PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلاهبرداری عوامل سایت tonelweb

mohammadp31
February 27th, 2020, 23:11
سلام
دوستان کسی از عوامل سایت tonelweb اطلاعاتی داره سرور خرید زدم متاسفانه هفته هست پنل پشتیبانی سایت از کار افتاده و پشتیبانی تلگرام هم میخونن ولی جوابی نمیدن دوستان کسی شماره از عوامل سایت داره یا راهی برای تماس اطلاع بدین تشکر

200TBFilm
February 28th, 2020, 00:08
TonelWeb (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=139372) تاریخ و زمان آخرین فعالیت در سایت دیروز 22:39
.
.
.
الان کلاه برداری کردن یا پشتیبانی خیلی بدی دارن ؟

1eng.ir
February 28th, 2020, 00:36
کلی راه برای پیگیری هست:

۱. تماس تلفنی
021-233-3569

۲. ای‌نماد
https://tonelweb.com/wp-content/themes/HostIranWp/img/namad.png

۳. حضور فیزیکی
تبریز ، خیابان قبادیان شرقى، پلاك 29 واحد 2

۴. ۴۵ هزار تا فالوور
https://www.instagram.com/tonelweb (https://www.instagram.com/tonelweb/)

۵. گارانتی بازگشت وجه تا ۱۰ روز
https://t.me/TonelWebcom/2

۶. شماره‌هایی که تو کانال تلگرامشون هست
09034498336
09034498337

۷. پلیس فتا
https://www.cyberpolice.ir (https://www.cyberpolice.ir/)

۸. پیگیری از دادسرا و بانک
به یه جایی پرداخت کردید نه؟

-

این همه سایت و سرویس دهنده قدیمی و با دفتر و دستک و ۴ تا شماره و اعتبار و کوفت و زهر مار
دلیلی داشت از همچین جایی خرید کردین؟
این بنده خدا سر جمع ۵ ماه هم نیست دامینش رو ثبت کرده، یه ذره سرچی سوالی چیزی حداقل ...

TeraServerCo
February 28th, 2020, 11:31
سلام
دوستان کسی از عوامل سایت tonelweb اطلاعاتی داره سرور خرید زدم متاسفانه هفته هست پنل پشتیبانی سایت از کار افتاده و پشتیبانی تلگرام هم میخونن ولی جوابی نمیدن دوستان کسی شماره از عوامل سایت داره یا راهی برای تماس اطلاع بدین تشکر

تا زمانی که کاربران وب سایت های با بیش از ۵ سابقه رو صرف نظر میکنند و معلوم نیست به چه دلیل میرند سراغ سایت های تازه تاسیس که ممکن هست هنوز نیروی کافی برای سرویس دهی نداشته باشند تا بوده همین پست ها و تاپیک ها بوده و صحبت بنده کلی هست نه موضع تاپیک شما. اما زمانی که همچین انتخاب هایی میکنید عواقبش رو در نظر بگیرید

TonelWeb
February 28th, 2020, 13:53
سلام

مدارک و مستنداتون رو در رابطه با کلاهبرداری ارائه بفرمایید
( دقت کنید قالب و ناحیه کاربری در حال ویرایش و بروزرسانی هستش و پشتیبانی تلگرام ما هم پاسخ گو و مسئول فنی نیست )

در صورتی که که حرفتون رو با مدرک و مستندات نتونید ثابت کنید بنده از طریق مراجع قضایی به دلیل توهین و ادعای حیثیت شکایت خواهم کرد

باید کلاهبرداری رو ثابت کنید , ببینیم ما سرویستون رو ندادیم یا چی شده ؟ تمامی کانفیگ های *** رو روی یک سرور میخواید همکارا هر کدوم رو زیر 100 تومن انجام نمیدن ما رایگان انجام دادیم یه Cisco مونده شما حق نداری به هیچ وجه بیای تاپیک بزنی و با ابروی ما رو ببری , تمامی حرفاتون اسکرین شات گرفته شد و پیوست میکنم پرونده دادگاه پاسخ میدید
- - - Updated - - -

دوستانی که میفرمایند ما تازه کار هستیم

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=110571

6 سال قبل سایت سلطان هاست برای ما بود و فعالیت داشتیم و بنا به دلایلی بسته شد

OmizbanCo
February 28th, 2020, 14:47
مدارک و مستنداتون رو در رابطه با کلاهبرداری ارائه بفرمایید
( دقت کنید قالب و ناحیه کاربری در حال ویرایش و بروزرسانی هستش و پشتیبانی تلگرام ما هم پاسخ گو و مسئول فنی نیست )

در صورتی که که حرفتون رو با مدرک و مستندات نتونید ثابت کنید بنده از طریق مراجع قضایی به دلیل توهین و ادعای حیثیت شکایت خواهم کرد

باید کلاهبرداری رو ثابت کنید , ببینیم ما سرویستون رو ندادیم یا چی شده ؟ تمامی کانفیگ های *** رو روی یک سرور میخواید همکارا هر کدوم رو زیر 100 تومن انجام نمیدن ما رایگان انجام دادیم یه Cisco مونده شما حق نداری به هیچ وجه بیای تاپیک بزنی و با ابروی ما رو ببری , تمامی حرفاتون اسکرین شات گرفته شد و پیوست میکنم پرونده دادگاه پاسخ میدید
- - - Updated - - -

دوستانی که میفرمایند ما تازه کار هستیم

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=110571

6 سال قبل سایت سلطان هاست برای ما بود و فعالیت داشتیم و بنا به دلایلی بسته شد

درود
دوست عزیز داخل دادگاه هم میخواید بگید سرویس های عبور از محدودیت راه اندازی کردید ؟
هاستینگ یعنی پشتیبانی
شما که نتونستی اطلاع رسانی کنی مقصری کاربر هم حق و حقوقی داره

TonelWeb
February 28th, 2020, 14:50
درود
دوست عزیز داخل دادگاه هم میخواید بگید سرویس های عبور از محدودیت راه اندازی کردید ؟
هاستینگ یعنی پشتیبانی
شما که نتونستی اطلاع رسانی کنی مقصری کاربر هم حق و حقوقی داره
بله برای ما مشکلی نداره , سرویس تحویل داده شده و مشکلی نبوده گیرم سایت ما 1 ساعت خوابیده باید بیاد تاپیک بشه ؟ سرور تحویل داده شده بدون مشکل با کانفیگ ها

mohammadp31
February 28th, 2020, 18:03
دوست عزیز
متاسفانه شما معنی ارباب رجوع رو نمیدونید و اصلا ادب صحبت کردن رو بد نیستین وقتی میایی یر پست من میگی تموم کانفیک ها رو با 7 یورو انجام یدم من رو حرفت حساب باز میکنم اخر میشه همین پول رو واریز میکنم و سرویس رو به خوب دریافت نمیکنم بعد میگی که هزینه سرویس شده 600 هزار تومان وافعا باید حجالت بکشین

اینقدر که ابرو براتون مهمه سعی کنید یکم ادب و احترام داشته باشین
باز اگه دوستان بگن من پست رو پاک میکنم

شما که حرف از بازگشت وجه میزنی درخواست کردم قبول نکردین
شما که حرف از اینماد میزنی لینک اینماد بفرست نه عکس

TonelWeb
February 28th, 2020, 18:13
دوست عزیز
متاسفانه شما معنی ارباب رجوع رو نمیدونید و اصلا ادب صحبت کردن رو بد نیستین وقتی میایی یر پست من میگی تموم کانفیک ها رو با 7 یورو انجام یدم من رو حرفت حساب باز میکنم اخر میشه همین پول رو واریز میکنم و سرویس رو به خوب دریافت نمیکنم بعد میگی که هزینه سرویس شده 600 هزار تومان وافعا باید حجالت بکشین

اینقدر که ابرو براتون مهمه سعی کنید یکم ادب و احترام داشته باشین
باز اگه دوستان بگن من پست رو پاک میکنم

شما اول بیاید اثبات کنید کار کلاهبرداری مارو بعد حرف از ادب بزنید

قبل از تاپیک زدن این اقا اونم بی دلیل ! اصلا کلاهبرداری وجود نداره سرور روز اول نصف شب تحویل داده شده کانفیگ ها به صورت مرتبط انجام شده بجز Cisco اصلا این اقا حق نداره کلمه کلاهبردار به دهنش بیاره حق نداره تاپیک بزنه

من این تایپک رو مستند میکنم و نمیخوام که پاک بشه برای پرونده قضایی که صبح تشکیل میشه و حتما به شهرتون نیابت قضایی میشه

+ بازگشت وجه شرایط خودشون داره ! وقتی سرور بدون مشکل فنی و هیچ ایرادی تحویل داده شده چه موردی داره که ما بازگشت وجه بزنیم

اتفاقا بازگشت وجه نخواهیم زد ( حتی طبق قانون باشه شما پرونده قضایی طی بشه و سرور و اکانتتون مسدود میشه )

- فایل پیوست شده رو حتما مطالعه کنید

- - - Updated - - -

اینم سرور که تحویل داده شده

- شما اگه کانفیگت انجام نشده ( که شده ) میتونستی درخواست بازگشت وجه 30 هزار تومان که بابت کانفیگ پرداخت کردید رو بدید

شما خیلی بیخود میکنی تاپیک میزنی و میگی کلاهبرداری هستش

alitrzo
February 28th, 2020, 23:27
اول گزارش میشید بدلیل مولتی یوزر اولا:50:
دوما حق با مشتری است تهدید دگردید تاپیگ پاگ گن تا ابروم نره سرورت درست کنم:-?

TonelWeb
February 28th, 2020, 23:57
اول گزارش میشید بدلیل مولتی یوزر اولا:50:
دوما حق با مشتری است تهدید دگردید تاپیگ پاگ گن تا ابروم نره سرورت درست کنم:-?

شما خودت مولتی یوزری عزیزم , + تاپیک رو مطالعه کنی میفهمی حق با کی هستش و دلیل پاک کردن تاپیک اینه که کاربرای دیگه فکر میکنن کلاهبرداریم درحالی که کاملا برعکس هستش 3 روز پشتیبانی ما نبوده ولی کار ایشون در روز اول انجام شده

mohammadp31
February 29th, 2020, 00:37
سلام
همین پشتیبانی که تو این انجمن دارن و اینقدر فعالن اگه همین فعالیت رو تو سایت خودشون داشتن کار به اینجا نمیرسید
میگن که بقیه فکر میکنن ما کلاهبرداربم ولی اینطوری نیستیم
چرا باید کاری کنید بقیه فکر کنن شما اینطوری هستین
شما یاد بگیر با مشتریی که زا سرویس دهی شما نارضی هست درست برخورد کنی

demonvictor
February 29th, 2020, 00:40
من این تایپک رو مستند میکنم و نمیخوام که پاک بشه برای پرونده قضایی که صبح تشکیل میشه و حتما به شهرتون نیابت قضایی میشه

شما خیلی بیخود میکنی تاپیک میزنی و میگی کلاهبرداری هستش

دوست عزیزم متاسفانه چون شما فرمودی که میخوایی شکایت کنی، این شما هستی که باید بری در منطقه ی ایشون. یعنی پاشی بری دقیقا تو منطقه ی قضای محکوم علیه.
درثانی، کل مبلغی که ایشون به شما پرداخت کرده انقدر ناچیز هستش که خودتم میدونی با این وضعیتی که سرویسش رو دادی حتی اگر هم حق با مشتری باشه بازم برای مشتری مقرون به صرفه نیستش که از شما شکایت کنه.
برای شما هم مقرون به صرفه نیستش که پاشی بری توی شهر ایشون و از ایشون شکایت کنی. چونکه مبلغ زیر بیست میلیون تومنه، شورای حل اختلافی میشه و اصلا به دادگاه پاتون باز نمیشه.
شورای حل اختلافم بررسی شواهدش این شکلی نیستش که تو بخایی توش مستند ارایه کنی.
این بنده خدا مشکلشو میگه، نهایتا هم ازش یه سوال میپرسن، میگن که از سرویسی که تحویل گرفتی راضی هستی؟ میگه نه. علتشو میپرسن. همین موارد رو بهشون میگه اوناهم به شما میگن که آقا سرویس شما این اشکالاتی که گفته شده رو داره. یه مقداری به اون بنده خدا میگن راه بیاد یه مقداری هم به شما میگن راه بیایین یه مبلغی رو بهشون برمیگردونین نهایتا کار تموم میشه.

پس حتی اگر بخایی پاشی بری شهر محکوم علیه که ادعای شرف کنی هم به لحاظ اقتصادی برات گرون تر از چیزی که عایدت میشه تموم میشه و همم اینکه اون بنده خدا هم به پولش نمیرسه.

بنظرم تو کار هاستینگ و مباحث فنی، چون مشتری زیاد اطلاعات و آگاهی بعضی اوغات نداره، باعث ناراضایتی میشه. که شما وقت بذار اطلاعات رو بهش بده. اگه همچنان نتونستی مورد رو حل کنی نهایتا بازگشت وجه بزن.

چون حداقل اون بنده خدا هم بتونه پول رو ازت بگیره بره از یه جای دیگه سرویسش رو تهیه کنه. الآن کارش لنگه. شما هم الآن تاپیک زده لج نکن. برو کارشو راه بنداز. چون پول گرفتی ازش. حالا فرض کن شکایت هم کرده. تو در ازای پولی که گرفتی باید سرویسشو بهش تحویل بدی. مطمعنا هم دادی. اما همچنان ببین چه چیزایی مد نظرشه اونارم بده. همچنان مسایل حقوقی رم اگر مایل بودی تجربه ی بدی نمیشه. میتونی انجام بدی. فقط فکر استارتر تاپیک هم بکن. پول بهت داده حالا سرویسی که تحویل گرفته جواب کارشو نداده.

بابا بشینین باهم صحبت کنین شاید اصلا اون نبده خدا خوب نتونسته سفارشش رو بهت توجیه کنه.

کادر فنی و پشتیبانی هم نداری برادر. این یه نقد درستی هستش. این نقد رو اصلاحش کن.

Optimus
February 29th, 2020, 00:42
با سلام
بارها بنده تذکر دادم که به خاطر چیزیایی که اثبات نشده، تاپیک کلاه برداری زده نشه
این موارد مصداق کلاه برداری نیست و با آبروی افراد و یا یک مجموعه (هر چند کوچک و تازه کار) بازی می شه

این دوست خوبمونم که تازه توی این موادی و فروش سرور و ... اومدند باید عرض کنم بهشون که شما که نماد اعتماد و یا ساماندهی ندارد، برای چی در پایین سایتتون عکس هاش را زدید؟
برای اینکه کاربر را گول بزنید؟
لطفا موارد گول زننده را برش دارید و سالم فعالیت کنید

TonelWeb
February 29th, 2020, 00:42
سلام
همین پشتیبانی که تو این انجمن دارن و اینقدر فعالن اگه همین فعالیت رو تو سایت خودشون داشتن کار به اینجا نمیرسید
میگن که بقیه فکر میکنن ما کلاهبرداربم ولی اینطوری نیستیم
چرا باید کاری کنید بقیه فکر کنن شما اینطوری هستین
شما یاد بگیر با مشتریی که زا سرویس دهی شما نارضی هست درست برخورد کنی

سلام مجدد بنده هم داخل تلگرام خدمتون عرض کرده بودیم سایت به دلایل جابجایی مکان شرکت به مشکل برخورده کارای اولیه شما اعم از سرور و کانفیگ های اولیه صورت گرفته بود
نحوه بیان شما اشتباهه که به جای نوشتن پاسخ ندادن 3 روزه پشتیبانی تونل وب اومدید نوشتید کلاهبرداری عوامل سایت تونل وب ! با اینطوری نوشتن شما کل موضوع فرق میکنه
تنها شما نیستید خیلی هستن که لطف کردن منت سر ما گزاشتن 3 روز صبر کردن مشکل ما که حل شد سریعا همه کارارو انجام دادیم بقیه هم راضی هستن چرا کسی نیومده بگه من راضی نیستم چرا کسی نیومده تاپیک بزنه کلاهبرداری شده ! زمانی هم که پشتیبانی قطع بود باز روی سرور شما کانفیگ ها نصب میشد

- - - Updated - - -

دوست عزیزم متاسفانه چون شما فرمودی که میخوایی شکایت کنی، این شما هستی که باید بری در منطقه ی ایشون. یعنی پاشی بری دقیقا تو منطقه ی قضای محکوم علیه.
درثانی، کل مبلغی که ایشون به شما پرداخت کرده انقدر ناچیز هستش که خودتم میدونی با این وضعیتی که سرویسش رو دادی حتی اگر هم حق با مشتری باشه بازم برای مشتری مقرون به صرفه نیستش که از شما شکایت کنه.
برای شما هم مقرون به صرفه نیستش که پاشی بری توی شهر ایشون و از ایشون شکایت کنی. چونکه مبلغ زیر بیست میلیون تومنه، شورای حل اختلافی میشه و اصلا به دادگاه پاتون باز نمیشه.
شورای حل اختلافم بررسی شواهدش این شکلی نیستش که تو بخایی توش مستند ارایه کنی.
این بنده خدا مشکلشو میگه، نهایتا هم ازش یه سوال میپرسن، میگن که از سرویسی که تحویل گرفتی راضی هستی؟ میگه نه. علتشو میپرسن. همین موارد رو بهشون میگه اوناهم به شما میگن که آقا سرویس شما این اشکالاتی که گفته شده رو داره. یه مقداری به اون بنده خدا میگن راه بیاد یه مقداری هم به شما میگن راه بیایین یه مبلغی رو بهشون برمیگردونین نهایتا کار تموم میشه.

پس حتی اگر بخایی پاشی بری شهر محکوم علیه که ادعای شرف کنی هم به لحاظ اقتصادی برات گرون تر از چیزی که عایدت میشه تموم میشه و همم اینکه اون بنده خدا هم به پولش نمیرسه.

بنظرم تو کار هاستینگ و مباحث فنی، چون مشتری زیاد اطلاعات و آگاهی بعضی اوغات نداره، باعث ناراضایتی میشه. که شما وقت بذار اطلاعات رو بهش بده. اگه همچنان نتونستی مورد رو حل کنی نهایتا بازگشت وجه بزن.

چون حداقل اون بنده خدا هم بتونه پول رو ازت بگیره بره از یه جای دیگه سرویسش رو تهیه کنه. الآن کارش لنگه. شما هم الآن تاپیک زده لج نکن. برو کارشو راه بنداز. چون پول گرفتی ازش. حالا فرض کن شکایت هم کرده. تو در ازای پولی که گرفتی باید سرویسشو بهش تحویل بدی. مطمعنا هم دادی. اما همچنان ببین چه چیزایی مد نظرشه اونارم بده. همچنان مسایل حقوقی رم اگر مایل بودی تجربه ی بدی نمیشه. میتونی انجام بدی. فقط فکر استارتر تاپیک هم بکن. پول بهت داده حالا سرویسی که تحویل گرفته جواب کارشو نداده.

بابا بشینین باهم صحبت کنین شاید اصلا اون نبده خدا خوب نتونسته سفارشش رو بهت توجیه کنه.

کادر فنی و پشتیبانی هم نداری برادر. این یه نقد درستی هستش. این نقد رو اصلاحش کن.

عرایض شما رو بنده دقیق مطالعه کردم و صحیح میفرمایید مبلغ ناچیزی هستش مشکل دربازگشت وجه اینا نیست !
این اقا روز اول که خریداری کردند سرور نصف شب تحویل داده بهشون چند تا کانفیگ داشتن که 2 تاش در هنگام تحویل داده نصب و تحویل داده شد در 3 روزی هم که پشتیبانی سایت قطع بود نصب شد و یک مورد cisco مونده همه چیز تحویل داده به این اقا ولی دیگه بیاد بگه کلاهبرداری ...

- - - Updated - - -

با سلام
بارها بنده تذکر دادم که به خاطر چیزیایی که اثبات نشده، تاپیک کلاه برداری زده نشه
این موارد مصداق کلاه برداری نیست و با آبروی افراد و یا یک مجموعه (هر چند کوچک و تازه کار) بازی می شه

این دوست خوبمونم که تازه توی این موادی و فروش سرور و ... اومدند باید عرض کنم بهشون که شما که نماد اعتماد و یا ساماندهی ندارد، برای چی در پایین سایتتون عکس هاش را زدید؟
برای اینکه کاربر را گول بزنید؟
لطفا موارد گول زننده را برش دارید و سالم فعالیت کنید

قالب از شرکتی خریداری شده قبل این نماد نبود این قالب خریداری شده و در پایین سایت از اول قرار داشت این دوستان اجازه بده تاپیک نزنن ما هم وقت میکنم قالب رو اصلاح میکنیم