PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حادثه برای یکی از مدیران سایت آپلودفا(محسن خاکپور)

AmirHosein
March 25th, 2011, 21:36
دوستان میخواهیم یک خبر ناگوار رو به شما دوستان اطلاع بدیم که یکی از مدیران تیم به دلیل تصادف الان توی (آی سی یو) هست و امید واریم به زودی بهبود پیدا کنه از شما هم خواهش میکنیم برای دوستمون محسن خاکپور دعا کنید که هر چه سریع تر بهبود پیدا کنه
امید واریم برای هیچ انسانی همچین اتفاقاتی نیوفته
لینک خبر:
حادثه برای یکی از مدیران (http://uploadfa.com/news26-%D8%AD%D8%A7%D8%AF%D8%AB%D9%87%20%D8%A8%D8%B1%D8%A 7%DB%8C%20%DB%8C%DA%A9%DB%8C%20%D8%A7%D8%B2%20%D9% 85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86.html)
من باور نمیکنم!

mohsen1
March 25th, 2011, 21:48
الهی صحیح و سالم زودتر برگرده :53:

DeltaGostar
March 25th, 2011, 21:54
با آرزوی سلامتی هر چه سریع تر و دعا به درگاه پروردگار چندی زود پیش ما فعالیت خواهند کرد

Ali-718
March 25th, 2011, 21:58
انشاالله هر چه زود تر خوب بشه
من خیلی ناراحت شدم براش

it-net
March 25th, 2011, 22:04
واقعا نمی دونم چی شده همه دارن تصادف یا مریض میشن.
انشاالله هرچه سریعتر بهبود پیدا کنن

M-Soltani.ir
March 25th, 2011, 22:24
امیدوارم شایعه باشه و اگر واقعیت داره زودتر سلامتیشو به دست بیاره
بچه باحالی ـه ...

salmani
March 25th, 2011, 22:28
امیدوارم هر چه سریعتر سلامتیشو به دست بیاره

1Mizban
March 25th, 2011, 22:38
انشااله زودتر سلامتيشو به دست بياره

dr_ba3e
March 25th, 2011, 22:38
سلام
بچه خیلی با معرفتیه .امیدوارم هرچه زودتر خوب بشه
من که شنیدم خدایی حالم گرفته شد

yekmobile.com
March 25th, 2011, 22:44
سلام
یکی از دوستام تو یاهو بهم همچین خبری و داد فکر کردم الکی میگه اودم اینجا ببینم جریان چیه دیدم که بله
محسن پسر خیلی با معرفت و گلیه و از ته قلب برای دعا میکنم که هرچه سریعترخوب بشه

shervin114
March 25th, 2011, 23:12
انشاءالله هرچه سریعتر حالش خوب بشه .

rn4j1m1
March 25th, 2011, 23:15
امیر یه سایت خبری بزن :-"

amiri113
March 25th, 2011, 23:26
انشالا هر چه زودتر به جمع دوستانشون ميپيوندن.
هر کس دوست داشت 7 بار سوره حمد رو برای سلامتی ايشون و همه مريض ها بخونه انشالا که به زودی خبر خوبی از سلامتی ايشون دريافت ميکنيم.

التماس دعا
با تشکر
علی امیری

lovee20002002
March 25th, 2011, 23:58
امیدوارم هرچه سریعتر حالش خوب بشه

HematYar
March 26th, 2011, 00:06
kheyli kheyli narahar shodam , ba inke to mosaferatam va gprs mobile, delam nayoomad chizi nagam , arezo salamati daram vasash , sare namaz doash konin

قزوین هاست
March 26th, 2011, 00:18
يا من اسمه دواء و ذكره شفاء
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

اللهم الشف کل مریض
اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

HyperServer
March 26th, 2011, 00:40
با اینکه نمیشناسمشون....ولی از صمیم قلب دعا میکنم هر چه سریعتر حالشون خوب شه !

delta
March 26th, 2011, 00:45
انشالا زودتر خوب بشه..واقعا حرفی نمیشه زد جز دعا..

itjavani
March 26th, 2011, 00:45
واييييييييي خداي من! چه خبر بدي...

واقعا خيلي ناراحت شدم...

محسن خيلي پسر گليه !حرف نداره
ايشالله زودتر خوب بشه !
دلم واسش تنگ شد!
اگه دوستان كسي ازش خبر جديدي داره حتما بزاره!

مرسي

MbjHosting
March 26th, 2011, 00:50
امن یجیب مضطر اذا دعا و یكشف السو
دوستان همه این دعا را بخوانند. ان شالله که حالشان خوب شود.
خدایا به امید تو...

1oveless
March 26th, 2011, 00:59
هرچند آشنایی من با ایشون فقط سر کانفیگ سرر‌ها بود
اما واقعا انسان خوبی‌ به نظرم اومد از سمیم قلب امیدوارم که حالشون بهتر بشه و باز هم به این فروم و جم خانواده خودشون برگرداند.

MDl
March 26th, 2011, 01:13
انشاء الله که حالشون بهبود پیدا می کنه

AmirHosein
March 26th, 2011, 01:21
از سایر رفقاش هم خبری نیست خبر رو سینا مدیر سایت دولوپر لیچ اطلاع داده به ما اون طور که خبر دادن توی اتوبان تصادف کردن!

tar.gz
March 26th, 2011, 01:22
اگر اشتباه نکنم یوزر ایشون در انجمن Arte هست:
نمایش مشخصات: Arte - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/6097/)
و علاقه زیادی به nginx داشتن. آرزوی سلامتی و بهبودی کامل براشون دارم

m_dg_farari
March 26th, 2011, 01:34
بله یکی از مدیران این انجمن هم هستن آقا محسن...
بنده فیس 2 فیس آشنایی با ایشون ندارم (متاسفانه قسمت نشد ملاقاتشون کنم تا الآن)
امیدوارم به یاری خدا هرچه سریعتر بهبود پیدا کنن. مریضی خیلی خیلی بده... واقعا دعا میکنم خدا برای هیچ کس در بستر بودن رو قسمتش قرار نده...
:(

tak2media
March 26th, 2011, 01:38
:63::63::63:

امیدوارم هرچه سریعتر حالش خوب بشه

rn4j1m1
March 26th, 2011, 01:42
کیا تهران هستن ؟
کمپوت بخرین برین بیمارستان با هم بخورید
واسه منم بفرستید (بدون قند باشه)

Masoud.B
March 26th, 2011, 02:11
الان حالش چطوره ؟ کسی ازش خبر داره ؟

---
March 26th, 2011, 02:22
حرفی برای گفتن ندارم
فقط یه چیزی بگید شایعه هست

رضا0261
March 26th, 2011, 02:30
خداشفاش بده انشالله موفق باشه

AmirHosein
March 26th, 2011, 02:34
فردا بعد کلانتری میرم دنبال کاراش ببینم جریان چیه کجاست

packsaft
March 26th, 2011, 02:55
دوستان میخواهیم یک خبر ناگوار رو به شما دوستان اطلاع بدیم که یکی از مدیران تیم به دلیل تصادف الان توی (آی سی یو) هست و امید واریم به زودی بهبود پیدا کنه از شما هم خواهش میکنیم برای دوستمون محسن خاکپور دعا کنید که هر چه سریع تر بهبود پیدا کنه
امید واریم برای هیچ انسانی همچین اتفاقاتی نیوفته
لینک خبر:
حادثه برای یکی از مدیران (http://uploadfa.com/news26-%D8%AD%D8%A7%D8%AF%D8%AB%D9%87%20%D8%A8%D8%B1%D8%A 7%DB%8C%20%DB%8C%DA%A9%DB%8C%20%D8%A7%D8%B2%20%D9% 85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86.html)
من باور نمیکنم!

واقعا ناراحت شدم انشاا... که هر چه زودتر حالش خوب میشه
بله بلا به دور

rn4j1m1
March 26th, 2011, 02:56
دفعه قبل همین ممد گوشه عکسش با فتوشاپ یه نوار مشکلی زده بود :d بعدا فهمیدیم شایع بوده
امیدوارم این دفعه هم شایعه باشه

Hannan
March 26th, 2011, 03:10
خبر ناراحت کننده ای بود امیدوارم که زودتر سلامتی شون رو به دست بیارن

asdesz
March 26th, 2011, 03:57
انشالله خوب بشه
کمر بابای منم گرفته
یک سوال حالا مدیر کجا بود ؟

Reza.exe
March 26th, 2011, 04:18
خیلی ناراحت شدم
انشالله هر چه زودتر بهبود پیدا کنند
امیدوارم این خبر حقیقت نداشته باشه

rn4j1m1
March 26th, 2011, 04:21
یکی از مدیران همین جا هم هستن

---
March 26th, 2011, 04:51
ساعت 5 خوابم نمی بره چشام رو میزارم رو هم یاده حرفا و کانورسیشنای باهم میوفتم یعنی امشب بد جور حالم گرفتس منتظر فردام صبج بشه امیر جواب بده بهم

iacbook
March 26th, 2011, 05:38
واقعاً خبر بدی بود که شنیدم ... اول امیدوارم که این خبر صحت نداشته باشه ...
در هر صورت از صمیم قلب براشون آرزوی سلامتی می کنم :63:

---
March 26th, 2011, 05:55
واقعاً خبر بدی بود که شنیدم ... اول امیدوارم که این خبر صحت نداشته باشه ...
در هر صورت از صمیم قلب براشون آرزوی سلامتی می کنم :63:

منم همینطور امیدوارم یه شوخی بی نمک باشه

arazit
March 26th, 2011, 08:44
انشاالله به یاری خدا زود سلامتیشو بدست می یاره و حالش خوب میشه

amrdata
March 26th, 2011, 09:39
نمي دونم چي بگم
من ايشونو نمي شناسم اما در دجه اول اميدوارم كه اين خبر شايعه باشه و در درجه دوم براي ايشون و تمامي مريضان دنيا آرزوي سلامت و تندرستي دارم
انشالله به حق خوبان حال ايشون هم خوب بشه
با اين كه ايشونو نمي شناسم خداييش وقتي تاژيكو ديدم حالم گرفته شد

Sina7
March 26th, 2011, 11:21
حرفی برای گفتن ندارم
فقط یه چیزی بگید شایعه هست

واقعیت که داره امروز احتمالا میریم بیمارستان !

AmirHosein
March 26th, 2011, 11:32
سینا سینا شمارت رو بده منم بلند شم بیام این آرش دیشب کلی بلا سر ما آورد به هزار نفر زنگ زدم کسی جواب نداد!

behrooz_iri
March 26th, 2011, 11:42
انشا الله هر چه سریع تر خوب بشه

پ.ن : اگه رفتید عیادتش بیاید تو این تاپیک احوالش رو هم به ما بگید

---
March 26th, 2011, 15:12
واقعیت که داره امروز احتمالا میریم بیمارستان !

Sina@malc0der.com
شما هم مثل اینکه شریکشونی چی شده حالش خوبه ؟

Sir.DarKNesS
March 26th, 2011, 15:24
ما که نمیشناسیمش اما همه میگن بچه باحالیه :x ایشالاه که حالش خوب میشه :x

Sina7
March 26th, 2011, 17:56
شما هم مثل اینکه شریکشونی چی شده حالش خوبه ؟

همچنان در بخش مراقبت های ویژه هست، دستشم شکسته :( ولی خوشبختانه کاملا به هوش هست !

---
March 26th, 2011, 20:53
همچنان در بخش مراقبت های ویژه هست، دستشم شکسته :( ولی خوشبختانه کاملا به هوش هست !
امیر یه تل داد من فکر کنم مال شما بود زنگ زدم بر نداشتید
پس خداروشکر حالش خوبه کی میاد بخش ؟

sales data
March 26th, 2011, 21:26
خدایا خودت کمک کن

Doublex
March 26th, 2011, 21:30
انسان شریفی هستند تو اون برخورد های کوتاهی که داشتیم راحت اینو میشد فهمید ... امیدوارم بهبودی کامل پیدا کنند

Vahid
March 26th, 2011, 22:29
ولی خوشبختانه کاملا به هوش هست !
یک دنیا ارزش داره ....

Sina7
March 26th, 2011, 23:00
امیر یه تل داد من فکر کنم مال شما بود زنگ زدم بر نداشتید
پس خداروشکر حالش خوبه کی میاد بخش ؟

اگه نیاز به عمل پیدا نکنه (:63:) 3-4 روز دیگه میره بخش!

sales data
March 26th, 2011, 23:11
انشاالله خدواند سریعتر شفای عاجل عنایت کنند

AftabHosting
March 27th, 2011, 00:08
نمیدونم چی بگم ....
محسن یکی از بهترین دوستان من هست این خبر رو که دیدم اول باورم نشد آخه محسن خیلی شوخه گفتم شاید کار خودش باشه ولی یکم برسی کردم دیدم واقعی هست بد جور حالم گرفت امیدوارم هرچه زود تر خوب بشه
دوستان كسي ازش خبر جديدي داره حتما بزاره!

atilnic
March 27th, 2011, 01:22
انشالله که بزودی خوب بشه و پیش ما برگرده
برای سلامتی آقا محسن گل صلوات بفرستید.
با تشکر

MagicVps.Com
March 27th, 2011, 01:30
ابنشالله که این یاز و همراه همشگی فروم هرچه زودتر شفا پیدا کنند
با دعای خیر همه عزیزان

AmirHosein
March 27th, 2011, 08:27
خب معلومه محسن سالمه:d خب دنگ کمپوت هاتون رو رد کنید من آرش بریم ملاقاتش عکس هم بگیریم :d

irlogo
March 27th, 2011, 21:21
سلامتی این دوست عزیز ، به نیت سلامتی امام زمان ( عج ) یک حمد تنها و 3 صلوات ختم کنید

behrooz_iri
March 30th, 2011, 13:30
دوستان کسی خبر جدیدی نداره ؟؟ اگه خبری دستتون اومد اینجا بزارید ( با آرزوی سلامتی برای محسن جان )

persian.developer
March 30th, 2011, 13:32
آخرین بار که من خبر گرفتم (دیروز) قرار بود چند روز دیگه بفرستنش به بخش و حالش بهتر شده

irlogo
March 30th, 2011, 13:35
خدا رو شکر
سلامتی همه مریض ها صلوات محمدی بفرستید

atilnic
March 31st, 2011, 15:53
***اللهم صلی علی محمد و آل محمد ***

kargar
March 31st, 2011, 18:04
با این که شناخت زیادی ازش ندارم ولی براش آرزوی سلامتی

آدمی که این برای این مردم مهم هستن برای من هم مهم هست

و این که کاری برای این مردم کرده است راه اندازی سایتی رایگان که هیچ هزینه ای از دیگران نمیگیرد

sharax
April 2nd, 2011, 02:06
ایشالا زود تر خوب شه!

AmirHosein
April 3rd, 2011, 01:26
اقا محسن در سلامتی کامل به سر می بره فقط تنها مشکلی که داره ریش هاش هستن که عین درخت ریشه درآوردن این هفته احتمالا مرخص میشه.

Pczero
April 3rd, 2011, 01:35
خدا رو شکر

om!d-D
April 3rd, 2011, 13:53
امیدوارم هیچ کس اینطوری نشه....واقعا بده حتی یک ثانیش

domainer
April 3rd, 2011, 18:00
پارسال همین وضعیت را داشتم واقعا سلامتی خیلی با ارزشه... آرزوی سالی بدون بیماری برای همه ی دوستان:53:

MbjHosting
April 3rd, 2011, 18:40
پارسال همین وضعیت را داشتم واقعا سلامتی خیلی با ارزشه... آرزوی سالی بدون بیماری برای همه ی دوستان:53:

بله واقعا بهترین نعمت خدا سلامتی است.
افسوس که تا زمانی که دارای آن هستیم قدرش را به خوبی نمی دانیم.

Arte
April 8th, 2011, 01:59
با سلام خدمت دوستان عزیزم
از همگی بابت این همه لطفی که به من داشتید ممنونم
امروز 18 فروردین مرخص شدم و زیاد حالم ایده آل نیست ولی سریعا لاگین کردم و این متن رو نوشتم تا از همگی عزیزان سپاسگذاری کنم
بعضی از دوستان شرح ماجرای تصادف من رو میخواستن بدونم که اینجا کوتاه توضیح میدم

ماجرا این بود که 4 فروردین طبق روال همیشگی من و تعدادی از علاقمندان به ماشین که هر پنجشنبه از مناطق مختلف تهران دور هم جمع میشیم و مسابقه میدیم ساعت 5 بود اومدیم شروع کنیم دیدم کنترل نامحسوس ایستاده و رفتیم ساعت 8 شب دوباره برگشتیم ماشین ها 4 تا 405 بود 2 تا زانتیا و 1 پرشیا به هر حال شروع شد تا 5 کیلومتر اول نفر دوم بودم به زانتیا نمیرسیدم کلی تلاش زدم جلو سرعتم طبق کروکی پلیس 172 تا بوده که بعد از اینکه فاصله ی من از بقیه زیاد شد و نفر اول بودم اومدم بیام سمت چپ دستم و از پنجره بیارم بیرون و اعلام پیروزی کنم که فرمون را رها کردم و هنگامی که اومدم بیام سمت چپ پاهام خورد به فرمون و ماشبن چرخید من هم هل کردم ترمز زدم بیشتر چرخید طبق نقاشی زیر از لاین سبقت چرخیدم خوردم به گارد ریل و بعد دوباره چرخیدم اومدم لاین سبقت تو هین برگشت مجدد ماشین بلند شد و 2 تا ملق زد من چون کمربند داشتم خدا رحم کرد و از پنجره بیرون نیفتادم و تو خود ماشین هی این ورو اون ور میخورم تا اینکه دست چپم شکست و سرم ضربه ی شدید دید و خون ریزی داخلی کرد این امر باعث شد از 4 تا 18 فروردین در ای سی یو و بخش بستری باشم تحت مراقبت

http://026.img98.net/out.php/i229316_Untitled.png
عکس ماشین رو ببینید میگید این سرنشینش 100 درصد باید میمرد ولی خدا نخواست
هم عید خودم خراب شد هم عید اطرافیانم هم از کارام بشدت عقب افتادم هم ماشینم کلا از بین رفت ولی خدارو شکر که آسیب جانی دیگه ای ندیدم چون عزیزانی رو میاوردن اونجا که کلا صورت از بین رفته بود قطع نخاع و حتی در کما بودن ولی من بنظرم خدا بسیار دوسم داشت که فرصت دوباره سالم زندگی کردن رو بهم هدیه داد
این هم تجربه ی تلخ سال 90 من بود ایشالا تکرار نشه
ممنون موفق باشید

MbjHosting
April 8th, 2011, 02:02
امروز 18 فروردین مرخص شدم و زیاد حالم ایده آل نیست ولی سریعا لاگین کردم و این متن رو نوشتم تا از همگی عزیزان سپاسگذاری کنم

ماجرا این بود که 4 فروردین طبق روال همیشگی من و تعدادی از علاقمندان به ماشین که هر پنجشنبه از مناطق مختلف تهران دور هم جمع میشیم و مسابقه میدیم ساعت 5 بود اومدیم شروع کنیم دیدم کنترل نامحسوس ایستاده و رفتیم ساعت 8 شب دوباره برگشتیم ماشین ها 4 تا 405 بود 2 تا زانتیا و 1 پرشیا به هر حال شروع شد تا 5 کیلومتر اول نفر دوم بودم به زانتیا نمیرسیدم کلی تلاش زدم جلو سرعتم طبق کروکی پلیس 172 تا بوده که بعد از اینکه فاصله ی من از بقیه زیاد شد و نفر اول بودم اومدم بیام سمت چپ دستم و از پنجره بیارم بیرون و اعلام پیروزی کنم که فرمون را رها کردم و هنگامی که اومدم بیام سمت چپ پاهام خورد به فرمون و ماشبن چرخید من هم هل کردم ترمز زدم بیشتر چرخید طبق نقاشی زیر از لاین سبقت چرخیدم خوردم به گارد ریل و بعد دوباره چرخیدم اومدم لاین سبقت تو هین برگشت مجدد ماشین بلند شد و 2 تا ملق زد من چون کمربند داشتم خدا رحم کرد و از پنجره بیرون نیفتادم و تو خود ماشین هی این ورو اون ور میخورم تا اینکه دست چپم شکست و سرم ضربه ی شدید دید و خون ریزی داخلی کرد این امر باعث شد از 4 تا 18 فروردین در ای سی یو و بخش بستری باشم تحت مراقبت

هم عید خودم خراب شد هم عید اطرافیانم هم از کارام بشدت عقب افتادم هم ماشینم کلا از بین رفت ولی خدارو شکر که آسیب جانی دیگه ای ندیدم چون عزیزانی رو میاوردن اونجا که کلا صورت از بین رفته بود قطع نخاع و حتی در کما بودن ولی من بنظرم خدا بسیار دوسم داشت که فرصت دوباره سالم زندگی کردن رو بهم هدیه داد
ممنون موفق باشید

به سلامتی که خوب شدید.
ان شالله 100 سال ( باز هم کمه ) زنده بمانید.

itjavani
April 8th, 2011, 02:03

ممنون موفق باشید
همين كه دوباره برگشتي پيش خودموني يك دنيا ارزش داره! نميدوني چقدر دلم واست تنگيده بود:x

GOD
April 8th, 2011, 02:04
وقتی میگند 120 بیشتر نرید واسه همینه دیگه
حالا باز خوبه کمربند بسته بودی

nezar
April 8th, 2011, 02:05
سلام
محسن خیلی خوشحالم که سالمی

irlogo
April 8th, 2011, 02:13
سلامتیش صلوات

iacbook
April 8th, 2011, 02:14

ممنون موفق باشید

انشالا که به خیر گذشته و براتون آرزوی سلامتی کامل می کنم.

پ.ن:
اتفاق شبیه به همین دوم فروردین 1387 برای من و 4 تا از دوستام در یک 206 اتفاق افتاد و فکر می کنم بدونم چه احساسی دارید ...

rn4j1m1
April 8th, 2011, 06:04
خوشحالم که برگشتی :d

DeltaGostar
April 8th, 2011, 07:28
مهندس هر وقت میخوای بری یکم توی کما بخوابی . یه خبری بده خوب

بهترین تغذیه بکن ان شالله برگردی سر ورزش .

faranetwork
April 8th, 2011, 09:26
خوشحالم که سالم برگشتی.......ایشالاه واست سال خوبی باشه............یک درس عبرت هم گرفته باشی........واسه من هم سال 81 همچین اتفاقی افتاد که یکی فوت کرد...........

---------- Post added at 09:26 AM ---------- Previous post was at 09:20 AM ----------

بله واقعا بهترین نعمت خدا سلامتی است.
افسوس که تا زمانی که دارای آن هستیم قدرش را به خوبی نمی دانیم.

آره راست میگی....تا وقتی که آدم رو تخت بیمارستان نیست قدر سلامتی رو نمیدونه .....وقتی میره رو تخت میفهمه سلامتی چیه......البته آرزو میکنم هیچ وقت هیچ کسی رو تخت بیمارستان نباشه....و همه مریضان.هر چه زودتر شفا پیدا کنند......مخصوصا عزیزان سرطانی...........

Masoud.B
April 8th, 2011, 11:10
خوشحالم که برگشتی محسن جان :)

atilnic
April 8th, 2011, 11:24
خدا رو شکر
انشالله دیگه از این اتفاق های نیوفته و شما هم با سرعت بالا نری و هم دیگه اعلام پیروزی نکنی هیچوقت :d:67:

m_dg_farari
April 8th, 2011, 11:42
سلام
خیلی خیلی خوشحال شدم از اینکه به هر صورت آسیب جانی به شما وارد نشد و دوباره تونستید سلامتیتون رو به دست بیارید
ان شا الله که دیگه این اتفاقات برای هیچ انسانی نیفته! خیلی خیلی بد و دردناکه!
پ ن: مرد مومن شوماخر هم 172 تا تو این اتوبان های ایران بره چپ میکنه :-|

om!d-D
April 8th, 2011, 17:35
من یه سری با 141 توی جاده مشهد 140 کیلومتر رفتم ، 500 متر جلوتر یه ماشینه بهم علامت داد،برگشتم دیدم باربند و اسباباش با هم دیگه رو ماشین نیست.... :)

Sir.DarKNesS
April 8th, 2011, 18:54
سلامتی رو ولش چه باحال تعریف کردی احساس کردم اونجام : دی

boors
April 8th, 2011, 18:59
انشالله هر چه زود تر به جمع ما بر گردن!

Sir.DarKNesS
April 8th, 2011, 19:01
انشالله هر چه زود تر به جمع ما بر گردن!

ایشون بگشتند و حالشون خوبه پیج قبل رو چک کنید

packsaft
April 8th, 2011, 22:34

ممنون موفق باشید

خوشحالم
امیدوارم همیشه سلامت و تندرست باشی

1eng.ir
April 8th, 2011, 22:54
چه بد شانسی بزرگی :(

Online24
April 8th, 2011, 23:15
محسن جان واقعا خوشحالم که خودت سالمی ! http://www.webhostingtalk.ir/images/IPBPRO/smilies_IPBPRO/18.gif

اون روز که این تاپیک رو دیدم شدید ضد حال خوردم ! باور کردنش هم سخت بود و به خاطرش چند ساعتی گیج بودم ...

چند بار هم سعی کردم شمارتو بگیرم و حالی بپرسم ولی خاموش بود گوشیت .

حالت ایده آل شد بیا یه کم بیشتر توضیح بده از حال و احوالت !

Rezash
April 8th, 2011, 23:47
محسن جان مجددا سلامتيت رو تبريك ميگم.
ولي يادت نره تو چت چي بهت گفتم :d

Arte
April 8th, 2011, 23:57
ممنون از همه ی عزایزانم که به من لطف داشتن همه دعاهای شما بود که من دوباره تونستم برگردم . :53:
ما اون شب تو جاده باعث رنجش خیلی از عزیزان شدیم با اون سرعت و زنونی که مینداختیم یا سپر به سپری که میشدیم به راننده هایی که با زن و بچه هاشون در حال رفت و آمد بودن خیلی ازار رسوندیم و باعث ناراحتی خیلی ها شدیم که همینا باعث شده نفرین اونا من رو به مشکل بندازه . و خدا دوست داشت فعلا یه هشدار داده باشه :دی
تو این مدتی که تو بیمارستان بودم و الانی که تو استراحت و تقریبا قرنطینه هستم و زیاد نمیتونم از pc استفاده کنم بیشتر از اینکه نگران خودم باشم فکرم به اونا بود .
بدجور ترسیدم :دی
تو بیمارستان تا 48 ساعت نخوابیدم کپ کرده بودم یاد ملق هایی که زده بودم میافتادم مرفین زدن خوابیدم :دی
واقعا زندگی یک لحظه هست و هر چی باشیم وقتش برسه باید با این دنیا خدافظی کنیم میدنم سخته ولی چه خوبه سعی کنیم سالم زندگی کنیم . :53:
کلا متحول شدما :دی

M-Soltani.ir
April 9th, 2011, 00:08
وقتی خبرو شنیدم حالم گرفته شد ، الان که فهمیدم سلامتی خیلی خوشحال شدم
ایشالله دیگه از این حوادث برات اتفاق نیفته و همیشه سالم و سلامت باشی :x

WinDesign
April 9th, 2011, 00:49
واقعاً خوشحالم که سلامتی.

کلا متحول شدما :دی
یعنی دیگه از این کارا نمیکنی؟ :d

irlogo
April 9th, 2011, 01:09
به خدا نزدیک تر نشدید؟

sharax
April 9th, 2011, 01:35
ایشالا خوب شی!
ولی 1 ابراز هم دردی می کنم برات چون همه اینا یک طرف اون قرنطینه بدون کامپیوتر هم یک طرف!:(
من کشیدم می دونم بد چیزیه!:d

---------- Post added at 01:35 AM ---------- Previous post was at 01:34 AM ----------

پ.ن: روحیه می دن به بیمار نه ضد حال و سوال و جواب

AmirHosein
April 9th, 2011, 03:08

ممنون موفق باشید
محسن حساس نشو به کوپه فک کن بی خیال من خودم پشتت بودم خبر رسانی کردم همه جا :d

kargar
April 9th, 2011, 10:31
آقا محسن این سریال رو ندیده:))

نمیدونه حساس نشو چی هست :d

ولی خدا رو شکر که برگشتی امید وارم که شاهد این اتقاقات ناگوار نباشیم در این وب سایت !!!

راستی سریال شبکه یک رو بیبین اسمش بود پایتخت