PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهی برای جلوگیری از down شدن هست؟

0060
September 11th, 2011, 15:45
امروز یه هکر که تا آی دیشو دیدم شناختمش حرفه هم هست خیلی از سایتا از جمله تهران موزیک چندبار هک کرد اومده سراغم گفت پول بده down نشی ما هم اهل باج دادن نیستیم همین الانم کارشو شروع کرده دوستان راهنمایی کنن باید چکار کنم ؟

iMohsen
September 11th, 2011, 15:52
از کجا فهمیدی کارشو شروع کرده !؟
down میخواد بکنه یا میخواد هک کنه ؟ این ۲تا فرق دارن

0060
September 11th, 2011, 15:55
گفت down میکنم یه هفته پیشم یکی از دوستان مجبور کرد 4 تا هاست عوض کنه اخرش سرور اختصاصی گرفت خلاص شد کاربران مهمان یه دفعه رفتن بالا انگار بی خیال شده فعلا اومد پایین

kevin_n
September 11th, 2011, 16:04
این جوجه ها فقط ddos/dos بلدن، شما csf نصب کن حله

0060
September 11th, 2011, 16:13
این جوجه ها فقط ddos/dos بلدن، شما csf نصب کن حله

من از هاست میزبان دارم استفاده میکنم فایروال فکر کنم روی سرور هست

---------- Post added at 04:13 PM ---------- Previous post was at 04:09 PM ----------

صفحه اصلی سایت باز میشه ولی صفحه ادمین مدام داره ارور میده باز نمیشه

Access control configuration prevents your request from being allowed at this time. Please contact your service provider if you feel this is incorrect.

iMohsen
September 11th, 2011, 16:15
درست میگن . شما csf نصب کن با اسکریپت هم کانکشن های بیش از حد رو بن کن . اگر میبینی از رنج خاصی داره میاد به دیتاسنتر بگو بلاکش میکنه .

kevin_n
September 11th, 2011, 16:22
از apache ورژن چند استفاده میکنید؟

0060
September 11th, 2011, 17:09
سایت ترکوند دیگه بالا نمیاد :105:

kevin_n
September 11th, 2011, 17:12
از میزبان درخواست کنید که نسبت به آی پی مورد نظر abuse گزارش بدن...

0060
September 11th, 2011, 17:18
از میزبان درخواست کنید که نسبت به آی پی مورد نظر abuse گزارش بدن...

بله همین کارو کردم اونا هم ارسال کردن

iMohsen
September 11th, 2011, 17:29
لول . قبل از این که بترکونه باید بلاک میکردید ! اون میزبان هاستینگ مگه مانیتورینگ نداره ؟ مگه به سرور دسترسی نداره !؟ با یه bash script ساده ( اگه سرور لینوکس باشه ) میتونست بفهمه از چه ip یا چه رنج 'ی دارن اتک میکنن . با حداقل امکانات ( iptables ) میشد بلاکش کرد !

amirizadi
September 11th, 2011, 17:38
csf را کانفیگ نکردید که بعد از نصب دیگه ساییتون بالا نمیاد
سرچ کنید در انجمن

0060
September 11th, 2011, 17:40
لول . قبل از این که بترکونه باید بلاک میکردید ! اون میزبان هاستینگ مگه مانیتورینگ نداره ؟ مگه به سرور دسترسی نداره !؟ با یه bash script ساده ( اگه سرور لینوکس باشه ) میتونست بفهمه از چه ip یا چه رنج 'ی دارن اتک میکنن . با حداقل امکانات ( iptables ) میشد بلاکش کرد !

ولا چی بگم الان دو هفته است سایت بردم روی سرورشون از بچه های همینجا بودن قبلا هم باهاشون کار کردم در این مورد هم نمیدونم چی بگم بله لینوکس هست

p30well
September 11th, 2011, 20:28
سایتتون رو منتقل کنید روی هاست دی ال و خیالتون حداقل از حملات دی داس راحت باشه

در ضمن چرا مثلا اون آقای دی داس زن رو add کردی ؟
بهتره با چنین افرادی اصلا صحبت نکنی و اگر تهدیدت کردن جواب ندی

برو یک هاستینگ درست و حسابی و بیخیال این کارها بشو

kevin_n
September 11th, 2011, 20:37
شما نیاز به کانفیگ حرفه ای توسط یک هکر دارید که تمام راه هارو ببنده...
پیشنهاد من این هستش که سرور ویندوز بگیرید و php رو روی IIS 7.5 بیارید بالا...
attack کردن از طریق باگ های dll در ویندوز و over flow کردن کار هر کس نیستش.در عین حال اگر نیاز داشتید واسه تست امنیتتون به سرورتون حمله میکنم

0060
September 11th, 2011, 20:54
attack کردن از طریق باگ های dll در ویندوز و over flow کردن کار هر کس نیستش.در عین حال اگر نیاز داشتید واسه تست امنیتتون به سرورتون حمله میکنم

سرور با چه رم و پورتی کافیه واسم ؟

---------- Post added at 08:54 PM ---------- Previous post was at 08:51 PM ----------

سایتتون رو منتقل کنید روی هاست دی ال و خیالتون حداقل از حملات دی داس راحت باشه

در ضمن چرا مثلا اون آقای دی داس زن رو add کردی ؟
بهتره با چنین افرادی اصلا صحبت نکنی و اگر تهدیدت کردن جواب ندی

برو یک هاستینگ درست و حسابی و بیخیال این کارها بشو

وقتی آی دی توی سایت همه ادد میکنن توجه نکردم کیه بعد ادد کردن که گفت سلام تازه فهمیدم جوابشو ندادم پیام داد که مثل خیلی از سایتها باید پول بدی که down نشی هیچ جوابی هم بهش ندادم ignor کردم بعد نیم ساعت شروع کرد

p30well
September 11th, 2011, 21:08

به نظرم سرور گرفتن برای افرادی که تخصصی در این زمینه ندارن ، مثل خودم اشتباه بزرگی هست.
چون وضعیت بهتر که نمیشه بدتر میشه!

0060
September 11th, 2011, 21:14
به نظرم سرور گرفتن برای افرادی که تخصصی در این زمینه ندارن ، مثل خودم اشتباه بزرگی هست.

این هاست دی ال بعید با این قوانین که من دیدم به ما هاست بده :105:

p30well
September 11th, 2011, 21:27
شما نیاز به کانفیگ حرفه ای توسط یک هکر دارید که تمام راه هارو ببنده...<br>
پیشنهاد من این هستش که سرور ویندوز بگیرید و php رو روی IIS 7.5 بیارید بالا...<br>
attack کردن از طریق باگ های dll در ویندوز و over flow کردن کار هر کس نیستش.در عین حال اگر نیاز داشتید واسه تست امنیتتون به سرورتون حمله میکنم<br><br>به نظرم سرور گرفتن برای افرادی که تخصصی در این زمینه ندارن ، مثل خودم اشتباه بزرگی هست. <br>چون وضعیت بهتر که نمیشه بدتر میشه! <br>

شما ایمیل بزن بهت جواب میده
من irwebnews.com روی آواسرور میزبانی میکردم یه حمله دی داس زدن منو به بهانه استفاده بیش از حد از منابع سرور انداختن بیرون تازه 4 روز هم بود هاست گرفته بودم
رفتم هاست دی ال الان راحت بدون دردسر

هاست دی ال هم نرفتی برو یه جا باسابقه
اگر حرفه ای نیستی هم سرور اصلا نخر چون هیچ فایده ای برات نداره بدتر درگیر میشی. برای سرور گرفتن باید اصول شبکه ، نصب انواع برنامه های سرور و امنیت سرور و بهینه سازی سرور رو بلد باشی و...

iFire
September 11th, 2011, 21:34

attack کردن از طریق باگ های dll در ویندوز و over flow کردن کار هر کس نیستش.

به نظر من یه لینوکس کانفیگ شده خیلی بهتر از یه ویندوز کانفیگ نشده جواب میده ... حالا چه بحث امنیت باشه چه ...

ehsanx
September 11th, 2011, 22:18
البته می‌دونم که ویندوز کار ایرانی زیاد داریم، نمیخوام بحث لینوکس/ویندوز راه بندازم، اما ویندوز حالا حالا کار داره که به لینوکس برسه. وقتی سایتش با پی اچ پی هست، برای رسیدن به یه سطح مشخص از کارایی و امنیت، هزینه سرور ویندوز حداقل دو برابر سرور لینوکسه!

iMohsen
September 11th, 2011, 22:30
یعنی هستن افرادی که برای ddos نشدن حاضر باشن پول هم بدن ؟ : )) خوب اگه اینجوریه یه چندتاشونو معرفی کنین ما بتونیم این قسط های بانکی مون رو با ddos بدیم :D

p30well
September 11th, 2011, 22:31
یعنی هستن افرادی که برای ddos نشدن حاضر باشن پول هم بدن ؟ : )) خوب اگه اینجوریه یه چندتاشونو معرفی کنین ما بتونیم این قسط های بانکی مون رو با ddos بدیم :D

والـــــــــا !

آدم اینقدر حقیر باشه که به خاطر یه تهدید یا انجام شدن تهدید بیاد به چنین افرادی همکاری کنه ؟!

من خودم هیچ مهارتی در امنیت سرور و یا هکر و دی داس ندارم
ولی وقتی برام مشکل پیش بیاد از راه درست حلش میکنم.

انتخاب یک هاستینگ مناسب....

0060
September 11th, 2011, 23:12
این طرفی که من میشناسم حالا حالا ها دست ور نمیداره یکی از سایتهای دوستان رو حدود دو هفته است میبره زیر دی داس ولکن هم نیست

دوستان لطفا به جای این حرفا راهنمایی کنید چه سروری و با چه منابعی نیازه که زیر این حملات کم نیاره

ehsanx
September 11th, 2011, 23:34
این طرفی که من میشناسم حالا حالا ها دست ور نمیداره یکی از سایتهای دوستان رو حدود دو هفته است میبره زیر دی داس ولکن هم نیست
دوستان لطفا به جای این حرفا راهنمایی کنید چه سروری و با چه منابعی نیازه که زیر این حملات کم نیاره

بستگی به حجم حمله‌اش داره، یه هاستینگ درست و حسابی در مقابل حملاتی در این سطح که توسط چند تا جوجه فینگیلی طراحی میشن، کم نمیاره. (هر چند بالاخره هر سروری محدودیتهایی داره ونباید انتظار نامحدود از سرویس‌دهنده‌ها داشت و ...)
اما برای اظهار نظر درست، باید اطلاعات دقیقتری بدی.

0060
September 11th, 2011, 23:43
بستگی به حجم حمله‌اش داره، یه هاستینگ درست و حسابی در مقابل حملاتی در این سطح که توسط چند تا جوجه فینگیلی طراحی میشن، کم نمیاره. (هر چند بالاخره هر سروری محدودیتهایی داره ونباید انتظار نامحدود از سرویس‌دهنده‌ها داشت و ...)
اما برای اظهار نظر درست، باید اطلاعات دقیقتری بدی.

طرف همچین جوجه هم نیست حدود دو ماه که من ازش خبر دارم سایتهای بزرگی رو داره اذیت میکنه نمونشو هم توی پست اول گفتم

چه اطلاعاتی بگید هر چی که خودم میدونم میگم هر چی هم نیاز از هاستینگ میپرسم

Hostpolis
September 11th, 2011, 23:45
همونطور که خیلی از دوستان قبلا اشاره کردن برای سرورهای میزبانی که فایروال سخت افزاری اکتیو یا فایروال سخت افزاری ترنسپرنت ندارند بهترین گزینه ترکیب csf و lfd هست.

0060
September 12th, 2011, 13:19
Attackers Team: sitet ro man down kardam doste aziz
Attackers Team: va dar avaze bala omadanesh ham pol mikham.
takmedia: to ke hich bozorgatr az tio ham az man baj nagereftan
Attackers Team: man migiram
takmedia: ddos kadan ro bache ham balade
takmedia: mage ino begiri
Attackers Team: beshin ta sitet biad bala. man az gonde tar az tosham gereftam az rapfa o bia2rap o rapcity va ...
Attackers Team: az rapfa 500T bia2rap 400T rapcity 250T
Attackers Team: az shoma ham 50T mikhastam vali age ta shab mirizi 30T beriz
takmedia: bashe vali man age sito jam konam be to chizi nemifadam khialet rahat gole
Attackers Team: pas jam kon tarjihan. chon motmaen bash nemizaram biad bala
takmedia: ok
takmedia: bash ta sobhe dolatat bedamad

>:) دست وردار نیست

iMohsen
September 12th, 2011, 16:01
خب بگو شماره حساب بده :d

0060
September 12th, 2011, 16:19
خب بگو شماره حساب بده :d

اصلا حواسم نبود بعدش گفتم چرا اینکارو نکردم دیگه بعید هم بیاد باهام بچته

میشه اگه طرف شناسایی بشه ازش شکایت کرد؟؟؟

alborzhost
September 12th, 2011, 16:26
سلام

شما به جای بحث باهاش و ... بهتر هست سایتتو جایی ببری که این مشکلات رو نداشته باشه !

0060
September 12th, 2011, 16:30
سلام

شما به جای بحث باهاش و ... بهتر هست سایتتو جایی ببری که این مشکلات رو نداشته باشه !

من که کاری باهاش ندارم خودش اومد سراغم همین چند خط جوابشو دادم رفت
دارم همین کارو میکنم تا چند ساعت دیگه ردیف میشه ببینم این جواب میده یا نه