PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اتصال دو سرور با آی پی ثابت به یک نام دامنه

flamingo
May 2nd, 2019, 19:48
دوستان سلام
من دو سرور دارم که قراره روی هر دو تا یک سایت رو آپلود کنم که عینا کپی هم هستن. در واقع میخوام هر دو پشتیبان هم باشن، و مثل cloud flare انگار کاری بکنم که اگر اون یکی پایین رفت اون یکی دیگه بمونه. ولی اصلا نمیخوام خودم رو درگیر مسائل کلودفلیر و یا حتی نصب خوشه ها بکنم.
کلا یک کار راحتی میخوام که با یک دامنه که از اینترنت گرفته ام و با چند خط دستور ساده حلش کنم. آیا این امکان پذیره؟ اگر راه حل کلودی دارینو مثل آب خوردن برای شماست بنده رو راهنمایی کنید ممنون میشم

hamed9292
May 2nd, 2019, 21:24
دوست عزیز خودتون رو درگیر این مسائل نکنید . چون نیاز به کانفیگ و دانش کافی راجب موضوعات دیداس داره . و اینکه این چیزی که شما میگین امکانش نیست مگه اینکه یک سرویس مثل cloudflare با دی ان اس و record جداگانه برای بررسی کاربران ورودی بسازید و بهش ایپی بدین دقیقا مثل سرویس cloud flare ولی خب نیاز به دانش و کانفیگ سختی داره و همینطور که اگر حجم دیداس بالا باشه دو سرور میخوابه چون هیچ کانفیگی مثل کانفیگ cloud flare نمیشه . از اونجایی که ایران ترافیک نامحدود هاش کم کیفیت هستند امکان اینکه پهنای سرور ساخته شده محدود و در نتیجه باعث کاهش سرعت و کیفیت سایت بشه هم زیاده .
و یک سوال دیگه . شما الان سایتتون دیداس داره یا فقط میخواستید بپرسید؟ اگر دیداس شدید داره از htaaccess آیپی های خارج رو ببندید به احتمال زیاد مشکلتون حل خواهد شد و دیداس ها کم خواهد شد و اگر از ایپی ایران دیداس دریافت کردید میتونید به راحتی شکایت کنید اگر سرور اصلی (سرور هاستینگ) ایران هست .