PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : موارد برای شکایت از یک هاستینگ مهم

kargar
April 4th, 2011, 20:24
مدیران خواهشاً این تاپیک رو پاک نکنید چون هیچ گونه اسم شرکتی توش نیست فقط نحوه شکایت رو خواستار شدم با سپاس

سلام دوستان خسته نباشید

من میخوام از یک هاستینگ شکایت کنم !!!

میخوام بدونم برای شکایت باید چیکار کنم ایشون شماره ثابت دارن شماره همراه دارن شماره حساب شون رو هم دارم
قبلاً خودشون با یکی دیگه شریک بودن که ایشون هم شماره ثبت داشتن ولی الان دیگه شریکش نیست

این رو هم بگم من وقتی ازش هاست گرفتم که ایشون با همون طرف شریک بود !!
اطلاعات سایت من رو پاک کردن به موضوعات من هم جواب نمیدن جواب میدن ولی اینجوری که معلوم هست خودش اطلاعات رو پاک کرده این بلا رو سر 1000هزار نفر دیگه هم در آورده

سایت من مجاز هست تو اداره ی ارشاد ثبت شده هست قرار بود بیاد تو صفحه ی فیل تر ینگ که من دیگه دنبالش رو نگرفتم میخواستم بدونم که برای شکایت باید به کجا برم و چه چیز هایی لازم هست چقدر وقت میشه که دادگاه به شکایت من رسیدگی کنه این رو هم بگم که ایشون پنل دومین من رو بسته تا نتونم دومین رو انتقال بدم

من اسم هاستینگ رو نه گفتم نه میگم :d این رو هم بگم با این شکایت خیلی ها خوشحال میشن

---------- Post added at 07:24 PM ---------- Previous post was at 06:39 PM ----------

هیچکس نمیدونه؟؟؟

itjavani
April 4th, 2011, 21:09
شما كه هي ميگيد شركت شركت ، ازشون فاكتور خريد داريد؟؟؟آيا موردي كه پيش اومده در قوانين وب سايتشون به چه صورت بوده؟آيا تعهدي در قبال اطلاعات شما داشتن؟؟؟

دلايل قانوني خريد از ايشون رو داريد ؟؟؟كه اثبات كنيد از ايشون خريديد و ايشون تعهدي بابت خريد داده اند؟؟؟
آيا سايتتون اينقدر ارزش داره كه كلي هزينه و وقت صرف كنيد؟؟؟
در مورد پنل دومينتون ميتونيد با دلايل مستند شايد اقدام كنيد...

Woshka
April 4th, 2011, 21:11
چرا شکایت دا رید؟

mr.bahram
April 4th, 2011, 21:13
شما به دادسرا مراجعه بکن اونجا بخش مورد نظر هست
توجه داشته باش از تمام اطلاعاتی که داری باید یه سی دی تهیه بکنی و ضمیمه پرونده بشه
سعی بکن ایمیل های که رد و بدل شده ، فیش های پرداختی و مشخصاتی که نشون میده شما مالک حقیقی یا حقوقی سایت بودید
با اراعه ادرس طرف به مراجع مربوطه مراحل رو خودشون طی می کنن
در کل هر اطلاعاتی که بخواید رو باید از همون بخش دادسرا بدست بیارید ، توجه کنید توی اونجا یه سری مشاور هستن که هزینه ای دریافت نمی کنن برای مشاوره دادن ، برید و موردتون رو بگید تا بهترین کاری که میتونید رو انجام بدید
یه بنده خدایی که همشهری ما بوده و توی نت هم هست و همه هم میشناسنش توی این سایت دو روز قبل از عید یه مبلغی رو از ماپیچوند که من هم دارم پیگیر میشم
خوشبختانه وقتی مشاوره کردم چون توی ایمیل ذکر شده بصورت امانت بهش دادم تا فرداش بهم برگردونه این هزینه رو ، خیانت در امانت حساب میشه و پوستش کندس
من هم فکر می کنم وقتی این شخص رو به وقتش معرفی کردم خیلی ها خوشحال بشن و بگن دمد گرم بهرام :113:

sibs
April 4th, 2011, 23:05
به نظر من بیخیال شو . دنبالش نرو اصلا . یک عمر توی راهروهای این دادگاه الاف میشی بعدش هم نتیجه نمیده .

راستی چقدر پولت رفته ؟؟؟

s.w.a.t
April 4th, 2011, 23:17
راستی چقدر پولت رفته ؟؟؟

مسئله همیشه پول نیست. اعبتار و آبرو و زحمت هم هست!
موفق باشید

sibs
April 4th, 2011, 23:18
مسئله همیشه پول نیست. اعبتار و آبرو و زحمت هم هست!
موفق باشید

اره راست میگی . اونم هست .

faranetwork
April 5th, 2011, 00:15
ولی به جایی نمیرسی.اینقدر توی این دادگاه ها بری بیای.ما انبارمون رو یک بار د ز د.د ز د رو پیدا کردیم.بار هامون رو هم پیدا کردیم.برده بود یک انبار دیگه.خود د ز د هم اونجا بود.رفتیم آگاهی گفتیم خودمون پیدا کردیم.بعد آگاهی شماره اونجا رو گرفت جلو خودمون زنگ زد به یارو گفت از آگاهی مزاحم میشم فردا میخوایم بیام بازدید از انبار .باشین جایی نرین >:) اینگار میخوان برن عید دیدنی.فردا هم رفتیم یارو انبار رو خالی کرده بود .هندوانه آورده بود >:).....اینا خودشون با د ز د ها همدستن

exactserver
April 5th, 2011, 00:25
من هم با نظر آقا بهرام موافقم می توانید از طریق دادگاه و دادگاه رسیدگی به جرایم رایانه و شورای عالی انفورماتیک قضیه رو پیگیری کنید و خوب هم رسیدگی میشه ظاهرا.
یا اینکه اگر اطلاعات رو دارید با رجیسترار دامنه خودتون تماس بگیرید و اونا دامنه رو به شما تحویل میدن اگر بتونید ثابت کنید که دامنه مال شماست بعد از جای دیگه هاست بگیرید و دوباره سایت رو بیارید بالا.

sajiran
April 5th, 2011, 00:51
دوست عزیز شکایت برای شما تاوان خسارت نیست گیرم که محکوم بشه! فوقش 2 ، 3 برابر پولت رو بهت برمی گردونه توجه داشته باشید که تمام هاستینگ های دنیا بخصوص ایران رفع مسئولیت دارند شرکت های بزرگی هستند در همین ایران که قول بک اپ روزانه و ماهانه و هفتگی می دن اما به وقتش که بخواید ازشون بک اپ رو بگیرید با دلایل جور وا جور میگن نداریم ، پاک شده و... و البته مسئول اصلی حفظ اطلاعات خود شما هستید
البته کار هاستینگ مورد نظر شما هم غلطه صحیح نیست اعتماد شما رو اینجور جواب بده بخصوص در قضیه دامنه
به هر حال راه شکایت باز هست اما اینکار فقط شما رو به هزینه هاتون میرسونه سایت و اطلاعات شما دیگه بر نمی گرده سعی کنید همیشه سایتتون بک آپ بگیرید اینکار واقعا ساده و بدون هزینه است

mr.bahram
April 5th, 2011, 02:34
اگر قرار باشه هر شخصی بیاد هر کاری دلش میخواد انجام بده و کسی توجهی نکنه و یا بگه بگذرم به فلان دلیل
دیگه سنگ روی سنگ بن نمیشه ، زمان میبره ولی ارزش داره ، فرض کنید طی این 10 سال چند مورد خلاف قوانین پیش اومده که افراد پیگیری نکردن ، نتیجه همین پیگیری نکردن ها شده اینترنت امروز
یه جایی باید این موارد جلوش گرفته بشه ، هیچ هزینه زیادی هم نداره وقتی بصورت روال قانونی و اداری بخواید طی بکنیم ، اولش میره ادم مشاوره بعد مشخص میشه چطور و چجوری اقدام های لازم و شکوایه رو بنویسه
یه خبر هم بدم وقتی مشخص بشه شخص تغییر ادرس داشته یعنی از محلی به محلی رفته و طی محل قبلی اقدام به اون کار کرده باشه و دست رسی به طرف امکان نداشته باشه ، طی شواهد قاضی می تونه دستور حکم جلب رو بده ، عین چک که بصورت کلاه برداری حساب میشه و میگن وقتی طرف یه دسته چک داشته باشه معلوم نیست دیگه چه کارهایی خلافی انجام داده باشه
در کل قانون تا زمانی که فرد نیاد و از خودش دفاع نکنه طرف رو مجرم حساب می کنه
باز هم بهتره به دادسرای استان مراجعه بشه و از مشاورین اونجا طلب مشاوره بکنه فرد تا بهترین روش رو برای پیگیری راهنمایی بکن

kargar
April 5th, 2011, 10:58
ممنون از همتون

بله هزینه پول نیست اعتبار هست سایت من فیس لتر شد چند بار رفتم تهران از فی لتر درش آوردم!!!

کا این وب هاستینگ تالک از این دوستمون خوشش نمیاد!!

پول چند نفر رو خورده دروغ گفته سایت خودش رو ساسپند کرده با یه دومین جدید اومده بالا!!!!

خودش گفته هر هفته یه روز سرور هام دان بودن!! میشه در ماه 4 روز خدا رو شکر فیش واریزی رو دارم ایمیل ها رو دارم چت رو دارم گفتن برو شکایت بکن :">

من اگر باید وکیل هم بیگیرم میگیرم و حقم رو میگیرم تا هر کسی نیاد یه کاری بکنه هاست بفروشه بگه

بک آپ روزانه هفتگی ماهانه :d

خداوکیلی نمیدونم چرا ایشون با همه لج میکنن زمانه زمانه ی خوشی هست نمیشه با بد رفتاری به مردم جواب داد

سایت من آپلود سنتر بوده یه لحضه فکر کنید بیبینید چقدر سخته من عکس های غیر مجاز رو پاک کنم

گفت که دیتاسنتر همه ی اطلاعات ما رو پاک کرده!!! همون ثانیه یه ایمیل زد که اطلاعات همه رو داریم همه پیغام بدن بهشون پسورد با یوزر بدیم من پیغام دادم گفت نه اطلاعات شما رو نداریم :105:

تو همین سایت یه تاپیک داره 8 تا صفحه داره تاپیکش

من اسم هیچکس رو نگفتم !! فقط بدونین که ایشون چه کسی هستش همه جا از خودش شاکی گذاشته !!!

امید وارم هرچه سریعتر پرونده رو به دادسرا ببرم تا اینترنت رو خوشحال کنم

sajiran
April 5th, 2011, 11:05
مشکلی نیست که اسم بیارید + مدرک - اینجا رسوا بشه 1000 بار بیشتر از شکایت جواب میده

kargar
April 5th, 2011, 11:31
خواهشاً هیچی نگین کی هست !!!!

بزارین همه اعتبار خودشون رو داشته باشن !!!

آخه بخدا من نمیدونم چی شد زد همه ی اطلاعات من رو پاک کرد البته به خودم گفته بودم که هر وقت سرورش اومد بالا باید اطلاعاتم رو بردارم و فرار کنم فرار پنل دومین رو هم ازش گرفتم ولی قلفش کرده بود که نتونم برم

حیف که نشد فرار کنم !! البته میدونستم این بلا سرم میاد چون سر چند تا از دوستام هم آورده بود یه بار سایتمون رو انتقال داده بود اطلاعاتمون رو انتقال نمیداد!!!

میگفت من نمیدم یوزر و پسورد سرور جدید رو هم نمیداد تا من اتقال بدم رفتیم به پارس دو که یک شرکت معتبر هست گفتیم گفتن به ما مربوط نمیشه آقا یکم باهاشون صحبت کردیم شب نشد ایمیل دادن که اطلاعات شما این ها هست !!

در هر صورت کسی اسم رو نگه گرچه همه میشناس ایشون رو