PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد چیز ترینگ

ShahroKH
August 3rd, 2011, 21:35
سلام

دوستان تالار های " مد و زیبایی " و مثلا آرایش و اینا تو فروم بزارم مشکلی از بابت چیز ترینگ نداره ؟

mohsen1
August 3rd, 2011, 21:42
تو فقط هوای آقا رو داشته باش من تضمین میدم موردی نداره! :d

به کیورد های که میزاری خیلی دقت کن مثلا دخـــتــر خوشگل ، عکس دخ..... نزار + تو ساماندهی ثبت کن سایت رو

be099
August 3rd, 2011, 21:42
نه فقط عکس هایی که میذاری نباید تحریک کننده باشه (به قول خودشون)
در حد سانسور های صدا و سیما ، یه خورده شل تر ...
پرسیدم که میگم

ShahroKH
August 3rd, 2011, 21:48
خوب تحریک رو باید چه جوری معنی کرد ؟

مثلا پاهاشون دیده بشه تحریک میشن ؟

توضیح میدید تا کنترل کنم ؟

be099
August 3rd, 2011, 22:01
گفتم که در حد سانسور های صدا و سیما ، یه خورده شل تر ، یا برو نیکصالحی و پرشین وی رو ببین مثل اینا

itjavani
August 3rd, 2011, 22:06
خوب تحریک رو باید چه جوری معنی کرد ؟

مثلا پاهاشون دیده بشه تحریک میشن ؟

توضیح میدید تا کنترل کنم ؟

اگر بحث تحریک باشه که این آدمهایی که من میبینم ندیده تحریک میشن!

شما باید کاملا قوانین جمهوری اسلامی رو رعایت کنی! نکنی چیلتر میشی!هواست باید باشه
کلا مدل و آرایش و مد اگر عکس خانم محجبه نباشه ممکنه گیر بدن! هیچی قابل پیش بینی نیست

all
August 4th, 2011, 16:38
بستگی داره مثلا برو گفتگوی آزاد پرشین تولز خود سایت آو ی زون هست! ولی بهش گیر نمیدیند
چون پارتی داره و پایین این صفحه را ببینید پایگاه اطلاع رسانی امام رضا (ع) (http://www.imamrezatv.ir/sn/home) چند تا از رادیو و شبکه های دیگه هم میزبانشون پرشیان تولز هست
در صورتی که من تویه یک فروم که 100 تا بازدید کننده هم نداره 3 تا عکس مدل مو پسرانه!!! گذاشتم فروم ***** شد! تازه تو ساماندهی هم ثبت بود!!! زنگ زدم میگم چرا ***** شد میگه شما دارید مدل های غربی را در در بین جوانان ترویج میکنید!