بانک ملت و پاسارگاد هست.
ماژولش رو هم میتونید از فراسو خریداری کنید.

MOHAMMAD MOHSEN
April 9th, 2012, 14:03
البته بانک پارسیان رو هم در نظر داشته باشید ماژولش تو نت هست کارمزد هم ازتون نمیگیره

ali2k
April 9th, 2012, 15:04
بانک ملت که مسئول این کارهاش به پرداخت هست که جواب هم نمی ده ، تهرانم فعلنا نمی تونم بیام پیگیر شم اونم به خاطر یه درگاه.
بانک ملی فکر نکنم چنین شرکت جدایی داشته باشه برای این کارها ، تا حالا کسی از ملی درگاه پرداخت گرفته یا نه ؟

من از بانک ملی درگاه دارم ، بانک ملی دوتا شرکت مسئول درگاه هاش هستند چون دوتا درگاه داره یکی دامون و یکی دیگه سداد ...
اداره فن اوری یا همچین اسمی مسئول دامون هست همین که شما داری براش اقدام می کنی ...

loginvps
April 9th, 2012, 17:00
من از بانک ملی درگاه دارم ، بانک ملی دوتا شرکت مسئول درگاه هاش هستند چون دوتا درگاه داره یکی دامون و یکی دیگه سداد ...
اداره فن اوری یا همچین اسمی مسئول دامون هست همین که شما داری براش اقدام می کنی ...

این شرکتهایی که فرمودین سایت هم دارند ؟ از سایتشون میشه پیگیر شد جوابگو هستند ؟

shahab-f
April 9th, 2012, 18:00
از پارسیان استفاده کن به نظره من خیلی بهتره شركت تجارت الكترونيك پارسيان (http://pec.ir/Forms/Main/HomePage.aspx)

ali2k
April 9th, 2012, 18:33
این شرکتهایی که فرمودین سایت هم دارند ؟ از سایتشون میشه پیگیر شد جوابگو هستند ؟

نه سایتی که من ندیدم داشته باشن ، کلا همه چیز تلفنی هست بعد از اقدام از سمت شعبه (فرم رو بدید فکس کنند) چند روز بعد زنگ بزنید روابط عمومی شماره بهتون میدن که پیگیری کنید ، اولش یه جایی کارای اداریش رو میکنن بعد ارجاع میدن یه جای دیگه که مسائل فنی هست.

loginvps
April 10th, 2012, 05:28
حالا ما اقدام کردیم فعلا 3 روز گذشته اما خبری نشده ، باز هم باید صبر کرد ببینیم چی میشه
کلا خدمات تو ایران ضعیف هست