PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Irnic مدارک هویتی رو چیکار میکنه !!!؟

OMIDTU5
December 24th, 2018, 02:01
سلام
من طی 5 سال 4 تا دامین تو irnic ثبت کردم که برای ثبت 3 تاش مدارک ارسال کردم ! سال گذشته هم تعهد نامه محضری برای تغییر مشخصات ازم گرفتن
دیروز دامینی ثبت کردم اینا باز ارسال مدارک میخوان ! برام جالبه بدونم سیستم اینا چیه مگه مدارک اون شناسه ثبت نیست دیگه این کاغذ بازیا و تکرار ارسال چیه ؟

Kian
December 24th, 2018, 10:11
بیماری کاغذبازی ادارات دولتی

Aliasgharhi
December 24th, 2018, 10:36
سلام،
شخصا حدود سه یا چهار سال پیش برایشان ارسال کردم.
و دیگر مدارک هویتی درخواست نکردند.
به‌نظر بنده این موضوع را با irnic درمیان بزارید.

Nomix
December 24th, 2018, 11:20
سلام
من طی 5 سال 4 تا دامین تو irnic ثبت کردم که برای ثبت 3 تاش مدارک ارسال کردم ! سال گذشته هم تعهد نامه محضری برای تغییر مشخصات ازم گرفتن
دیروز دامینی ثبت کردم اینا باز ارسال مدارک میخوان ! برام جالبه بدونم سیستم اینا چیه مگه مدارک اون شناسه ثبت نیست دیگه این کاغذ بازیا و تکرار ارسال چیه ؟

سلام
برای بعضی دامنه ها درخواست مدرک میده ولی اگر یک بار ارسال کرده باشید دیگه نیازی به ارسال مجدد نیست .

persiancoder
December 24th, 2018, 13:37
برای ثبت دامین هایی که ممکنه برای اهداف نامتعارف با قانون جمهوری اسلامی استفاده بشه یا مشکلات قانونی در آینده داشته باشه ( مثلا شباهت اسم دامین به یه برند معروف ) مدارک درخواست میکنند.

iroo
January 2nd, 2019, 11:41
فک کنم یکبار برای هر اکانتی میخوان