PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برای اولین بار تبلیغات شما در سایت بزرگ نیوک مشهد تیم!! (بشتابید)

delta
January 23rd, 2011, 08:56
دوستان عزیز همانطوری که میدانید تیم مشهد تیم در حال آماده سازی نسخه جدید نیوک میباشد که هزینه بسیار زیادی رو میطلبه..در این راستا قرار شد برای تامین هزینه های سایت برای اولین بار برای یک ماه اقدام به گذاشتن تبلیغ هاست و یا سایت شما کنیم..
نیازی به توضیح انچنانی نیست ..مطمئنا قرار گرفتن تبلیغ شما در این سایت بزرگ که تمام 34 هزار عضو آن وبمستر میباشد شما را کاملا در نت شناخته تر و مشتری و سوددهی بسیار بالایی برای شما خواهد داشت..
مشخصات سایت:
phpnuke.ir
----------------
رنک ایران : 163
------------------
رنک جهانی: 9000
--------------------
رنک گوگل : 6
------------------------
قابل توجه اینکه بنر شما در قسمت هدر سایت و قابل بازدید در تمامی قسمتهای سایت و انجمن به صورت ثابت خواهد ماند و دیده خواهد شد...
شرکتها و هاستینگهای عزیز قیمت پایه برای این بنر 250 هزار تومان میباشدکه بنا بر پیشنهادات افزایش خواهد یافت...این بنر فقط و فقط برای یک ماه خواهد بود و تمدید نخواهد شد..

DeltaGostar
January 23rd, 2011, 10:02
قیمت ها و مشخصات میفرمائید

M-Soltani.ir
January 23rd, 2011, 10:05
اینجا یک قیمت دیگه ای زده :-?
PHPNuke.ir - (http://www.phpnuke.ir/ADS)
و رنکش هم تو این آپدیت 6 شده ، قبلش 5 بود :d

alavi71
January 23rd, 2011, 10:05
اندازه بنر ها را هم ميگيد؟

DeltaGostar
January 23rd, 2011, 10:31
هم مکان بنر ها و هم اندازه و قیمت
لطفا با کوروکی نشان دهید

delta
January 23rd, 2011, 12:31
اینجا یک قیمت دیگه ای زده :-?
PHPNuke.ir - (http://www.phpnuke.ir/ADS)
و رنکش هم تو این آپدیت 6 شده ، قبلش 5 بود :d

آن مال قیمت قبل بوده هنوز آپدیت نشده.. در کل این قیمت مال چندین ماه پیش هست.. قیمتها و مکانها در لینک زیر مشخص هستند..این قیمت برای بنر اولی هست که قیمتش 110 هزار تومان بوده.. البته قیمت چند ماه پیش هست.. در ضمن این قیمت برای سایتهای معمولی و فروشگاهی بود و هاستینگ نیوک به هیچ وجه قبول نمیکنه و نخواهد کرد چون خودش هاستینگ داره..فقط برای همین ماه هست چون نیاز به بودجه برای تکمیل نسخه جدید داره...
PHPNuke.ir - (http://www.phpnuke.ir/ADS/)
دوستان قیمت کاملا به جا میباشد و در سایتهای رنک گوگل کمتر قیمت بالاتر هم هست. در ضمن نیوک سایت هست نه انجمن فقط! منتهی شما از جهات مختلف هم بررسی نمایید. این سایت مرجع وبمسترها هست و تمام اعضا سایت دار هستند و هر روز دنبال یک هاستینگ معتبر..با تبلیغ یک ماهه خود را به 35 هزار وبمستر میشناسونید. همین الان یکی تاپیک زده بود سایتش هک شده دنبال هاسته!! مطمعن باشید بازدهی بسیار بالاتری از این قیمت خواهید داشت و یک شبه خودتون رو به تمامی وبمسترهای نیوک میشناسونید!!
بنر هم میتونید محلش رو از لینک بالا ببینید و درون هدر سایت کنار لوگو میفته و فقط و فقط بنر شما دیده میشه در تمامی 200 هزار صفحه سایت و انجمن!

---------- Post added at 10:44 AM ---------- Previous post was at 10:41 AM ----------

اینم عکس محل!

http://up.iranblog.com/images/tbvs5t4igxmrnnj784jm.jpg

---------- Post added at 12:31 PM ---------- Previous post was at 10:44 AM ----------

قیمت نهایی پایه به علت تماس چندین دوستان به 200 هزار تومان کاهش یافت.. فرصت رو از دست ندید که آخریش هست.. تا چند ساعت دیگر هر کسی خریداری کنه به آن داده میشه..

delta
January 23rd, 2011, 15:16
نبود بیشتر؟ اگر نیست بریم پیشنهادات پیغام خصوصی ها؟

taghikhani
January 23rd, 2011, 16:05
شما خودتون هاست دارید. چطوری تبلیغ هاستینگ بدیم؟

delta
January 23rd, 2011, 22:31
شما خودتون هاست دارید. چطوری تبلیغ هاستینگ بدیم؟

عزیز ربطی نداره. ما هاستمون بیشتر از 500 مگابایت نداریم! نه سرور مجازی داریم نه سرور خصوصی بریا فروش داریم نه حتی هاست 1 گیگ به بالا داریم! در همچین شرایطی خیلی ها تو همین سایت دنبال هاست خوب و زیاد هستند و مطمعن هستند.. وقتی تبلیغت رو بزاری آنجا خیلی که چه عرض کنم هر چی وبمستر هست به شما اعتماد میکنند به دید اعتماد به نیوک میبینند و مطمعن باش کلی فروش دارید.روزانه کلی درخواست هاست حجیم و... داریم اما ما نمیفروشیم..خیلی ها هم هستند این انجمن رو نمیشناسند که بیان آفر بخوان.. در کل سفارش زیاد هست و ما سرویسهایی نداریم که اراعه بدیم و بیشترین فروش ما رو هاستهای کم حجم هست.. پس ضرر که نمیکنید هیچ در یک سایت 35 هزار عضو وبمستری تبلیغ میکنید + رنک 6 گوگل + بازدید وافعی روزانه حداقل 40 هزار نفر به بالا البته اینم بگم همشون و همشون وبمستر و سایت دار هستند..

taghikhani
January 24th, 2011, 01:32
من خواهانم. چطور میتونیم باهاتون تماس بگیریم؟

delta
January 24th, 2011, 02:41
پ خ بده عزیز.. منتهی قیمت پایه مقطوع هست.. تا فردا کسی بیشتر از 200 پیشنهاد نداد مال شماست..

1eng.ir
January 24th, 2011, 03:27
به سلامتی :دی

1. هم تو سایته و هم تو فروم؟
2. شمارشگر فعال دارید چیزی؟

---------- Post added at 03:27 AM ---------- Previous post was at 03:23 AM ----------

پ خ بده عزیز.. منتهی قیمت پایه مقطوع هست.. تا فردا کسی بیشتر از 200 پیشنهاد نداد مال شماست..
200 یا 250 ؟

kingoftehran
January 24th, 2011, 03:58
با سلام
بالا هست قیمتتون
بهتر نیست تعداد بنر ها را زیاد کنید و مثلا بنر های تصویری را 50 هزار تومان و بنر های متنی را 20 هزار تومان برای 1 ماه بگیرید با این کارتون هم شما بالای 1 میلیون با توجه به تعداد زیاد درخواست ها کاسب می شوید و پروژه راه می افتد و هم شرکت های هاستینگ زیادی این کار براشون به صرفه هست.

delta
January 24th, 2011, 08:33
به سلامتی :دی

1. هم تو سایته و هم تو فروم؟
2. شمارشگر فعال دارید چیزی؟

---------- Post added at 03:27 AM ---------- Previous post was at 03:23 AM ----------

200 یا 250 ؟

محمد جان نیوک پیوسته هست و وقتی بالای هدر بنر رو بزاری در همه جای سایت حتی قسمت ارسال ایمیل و پنل مدیریت و انجمن و خلاصه هر صفحه ای باشه قابل دید هست.. مگر اینکه تو سایت یا خالی انجمن بزاری اما چون هدر سایت هست همه جا دیده میشه..
برای شمارشگر هم نیازی به تقلب و .. نیست.. مشهد تیم 8 - 9 سال هست فعال هست و از همون موقع ها هاست میفروخت!! phpnuke هم بیشتر از 5 سال هست سابقه داره.به نظر خودت یک سایتی که روزانه 20 -30 کاربر وبمستر عضوش میشوند و رنک گوگلش 6 هست و الکسای 9000 دنیا و 160 ایران 40 هعزار بازدید نداره که شمارشگر میخوای؟؟ اصلا نیازی به توضیح هم نیست همه میشناسندش.
مبلغ هم پایه هست و 200 پایه گزاری شده.هر کی بیشتر داد مال آنه.

با سلام
بالا هست قیمتتون
بهتر نیست تعداد بنر ها را زیاد کنید و مثلا بنر های تصویری را 50 هزار تومان و بنر های متنی را 20 هزار تومان برای 1 ماه بگیرید با این کارتون هم شما بالای 1 میلیون با توجه به تعداد زیاد درخواست ها کاسب می شوید و پروژه راه می افتد و هم شرکت های هاستینگ زیادی این کار براشون به صرفه هست.

گفتیم که عزیز در اول نیوک نیازی به تبلیغ دادن و گرفتن نداره اصلا و اینی که میبینید فقط برای یک ماه هست و آن هم برای جبران یک تیکه از هزینه های سرور این ماه هست وگرنه تمدیدی برای بنر در ماه آینده نخواهد بود...
در ضمن نیوک حرفه ای کار میکنه و سایت موزیک نیست که 4 تا بنر بندازه بالاش و همش تبلیغات بده!! یک بنر میزاره نه سایت رو شلوغ میکنه و نه شخص تبلیغ دهنده ضرر میکنه چون فقط و فقط تبلیغ آن دیده میشه..
درضمن سایتهای معمولی فروشگاه و.. با رنک 5 گوگل تبلیغ بدی 200 میگیرند.. حالا این سایتی هست که مرجع وبمستری هست و مطمعنا برای هاستینگا سوددهی بالایی خواهد داشت.نیوک هم سیستمی هست که هر کسی حتی میخواد تازه سایت بزنه میاد نیوک و دنبال هاست.الانم بهترین موقع تبلیغ هست که هر سایتی تبلیغ بهش بده یک ماهه ره چند ساله رو رفته و خودش رو به کلی وبمستر نشون داده.

HematYar
January 24th, 2011, 10:00
آقا بیاین برین تبلیغ بدین تا این هزینه ها در بیاد این بچه های دوست داشتی نسخه جدید رو بدن بالاخره . کلافه شدیم دیگه !

lvlehrad
January 24th, 2011, 13:12
جناب دلتا شما ادمین phpnuke.ir هستید ؟

lvlehrad
January 25th, 2011, 04:20
تبلیغات هاستینگ این قیمیت هست وگرنه تبلیغات سایت های دیگه همون 110 تومن هست ;)

AmirHosein
January 25th, 2011, 08:47
آقا بیاین برین تبلیغ بدین تا این هزینه ها در بیاد این بچه های دوست داشتی نسخه جدید رو بدن بالاخره . کلافه شدیم دیگه !
مردی خودت بده!:71:

HematYar
January 25th, 2011, 09:44
ده خب ندارم ، اگر داشتم به صورت دونیت میدادم نه تبلیغات :d و شما ها رو نصیحت به انجام این کار نمی کردم که :d من یک بار در نیوک تبلیغ دادم البته نه برای هاستینگ ، به نظرم نسبت به سایت های دیگه حقیقتاً نتیجه خوبی داشت . ریفر خوبی میده در کل . ولی واسه هاستینگ رو نمیدونم . حالا تستش ضرر نداره .

AmirHosein
January 25th, 2011, 11:03
ده خب ندارم ، اگر داشتم به صورت دونیت میدادم نه تبلیغات :d و شما ها رو نصیحت به انجام این کار نمی کردم که :d من یک بار در نیوک تبلیغ دادم البته نه برای هاستینگ ، به نظرم نسبت به سایت های دیگه حقیقتاً نتیجه خوبی داشت . ریفر خوبی میده در کل . ولی واسه هاستینگ رو نمیدونم . حالا تستش ضرر نداره .
پاش بیا یاهو!

kingoftehran
January 25th, 2011, 18:45
با سلام
یعنی حالا مجید آنلاین یا پارس تولز(مرجع ابزار های فارسی) که این همه تبلیغ دارند و قیمت های تبلیغشونم پایینه حرفه ای نیستند!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟
من خودم توی cmc ها نیوک را خیلی قبول دارم ولی این نحوه تفکر شما اصلا درست نیست.

AmirHosein
January 25th, 2011, 18:51
با سلام
یعنی حالا مجید آنلاین یا پارس تولز(مرجع ابزار های فارسی) که این همه تبلیغ دارند و قیمت های تبلیغشونم پایینه حرفه ای نیستند!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟
من خودم توی cmc ها نیوک را خیلی قبول دارم ولی این نحوه تفکر شما اصلا درست نیست.
یکی از دوستان گفته تو سایت زدن 110 تومن فکر کنم با پشتیبانی هم حرف زدن اما تا گفتن تو وب هاستیگ تالک این قیمت هست زدن زیر 110 تومن گفتن نه قیمتمون همون قیمت وبهاستینگ تالک هست! بعد دیگه هم جواب ندادن!

Ramin
January 25th, 2011, 19:47
چند بار گفتن که فقط برای مدت یک ماه و تامین هزینه های 8.3 برای شرکت های هاستینگ این قیمت هستش.قیمت 110 قیمت گذشته بوده و به هیچ عنوان هم تبلیغات هاستینگ قبول نمی کردند.

تاریخ 2 اسفند ماه برای انتشار نسخه جدید اعلام.......