PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آمار این سایت درسته ؟

rrt
April 7th, 2012, 17:55
سلام دوستان محترم

کسی میتونه بگه که امار این سایت بطور کلی چطوره ، درسته یا دستکاری شده ؟

.::kingseda::. (http://kingseda.com/index.html)

sebastian
April 7th, 2012, 18:37
نیوک همیشه بازدید رو بیشتری از اونی که هست نشون میده

rrt
April 7th, 2012, 18:50
دوست عزیز یعنی نفرات آنلاین رو هم اشتباه نشون میده ؟

psfa
April 7th, 2012, 18:55
نیوک همیشه بازدید رو بیشتری از اونی که هست نشون میده
اره بنده هم با شما موافقم حتي مديريت خود نيوك هم گفته كه امارش درست نيست
مطمئن باشيد اين سايت امارش دستكاري شده هست
ددست كاريه آمار نيوك هيچ كاري نداره بازديد مطالب هم ميشه دست كاريش كرد

Ramin
April 7th, 2012, 21:00
اره بنده هم با شما موافقم حتي مديريت خود نيوك هم گفته كه امارش درست نيست
مطمئن باشيد اين سايت امارش دستكاري شده هست
ددست كاريه آمار نيوك هيچ كاري نداره بازديد مطالب هم ميشه دست كاريش كرد

لطفا منبع این جمله را بفرمائید! لینک گفته ی مدیریت؟؟ در کدام قسمت و کدام سایت و توسط کدام مدیر نیوک این جمله گفته شده است؟؟؟

بیش از یک میلیون بار در سایت مرجع و در فروم های دیگر بحث شده است . خیلی عجیب هستش که این موضوع قابل درک نیست ( برای بعضی دوستان) . بارها سوال شده مثلا: " چرا آمار نیوک و وب گذر اختلاف زیادی دارد؟"

پاسخ این گونه سوالات کاملا معلوم است . آمارگیر نیوک بازدید را حساب می کند. برنامه نویسی این آمارگیر به این شیوه است و ربطی به درست بودن و نبودن ندارد ! آمارگیر های موجود در نت ورودی آیپی را به عنوان آمار حساب می کنند. یعنی به صورت مثال آیپی xx.xx.xx.xx وارد سایت شما می شود و 20 صفحه را بازدید می کند. در آمارگیر نیوم برای این ورودی عدد 20 ثبت می شود و در آمارگیر وبگذر عدد 1 !!!!! امیدوارم درک کنید !

psfa
April 7th, 2012, 21:07
لطفا منبع این جمله را بفرمائید! لینک گفته ی مدیریت؟؟ در کدام قسمت و کدام سایت و توسط کدام مدیر نیوک این جمله گفته شده است؟؟؟

بیش از یک میلیون بار در سایت مرجع و در فروم های دیگر بحث شده است . خیلی عجیب هستش که این موضوع قابل درک نیست ( برای بعضی دوستان) . بارها سوال شده مثلا: " چرا آمار نیوک و وب گذر اختلاف زیادی دارد؟"

پاسخ این گونه سوالات کاملا معلوم است . آمارگیر نیوک بازدید را حساب می کند. برنامه نویسی این آمارگیر به این شیوه است و ربطی به درست بودن و نبودن ندارد ! آمارگیر های موجود در نت ورودی آیپی را به عنوان آمار حساب می کنند. یعنی به صورت مثال آیپی xx.xx.xx.xx وارد سایت شما می شود و 20 صفحه را بازدید می کند. در آمارگیر نیوم برای این ورودی عدد 20 ثبت می شود و در آمارگیر وبگذر عدد 1 !!!!! امیدوارم درک کنید !
عزيزم الان لينكش يادم نيست
من خودم يه سايت زده بودم تستي نيوك نصب كردم هيچي نداشت آدرسش هم co.cc بود ساعت 4 صبح ميرفتي 4 غروبم ميرفتي افراد آنلاين يه دفعه نشون ميداد 4 يه دفعه 5 اكثر 4 ميزد هميشه اين نشونه ي اين نيست؟
در ضمن خودم چند تا سايت بزرگ موزيك و فيلم رو بازديدشون رو براشون دست كاري كردم

mh_suport
April 7th, 2012, 21:11
سلام

شک نکنید

این آمار سره کاری

رتبه الکسا رو یک نگاه بندازید

Ramin
April 7th, 2012, 21:13
عزيزم الان لينكش يادم نيست
من خودم يه سايت زده بودم تستي نيوك نصب كردم هيچي نداشت آدرسش هم co.cc بود ساعت 4 صبح ميرفتي 4 غروبم ميرفتي افراد آنلاين يه دفعه نشون ميداد 4 يه دفعه 5 اكثر 4 ميزد هميشه اين نشونه ي اين نيست؟
در ضمن خودم چند تا سايت بزرگ موزيك و فيلم رو بازديدشون رو براشون دست كاري كردم

دوست عزیز چنین گفته ای توسط هیچ کدوم از مدیران تا کنون بیان نشده است !!!! اگر بیان شده بود منبع داشتید . درست نیست از قول دیگران .........!

آیپی خودتان که وارد سایت می شدید حساب نیست؟ روبوت های صد ها موتور جستجوی موجود در نت حساب نیست؟

بحث دستکاری اصلا ربطی به cms ندارد. هر کس هر طور دوست داشته باشد تغییر می دهد! در وردپرس ، جوملا و ..... هم ممکن است ادمین دوست داشته باشد این کار را انجام دهد !

---------- Post added at 09:13 PM ---------- Previous post was at 09:11 PM ----------

در ضمن بنده متوجه منظور استارتر نشدم . سایتی که لینک کردید اصلا آماری ندارد که در مورد دستکاری بودن و یا نبودن بحث شود؟

امروز: 1
http://kingseda.com/images/CZUser/li.gif ديروز: 2

ميهمان: 69
http://kingseda.com/images/CZUser/li.gif اعضا: 0
http://kingseda.com/images/CZUser/li.gif مجموع: 69

:39:

sebastian
April 7th, 2012, 21:26
دوست عزیز یعنی نفرات آنلاین رو هم اشتباه نشون میده ؟
آره افراد آنلاین رو هم خیلی بیشتر نمایش میده

loginvps.com
April 7th, 2012, 22:44
اینی که من دیدم مطمئن باش آمارش دستکاری شده شـــــــــــک نکن

areff
April 7th, 2012, 22:49
این سایت آمار داره در حد روزی 2 3 هزار تا

آنلاین ها + آمار روزانه + آمار انجمن دستکاری شده

loginvps.com
April 7th, 2012, 23:04
دوستان فکر کنم همه به این نتیجه رسیدند پس دیگه جای بحثی نیست.

AmirHosein
April 7th, 2012, 23:12
چه قدر اسپم ماشالا ماشالا :d
قفل شد.