PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آيا دامين ir مثل دامين رايگان tk كنترل پنل داره

askdin
October 16th, 2011, 20:39
با سلام

من تا حالا از دامين هاي پولي استفاده نكردم و ميخوام يه دامين ir بگيرم فقط ميخوام بدونم ايا دامنه ir مثل دامين رايگان tk كنترل پنلش دست خودمونه و هر وقت خواستيم dns رو تغيير بديم ميشه يانه

با تشكر

bepad
October 16th, 2011, 20:42
سلام

بله کنترل پنل این پسوند در سایت
nic.ir هست و باید از هر شرکتی که خرید میکنید شناسنه پنلتون در این سایتو برای ثبت دامنه در اون اعلام کنید

موفق باشید

ahmad.m3710
October 26th, 2011, 22:52
نه دوست عزیز. در نیک فقط می تونید ان اس NS ثبت کنید. امکانات دیگر مثل آی پی و Child name server و ... ندارید.

delta
October 27th, 2011, 01:33
نه دوست عزیز. در نیک فقط می تونید ان اس NS ثبت کنید. امکانات دیگر مثل آی پی و Child name server و ... ندارید.

شما مطمعن هستید؟ میشه بفرمایید چطور مال من پس آی پی و ... داره؟

ahmad.m3710
October 27th, 2011, 01:38
دوست گرامی ... شما در پنل نیک.آی آر نمی تونید Child name server بسازید... و در کل، امکانات پیشرفته ی یک کنترل پنل دامین رو هرگز نداره ... حتی آی پی ها رو هم که شما فرمودی نادیده می گیره و پیغام می ده: "آی پی ها نادیده گرفته شدند "...

armintanha
October 27th, 2011, 03:32
دوست گرامی ... شما در پنل نیک.آی آر نمی تونید Child name server بسازید... و در کل، امکانات پیشرفته ی یک کنترل پنل دامین رو هرگز نداره ... حتی آی پی ها رو هم که شما فرمودی نادیده می گیره و پیغام می ده: "آی پی ها نادیده گرفته شدند "...

اقای askdin (http://www.webhostingtalk.ir/member/31376/) نیاز فقط نیاز به تعویض dns دارن.! بله میتونید عوض کنید.!
و در جواب شما : بله Child name server ندارد.! ولی IP رو قبول میکنه.! من dns های سایتم رو روی دامنه .IR وصل کردم.!

ahmad.m3710
October 27th, 2011, 03:46
اقای askdin (http://www.webhostingtalk.ir/member/31376/) نیاز فقط نیاز به تعویض dns دارن.! بله میتونید عوض کنید.!
و در جواب شما : بله Child name server ندارد.! ولی IP رو قبول میکنه.! من dns های سایتم رو روی دامنه .IR وصل کردم.!
قبلا قبول نمی کررد آی پی رو ... سپاس از اطلاع رسانی دوست عزیز :) احتمالا جدیدا یه تکونی به خودشون دادن و این امکان رو گذاشتن !

---------- Post added at 02:46 AM ---------- Previous post was at 02:44 AM ----------

راستی دوست عزیز! آیا مشکلی نداشتی از وقتی دی ان اس هاتو روی آی آر ست کردی؟ بگو که برای دیگران هم تجربه ای بشه... قبلا دوستان روی دامنه cc مشکل داشتن ...