PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خدمات مهر هاست چطوره ؟

amrdata
March 4th, 2011, 10:27
با سلام
من این روزها دنبال خرید یک سرور مجازی هستم و تو انتخاب شرکت گیج شدم
مهر هاست یکی از انتخاب های من هست و می خوا ازشون سرور مجازی بگیرم
تصمیم گرفتم این تاپیکو بزنم و بدونم خدمات این شرکت چطوره ( منظورم کیفیت و پشتیبانی و مسئولیت پذیری )
خواهشا اگر چیزی به ضرر بازار این شرکت هست تو این تاپیک نگید و برام پیغام خصوصی بفرستید

سلام عیلکم و رحمت الله
March 4th, 2011, 11:35
من ازشون سرویس اشتراکی دارم

پشتیبانی و اخلاق بیــــــــــــــست

ولی سرعت لود شدید اومده پایین ، کیفیت هاست اشتراکیش نسبت به قبل خیلی افت داشته و خرابه

erfan33
March 4th, 2011, 16:05
من ازشون سرویس اشتراکی دارم

پشتیبانی و اخلاق بیــــــــــــــست

ولی سرعت لود شدید اومده پایین ، کیفیت هاست اشتراکیش نسبت به قبل خیلی افت داشته و خرابه
هاست خوبی به نظر میرسه من تصمیم دارم ازشون یک فضا مجازی بگیرم
اگه آی پی اختصاصی باشه فکر کنم مشکل لود حل بشه ؟
درسته

m_dg_farari
March 4th, 2011, 16:37
سلام
1- مسئولیت بالا
2- سرویس با کیفیت و پایدار (طبق آمار قرار داده شده داخل سایتشون)
3- قیمت مناسب نسبت به کیفیت خوب
4- اخلاق بسیار مناسب و روابط عمومی بالا
5- شخص مدیر این شرکت فردی بسیار با شخصیت ، مودب و مسئولت پذیر
روز بخیر

mofthost.com
March 4th, 2011, 17:05
کارشون عالیه البته من تابستان باهاشون کار کردم و در مورد اینکه سرعت لود اومده پایین یا نه چیزی نمیدونم

CYB3R
March 4th, 2011, 18:09
من دیروز یک سرویس هاست اشتراکی گرفتم .
افت سرعتی که دوستمون عرض کردن تایید میشه .

GOD
March 4th, 2011, 19:15
پایداری بالا
پشتیبانی خوب
در مورد افت سرعت هم من چیزی احساس نکردم!!!

GameIran
March 4th, 2011, 19:22
با سلام

پشتیبانی فوق العاده خوب و قوی که خدایش حرف نداره .

در مورد هاست اشتراکی هم کاملا افت سرعت داره و در روز , مخصوصا شب ها حدود 3 دقیقه ای داون میشه ( طبق گفته پشتیبان این شرکت میگن از بستر اینترنت کشور هست ولی نمی دونم چطوری این دو رو به هم ربط بدم ) .

Desperados
March 4th, 2011, 20:50
من دیروز یک سرویس هاست اشتراکی گرفتم .
افت سرعتی که دوستمون عرض کردن تایید میشه .

در مورد هاست اشتراکی هم کاملا افت سرعت داره و در روز , مخصوصا شب ها حدود 3 دقیقه ای داون میشه ( طبق گفته پشتیبان این شرکت میگن از بستر اینترنت کشور هست ولی نمی دونم چطوری این دو رو به هم ربط بدم ) .

نام دامنه خود همراه شماره کاربری را در این بخش یا پیام خصوصی ارسال کنید تا مشخص بشه مشتری مهر هاست هستید و مشکل شما بررسی بشه

توضیح هم در مورد سرعت و لود سرور بدم

ما برخلاف خیلی از شرکت ها سایت فروش خود مهر هاست رو که حتی سرور اختصاصی هم الان می تونیم استفاده کنیم و آزاد هست روی همین هاست های اشتراکی لینوکس میزبانی می کنیم تا همان قدر که تجارت و کار ما برای مهم هست سایت های کاربران هم برای ما مهم باشه مطمئن باشید اگر کوچکترین مشکلی باشه اولین کسی که ضرر خواهد کرد مهر هاست هست و رتبهع و الکسای خود را از دست خواهیم داد. با توجه به این موضوع که ما سایت فروش شرکت را در هاست اشتراکی خودمان میزبانی میکنیم مشخص هست که برای کار و تجارت کاربر به اندازه کار خودمان ارزش قائل هستیم شاید بعضی از دوستان نظرشون باشه که این کار حرفه ای نیست ولی ما دوست داریم کنار کاربرا فعالیت کنیم و از نزدیک شاهد کیفیت سرویس ها باشیم.

تضمینی که ما به کاربران هاست اشتراکی دادیم آپتایم 99.8 تا 99.9 هست یعنی در ماه بین 1-2 ساعت دان تایم غیر قابل اجتناب هست و این آپتایم که خدا رو شکر طی 2 سال داشتیم فکر میکنم بهترین آپتایم هست.

متاسفانه بعضی از کاربران توقع بیش از حد از هاست اشتراکی دارند یا اطلاعات کافی ندارند مثلاً می فرمایند هاست من 3 دقیقه دان شده و هاست شما ضعیف هست ! یا یکسری مشکلات مربوط به اینترنت مانند کاهش سرعت یا مسدود شدن بعضی از پورت ها در 1-2 ماه اخیر و ... فکر می کنند مشکل از مهر هاست هست.

دوستانی که فکر می کنند دچار افت سرعت شدن لطفاً درخواست پشتیبانی ارسال کنند تا بررسی بشه و انشالله مشکل حل بشه.

---------- Post added at 08:50 PM ---------- Previous post was at 08:26 PM ----------

در ضمن سرور 16 هسته ای همراه وب سرور LightSpeed از حدود 7-10 روز دیگر به مجموعه اضافه خواهد شد برای افرادی که نیاز به سرعت بالا دارند و همچنین سایت های پربازدید.

Desperados
March 4th, 2011, 21:13
من جواب این کاربر گرامی را همین جا میدهم البته ایشون متاسفانه زیاد درست صحبت نمی کنند طبق تیکت هایی که خودشنا هم کپی کردند ولی خوب ما پاسخگوی ایشون هم هستیم

ایشون کلاً 2 تیکت ایجاد کردند از دومی شروع میکنم

تقریبا 5 دقیقه پیش یعنی ساعت دقیق 1:02 بامداد روز جمعه به تاریخ 13-12-89 سایت بنده به مدت 3 دقیقه پایین اومد دیقه هر چقدر هم از پشت کوه اومده باشیم میدونیم نت چیه سرور چیه تشکیلات چیه کلا به چه دردی می خوره و در آخر سرور رو هر روز به قول شما ریست می کنید یا هر مسئله دیگه . البته عذر می خوام این رو میگم , بنده از هاست واقعا مزخرف شما ناراضی 100 % هستم

ایشون فرموند به دلیل اینکه 3 دقیقه هاست ایشون دان شده هاست ما مزخرف هست و ایشون کاملاً ناراضی هستند و باید هزینه ایشان رو پس بدیم

که جواب ما به ایشون به این صورت هست :

سلام
تضمین آپتایم هاست اشتراکی 99.8 الی 99.9 هست
یعنی ممکن هست در ماه 1-2 ساعت دان تایم داشته باشید

همچنین طبق قوانین بازگشت وجه تنها در 7 روز اول ممکن هست
قوانین را مشاهده کنید :
شرایط و قوانین استفاده از سرویس ها - مهر هاست | هاست لینوکس | هاست ویندوز | هاست وارز | سرور اختصاصی | سرور مجازی | طراحی وب (http://mehrhost.com/tos.html)

فرمودند که اینجا چند نفر گفتند سرعت پایین هست که مشخص شد یک نفر خود ایشون هست الان ! جناب cyber هم تا کنون اطلاعاتی ارسال نکردند که پس از ارسال مشخص خواهد شد مشتری ما هستند و مشکل دارند یا خیر.

این هم نحوه حرف زدن ایشون در جواب به ما

دیگه چه بهانه ای داری عمو ؟؟
یک کلام پول ما رو پس میدید یا نه ؟

که ما الان مشخص نیست بعد از حدود 20 روز استفاده ایشون از سرور باید به دلیل 3 دقیقه دان تایم مانی بک کنیم یا نحوه صحبت کردن زیبای این شخص ؟

به هر حال قضاوت بر عهده دوستان

---------- Post added at 09:13 PM ---------- Previous post was at 09:05 PM ----------

دوستانی که با ما کار کردن می تونند شهادت بدن ما اگر مشکلی داشته باشیم حتی 6 ماه هم گذشته باشه از سرویس و کاربر واقعاً به دلیل مشکلی نتواند استفاده کند هزینه را برگشت میدهیم و در قید و بند این موضوع نیستیم. ولی این چنین موارد غیر منطقی مانند 3 دقیقه دان تایم اون هم با این طرز حرف زدن راستش زیاد تمایلی به همکاری خارج از وظایف و قوانین نداریم و درخدمت ایشون خواهیم بود هر مشکلی هم داشتند درخواست پشتیبانی ارسال کنند و با رعایت ادب مشکل را مطرح کنند حتماً پیگیری میشه.

GOD
March 4th, 2011, 21:18
دوستانی که با ما کار کردن می تونند شهادت بدن ما اگر مشکلی داشته باشیم حتی 6 ماه هم گذشته باشه از سرویس و کاربر واقعاً به دلیل مشکلی نتواند استفاده کند هزینه را برگشت میدهیم و در قید و بند این موضوع نیستیم. ولی این چنین موارد غیر منطقی مانند 3 دقیقه دان تایم اون هم با این طرز حرف زدن راستش زیاد تمایلی به همکاری خارج از وظایف و قوانین نداریم و درخدمت ایشون خواهیم بود هر مشکلی هم داشتند درخواست پشتیبانی ارسال کنند و با رعایت ادب مشکل را مطرح کنند حتماً پیگیری میشه.

دقیقا ما مشتری هاست وارز مهر هاست هم بودیم.ولی وقتی مشکل برای سرور پیش اومد و دیگه قادر نبودند سرویس رو ارائه بدند هزینه ها رو برگشت زدند بدون هیچ حرفی.
همیشه هم چه اینجا چه توی سایت مزاحمشون شدیم با روی باز جوابمون رو دادند

Desperados
March 4th, 2011, 21:32
برادر من اولا فقط 3 دقیقه نبود -- در ضمن در روز نه یک بار بلکه چندین بار در ساعت های مختلف داون شده
اگر شما حق هستی پس تمامی تیکت هایی که ارسال کردم رو اینجا بنویسید در ضمن مدرکی مبنی بر بسته بودن پرت ارسال نکردین .

شما وقتی 3 دقیقه دان شده و با این لحن تیکت زدید چرا بقیه موارد را گزارش نکردید ؟ و چرا در تیکت ذکر نکردید الان ذکر می کنید ؟ جمع این مواردی که فرمودید در این 20 روز بیشتر از 1 ساعت شده ؟
ما مگر به شما نگفتیم هر موقع دان داشتید لینک Host-Tracker بدید از وضعیت سرور همراه آموزش برای اینکار تا قابل بررسی باشد ؟ وقتی گزارش گیر و مانیتور سرور دان تایمی از سرور ثبت نکرده ما چطور قبول کنیم بدون هیچ مدرکی که می فرمایید هاست شما دان هست ؟

این هم تیکت های قبلی شما :

عنوان تیکت : عدم رضایت از سرویس هاستینگ شما !!!

متن تیکت :

بنده در مقایسه با هاست های دیگر شرکت شما رو از هر نظر خوب می دونم ولی از بابت کیفیت هاتینگ شما عدم رضایت دارم .
اکثرا شب ها ساعت 4 یا 5 صبح برای 20 ثانیه سایت بالا نمی یاد و سرعت پایین تری داره . چون نزدیک 10 تا هست رو تست کردم از سرعت هاستینگ شما راضی نیستم . آیا سرور داخل ایران دارید ؟؟

خوب اینجا هم فرمودید چون 20 ثانیه سایت شما دان شده به قول شما ناراضی هستید که در این مورد قبلاً توضیح دادم در پست قبل قضاوت بر عهده کاربران که 20 ثانیه دلیل عدم رضایت از هاست اشتراکی با آپتایم 99.8 یا 99.9 می تواند باشد یا خیر ؟

هر کسی حتی با ریسلر هم کار کرده باشه متوجه این موضوع هست که حتی زمانی که در سرور های اشتراکی اکانت جدید ایجاد میشه ممکنه بین 15-20 ثانیه ایجاد مجدد فایل httpd.conf و به روز رسانیش و سپس ریستارت Apache زمان ببره.

اگر مورد دیگری مد نظر هست بفرمایید.

GameIran
March 4th, 2011, 21:43
باز مدرکی مبنی بر مسدود شدن پرت نیاوردید - به هر حال از این تاریخ به بعد روی سایت میشینم و تمامی گزارش های داون تایمی رو ارسال می کنم -- ولی کلا از خیر این هاست گذشتم -- فردا فایل هامو به یک شرکت جدید منتقل می کنم بعدا ترمینیت کنید -- نیازی به هاستی که حتی نمی خوان قبول کنن که داون داشته حالا چه 20 ثانیه چه 3 دقیقه چه چند ساعت از لحاظ اطمینان هم مورد داره برای شخص بنده .

حالا شما پول رو برگشت نده .

Desperados
March 4th, 2011, 21:53
باز مدرکی مبنی بر مسدود شدن پرت نیاوردید - به هر حال از این تاریخ به بعد روی سایت میشینم و تمامی گزارش های داون تایمی رو ارسال می کنم -- ولی کلا از خیر این هاست گذشتم -- فردا فایل هامو به یک شرکت جدید منتقل می کنم بعدا ترمینیت کنید -- نیازی به هاستی که حتی نمی خوان قبول کنن که داون داشته حالا چه 20 ثانیه چه 3 دقیقه چه چند ساعت از لحاظ اطمینان هم مورد داره برای شخص بنده .

حالا شما پول رو برگشت نده .

این اختلال ها جایی ثبت نمیشه که امار رسمی من به شما بدم ولی این را مشاهده کنید

افزایش اختلالات اینترنتی کشور، از نوعی دیگر (http://www.tabnak.ir/fa/news/145183)

همچنین کاربران هم سوال کنید که طی 20-30 روز اخیر مشکلی در ارتباط با اتصال به پورت های و-ی پ-ی ا-ن یا غیره و کلاً تمام پرت های اجرایی داشتند یا خیر

در مورد دان تایم هم اگر ما حرف شما را قبول کنیم شما گزارش دادید که یک 20 ثانیه و یک 3 دقیقه دان تایم داشتید اگر باشه حتماً فبول می کنیم باز هم خیلی تا تضمینی که ما دادیم یعنی 99.8 تا 99.9 درصد فاصله داره یعنی 1-2 ساعت دان تایم در ماه که برای هاست های اشتراکی غیر قابل اجتناب هست.

RezaFH
March 4th, 2011, 22:10
باز مدرکی مبنی بر مسدود شدن پرت نیاوردید

دوست عزیز؛ در مورد پورت ها عرض کنم که :
از هر ایرانی که وبگردی میکنه و از کارهای وب در میاره بپرسید ، حتما خواهد گفت که اینترنت از 12 بهمن به بعد مشکل داشته و داره (کم و زیاد شدن محدودیت ها به کنار، خود دسترسی به اینترنت نوسان داره)

اما در مورد اعتراض شما :
به عنوان یک بی طرف اگر بخوام نظر بدم ، حرفهای شما کاملا بی پایه و اساس و غیر منطقی هست.
وقتی شما از جایی خرید میکنید، اولین کاری که میکنید قبل از خرید قبول قوانین سایت فروشنده هست.
و وقتی توی قوانین نوشته شده که آپتایم تضمین شده 99.8 درصد در ماه هست، یعنی شما قبول کرده اید که هاست شما ممکنه حدود 1 ساعت در ماه داون شود.
حالا شما به چیزی که خودتون قبولش کردید اعتراض میکنید ؟ جالبه والله !!!

myhostingjob
March 4th, 2011, 22:21
والا اگر شما از 2-3 دقیقه دان تایم ناراضی هستید،من راضی هستم،هاست سایتم در ماه همین 1-2 ساعتی که ایشون می گند،دان بشه(به ماند از کجا هاست گرفتم،پست هایم به حد نصاب برسه در مورده شرکت هاستینگم کامل توضیح می دهم در یک تاپیک).
مثل اینکه با وضعیت هاستینگ های ایرانی آشنایی ندارید،که جدای ازدان تایم بعد از چند ماه کلاً غیب می شوند،بدون هیچ گونه مسولیتی.
همین طور نحوه صحبت شما با پشتیبانی زیاد مناسب نبوده.
به هر حال موفق باشید هر دو.

HyperServer
March 4th, 2011, 22:33
من فکر میکنم تاپیک به صورت کامل از مسیرش منحرف شده....از مدیران خواهش میکنم یا پست های اضافی رو انتقال بدن....یا حذف کنن...
هیچکس نمی تونه منکر خدمات خوب مهرهاست بشه... چون سن هاستینگشون از این بچه بازیا گذشته !
به این دوستمون پیشنهاد میکنم با این حساسیت سرور cloud بگیرن با 50 تا نود!

Kian
March 4th, 2011, 23:28
با سلام

پشتیبانی فوق العاده خوب و قوی که خدایش حرف نداره .

من نمی خوام از کسی طرفداری کنم ولی انگار شما اولین بارت هست که هاست خریدی، چون از هر هاستنیگی در هر کشوری هاست بخری داونی چند ثانیه ای و یا چند دقیقه ای رو خواهی داشت، ولی همه هاستینگ ها پشتیبانی خوبی ندارند،
البته مطمئنم که حرفامو قبولی نخواهی کرد، تا چند بار هاستینگ عوض کنی و کلی بلا سرت بیاد تا به حرفام برسی ;)

m_dg_farari
March 5th, 2011, 00:12
دوستان ، اپیک یه Review کلی هست از سرویس های مهر هاست. پست های ایجاد شده نیز کمکی کرد در شناختن پشتیبانی این شرکت.
فکر میکنم شخص منحرف کننده ی تاپیک به جای ضربه زدن به این شرکت ، خودشون رو "معرفی" کردند و پشتیبانی این شرکت رو هم به همه از جمله Starter تاپیک نشون دادن.
خواهشن در موردپست های ارسال شده توسط GameIran دیگه پستی ارسال نکنید و به موضوع اصلی بپردازید.
لطفا از منحرف کردن تاپیک پرهیز کنید.

---------- Post added at 12:12 AM ---------- Previous post was at 12:10 AM ----------

در ضمن در صورتی که مدیر مهر هاست ، Desprados پست های ارسالی اخیر رو ضربه ای به چهره ی کاری خود میبینن ، میتونن با ارسال پیام خصوصی به بنده یا گزارش یکی از پست ها اطلاع بدن تا همه ی پست های مرتبط با این موضوع حذف بشه.
نظر شخصی بنده این هست که پست ها به جای "تخریب" موجب "نشویق و خوش جلوه کردن" مهر هاست شد.

amrdata
March 10th, 2011, 01:59
با سلام
ممنون از همگی
اگر سایر کاربران هم نظرات خوبشونو بدن ممنون میشم
یا علی

kingoftehran
March 10th, 2011, 02:46
با سلام
دوستان گرامی کلا توی هاستینگ شما هیچ وقت نمی تونید همه را راضی نگاه دارید و با توجه به قیمت های واقعا غیر منطقی که یک سری شرکت ها می دهند مشتری ها توقعات بیجا پیدا کردند مهر هاست از همکارای خوب ما هستند وتایید می شوند.
من یادمه 6 سال پیش که از ایران هاست نمایندگی داشتم همین ایران هاست معروف 6 روز دان شد و ... خودتون می دونید دیگه در ضمن خریدار خوب به راحتی می فهمه که کدوم هاستینگ مناسب کار هست و کدوم را نمیشه بهش اعتماد کرد خریداری هم که ایراد های بنی اسرائیلی میگره همون بهتره که روی سرور های همکار های خوب هاستینگ نیاد که بعدا فقط باعث عذاب بشه

سلام عیلکم و رحمت الله
March 10th, 2011, 11:12
بگیر دوست عزیز

خوبه ، مشکلی هم نیست

amrdata
March 12th, 2011, 08:58
ممنون از نظرات دوستان
من حتما از این شرکت خرید می کنم

یا علی

mkmosaarg
March 16th, 2011, 10:32
والا من الان از 3جا همزمان هاست دارم:-bکه آخرین سرویس دهنده مهر هاست بوده
خداییش مهر هاست نسبت به 2 سرویس دهنده دیگه که دارم،پشتیبانیش وقیمتاش مناسبه
این قضیه داون شدنم فکر کنم یه مشکل کلی باشه،چون همشون داشتن گاهی اوقات ...اما نه اونقد که کلافم کنه
تصمیم دارم تا چند روز دیگه هاست مجازی بگیرم از مهر هاست
امیدوارم مهرهاست این روال رو ادامه بده و تو کاراش تداوم داشته باشه:x:63:

AfaghData
September 3rd, 2011, 23:12
سلام

بنده نظر همه کاربران خوندم ! اما مهر هاست ! بنده تا حالا با این هاستینگ روابط کاری یا دوستانه ای نداشتم !

طی آخرین نظرات کاربران ! باید متذکر بشم :

1 - سیستمی که تو وب هاستینگ تالک هست و قوانین ، هیچ کاربری مولتی لوگین نیست ! بعد از ساخت اکانت آی پی مسدود میشه !

2 - کاربر عزیز شهابک ، شما شاید یکی از چند صد مشتری مهر هاست باشید و از شاید از چند ده نفری باشید که از سرویس ها ناراضی هستید ولی دلیل نمیشه اینگونه بخواین همه شرکت ها را با هم جمع ببندید !

چه شهرستانی چه .... الان متوجه نشدم منظورتون چی هست؟ شاید 85% هاستینگ های ایرانی دارن تو منزل فعالیت میکنند ولی دلیل بر بی کیفیتی سرویس نمیشه یا چون شرکت نیستن کیفیت ندارن؟

بنده نه خواستم از مهر هاست دفاع کنم و نه از شما ! ولی بهتره جواب های قانع کننده داشته باشید

najafi613
September 3rd, 2011, 23:25
مهر هاست چند روزه کلا به هم ریخته بخش پشتیبانی سایت غیر فعال شده
مدت اعتبار دامین من رو به اتمام بود یک هفته پیش هزینه یک ساله دامین رو به حسابشون ریختم تا برای یک سال دیگر تمدید کنم ولی متاسفانه آنقدر طول دادند که مدت دامین من تموم شد و الان دو روزه سایتم باز نمی شود
اگر کسی از مسولین و مدیران این هاست در این سایت عضویت داره لطفا توضیح بده کی مشکلات سایتشون برطرف میشه
من بر اساس تعریف هایی که در همین انجمن از این هاست شده بود رفتم از اونها خرید کردم ولی الان خیلی پشیمانم

birjandiya
September 4th, 2011, 00:09
مهر هاست چند روزه کلا به هم ریخته بخش پشتیبانی سایت غیر فعال شده
مدت اعتبار دامین من رو به اتمام بود یک هفته پیش هزینه یک ساله دامین رو به حسابشون ریختم تا برای یک سال دیگر تمدید کنم ولی متاسفانه آنقدر طول دادند که مدت دامین من تموم شد و الان دو روزه سایتم باز نمی شود
اگر کسی از مسولین و مدیران این هاست در این سایت عضویت داره لطفا توضیح بده کی مشکلات سایتشون برطرف میشه
من بر اساس تعریف هایی که در همین انجمن از این هاست شده بود رفتم از اونها خرید کردم ولی الان خیلی پشیمانم

منم با ایشان مشکل دارم
مشکل نه

یعنی سایتشون واسن باز نمیشه

پشتیبانیش قعطه

سلام علیکم و رحمه ا...
September 4th, 2011, 02:03
متاسفانه در 10 روز گذشته ، مهر هاست چه از لحاظ سرعت و چه از لحاظ پشتیبانی ، افتضاه به تمام معنا بوده ، انشالله که برای حامد عزیز مشکلی به وجود نیومده باشه ، از حامد و تیمش بعیده این کارها

fentelious
September 4th, 2011, 04:30
خوبه
بچه های زحمت کش و صادقی هستند.

najafi613
September 4th, 2011, 13:12
از شانس من بد موقعی مهر هاست از سرویس خارج شده
موقعی که زمان اعتبار دامین من تموم شده حالا چند روزه به کلی سایتم باز نمی شه
اگر کسی با مدیران این هاست آشنایی داره یک خبری بگیره لااقل بدونیم مشکلشون چیه و کی برطرف میشه؟

شهابک
September 4th, 2011, 17:03
@ آفاق دیتا : دوست عزیز {شما شاید یکی از چند صد مشتری مهر هاست باشید و از شاید از چند ده نفری باشید که از سرویس ها ناراضی هستید} این جمله شما میزان رابطه شما با مهر هاست و میزان بی طرفی شما را نشان میدهد ...
یاد آور میشوم نارضایتی مشتری دو دسته است ... دسته اول مشتری نسبت به پول پرداختی و صحبت ها و قول های اولیه خدمات متناسب دریافت نکند و دوم اینکه مشتری اصلاً خدمات دریافت نکند.... شما زمانی که یک هاست میگیرید از آن چه استفاده ای میکنید؟
آیا جز این است که دوست دارید سایت شما آپ باشد و یا سرعت آن خوب باشد؟ اما اگر هر روز مدتی را دان باشید ، دو بار در سال هک شوید و در صورت اعتراض جمله "نمیخواهید سرویس خود را منتقل کنید" را بشنوید ، چه نظر دارید آیا باز هم میگوئید چند ده نفر ناراضی ، ... بد نیست حال مشتریان مهر هاست را در هفته گذشته بپرسید ... دوست دارم بدانم بازهم نظرتان روی چند ده نفر است ... ؟؟؟

sebastian
September 5th, 2011, 00:15
دقیقا ما مشتری هاست وارز مهر هاست هم بودیم.ولی وقتی مشکل برای سرور پیش اومد و دیگه قادر نبودند سرویس رو ارائه بدند هزینه ها رو برگشت زدند بدون هیچ حرفی.
همیشه هم چه اینجا چه توی سایت مزاحمشون شدیم با روی باز جوابمون رو دادند

بله ما هم مشتریشون بودیم روی سرور وارز و پول رو برگشت دادند ولی سیستم سایت رو ویروسی کردند بعد تحویل دادند و یعنی پس از دریافت بک آپ از اونها روی سیستم Gumbrel worm مشاهده شدکه با تلاش های پشتیبان جدیدمون تونستیم مشکل رو برطرف کنیم

naderfar
September 5th, 2011, 11:55
متاسفانه سایتشون بالا نمیاد برای پشتیبانی

mmnoody2006
September 16th, 2011, 16:15
دوستان من یه هاست اشتراکی دارم چیزی که من دیدم :

حرفه ای در ضمینه لینوکس ولی چندان در ویندوز وارد نیستن
جوابگو به همه سوالات
آپتایم واقعا بالا
تعداد سایت های روی سرور فکر کنم الان دور بر 100 تا ( البته ویندوز)

در کل من که راضی هستم به زودی باید یه سرور هم بگیرم

dkargozari
October 27th, 2011, 02:32
با سلام.من از این هاست یک فضای وارز خریدم . آپتایم سایتشون بالاست

nima1980
December 10th, 2011, 12:23
--

aminreza
December 10th, 2011, 13:00
اسفندماه 89 ازشون هاست گرفتم و حدود 3 ماه روی سرورشون بودمو هیچ مشکلی نداشتم.
احساس میکنم مدتی هست در کارشون خللی وارد شده.
امیدوارم که هرچه زودتر مشکلاتشون حل بشه. مطمئن باشید شرکتی نیستند که پول شمارو بالا بکشن.
موفق باشید.

nima1980
December 10th, 2011, 16:42
--

Desperados
December 10th, 2011, 17:01
با سلام
متاسفانه به دلیل مشکل whmcs که اکثر دوستان باهاش این چند روز دست به گریبان هستند ما هم مجبور شدیم چند روزی بخش پشتیبانی و فروش را از دسترس و به روز شدن خارج کنیم
که باعث تاخیر شد تا به نسخه جدید آپدیت شود. هنوز هم سایت های بعضی از دویتان به خاطر این مشکل دان هست متاسفانه

به این کاربر هم توضیح دادیم موضوع را ولی مثل اینکه ایشون متوجه نیستند ما هم طبق قوانین سایت در صورتی که موضوعی قبل از پیگیری در سایت به موارد عمومی کشیده بشه توسط وکیل شرکت باید پیگیری شود و در ادامه جرائم رایانه ای.

موفق باشید.

nima1980
December 10th, 2011, 17:08
--

HADNEZ-ICT
December 10th, 2011, 17:11
هاستینگ خوبی هستش
اعتبار بالایی داره

r3z4
December 10th, 2011, 17:20
برای من جواب تیکت رو بعد از 48 ساعت میدن متاسفانه
یعنی بیشتر از shared host اطمینان نمیکنم بهشون

Desperados
December 10th, 2011, 17:41
برای من جواب تیکت رو بعد از 48 ساعت میدن متاسفانه
یعنی بیشتر از shared host اطمینان نمیکنم بهشون

ما از حدود چند ماه پیش متاسفانه در بخش پشتیبانی دچار کمبود نیرو بودیم و 1-2 نفر بیشتر در بخش پشتیبانی امکان فعالیت نداشتند. برای همین با توجه به تعداد زیاد مشترکین متاسفانه کمی جواب ها دیر ارسال می شد.

همینجا به تمام کاربران عزیز خبر میدهم که طی این هفته دفتر شرکت در تهران مکانش مشخص و رسمی خواهد شد ( دفتر قبلی متاسفانه به دلیل مشکلات ساختمان شرکت کنسل شد و ما را دچار مشکل کرد ) که با این عمل امکان فعالیت تعداد بیشتر مسئولان پشتیبانی خواهد بود و انشالله از هفته آینده مشکل تاخیر در ارسال جواب های پشتیبانی که چند ماه گذشته گریبان گیر ما بوده حل خواهد شد تا در این زمینه هم رضایت کاربران را داشته باشیم.

shivahost
December 26th, 2011, 12:06
این سایت متعلق به مهر هاسته؟ http://iranscripts.com (http://iranscripts.com/)

m_dg_farari
December 26th, 2011, 14:01
این سایت متعلق به مهر هاسته؟ http://iranscripts.com (http://iranscripts.com/)
مدیر این سایت آقای حامد آقا رضایی ، مدیر مهر هاست هستن.
ایشون همچنین مدیریت سایت رسمی پشتیبانی e107 فارسی هم هستند.

shivahost
December 26th, 2011, 15:08
مدیر این سایت آقای حامد آقا رضایی ، مدیر مهر هاست هستن.
ایشون همچنین مدیریت سایت رسمی پشتیبانی e107 فارسی هم هستند.

آخه دو تا شماره تلفن داره تو این سایت ، موبایله که از صبح خاموشه! تلفن اصفهان هم ظاهرا قطع هست و نتونستم تماس بگیرم. خب حالا با مهرهاست تماس می گیرم. ممنون

bk89
January 8th, 2012, 13:30
از روز چهارشنبه صبح من هاست را خریداری کردم تا همین الان که یک شنبه ظهر هست هیچ خبری

ازشون نیست پشتیبانی تلفن ها را جواب نمیده هاست هم فعال نشده ، دوستان چیکار میشه کرد

واقعآ جای تاسف داره x-(x-(

Desperados
January 8th, 2012, 13:36
از روز چهارشنبه صبح من هاست را خریداری کردم تا همین الان که یک شنبه ظهر هست هیچ خبری

ازشون نیست پشتیبانی تلفن ها را جواب نمیده هاست هم فعال نشده ، دوستان چیکار میشه کرد

واقعآ جای تاسف داره x-(x-(

سلام
طبق اطلاعیه سایت دفتر در حال انتقال به تهران هست و تلفن ها تا 1-2 روز آینده فعال میشه.
شما می توانید با شماره 021-88897685 شماره جدید دفتر تماس بگیرید.
در مورد سرویس هم به من پیام خصوصی بدید تا بررسی بشه
همین طور میت وانید در بخش پشتیبانی تیکت یزنید.

bk89
January 8th, 2012, 14:06
دوست عزیز ممنونم از اطلاع رسانی که کردید ولی بهتر نیست توی سایت خودتون اینکار را انجام میدادید

ما هم اینقدر حرص نمی خوردیم من پس از دریافت سریع ایمیل و مسیج فکر میکردم پشتیبانی خیلی خوبی

خواهید داشت بهر حال تشکر میکنم

joomla2
January 8th, 2012, 14:06
من که 5 روز پیش یک سوال از بخش پشتیبانی این سایت پرسیدم هنوز هیچ جوابی به من ندادن .

واقعا پشتیبانی 0

nima1980
January 8th, 2012, 23:09
آقایان و آقایانب که بعدا به این پست برخورد می کنید از مهر هاست خرید نکنید. چون رفتارشان اصلا حرفه ای نیست به پست های این انجمن سریع تر از تیکت های خودشون جواب می دهند و همش در حال بهانه تراشی می باشند

از سرویس های اسم و رسم دار خرید کنید تا حداقل جواب تیکت هاتونو بدن، ایران هاست یا ایران سرور را پیشنهاد می کنم iranhost .com یا iranserver .com

kapo
January 13th, 2012, 17:43
پشتیبانی شون خوبه، جواب میدن مؤدبانه و با حوصله (هر چن به خاطر جابجایی و کمبود نیرو مشکل داشتند)
اما وضعیت سرورشون اصلاً خوب نیست. آپتایمی که واسه سایتم گرفته شده 97.86% بوده و مدت داون بودن ها هم زیاد (20 دقیقه، 15 دقیقه و ...)
من که دنبال عوض کردنم
یه خوبی که دارن تنوع و قیمت پلن هاشونه، کاش کیفیتش هم خوب بود...

cyrusthegreat
March 10th, 2012, 17:39
آقا ما الان 4 روزه پول واریز کردیم هیچ خبری نیست.
جواب تیکتها رو هم نمیدن.
چه باید بکنیم؟

bk89
March 10th, 2012, 19:45
آقا ما الان 4 روزه پول واریز کردیم هیچ خبری نیست.جواب تیکتها رو هم نمیدن.چه باید بکنیم؟دوست عزیز بی خیال مهر هاست شومن بعد از یکماه تونستم پولم را پس بگیرم یکی نیست بهشون بگه : اگه بهرعنوان هر مشکلی دارید از فروش هاست به کاربران جلوگیری کنیدو تا زمان برطرف شدن تمامی مشکلات این کار را انجام ندهید

cyrusthegreat
May 1st, 2012, 16:14
دوست عزیز

بنده حتی با بخش پشتیبانیشون هم حرف زدن، گفتن تا عصر می ریزن. الان یک ماه هست که هیچ خبری ازشون نشده.

tsotoodeh
May 6th, 2012, 18:04
من با این شرکت تماس گرفتم و بابت مشکلات اخیر پاسخ زیر به من داده شده:

با سلام
حدود 2 ماه گذشته دفتر شرکت در حال انتقال بوده است که پاسخگویی تلفنی غیر فعال بوده و علیرغم اطلاعیه متاسفانه کاربران متوجه نشدند و باعث ایجاد این مطالب شده است.

ارادتمند شما
پشتیبانی مهر هاست

cyrusthegreat
May 6th, 2012, 18:19
دوست عزیز

کجا اطلاعیه دادن؟ کجای وبسایت؟ من وبسایت و زیرو رو کردم. اطلاعیه ای می بینید شما؟

حیف که چتی که با بخش پشتیبانی کردم رو سیو نکردم، که گفتن، با بخش مالی هماهنگ شد، تا عصر واریز می کنم. من اسفند 90 واریز کردم، تو فروردین گفتن تا عصر واریز می شه، الانم اردیبهشت هست، هیچکاری نکردن.

Desperados
May 7th, 2012, 00:18
دوست عزیز

کجا اطلاعیه دادن؟ کجای وبسایت؟ من وبسایت و زیرو رو کردم. اطلاعیه ای می بینید شما؟

حیف که چتی که با بخش پشتیبانی کردم رو سیو نکردم، که گفتن، با بخش مالی هماهنگ شد، تا عصر واریز می کنم. من اسفند 90 واریز کردم، تو فروردین گفتن تا عصر واریز می شه، الانم اردیبهشت هست، هیچکاری نکردن.

لطفاٍ شماره تیکت خود مبی بر بازگشت وجه را بفرمایید و آخرین تاریخی که اعلام کردید برای بازگشت وجه تا بررسی کنم.

TARIMEHR
May 7th, 2012, 01:35
سلام
افتتاح سایتم با مهرهاست بود
بیشتر از پشتیبانیشون خوشم اومد
همیشه لایوزیلاشون سبز بود
یه ماه اول بدون هیچ مشکلی
پرداخت ماه دوم انجام شد
دیگه کم کم داون شدن شروع شد
تیکت میزدیم میگفتن ای پی شما توسط سیستم بسته میشه و سرور داون نیست
خلاصه ای پی روباز کردن و بازم مشکل
دوهفته بعد از پرداخت ماه دوم تصمیم گرفتم انتقال سرور بدم
زدم جینریت بک آپ >> میرفت حالت بک اپ بعد یه ریفرش میدیم قفل کرد
نیم ساعت دیگه >> همین
یه روز کامل کار من همین بود البته بیشتر میخندیدیم
چون من بک اپ سافت90 رو میخواستم و دوستم بکس کامپیوتر وقتی اینطوری میشد توی یاهو کلی میخندیدیم
من میگفتم تو صبرکن بک اپ بگیرم بعد تو بگیر . اون میگفت تو صبر کن به سرور فشار نیار من بگیرم
درکل بیخیال شدیم و تیکت کردیم بعد 3 روز لینک بک اپ دادن دستمون و اون دوستم چون جوش آورد ساسپندش کردن
چون اول کار بودیم زیاد کارمون بیخ پیدا نکرد
البته ناگفته نماند نمیدونم چه مشکلیه که بعد از پرداخت حداقل دو روز تا یه هفته میکشه هاست رو تحویل بدن
مدیر سایتشون هم میتونه این حرفامو بررسی کنه
سایت من سافت90 بود و سایت دوتا از دوستانم >> بکس کامپیوتر >> گنج گرافیک
الانم چون حساب whmcs ما پاک شده نمیتونم تیکت ها رو در اختیارتون بذارم
اگه مدیر سایتشون به فکر ارتقای کیفیت بیوفتن عالی میشه
منشی پیامکی هم دارن که اونم کلی داستان داشت >>شما با شرکت مهرپویان تماس گرفتید. برای فلان شماره ی 1 برای فلان شماره ی 2 و ......... آخرش کسی جواب تلفن نمیداد(فقط لایوزیلا)
کار ما موقع انتقال مکان شرکتشون هم بود شده بود قوز بالا قوز

نصف شبی حوصله ندارم کل داستانشونو بگم