PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تجربه كار با javanserver

shazo
February 7th, 2012, 20:59
سلام

دوستان من دارم از javanserver.com هم vps مي گيرم هم ريسلر

كسي تجربه استفاده با اين عزيزان رو داره ؟

ممنون

CityKala.net
February 7th, 2012, 21:00
سلام

دوستان من دارم از javanserver.com هم vps مي گيرم هم ريسلر

كسي تجربه استفاده با اين عزيزان رو داره ؟

ممنون

تایید میشه

farzadho
February 7th, 2012, 21:09
آقای مسعودی کارشون خوب هست...

parsuser_com
February 7th, 2012, 21:12
من هم ازشون سرور مجازی دارم.
کارشون تایید میشه.

fdlhost
February 7th, 2012, 21:13
متعهد و مشتری مدار هستند.
موفق باشید.

shazo
February 7th, 2012, 21:21
خوب خدا رو شكر.. زود به نتيجه رسيديم.. مرسي از دوستان..

company_hosting
February 7th, 2012, 22:05
منم تایید می کنم آیپی خاستی برا پینگ گرفتن پ.خ بده

p30speed
February 7th, 2012, 22:43
تاااااااااااااااااااااااا اااید میشود

persianboy
February 7th, 2012, 23:02
سلام
اگر الان باز هم نیان و من رو به خراب کردن اعتبارشون متهم کنن باید بگم که برخلاف دوستان من از ایشون راضی نیستم
هنوز سوالات من بی پاسخ موندن:
http://www.webhostingtalk.ir/f129/36913/
من نمیگم ایشون کارشون خوب نیست
من بیشتر از دو ساله عضو این انجمن هستم ندیده بودم کسی با این شرکت مشکل داشته باشه ولی برای خودم مشکل پیش اومد منتظر بودم ایشون ثابت کنند که مقصر نبودن ولی قانع نشدم

ten_soldier
February 7th, 2012, 23:10
ن از ایشون سرور دارم و تایید میشن .. هم از نظر پشتیبانی و هم از نظر کیفیت سرویس ... از نظر من تایید هستن...

faranetwork
February 7th, 2012, 23:27
آقای مسعودی از هر نظر تایید میشن

allbert
February 8th, 2012, 00:06
ببینید این دوستان که وی پی اس میفروشند در بدترین شرایط اقدام به این کار میکنند

تحریم
مشکل دلار
مشکل پرداخت
مشکل اینترنت
بسته شدن پورت ها

و . . .

بزرگترین شرکت ها هم وقتی ازشون جنس میخرید خرابی دارند
جوان سرور با بیش از 100 نفر کار کردند یک نفر مشکل دار شد
درسته باید مشکل حل بشه
اما بخدا یک وی پی اس با این وضعیت و رقابت در بهترین حالت و کیفیت متوسط شاید 10 تومن سود بده
حالا از این 10 تومن ما چقدر توقع پشتیبانی داریم ؟

من هیچ وقت نمیگم نباید کار مشتری رو رو زمین گذاشت مشتری حق داره اما یکم شرایط رو درک کنید
بخدا زحمت داره 24 ساعت بشینی پشت سیستم

ایشون تایید میشن

موفق باشید

m2n
February 8th, 2012, 00:09
تایید می شن 100% انسانی با ادب و خوش بر خورد هستن

بنده که سرور مجازی داشتم از ایشون جز محبت و سرویس خوب چیزی ندیدیم ;;)

itjavani
February 8th, 2012, 00:22
تایید میشه

من هم ازشون سرور مجازی دارم.
کارشون تایید میشه.

متعهد و مشتری مدار هستند.
موفق باشید.

خوب خدا رو شكر.. زود به نتيجه رسيديم.. مرسي از دوستان..

منم تایید می کنم آیپی خاستی برا پینگ گرفتن پ.خ بده

تاااااااااااااااااااااااا اااید میشود

ن از ایشون سرور دارم و تایید میشن .. هم از نظر پشتیبانی و هم از نظر کیفیت سرویس ... از نظر من تایید هستن...

آقای مسعودی از هر نظر تایید میشن

آقای مسعودی کارشون خوب هست...

ممنون از همه دوستانی که به ما لطف دارند!

سلام
اگر الان باز هم نیان و من رو به خراب کردن اعتبارشون متهم کنن باید بگم که برخلاف دوستان من از ایشون راضی نیستم
هنوز سوالات من بی پاسخ موندن:
http://www.webhostingtalk.ir/f129/36913/
من نمیگم ایشون کارشون خوب نیست
من بیشتر از دو ساله عضو این انجمن هستم ندیده بودم کسی با این شرکت مشکل داشته باشه ولی برای خودم مشکل پیش اومد منتظر بودم ایشون ثابت کنند که مقصر نبودن ولی قانع نشدم
بنده فکر کنم تا جای ممکن تونستم توضیح بدم!
با شما تماس گرفته شد بعد یک ساعت صحبت کردن شما سوزنتون روی من قانع نشدم گیر کرده بود در هر حال همکارانی که با این دیتاسنتر کار میکنند بهتر میدونند روال برخورد با ابیوز به چه صورت هست!
قبلا هم گفتم وب هاستینگ تالک دادگاه نیست!در قوانینش هم سلب مسئولیت کرده شما میتونید از طریق دادگاه میتونید شکایت کنید و ما با دلایلی مستند در خدمت هستیم! و به جای قراردادن لینک تاپیک ، لینک عکس حکم دادگاه رو بزارید! طلا که پاک ه چه منتش به خاک ه! اصلا نیاز نمیبینم که پاسخ تاپیک بدم بفرمایید دادگاه در خدمتم اگر حق با شما بود دادگاه به نفع شما رای خواهد داد اگر هم نبود که ما ادعا حیثیت خواهیم کرد! دوست داشتید پیگیر بشید فردا شرکت تماس بگیرید شماره وکیل شرکت به همراه آدرس دفتر رو بدم خدمتتون! این پست شما هم تخریبی هست! یعنی شما منو دوست داشتید لینک تاپیک گذاشتید یا قصدتون چیز دیگه بود ؟ این پست را نقل قول نکنید پاسخی نخواهم داد دیدار به همان جایی که بنده رو تهدید میکنید!
موفق باشید

باز هم از همه دوستانی که خوب و بد نظر دادند تشکر میکنم!

dade24
February 8th, 2012, 00:25
من کلا 3 ساله تو مایه های هاستینگ (درصدی ،ریسلر ،درصدی وی پی اس و....) فعالیت میکردم ...همون اول که این شرکت رو شناختم تا همین الان کارشون هیچ تعییری نکرده و همچنان در بورس رقابت هستند! از این هاستینگ های 2000 تومانی نیس با 200 تومان بیاد هاستیگ بزنه بعد 2ماه خرجش درنیاد و جمع کنه بره

ضمنا شرکت ثبت شده دارن و در گرگان هم دفتر دارن (همشهری عزیزمان اند)
خلاصه اگه نظر من حقیر براتون اهمیت داره بنده نیز تاییدشون میکنم !!!!

itjavani
February 8th, 2012, 00:37

تحریم
مشکل دلار
مشکل پرداخت
مشکل اینترنت
بسته شدن پورت ها

و . . .

درسته باید مشکل حل بشه
اما بخدا یک وی پی اس با این وضعیت و رقابت در بهترین حالت و کیفیت متوسط شاید 10 تومن سود بده

من هیچ وقت نمیگم نباید کار مشتری رو رو زمین گذاشت مشتری حق داره اما یکم شرایط رو درک کنید

ایشون تایید میشن

موفق باشید

با سلام ممنون از نظر لطفتون!
ما تا جای ممکن سعی در پشتیبانی خوب و سریع داریم ! شاید تیکتی بالا پایین بشه ولی خوب کوتاهی تابحال شکر خدا سر نزده نهایت سعیمونو جهت برطرف سازی مشکل خواهیم کرد!

تایید می شن 100% انسانی با ادب و خوش بر خورد هستن

بنده که سرور مجازی داشتم از ایشون جز محبت و سرویس خوب چیزی ندیدیم ;;)

تنکس :ایکس

من کلا 3 ساله تو مایه های هاستینگ (درصدی ،ریسلر ،درصدی وی پی اس و....) فعالیت میکردم ...همون اول که این شرکت رو شناختم تا همین الان کارشون هیچ تعییری نکرده و همچنان در بورس رقابت هستند! از این هاستینگ های 2000 تومانی نیس با 200 تومان بیاد هاستیگ بزنه بعد 2ماه خرجش درنیاد و جمع کنه بره

ضمنا شرکت ثبت شده دارن و در گرگان هم دفتر دارن (همشهری عزیزمان اند)
خلاصه اگه نظر من حقیر براتون اهمیت داره بنده نیز تاییدشون میکنم !!!!

ممنون :دی نمردیم یک همشهری دیدیم :دی آقا دم عید طوفان ای دی اس ال داریم از بهشهر تا علی آباد ! انشالله تا اول اسفند اگر مسئولین مخابرات کوتاهی نکنند تمامی تجهیزاتمون رو در تمامی مراکز راه اندازی میکنیم! دم عید بیا بهت adsl بدم سرعت نورانی 4 مگ :دی (نهایت سوء استفاده از فضای تبلیغاتی)

shazo
February 8th, 2012, 01:41
خوب شد ما اين تاپيك رو زديم !

دوستان به هم رسيدن :69:

hosinaa
February 8th, 2012, 01:42
بد نیست ...مشکلات در تمام کار ها پیش میاد اما مشتری مداری مهمه فروش مهم نیست..........
تا حدودی تایید میشن

shazo
February 8th, 2012, 01:57
سلام

مرسي از دوستان بخدا من به نتيجه رسيدم..

ايشون اين موقع شب هستن و دارن جواب ميدن..

persianboy
February 8th, 2012, 09:46

تحریم
مشکل دلار
مشکل پرداخت
مشکل اینترنت
بسته شدن پورت ها

و . . .

درسته باید مشکل حل بشه

ایشون تایید میشن

موفق باشید

سلام
ایشون من رو درک کردند که توقع دارید من درکشون کنم؟ 5 سایت رو از دست دادم
هر کسی جای من بود درک نمیکرد چون برعکس ادعاهای ایشون اصلا نتونستن جواب خوبی بدن
از تناقض در تاریخ تا تناقض های موجود در صحبت های خودشون و پشتیبان سایتشون
من هم میگم شرکت ایشون خدمات خوبی داشتن و دارن اما بهتر بود به جای اینطور جواب دادن، با حوصله جواب من رو میدادن و مشکل رو پیگیری میکردن توی پستهاشون فقط از 45 دقیقه ای که با من تماس گرفتن صحبت میکنن
به قول ایشون سوزن من روی ((قانع نشدم)) گیر کرده اما هر کس دیگری جای من بود سوزنش رو همین عبارت گیر میکرد.
خدا جای حق نشسته[COLOR="Silver"]

agarb98
February 8th, 2012, 09:59
آقای مسعودی تایید میشه

یکی از بهترین ها تو ایران

amir_arian
February 10th, 2012, 13:09
با سلام. متاسفانه اینجا هم باند بازی رسوخ پیدا کرده! متاسفانه بنده به خاطر همین چه چه و به به های آقایون از جوان سرور یک وی پی اس یکساله خریدم ولی تا الان مشکل داون بودن سرور رو دارم. متاسفانه پاسخگویی شون هم اصلا مناسب یک کار حرفه ای نیست. اصلا توصیه نمی کنم.

0060
February 10th, 2012, 13:14
با سلام. متاسفانه اینجا هم باند بازی رسوخ پیدا کرده! متاسفانه بنده به خاطر همین چه چه و به به های آقایون از جوان سرور یک وی پی اس یکساله خریدم ولی تا الان مشکل داون بودن سرور رو دارم. متاسفانه پاسخگویی شون هم اصلا مناسب یک کار حرفه ای نیست. اصلا توصیه نمی کنم.

همین کارتون کاملا از روی بی تجربگی بوده شما از بهترین دیتاسنتر دنیا هم که سرور خریداری میکنید ماهیانه خریداری کنید که هر وقت ناراضی بودید سریع انتقال بدید

چند ماهی هست از آقای مسعودی سرور دارم کاملا هم از کیفیت و پشتیبانیشون راضی هستم

موفق باشید

itjavani
February 10th, 2012, 13:47

جناب آریان عزیزززززززز
هزاران تیکت ما از شما داریم که زیر 30 دقیقه پاسخ داده شده!هر کاری هم خواستید تا حالا براتون کردیم!تو این اوضاع اینترنت ما هم تافته جدا بافته نیستیم که یه لاین دیگه داشته باشیم! با این حال همه تیکت ها در تایم مناسب پاسخ داده میشه! و شده!

p30speed
February 10th, 2012, 13:48

یعنی تمام بچه های این تایپیک جزو باند سرور جوان هستند؟
آقای مسعودی حقوق ما عقب نیوفته هی داریم تاییدت میکنیم:69:بالاخره رییس باند مافیا شدی

amir_arian
February 10th, 2012, 13:56
جناب آریان عزیزززززززز
هزاران تیکت ما از شما داریم که زیر 30 دقیقه پاسخ داده شده!هر کاری هم خواستید تا حالا براتون کردیم!تو این اوضاع اینترنت ما هم تافته جدا بافته نیستیم که یه لاین دیگه داشته باشیم! با این حال همه تیکت ها در تایم مناسب پاسخ داده میشه! و شده!

آقای محترم کل تیکت های بنده شاید به 5 تا هم نرسه کجا هزار تا ؟ اوضاع اینترنت چه ربطی به سرویس vps داره؟ خیلی از رقبای شما در همین اوضاع اینترنت کارشون رو مثل قدیم انجام می دن. شما اگر تیکت های بنده رو زیر 30 دقیقه پاسخ می دادید بنده دیروز 500 هزار تومان متضرر نمی شدم.

itjavani
February 10th, 2012, 14:18
آقای محترم کل تیکت های بنده شاید به 5 تا هم نرسه کجا هزار تا ؟ اوضاع اینترنت چه ربطی به سرویس vps داره؟ خیلی از رقبای شما در همین اوضاع اینترنت کارشون رو مثل قدیم انجام می دن. شما اگر تیکت های بنده رو زیر 30 دقیقه پاسخ می دادید بنده دیروز 500 هزار تومان متضرر نمی شدم.

تیکت ساعت 12 شب ارسال شده آقا مغلطه نکن عزیزم!بنده سر دسته باند مافیای فروش سرور هستم به همه بچه هایی هم که بنده رو مورد لطفشون قراردادند دارم حقوق میدم!خوشبحال شما که متوجه داستان شدید!بقیه دوستانی هم که مسلما این تاپیک و تاپیک های قدیم بنده رو میخونن هم خودشون تصمیم میگیرند! استارتر هم شکرخدا خریدشون رو انجام دادند! اگر مشکلی فکرکنم بود حتما خودشون اینجا مطرح میکردند!از نظر شما خیلی ممنون هستم به هر حال هیچ جایی نیست که 100% راضی داشته باشه و هیچ کس هم 100% کارش درست نیست همه ما یه سری جاها مشکلاتی داریم!از نظر شما نیز ممنون هستم!

مژده به افرادی که به دنبال پشتیبانی 24 ساعته کاملا واقعی هستند بدم که بزودی این بخش راه اندازی میگردد (توضیح اندکی پیرامون این مسئله: این بخش یک آپشنی ماهیانه میباشد که هر فردی که این آپشن را فعال نماید بستگی به نوع پلن انتخابی یک عدد موبایل اختصاصی پشتیبانی در اختیار وی قرارخواهد گرفت که در هر ساعت شبانه روز به صورت گارانتی شده میتوانید تماس داشته و درخواست حل مشکل خویش را بدهد!)

faranetwork
February 10th, 2012, 14:28
itjavani (http://www.webhostingtalk.ir/member/6017/) محمد جان زیاد سخت نگیر همیشه زیادن کسایی که میخواین یک نفر رو تخریب کنن...ولی این ها همه برای شما تبلیغ هست!!!

iranian-portal
February 10th, 2012, 15:18
مژده به افرادی که به دنبال پشتیبانی 24 ساعته کاملا واقعی هستند بدم که بزودی این بخش راه اندازی میگردد (توضیح اندکی پیرامون این مسئله: این بخش یک آپشنی ماهیانه میباشد که هر فردی که این آپشن را فعال نماید بستگی به نوع پلن انتخابی یک عدد موبایل اختصاصی پشتیبانی در اختیار وی قرارخواهد گرفت که در هر ساعت شبانه روز به صورت گارانتی شده میتوانید تماس داشته و درخواست حل مشکل خویش را بدهد!)

پشتیبانی 24ساعته جدید شامل سرویس های قدیم هم میشه؟
دوم این که حقوق این ماه بنده رو بابت باند بازی ندادن من ای دی اس ال شارژ نکردم (شما که سردسته مافیا شدی ما لاگ اوت نشده پول تعریف رو واریز بفرمایید دیگه)
یک مورد دیگه هم که در مورد ایشون نظر من رو جلب کرده اطلاع رسانی پیامکی شون هست

amir_arian
February 10th, 2012, 15:57
دوم این که حقوق این ماه بنده رو بابت باند بازی ندادن من ای دی اس ال شارژ نکردم (شما که سردسته مافیا شدی ما لاگ اوت نشده پول تعریف رو واریز بفرمایید دیگه)

از ایرانی جماعت جز مسخرگی چیزی نباید انتظار داشت.

itjavani
February 10th, 2012, 16:27

پشتیبانی 24 ساعته واقعی شامل هزینه ماهیانه جداگانه میباشد! در حال پلن بندی هستم و بعد از بررسی های لازم بر روی وب سایت قرار میگیرد!
اطلاع رسانی ها تمامی از طریق پیامک صورت میگیرد!شیوه اطلاع رسانی ما از سابق بدین صورت بوده!

raspinah
July 30th, 2012, 14:00
پشتیبانی در حد 0 کیلومتر
الان تیکت بزنی پس فردا جواب میدن
میکروتیک سفارش بدی برات وی پی اس ویندوزی میدن ، بعد که میگی این نبوده 3 روز طول میکشه که سرویسی که سفارش داده بودی را بهت بدن
اصلا قانونی برای تحویل سرور ندارد ، کاش این هاستینگ و .... حقوق مشتری هم رعایت می کردند و .... ، وقتی هم بهشون میگی فاکتورور درست کنید دیگه جواب نمیدن
انشاالله این دوستان هم خوب بشن

itjavani
July 30th, 2012, 14:06
پشتیبانی در حد 0 کیلومتر
میکروتیک سفارش بدی برات وی پی اس ویندوزی میدن ، بعد که میگی این نبوده 3 روز طول میکشه که سرویسی که سفارش داده بودی را بهت بدن
اصلا قانونی برای تحویل سرور ندارد ، کاش این هاستینگ و .... حقوق مشتری هم رعایت می کردند و .... ، وقتی هم بهشون میگی فاکتورور درست کنید دیگه جواب نمیدن

مدارکتون رو ارسال کنید به مدیران در بخش انتقادات و پیشنهادات تاپیک بزنید تا ما هم با مدرک صحبت کنیم در موردتون ;) اینجا جای انتقادات و پیشنهادات نیست.

raspinah
July 30th, 2012, 14:21
موضوع پست : تجربه كار با javanserver
منم تجربم را گفتم ، مدارک زیاده ، سروری که 3 روز بعد تحویل میدید ، یه تغییر os سه روز کار میبره ، که باید مدام تیکت بزنیم و .... تغییری در صورت حساب ها انجام نمیدید اینها همش مدرک هست .
منم تجربم را گفتم ، نیازی هم به بحث نیست
هیچ پیشنهادیم ندارم
انشاالله شما هم خوب میشید !
;)

raspinah
July 30th, 2012, 14:37
جواب جناب محمد مسعودی به بنده

درود بر شما
با توجه به اظهارات شما در تاپیک در مورد پشتیبانی 0 کیلومتر ما متاسفانه ما طبق اظهارات شما فقط سرویس مدیریت نشده تحویل به کاربر میدیم و باقی امور با خود کاربر هست و ما 0 کیلومتر هستیم و چیزی نمیدونیم

itjavani
July 30th, 2012, 14:46
بخش انتقادات و پیشنهادات رو واسه شما گذاشتن تا تمامی دلایلمون رو با دلیل و مدرک خدمت شما ارائه کنیم .

raspinah
July 30th, 2012, 14:51
نیازی نیست
آقایون ، این آقا خوب ، همه از ایشون بخرید :))
موفق باشید

salem
July 30th, 2012, 15:03
سلام به همه دوستان من نزدیک 1 سال با ایشون کار کردم اول خیلی خوب بود اما بعدش یهنی بعد عید 91 نمیدونم چس شد سیلستشون رو عوض کردن یا چی کلا خراب شد نسبت به قبل من 5 تا vps داشتم ازشون اونقدر مشکل پیش اومد که کلا بیخیال شدم حتی 80 تومن هم بدهکار بودم من اضافه ریخته بودم 2 ماه هرچقد گفتیم پول ما رو برگردونین گفتن اینجا چاله میدون نیست اون شاره ها هم که تو سایت گذاشتن به هیچ کدون جواب نمیدن البته اون زمون شاید الان درست شده ما هم کلا بیخیال پولمون شدیم جونمونو برداشتیم فرار کردیم فقط

itjavani
July 30th, 2012, 15:13
سلام به همه دوستان من نزدیک 1 سال با ایشون کار کردم اول خیلی خوب بود اما بعدش یهنی بعد عید 91 نمیدونم چس شد سیلستشون رو عوض کردن یا چی کلا خراب شد نسبت به قبل من 5 تا vps داشتم ازشون اونقدر مشکل پیش اومد که کلا بیخیال شدم حتی 80 تومن هم بدهکار بودم من اضافه ریخته بودم 2 ماه هرچقد گفتیم پول ما رو برگردونین گفتن اینجا چاله میدون نیست اون شاره ها هم که تو سایت گذاشتن به هیچ کدون جواب نمیدن البته اون زمون شاید الان درست شده ما هم کلا بیخیال پولمون شدیم جونمونو برداشتیم فرار کردیم فقط

به به جمع کاربران خوبمون جمعه!
جناب سالمی میتونید بفرمایید کجا هزینه اضافی پرداخت کردید؟! به چه دلیل به شما گفته شد اینجا چاله میدون نیست؟! خوشبختانه گوشی بنده و همینطور تلفن های شرکت همه مکالمات را ضبط میکنند و حجم ذخیره سازی بالا دارند که همچنان فکر کنم مکالمات پر گوهر شما ذخیره باشه! شما حتما تاپیک رو در اون بخش ایجاد کنید تا مکالمه مودبانه تون رو بزارم.در ضمن میگم شما چجوری فرار کردید که 9 سرویس فعال پیش ما دارید و آخرین خریدتون هم برای دو سه روز پیشه؟!
تیکت عذرخواهیتون بابت صحبت هایی که کردید همچنان هست و بسته نشده! میزاشتید لااقل خشک بشه بعد پست بزنید.

خوشم میاد اینقدر اینجا اینقدر بی صاحاب شده که هر کسی هر چی دوست داره بدون دلیل مدرک میگه! جناب سالمی من سخت منتظر تاپیک شما هستم ببینم چندتا از این ادعا هایی که کردید رو میتونید اثبات کنید؟

در مورد تلفن کجای وب سایتمون نوشتیم 2 صبح باید به فردی که هیچ هزینه ای بابت پیشتبانی تلفنی نداده پاسخ بدیم؟!

salem
July 30th, 2012, 15:14
همیشه هم طوری حرف میزنن انقار 1000 میلیون بهش بدهکار هستیم از دوستان عزیزی هم که این تاپیک رو ایجاد کردن ممنون . البته اگه پاک نشه چون آقای مسعودی با بکی از مدیران این سایت شدید دوست هستن مطالب در مورد ایشون زود پاک میشه . یه زمونی vps ما 5 روز قطع شده بود موردیم از بس زنگ و تیکت زدیم بعدش امدیم سایت دیدیم وارد ناحیه کاربری نمیشه بعد دیدیم زده به دلیل اسپم زیاد در حال پاک کردن هستیم . بعد 6 روز خلاصه به تیکت جواب دادن و گفتن به ما تیکت نزدین هر چقدر گفتیم گردن نگرفتن گفتن نه که نه مرغ یه پا داره

salem
July 30th, 2012, 15:17
اون موقع ظبط نمیشد چون حتی به شماره موبایلتون هم زنگ میزدیم به شماره خارج کشور دایورت کرده بودین اما اس ام اس میزدی میرفت . قبل عید واقعا از هر لحاظ خوب بودن بعد عید نمیدونم چی شد به اینا

itjavani
July 30th, 2012, 15:22
همیشه هم طوری حرف میزنن انقار 1000 میلیون بهش بدهکار هستیم از دوستان عزیزی هم که این تاپیک رو ایجاد کردن ممنون . البته اگه پاک نشه چون آقای مسعودی با بکی از مدیران این سایت شدید دوست هستن مطالب در مورد ایشون زود پاک میشه . یه زمونی vps ما 5 روز قطع شده بود موردیم از بس زنگ و تیکت زدیم بعدش امدیم سایت دیدیم وارد ناحیه کاربری نمیشه بعد دیدیم زده به دلیل اسپم زیاد در حال پاک کردن هستیم . بعد 6 روز خلاصه به تیکت جواب دادن و گفتن به ما تیکت نزدین هر چقدر گفتیم گردن نگرفتن گفتن نه که نه مرغ یه پا داره

شما جواب پست بالاسرتون رو بدید! در مورد ادعاهای جدیدتون هم سعی در اثبات داشته باشید. وگرنه به دلیل تشویش اذهان عمومی ، تخریب برند ، توهین و اهانت (با توجه به مکالمه تلفنیتون که قبل از اون هم بهتون گفتیم بابت تک تک کلماتی که به کار بردید باید در پرونده ای که در دادگاه جرائم اینترنتی گرگان دایر شده پاسخگو باشید.)
هر چیزی برای اثبات دارید رو کنید ببینیم این همه دروغ از کجا میاد وگرنه من آدمی نیستم که مثل بچه های 18 ساله تازه کار بدون مجوز بیخیال حرف هاتون بشم! من برای تک تک کارهام مجوز دارم و اجازه نمیدم کسی بخواد بدون مدرک برند بنده رو تخریب کنه! با خاک یکسانش میکنم.

salem
July 30th, 2012, 15:25
خدا مردگانتونو بیامزره ما کلا همه چیمونو برداشتیم رفتیم . من نه حوصله جرو بحث دارم نه وقتشو . اصلا بهتر از شما تو دنیا پیدا نمیشه اگه میخوایین این حرفو بشنوین گفتم . الان همین جا طوری حرف میزنیم که انگار دعوا داریم با هم نه . اما دوست عزیز خوب از آدم تشکر هم میکنن انتقاد هم میکنن . تو این تاپیک کسای جواب دادن که شاید واقعا راضی هستن کسایی هم هست که واسشوت مشکل پیش اومده حالا به هر دلیل .

raspinah
July 30th, 2012, 15:25
لطفا لحن خودتون را مودبانه کنید ، شما صاحب برند بین المللی هستید .

salem
July 30th, 2012, 15:29
چرا داغ میکنی داداش . دوستان بهتر میتونن از این جواب دادن دوستمون بهتر قضاوت کنن . مشکا اصلی ما هم از همین لحن صحبت کردن شما شروع شد .

itjavani
July 30th, 2012, 15:29
خدا مردگانتونو بیامزره ما کلا همه چیمونو برداشتیم رفتیم . من نه حوصله جرو بحث دارم نه وقتشو . اصلا بهتر از شما تو دنیا پیدا نمیشه اگه میخوایین این حرفو بشنوین گفتم . الان همین جا طوری حرف میزنیم که انگار دعوا داریم با هم نه . اما دوست عزیز خوب از آدم تشکر هم میکنن انتقاد هم میکنن . تو این تاپیک کسای جواب دادن که شاید واقعا راضی هستن کسایی هم هست که واسشوت مشکل پیش اومده حالا به هر دلیل .

انتقاد با مدرک.............. نه بدون مدرک! انتقاد بدون مدرک میشه اتهام....اتهام به یک شرکت حقوقی عواقب خوبی نداره...

itjavani
July 30th, 2012, 15:34
چرا داغ میکنی داداش . دوستان بهتر میتونن از این جواب دادن دوستمون بهتر قضاوت کنن . مشکا اصلی ما هم از همین لحن صحبت کردن شما شروع شد .

داغ میکنم بخاطر اینکه بدون مدرک داری حرف میزنی گل پسر! شما که اینقدر میدونی ما بدیم و مدرک داری چرا پست در محل انتقادات و پیشنهادات نزدی؟! پس مدرکی در کار نیست و همه چیز بر اساس یک سری توهمات هست.
من با هر کس مثل خودش صحبت میکنم! دارید بدون مدرک صحبت میکنید و اتهام میزنید ، انتظار دارید بیام ماچت کنم بگم! اومدی پشت تلفن هر چی بلد بودی گفتی ، دوست داشتی بهت بگم ، بگو بگو دستت درد نکنه داری توهین میکنی! دمت گرم با توهینت حال کردم!
عجب روزگاریه! آدم از حق خودش هم دفاع میکنه هم باز حرف میزنن!

salem
July 30th, 2012, 15:39
آره ما توهم زدیم دوست عزیز . توهمممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممم

salem
July 30th, 2012, 15:52

هیچ پیشنهادیم ندارم
انشاالله
شما هم خوب هستید واستوون هم آرزوی موفقیت میکنم

Ashkankamangar.ir
July 30th, 2012, 16:09

هیچ پیشنهادیم ندارم
انشاالله
شما هم خوب هستید واستوون هم آرزوی موفقیت میکنم

متاسفانه در این انجمن از این موارد زیاد دیده شده
شما فقط دارید سن و درک خودتون از موضوع رو بیان میکنید
شما یک شخص حقیقی و بدون هیچ گونه اعتبار در دنیای نت هستید در مقابل شرکتی با اعتبار چند ساله
کاش در مورد اینگونه پستها شورایی برای بررسی بود اگه همچین شورایی ندارند باید جلوی این گونه پستها رو بگیرند
موفق باشید

ma3oud91
July 30th, 2012, 16:25
سلام.من نزدیک 8 یا 9 ماهی هست از آقای مسعودی سرور دارم و مشکلی نداشتم باهاشون تیکت هم که دادم دیگه خیلی طول میکشیده تا جوابمو بدن ساعت که وقتی تیکیت میزنی علت رو مینویسن.والا این چیزایی که شما امروز گفتید رو من تاحالا از این شرکت ندیدم.ممنون:53:

ma3oud91
July 30th, 2012, 16:27
دیر جواب بدن 3 ساعت.ساعت رو یادم رفت:-p

HyperServer
July 30th, 2012, 16:52

پشتیبانی در حد 0 کیلومتر

دوستان عزیز ...
در صورتی که فقط حرف بزنید و بدون اثبات باشه علاوه بر اینکه در انجمن bann خواهید شد کاملا برای سایر افراد این شبه پیش خواهد اومد که یک تاپیک که برای 6 ماه پیش بوده فقط برای تخریب بالا اومده...
پیشنهاد میکنم حتما شفاف سازی کنید.

موفق باشید.

yashar313
December 14th, 2012, 12:24
آقای مسعودی منو که میشناسی؟ من تقریبا از همه سرویس ها شما یک بار استفاده کردم..آلمان فرانسه،انگلستان ...
تجربه بنده ثابت کرده که این تالار گفتگو جای مناسبی برای انتقاد کردن از بعضی سرویس دهنده ها نیست! چون مطمئنا پستشون پاک میشه همون طور که پست های ما پاک شد!
راستی به نظر شما چرا جوان سرور نماد اعتماد الکترونیکی نمیگیره؟ الان تقریبا اکثر سایت های معتبر این نمادرو دارن...!
.
.
اونای که انتقاد دارن برن توی تالارهای دیگه مطرح کنن طوری که توی گوگل ایندکس بشه!

coloserver
December 14th, 2012, 13:03
والا خودمون ازشون سرور اختصاصی گرفتیم جز اینکه کمی تیکت دیر جواب میدادن مشکلی دیگه ای مشاهده نکردیم.

yashar313
December 14th, 2012, 13:25
سرور اختصاصی که اختصاصی هست! منابع کاملا مشخصه... دیتا سنتر هم که دیتاسنتر خوبی هست خوب نباید هم مشکلی باشه.
یه بار آقای مسعودی به ما ایمیل گروهی ارسال کرد که بیایید و سرور جدید از آلمان گرفتیم و به 30 نفر بیشتر نمیخواهیم بفروشیم و ... ما هم دو تا خریدیم من چک کردم دیدم من نفر 56 هستم که خریدم.
خلاصه این که lمغرب ها علی الخصوص پنج شنبه شب ها با توجه به این که خط یه مگ دارم از مخابرات و مشکل سرعت ندارم باز هم سرعت وی پی اس ها به شدت پایین بود اون هم فقط و فقط به خاطر CPU load که علت اصلیش هم over sell هست. خوب البته قیمت های جوان سرور خیلی خوب بود و اگه این کار رو نمیکردن براشون صرف نمیکرد... البته ما با جوان یرور به مشکلات خیلی حادی برخوذدیم که طبق پیگری های انجام شده متوجه شدیم که شرکت دلارش رو با قیمت دولتی با واسطه یه شرکت توی کشورها حاشیه خلیج فارس پرداخت میکنه و ....
خلاصه این که خود آقای مسعودی پسر خوبی هست، آدمه مطمئنی هست، آدمه یک دنده ای هست و وقتی یه حرفی میزنه دیگه زده و به هیچ وجه نمیشه ایشون رو متوجه کرد که داره اشتباه میکنه.در کل سرویسشون بدک نیست ولی خیلی باید حواستون رو جمع کنیددددددددددددددد و برای استفاده های حرفه ای وی پی ازین شرکت ها وی پی اس نگیرید

salem
December 14th, 2012, 16:53
سلام به همه دوسان منم با نظر دوستان موافقم اینجا چقدر هم شما انتقاد کنین عمر این تاپیک بیشتر از 1 هفته اینا نیست چون یکی از مدیران این سایت با آقای مسعودی دوست هستش زود پاک میکنن پشتیبانی معنی نداره چون هر وقت مشکلی پیش بیاد نه به تلفن جواب میدن نه به تیکت نمونش هفته پیش از نصف شب کل هاست ما قطع بود تا 2 روز موردیم از بس زنگ و تیکت زدیم بعد 2 روز یه تیکت زدن دیتا سنتر کل سرور رو بسته داریم مکاتبه میکنیم ابروی مردم واسشون ارزش نداره الان هم باید این تاپیک رو ببینه آقای مسعودی میگه میرم از فتا شکایت میکنم ما که کلا انتقال دادیم راحت شدیم

AmirHosein
December 14th, 2012, 17:00
سلام به همه دوسان منم با نظر دوستان موافقم اینجا چقدر هم شما انتقاد کنین عمر این تاپیک بیشتر از 1 هفته اینا نیست چون یکی از مدیران این سایت با آقای مسعودی دوست هستش زود پاک میکنن پشتیبانی معنی نداره چون هر وقت مشکلی پیش بیاد نه به تلفن جواب میدن نه به تیکت نمونش هفته پیش از نصف شب کل هاست ما قطع بود تا 2 روز موردیم از بس زنگ و تیکت زدیم بعد 2 روز یه تیکت زدن دیتا سنتر کل سرور رو بسته داریم مکاتبه میکنیم ابروی مردم واسشون ارزش نداره الان هم باید این تاپیک رو ببینه آقای مسعودی میگه میرم از فتا شکایت میکنم ما که کلا انتقال دادیم راحت شدیم
کدوم مدیر با آقای مسعودی دوست هست؟ :)

salem
December 14th, 2012, 17:01
خلاصه یکاری میکنه که تو این وضعیت دلار وی پی اس رم 512 رو میده 15تومن احسان نمیده که از جیبش بذاره خلاصه این ارزون دادن از یه جایی جبران میشه خلاصه

salem
December 14th, 2012, 17:05
اسمش رو نمیدونم کلا یه زمونی با آقای مسعودی حرفمون شد گفتم میرم تو وب هاستینگ اعلام میکنم اونم گفت برو هر چقدر میتونی تاپیک بزن اگه تاپیکت موند بیا بگو گفت میگم پاک میکنن اونطوری هم شد تاپیک زدیم امروز 2 روز بعدش دیدم نیست حذف شده کلا 80 هزار تومن پول ما رو نمیدادن میگفت باید سرویس بگیری ما هم سرویس نمیخواستیم کلا 80 تومن رو هم خوردن یه آب هم روش

MagicVps.Com
December 14th, 2012, 17:28
اسمش رو نمیدونم کلا یه زمونی با آقای مسعودی حرفمون شد گفتم میرم تو وب هاستینگ اعلام میکنم اونم گفت برو هر چقدر میتونی تاپیک بزن اگه تاپیکت موند بیا بگو گفت میگم پاک میکنن اونطوری هم شد تاپیک زدیم امروز 2 روز بعدش دیدم نیست حذف شده کلا 80 هزار تومن پول ما رو نمیدادن میگفت باید سرویس بگیری ما هم سرویس نمیخواستیم کلا 80 تومن رو هم خوردن یه آب هم روش

دوست عزیز شما یا کسی دیگه اگر واقعا مدرکی داشته باشید میتونید ارایه بدین مدیر نمیتونه حذفش کنه اگر مدارک معتبر باشه اگر هم مدرک معتبر نباشه مدیر یا ادمین ببنیه خوب 100% حذف میکنه
نمیشهه همینطوری ابروی کسی برد و با ابروی مردم بازی کرد

پینوشت : اگر مدرک دارید و باید توی بخش انتقادات پست بزنید باید 100 پست داشته باشید وگرنه امکان ایجاد پست ندارید ولی خوب ادمین محترم هم یک راهی گزاشتن و اون اینهست که شما به یکی از مدیارن مدارک میدین تایید بشه بارتون خودشون پست میزنند اینها را گفتم که دیگه موردی نباشه که بگید اجاره ندادن پست بزنمکه بدونید دلیل اینکه چرا پستتون حذف میشه چی هست

نداشتن مدرک معتبر = حذف تاپیک

داشتن مدرک = ماندگاری تاپیک

اگر اینجروی نباشه هرکی از راه برسه میره پست سر کسی بد میگه مثلا من همینطوری الکی میام میگم فلانی بد هست و پشت سرش حرف میزنم اینطوری که نمیشه

salem
December 14th, 2012, 20:17
این بحث 7ماه پیشه تیکت هارو داشتم تو پنل کاربری که متاسفانه پاک کردن بعد گفتیم چرا پاک کردین گفتن اسپم زاید زدین واسه همین . ما که کلا بیخیال شدیم رفت سرویس آمونم انتقال دادیم فقط صرفا جهت اطلاع دوستان بود که تاپیک رو زدن و پرسیده بودن این تجربه ای بود که به سرمون در امد نه قصد تخریب داریم نه چیزی من تخریب کنم انگار چی به من میدن نه مریض هستیم که این کارو بکنیم نه چیزی . تجربه شخصی بود . اگه به دوستان هم برخورد یا ناراحت شدن معذرت . اصلا همه برن از ایشون سرور بخرن حرف ندارن همه منتظر این کلمه هستم فقط

yashar313
December 14th, 2012, 21:43
از جایی سروریس بگیرید که واقعا شرکت باشه!!!و پرسنل شرکت مدارک شبکه و لینوکس و غیره داشته باشن.نه این که با سعی و خطا سرویس های مجازی سازی رو یاد گرفته باشن! و برای این که عریضه خالی نباشه به پیشنهاد بگن آفر! و 4 تا اصطلاح انگلیسی رو کنار هم بزارن... اینها خلائ مربوط به سواد رو پر نمیکنه!!!

yashar313
December 14th, 2012, 21:50
بنده همه جوره مدرک دارم... همه نوشته ها... نامه ها و ... البته بنده به نوبه خودم صداقت مدیر این تالار گفتگو شک دارم چرا که به تجربه برام ثابت شده که سمت و سوی بعضی تاپیک ها برای ایجاد تبلیغ و اعتماد کاذب برای یه سرویس خاص هست! در همان حدی که تبلیغ و تمجید آزاد هست ، انتقاد هم آزاد هست. آقای ادمین هم اگه واقعا حسن نیت دارند و دشون برای امثال بنده میسوزه اگه از بنده بخوان همه مدارک رو براشون میفرستم....

parsaweb
December 14th, 2012, 21:56
مدرک قرار بدید من یه زمانی ازشون سرویس داشتم راضی بودم

yashar313
December 14th, 2012, 22:12
خودشون بیان قطعا تایید میکنن!
ما سه تا سرویس از جوان سرور داشتیم که یه ویندوز دو تا لینوکس! روی لینوکس هامون سایت های مهمی بودن با بازدید بالا!1
در ابتدا سرویس فرانسه مون که مثلا 4 گیگ رم داشت رو داشتیم قیمت سرور اختصاصی پرداخت میکردیم و البته جوان سرور هر وقت دوست داشت سرویس رو از دسترس خارج میکرد!بنده هم سرباز بودم تا از پادگان بیام و زنگ بزنم و ... ببینم جریان چیه!!! فقط دوبار که این اتفاق افتاد بخاطر این بود که آقای مسعودی خیال کرده بودم که ما تحت ddos هستیم و ما رو کلا down کرده بودن! جونم براتون بگه با 4 گیگ رم و پورت 100مگی بنده یه فایل 100 مگاابیتی رو wget میکردم 15 دقیقه طول میکشید و مثلا فایل جوملای خام رو که میخواستم روی سرور اکسترکت کنم هم حدودا 10 دقیقه طول میکشید! خلاصه ما یه بعد از ایمیلی که که جوان سرور برای من فرستاد مبنی بر این که یه سرور آلمانی خریدن و 30 نفر بیشتر نمیفرشن و کیفیتش خداشت و این حرفا ما هم سریع دو تا سفارش دادیم یکی ویندوزی بابت ان که بک آپ ها رو روش نگه داریم و یه لینوکسی که یه وب سرور راه انداری کردیم و 3-4 سایت رو منتقل کردیم روش! از اونجایی که سرباز بودم زیاد نمیتونستم پای سرویس ها باشم با آقای مسعودی رقیق شدم و شمارشون رو صاحبان سایت هام دادم که اگه اتفاقی براس سایت ها افتاد در غیاب بنده با خود آقای مسعودی تماس بگیرن...لازم به ذکره که اون موقع اسم سایتی شرکت itjavani.ir بود و هنوز زیر پله جوان سرور مغازه دو دهنده نشده بود و بوی پول هنوز به مشامشون خوش نیومده بود!

yashar313
December 14th, 2012, 22:18
عرض میکردم ما دو تا سرور خریدیم به این امید که واقعا به 30 نفر بیشتر نمیفروشن(حالا عین ایمیلشون رو براتون خواهم گذاشت) ما خریدیم دیدم آی بنده 56 مین آی پی فعال روی سرور هست و خلاصه همه چیز پی ان بازها هم میکروتیک کانفیگ شده خریدن و ویندوز 2003 مجهز به nttac و واقعا شب ها که وب گردی های غیر اداری شروع میشد تقریبا سرویس ها غیر قابل استفاده بودند