PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک از اساتید وردپرس برای قالب

delta
May 2nd, 2019, 08:26
سلام.اقا ما زیاد به وردپرس وارد نیستیم یه سوال داشتم دوستان اساتید کمک کنند ممنون میشم..

یه فروشگاه ووکامرس دارم تو امضام هست..رفتم یه قالب اماده خریدم براش که 15 مدل هدر و فوتر داشت تو برگه ها.. صفحه اول سایت رو با یه مدل هدر و فوتر گذاشتم و قالب قسمت shop رو یه مدل دیگه هدر و فوتر گذاشتم...حواسم نبود به قسمت shop و رفتم تمام برگه های اضافه هدر و فوتر سایت رو زدم پاک کردم!
متاسفانه هدر قسمت شاپ با صفحه اول یکی نیست و نمیشه از هدر صفحه اول برای ان استفاده کرد.الان نیاز دارم تا برگه های دیگر هدر و فوتر رو برگردونم! الان میخوام بدونم چطوری باید برگردونم؟ یه قسمت داره ایمپورت پیشفرض اما اگر بزنم میترسم تمام تنظیماتم برای صفحه اول و.. بپره... کسی اگر میتونه کمک کنه ممنون میشم بگه چطور برگه های دیگر هدر و فوتر رو برگردونم..

hamra
May 2nd, 2019, 11:09
قالب پیش فرض رو اگر دارید (قالبی که خریده بودید )
روی یکی از ساب دامین های هاستتون بالا بیارید / بعد یک خرروجی(برون بری) از برگه های اون بگیرید / بعد بیایید روی سایت اصلی برگه هارو ایمپورت(دورن ریزی) کنید /فقط از برگه ها بگیری/ نوشته ها و... نگیرید
بعد برید توی قسمت برگه ها میبینید برگه ها اضافه شدن به برگه های قبلی که روی سایت داشتید / نگران نباشید چیزی حذف نمیشه با ایمپورت کردن
یک راه و اسان ترین راه اینه! فکر کنم کارتون رو راه بندازه