PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای ریموت دسکتاپ

websazha
January 25th, 2012, 11:46
دوستان عزیر سیستم یکی از دوستان هست نیاز دارم ریموت کنم برای 1 ماه داریم.ای پی اختصاصی هم نداریم از اون طرف هم نمیشه هر بار که سیستم رو روشن میشه از خانواده دوستم بخوام که پسرورد team رو ارسال کنند حداکثر کاری که میتونن بکنن اینه که سیستم رو برای من روشن کنن که من ریموت کنم.لطفا راهنمایی کنید برای داشتن یه ریموت ساده با همچین وضعیتی.

آگونیس
January 25th, 2012, 11:56
دوستان عزیر سیستم یکی از دوستان هست نیاز دارم ریموت کنم برای 1 ماه داریم.ای پی اختصاصی هم نداریم از اون طرف هم نمیشه هر بار که سیستم رو روشن میشه از خانواده دوستم بخوام که پسرورد team رو ارسال کنند حداکثر کاری که میتونن بکنن اینه که سیستم رو برای من روشن کنن که من ریموت کنم.لطفا راهنمایی کنید برای داشتن یه ریموت ساده با همچین وضعیتی.

teamviewer یک حالت داره که می تونید ID و PASSWORD ثابتی رو ایحاد کنید

websazha
January 25th, 2012, 12:17
teamviewer یک حالت داره که می تونید ID و PASSWORD ثابتی رو ایحاد کنید

راه حل دیگه ای نیست؟team گاهی اوقات باز نیمشه مشکل پیدا میکنه همیشه در دست رس نیست

آگونیس
January 25th, 2012, 12:24
راه حل دیگه ای نیست؟team گاهی اوقات باز نیمشه مشکل پیدا میکنه همیشه در دست رس نیست

تیم رو در حالت startup automatic قرار بدهید تا همیشه در دسترس باشه
راه دیگه هم فکر می کنم گرفتن ای پی اختصاصی و دادن امکان ریموت به کامپیوتر باشد

taghi.karimi
January 25th, 2012, 12:56
در صورتی که مشکل اینترنت نداشته باشید!تیم ویور بهترین گزینه هست!
البته نرم افزار های دیگری هستند که کیفیت تیم ویور را دارند اما امکانات تیم ویویر را ندارند!
موفق باشید!

alirezase
January 25th, 2012, 13:53
یه راه دیگه هم هست که یکم سخته و من هنوز ازمایش نکردم
برید سایت no-ip.com و اونجا اکانت باز کنید یه برنامه بهتون میده و میتونید با استفاده از اون برنامه به صورت خودکار به کامپیوتر فرد مورد نظر با ریموت دسکتاپ وصل بشید

websazha
January 26th, 2012, 12:57
یه راه دیگه هم هست که یکم سخته و من هنوز ازمایش نکردم
برید سایت no-ip.com و اونجا اکانت باز کنید یه برنامه بهتون میده و میتونید با استفاده از اون برنامه به صورت خودکار به کامپیوتر فرد مورد نظر با ریموت دسکتاپ وصل بشید

یه سری درد سر مثل لوگین و ... داره تا ابنجا team چندین بار تست کردیم درست جواب داده از اون طرف هم زمان روشن شدن سیستم مشخص کردیم فکر نکنم مشکل دیگه ای باشه فقط امید وارم نت ایران مشکل بر نخوره.
-------

دوستان کسی در مورد این کیت های که گفته میشه که به پیز برق زده میشه و میشه 2 تا سیستم از طریق شبکه برق اگر توی یک پست ترانس باشن شبکه کرد اطلاغات دقیقی نداره؟

ms313
January 26th, 2012, 13:57
ببخشيد يه سوال داشتم مي خواهيد به كامپيوتر يك ديگر وصل شويد ؟
چرا از ريموت خود ويندوز استفاده نمي كنيد؟
اگه اين طوري هستش يه ريموت درست كنيد از ويندوز بعد يا ايميل كنيد هنگام ساخت خودش ميگه چطوري ارسال كنم به طرف مقابل بعد يك ماه تاريخ بزن هر با اون روشن شد بتوني وصل بشي. البته اينجا رو هم بگم كه بايد روي اون كامپيوتري كه مي خواهيد وصل بشيد رمز داشته باشه ادمين استراتور كه بتونيد وصل بشيد در پشتي نداره مثل ويندوز هنگام بالا اومدن :دي

websazha
January 26th, 2012, 21:31
ببخشيد يه سوال داشتم مي خواهيد به كامپيوتر يك ديگر وصل شويد ؟
چرا از ريموت خود ويندوز استفاده نمي كنيد؟
اگه اين طوري هستش يه ريموت درست كنيد از ويندوز بعد يا ايميل كنيد هنگام ساخت خودش ميگه چطوري ارسال كنم به طرف مقابل بعد يك ماه تاريخ بزن هر با اون روشن شد بتوني وصل بشي. البته اينجا رو هم بگم كه بايد روي اون كامپيوتري كه مي خواهيد وصل بشيد رمز داشته باشه ادمين استراتور كه بتونيد وصل بشيد در پشتي نداره مثل ويندوز هنگام بالا اومدن :دي
فکر کنم ریموت خود ویندوز نیاز به ای پی اختصاصی داره و باشید حتما ای پی اختصاصی تهیه شده باشه برای اتصال یا من اشتباه می کنم؟