PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : میزان تاثیر سی پنل یا دایرکت ادمین در سفارش مشتری ؟

joomla2
February 11th, 2012, 21:49
سلام دوستان

چند روزی هست که این سوال ذهنم رو مشغول کرده که آیا مشتری در انتخاب یک هاستینگ، واسش سی پنل یا دایرکت ادمین بودن کنترل پنل هاست مهم است یا خیر ؟

مثلا اگه مشتری ببینه همه چیز یه هاستینگ خوب هست ولی پنلش دایرکت ادمین است آیا امکان داره از خرید منصرف بشه ؟

با تشکر

shazo
February 11th, 2012, 21:51
سلام..

سی پنل یه کار خوب رو تموم می کنه از دید من..

من به شخصه برام مهمه که چی باشه

mehrshad.ho
February 11th, 2012, 22:01
بیشتر مشتری ها Cpanel رو می فروشند و قبول دارند
منم اگه میخواستم خزید کنم Cpanel می خریدم

m_dg_farari
February 11th, 2012, 22:10
95% بله....

البته بسته به مورد نیاز فرد هم داره!

30tGame
February 11th, 2012, 22:18
بستگی به مشتری داره
اکثر مشتری ها به دنبال سی پنل هستند

cartman10mpi
February 11th, 2012, 22:22
به نظر من در این دوران تحریم استفاده از سی‌ پانل حماقتی بیش نیست!

masoudgolchin
February 11th, 2012, 22:23
من به شخصه سی‌پنل رو انتخاب می‌کنم.

amirfateh
February 11th, 2012, 22:42
سی پنل انتخاب اول اکثر مشتری هاست اما مسئله تحریم و لایسنس هم مسئله مهمی هست.
ما هم سی پنل و هم دایرکت ادمین ارائه می کنیم ولی تاکیدمون به دایرکت ادمین هست.

okey
February 11th, 2012, 22:51
جناب بالای 250 تا سایت رو از سی پنل کشیدیم به دایرکت ادمین به قالب خوشگل هم انداختیم روش ! تمام !
حسابشو کردم مسئله تحریم نداره
کلی در منابع صرفه جویی شده
صرفه ی اقتصادی در یک سال متوسط : 264 هزار تومان !!!

نظر ریسلری ها : اونها اوایل مشکل داشتن ولی الان کاملا باهاش مچ شدن
یوزر های هاستا هم از سرعت بالای کنترل پنل تعریف می کنن و تا حالا باهاش مشکلی نداشتن !

DVBBaz
February 11th, 2012, 23:25
جناب بالای 250 تا سایت رو از سی پنل کشیدیم به دایرکت ادمین به قالب خوشگل هم انداختیم روش ! تمام !
حسابشو کردم مسئله تحریم نداره
کلی در منابع صرفه جویی شده
صرفه ی اقتصادی در یک سال متوسط : 264 هزار تومان !!!

نظر ریسلری ها : اونها اوایل مشکل داشتن ولی الان کاملا باهاش مچ شدن
یوزر های هاستا هم از سرعت بالای کنترل پنل تعریف می کنن و تا حالا باهاش مشکلی نداشتن !

منم با شما موافقم ، اما چی کار باید کرد که مشتری های امروز فقط با سی پنل راحتن.
به نظر من دایرکت ادمین از خیلی لحاظ ها به صرفه هست.

irlogo
February 12th, 2012, 00:11
کاربران اتعطاف cPanel را می پسندند
بعضی از کاربران سطح کیفی و انعطاف پذیری نرم افزاری میزبانی اشتراکی را

okey
February 12th, 2012, 00:31
کاربران اتعطاف cPanel را می پسندند
بعضی از کاربران سطح کیفی و انعطاف پذیری نرم افزاری میزبانی اشتراکی را

کاربر اگر حرفه ای باشه کیفیت رو می پسنده !

shivahost
February 12th, 2012, 00:35
با فرض کیفیت برابر مطمئنا cpanel انتخاب میشه!

MOHAMMAD MOHSEN
February 12th, 2012, 00:54
مقایسه این دو پنل موقعی منطقی است که چیزی به اسم تحریم وجود نداشته باشه! قطعا سی پنل واسط گرافیکی بالاتری داره و به خاطر تبلیغ خود وب هاست ها مشتری بیشتر به اون تمایل داره اما در حال حاضر به نظر من مهمترین فاکتور برای مشتریان میزان اعتمادی هست که به سرویس دهنده و نوع کنترل پنل آن طور تاثیری نداره! وقتیکه ما سوئیچ کردیم به دایرکت ادمین مشتری ها از سرعت بالای دایرکت ادمین خیلی خوششون اومد

shazo
February 12th, 2012, 00:56
منم موافقم

ميشه گفت سي پنل رابط گرافيكيه بهتري داره تا ادمين

SOI
February 12th, 2012, 01:02
اگر شما طبق اصول کارتون رو انجام بدید هیچ مشکلی نداره سی پنل خیلی هم راحت و بدون درد سر هست برای کاربران ، اگر شما در یک سال 5 مشتری پنجاه هزار تومنی رو از دست بدید به خاطر اینکه از سی پنل استفاده نمیکنید ... اون موقع چی ؟

cartman10mpi
February 12th, 2012, 01:35
اگر شما طبق اصول کارتون رو انجام بدید هیچ مشکلی نداره سی پنل خیلی هم راحت و بدون درد سر هست برای کاربران ، اگر شما در یک سال 5 مشتری پنجاه هزار تومنی رو از دست بدید به خاطر اینکه از سی پنل استفاده نمیکنید ... اون موقع چی ؟
اگه به خاطره اون ۵ تا ۵۰ تومن ، ۳۰۰ تا مشتریتون ناراضی بشن در صورت بروز مشکل تحریم ، اون موقع چی‌ ؟
بازار هاست رقابتی هست و با یک گزارش می‌شه رقیب هارو کنار زد . هیچ وقت هم همه "fairplay" بازی نمیکنند .
دوستان اگر وخامت تحریم در این مورد رو بتونن به کاربر برسونند کار بر‌ها هم با رضایت "directadmin" استفاده خواهند کرد . مادامی که ما مشکله تحریم رو کوچیک جلوه بدیم و زیبایی سی‌ پانل رو بزرگ بکنیم ، مشتری هم همونو خواهد دید
باز هم اعتقاد دارم دوستانی که برای خودشون ، کارشون ، مشتریهاشون احترام قائلن باید خطر تحریم رو جدی بگیرند و در انتخابشون تجدید نظر بکنند .

parsvia
February 12th, 2012, 09:49
سی پنل کار کردن باهاش راحت تره.
ظاهر بهتری داره. دسترسی به بخش ها مختلفش خیلی راحت تره.
کسایی که توی ساخت و طراحی سایت تجربه دارن خیلی کم پیش میاد هاستی رو خریداری کنن که دایرکت ادمین باشه.

amirfateh
February 12th, 2012, 10:28
سلام،
این که سی پنل از نظر UI , Usability ، شماره 1 هست هیچ حرفی توش نیست اما باید همه جوانب رو در نظر گرفت