PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست دانلود

muzix
May 31st, 2018, 19:01
با سلام خدمت تمامی دوستان

من یه سایت آهنگ زدم که حدود 500 گیگ آهنگ دارم میخواستم از اساتید بپرسم که از کجا هاست دانلود ارزان بخرم و ماهیانه باشه ؟ قضیه هاست آسیاتک چیه ؟

چطور میتونم بفهمم سایت های آهنگ مانند نکس 1 موزیک - پاپ موزیک و غیره از کجا هاست دانلود میگیرن ؟

با تشکر از اساتید

Raymvnd
May 31st, 2018, 22:13
درود...سایت نکس وان موزیک یا پاپ موزیک به احتمال زیاد روی هاست دی ال آسیاتک قرار داره...

نیازی به هاست ارزان نیست...

می توانید از نیک سرور سرور نیمه اختصاصی بگیرید که بهتر از هاست دانلود عمل می کنه و قیمت ها ارزان

http://portal.nikserver.com/cart.php?gid=6

DaryaHost
May 31st, 2018, 22:24
سایت های بزرگ که آرشیو های ترابایتی دارن از سرور های ایران به صورت رایگان توسط شرکت ها میزبانی میشوند
اما برای رسیدن به آن مرجله باید چندین ترابایت اطلاعات با میزان سند و رسیو زیاد در سرور داشته باشید

در تماس باشید میتونم راهنماییتون کنم

NicCloud
June 1st, 2018, 03:03
سلام از اسیاتک هاست دی ال سرویس میگیرن
شما در بخش درخواست هاست اشتراکی میتونید از همکاران ما افر دریافت کنید

kool
June 2nd, 2018, 00:11

من یه سایت آهنگ زدم که حدود 500 گیگ آهنگ دارم میخواستم از اساتید بپرسم که از کجا هاست دانلود ارزان بخرم و ماهیانه باشه ؟

سلام
(میتونید از سرور مجازی با iis استفاده کنید)
سرور مجازی مورد نظر شما از آلمان قابل ارائه است:
رم 2 گیگ
پردازنده 2.5 گیگاهرتز
فضا 500 گیگ
آی پی اختصاصی یک عدد
ماهانه 49 هزار تومان
توضیحات:
آفر فوق مخصوص شما می باشد، در صورت تمایل به سفارش تیکت ارسال نمایید.
سوالات قبل از خرید را نیز می توانید از طریق تیکت یا پیام خصوصی یا اطلاعات تماس موجود در امضاء ارسال نمایید.

kouroshez
June 3rd, 2018, 12:04
پیشنهاد من به شما سرور مجازی المان هست
میتونم بهتون سرور با رم ۸ تا ۱۶ گیگ رو بدم و پورت یک گیگابیت رو فقط در اخیتار خودتون بذارم. اینجوری بهترین کیفیت رو خواهید داشت
تیکت ارسال کنید
(https://hosthey.ir/client/submitticket.php?step=2&deptid=4)

با تشکر

javadb40
June 3rd, 2018, 22:44

من یه سایت آهنگ زدم که حدود 500 گیگ آهنگ دارم میخواستم از اساتید بپرسم که از کجا هاست دانلود ارزان بخرم و ماهیانه باشه ؟ قضیه هاست آسیاتک چیه ؟

چطور میتونم بفهمم سایت های آهنگ مانند نکس 1 موزیک - پاپ موزیک و غیره از کجا هاست دانلود میگیرن ؟

با تشکر از اساتید

سلام
چقدر ترافیک داره سایت ؟
در سروری که نکس وان موزیک استفاده میکنه بهتون سرویس میدم رایگان
به m_j_bahman در تلگرام پیام بدید

myyor
June 13th, 2018, 19:30
دوستان این قضیه اسپانسری دادن هاست دانلود و سرور دانلود چیه؟ این تبلیغ هم نیست برای ارایه دهنده؟ پس دلیلش چیه و میزان سند و ریسیو سودی داره برا ارایه دهنده های هاست؟ مورد بعد امکان سو استفاده هست که مثلا ارشیو رایگان گیرشون بیاد و این میتونه یکی از دلایلش باشه؟
حتما توضیح بدیم خواهسا