PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد اینترنت آزاد فریلنسر ها

my-host.site
September 20th, 2023, 05:01
دوستان من به تازگی با این خبر آشنا شدم لطفا جزئیات و نحوه دریافت اینترنت آزاد فریلنسر ها رو اگر در جریان هستین بازگو کنین که کجا باید مراجعه کنم ، ظاهرا برا این افراد هم وام هم بیمه رد میشه و اگر ممکنه در این زمینه هم راهنمایی کنین

SamaN DL
September 22nd, 2023, 11:53
:65::65::65::65:

demonvictor
September 23rd, 2023, 12:09
فیریلنسر ها، با کارفرماهاشون قرارداد میبندن. کارفرماها هم اگه قانونی کار کنند، موظف هستن لیست تمامی هزینه هاشون رو رد کنن. هزینه هایی که به شما میپردازن رو شما بعنوان پیمانکار، دریافت کردید و در سازمان دارایی و مالیات همه چیز ثبت هست. بنابراین شما نیازی نیست کاری انجام بدید. فقط کافیه که مشتری قانونمدار داشته باشید. در اینصورت میتونید خودتون رو بیمه کنید و از وام و هزار جور مزایاش بهره ببرید. در مورد اینترنت آزاد هم، فیریلنسر هایی که در حال فعالیت هستن، به اینترنت بدون تحریم، بیشتر احتیاج دارن تا اینترنت بدون فیلتر. ولی انشالله که خیره. زیاد وقتتون رو درگیر داشتن یا نداشتن اینترنت آزاد نکنید. همین وقت رو صرف پیداکردن مشتری کنید، موفق ترید.