PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در دسترس نبودن سئو در وردپرس نوشته ها سایت !

ashr
February 27th, 2020, 15:29
با سلام و احترام
بنده توی نوشته های سایتم مشکل سئو دارم و میزنه در دسترس نبودن سئو سایت و در تنظیمات افزونه سئوشم این جوری میشه وقتی در آخر کپی مکنم کدی رو که میده و میزنم :
40251

و اینکه کلا نزدیک 4 ماه هست این سایت رو داریم ولی بازدید ها وحشتناک پایینه چیکار کنم بالا بره ؟
قدرت پرداخت هزینه های بالای سئو حرفه ای هم ندارم بدم کسی انجام بده اگر کمک بدین ابنداییهای سئو یک سایت رو بگین برای بالا رفتن سئو و قرار گرفتن حداقل در صفحه دوم گوگل ممنونم

راستی در قسمت نمونه کار برچسب نیست باید چیکار کرد ؟

و مسئول سایت به مدرسه ای میگفت باید 3 تا 5 برچسب اونم کلمات از متن باید قرار بدین
چقدر صحت داره؟

ali0000
February 27th, 2020, 16:12
با سلام و احترام
بنده توی نوشته های سایتم مشکل سئو دارم و میزنه در دسترس نبودن سئو سایت و در تنظیمات افزونه سئوشم این جوری میشه وقتی در آخر کپی مکنم کدی رو که میده و میزنم :
40251

و اینکه کلا نزدیک 4 ماه هست این سایت رو داریم ولی بازدید ها وحشتناک پایینه چیکار کنم بالا بره ؟
قدرت پرداخت هزینه های بالای سئو حرفه ای هم ندارم بدم کسی انجام بده اگر کمک بدین ابنداییهای سئو یک سایت رو بگین برای بالا رفتن سئو و قرار گرفتن حداقل در صفحه دوم گوگل ممنونم

راستی در قسمت نمونه کار برچسب نیست باید چیکار کرد ؟

و مسئول سایت به مدرسه ای میگفت باید 3 تا 5 برچسب اونم کلمات از متن باید قرار بدین
چقدر صحت داره؟

درود، همیشه نسخه وردپرس + افزونه ها رو بروز نگهدارید و آپدیت کنید و آیا سایت رو به موتورهای جستجو معرفی کردید ؟ از ابزار google webmaster استفاده میکنید ؟ اگر خیر به نظر اینکارها ابتدایی ترین راه برای رسیدن به خواسته شماست

ashr
February 27th, 2020, 18:18
درود، همیشه نسخه وردپرس + افزونه ها رو بروز نگهدارید و آپدیت کنید و آیا سایت رو به موتورهای جستجو معرفی کردید ؟ از ابزار google webmaster استفاده میکنید ؟ اگر خیر به نظر اینکارها ابتدایی ترین راه برای رسیدن به خواسته شماست

با سلام و احترام
اروری که در عکس گذاشتم چی هست مشکلش ؟
بله حتی یک سری منا کد داد حتی در کدهای سایت قرار دادم

ali0000
February 27th, 2020, 18:30
با سلام و احترام
اروری که در عکس گذاشتم چی هست مشکلش ؟
بله حتی یک سری منا کد داد حتی در کدهای سایت قرار دادم

احتمالاً باید روی لینک زیر همون پیغام کلیک و مراحل ایجاد حساب رو کامل کنید تا ارتباط برقرار بشه در قسمت افزونه ها هم ببینید اگه همین افزونه yoast seo آپدیت داره حتماً آپدیت ( بروز رسانی ) کنید

taranoome
February 28th, 2020, 01:49
سلام اون قسمت میز فرمان که براتون بالا نمیاد احتمالا از هاست داخلی استفاده میکنید و طبیعی هست بالا نیاد و بالا اومدن یا نیومدنش هم زیاد مهم نیست

Mohammad.AF313
February 28th, 2020, 19:43
کش راکت رو خالی کن

medil0ne
April 16th, 2020, 18:51
اگر نمیتونی هزینه کنی، پیشنهاد میکنم شروع کنی به یادگیری.
مقاله‌ای نوشتم که شاید براتون مفید باشه:

۷ سرفصل اصلی در مدیریت سئو (http://malekzade.com/seo-management-guide/)