PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلاه برداری با عناوین جدید {حتما بخونید}

_adm_
June 15th, 2019, 16:03
با سلام خدمت کاربرانی که این تاپیک رو میخونن ای کاش ادمین ها هم همکاری کنن تا سر بنده خدایی مثل ما کلاه نره درسته بعضی ها میگن اینجا دادگاه نیست که این مطلب رو میزاری من فقط اینو میزارم که سر بقیه کلاه نره

دوستان داستان از اینجا شروع میشه که من شخصا دنبال فردی بودم که برای خرید یک پنل وب سرویس آمازون فعال شده از قبل فعال شده قبل از شروع بزارید درباره نوع وریفای پنل آمازون توضیح بدم
(وریفای آمازون دو مرحله داره مرحله اول شما به یک کارت اعتباری و یک ایمیل دارید و به صورت کاملا عادی ثبت نام میکنید که در این مرحله راحت پذیرفته میشید و کار 10 دقیقه ای هستش مرحله دوم بعد از ثبت نام هست که 24 ساعت زمان میبره که مدارک شما رو چک کنه از جمله صحت شماره تلفن و بیلینگ آدرس و نوع کارت اعتباری و ایمیل و کشور و آیپی ثبت نامی شما که فعال سازی بسیار سخت هست اگه به یکی از مدارک شما شک کنند از شما میخوان که مدارک و قبض تلفن و چند تا چیز دیگه رو براشون فاکس کنید که 90درصد از این مرحله قبول نمیشن مگر اینکه مدارک رو براشون بفرستن )
خب بپردازیم به موضوع اصلی

ما حدود 6 روز پیش از دوستی که در این انجمن هم فعالیت دارن صحبت کردیم ایشون به ما گفتن که یک پنل دارن آماده هست و فعال شده هست که چند دلار هم اعتبار داره عکس پنل رو نشون دادن

- خب من همون اول نرفتم که پنل رو بخرم رفتم و درباره این فرد تحقیق کردم که با نام کاربری Wakipersian فعالیت دارن بعد در گروه تلگرام وب هاستینگ هم تحقیق و پرس و جو کردن برام توضیح دادن که ایشون فرد معتبریه و در کار خدمات ارزی هستن من هم بعد از اون قانع شدم باهاشون صحبت کردم ایشون توضیح دادم که پنل رو باید کمتر از یک ساعت تحویل بدن و پنل باید کاملا اکتیو شده باشه و اعتبار دلاری که گفتین هم باشه و بشه توش به راحتی سرور ساخت و در صورتی که در عرض یک ساعت پنل رو تحویل ندادن پول رو برگشت بزنن

و مبلغ 640 هزار تومان رو به کارتشون کارت به کارت کردم ایشون هم بعد از یک ساعت کلا یک پنل دیگه تحویلمون دادن که با شماره مجازی و یک کارت نامعتبر باز شده بود (که اصلا قابل فعال شدن نیست اکانت هایی که با شماره مجازی وریفای میشن) و اصلا اون پنل نبود

بعد از اون دیگه ایشون در تلگرام پاسخ ندادن و سین هم نزدن من هم بهشون زنگ زدم و اول گفتن چند ساعت بعد زنگ بزن سرم الان شلوغه من هم بعد از چند ساعت زنگ زدم گفتن که پیگیر میشن که بعد از اون هم کلا شماره من رو بلاک کردن و پاسخ ندادن پنل هم فعال نشده و بدردی نمیخوره :)

بله این شده ماجرای ما ایشون با اینکه چند نفر فعالیتشون رو تایید کرد پول ما رو خورد و جواب مون هم نداد در ضمن من کلا به هیج عنوان تا الان ایشون رو تهدید به شکایت نکردم یا تهمتی نزدم یا فحشی چیزی ندادم فقط با کمال احترام خواستم که پول رو برگشت بزنن

دوستان مدارک این ماجرا کاملا موجود هست آیدی این فرد به همراه مشخصات میزارم که این فرد با اسم های دیگه هم فعالیت کرد مواظب باشید

ما بعد از چند روز موفق شدیم با ایشون تماس بگیریم ایشون به ما گفتن که شریک قبلی شون به اکانتش دسترسی داشته و با اسم دانبال از ما خریده و به ما شماره اون رو دادن که طرف اصلا چند روز زنگ زدیم با شماره های مختلف تلفنش همیشه خاموش بود و جواب نداد و باز چند روز هم ما معطل شدیم (من نمیدونم طرف راست میگه یا دروغ ولی توضیح ایشون این بود)

نامی که خودشون به من معرفی کردن: دانیال نظری
شماره تلفن: +98 930 *** 5044
صفحه در وب هاستینگ: Wakipersian
آیدی تلگرام: @MR_WEBB
شماره کارت: 6037-9918-****-8417-0964
به نام: دانیال پورناصر

همون طور که گفتم مدارک معتبر دارم و از خودم تهمت نمیزنم ممنون دوستان و 3 رقم شماره کارت و شماره * شده به خاطر اینکه فعلا من ایشون رو مراعات میکنم

gdfire
June 15th, 2019, 20:02
تا تلگرامشو دیلت نزده برو ازش شکایت کن وگرنه اینجا به جایی نمیرسی

_adm_
June 16th, 2019, 01:32
آره همین کارو میکنم