PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سایت مزخرف همراه اول

tmfar
January 16th, 2011, 12:34
چند بار از همراه اول شارژ گرفته بودم که مسقیماً شارژ کرده بود گوشی رو از بین همه این شارژ یه بار زد تراکنش موفقیت آمیز

همه ناموفق بودن و ولی شارژ می کرد امروز هم که دیگه واقعاً حالمو گرفت 10 ت زدم شارژ کنم مبلغ رو از حساب کسر کرد زد ناموفق شماره پیگیری و ... هم نداد من قبلاً هم 5 هزار تومانم رفته بود

خدا لعنتشون کنه یکی نیست بگه آخه بلد نیستی درست و حسابی برنامه نویسی کنی واجبه سایت بالا بیاری

چند بار هم این اتفاق برای دوستام افتاده این سایت های اینترنتی و ... هم که شارژ می فروشن همراه اول رو مثلاً 2 تومانی رو می دن 2200 یا 2150

itjavani
January 16th, 2011, 12:44
من همیشه از این سایت استفاده میکنم! و خوب بوده: autocharge.ir

قزوین هاست
January 16th, 2011, 12:44
به نظر من ادم مگر مجبور هست از نت چیزی بخره؟
الان ماشالله دست فروشای خیابان اغذیه،تغذیه،گدا ها و....دارن شارژ می فروشن
منظورم اینه حتما نباید برید از موبایل فروشی یا ...بخیری
هر جا بری دارن

amiri113
January 16th, 2011, 12:49
اينجاست که وجود سايت هایی که کارشون تضمين تراکنش هستش ضرورت پيدا ميکنه. :69:

التماس دعا
با تشکر
علی امیری

SADAF HOST
January 16th, 2011, 13:13
برای من هم قبلا دو بار اتفاق افتاده ، پول را از حساب کسر کرد تراکنش هم زد ناموفق و هیچ شماره پیگیری هم نداد . فعلا که دیگه از اینترنت بانک شارژ میگیرم

HyperServer
January 16th, 2011, 13:32
چند بار از همراه اول شارژ گرفته بودم که مسقیماً شارژ کرده بود گوشی رو از بین همه این شارژ یه بار زد تراکنش موفقیت آمیز

همه ناموفق بودن و ولی شارژ می کرد امروز هم که دیگه واقعاً حالمو گرفت 10 ت زدم شارژ کنم مبلغ رو از حساب کسر کرد زد ناموفق شماره پیگیری و ... هم نداد من قبلاً هم 5 هزار تومانم رفته بود

خدا لعنتشون کنه یکی نیست بگه آخه بلد نیستی درست و حسابی برنامه نویسی کنی واجبه سایت بالا بیاری

چند بار هم این اتفاق برای دوستام افتاده این سایت های اینترنتی و ... هم که شارژ می فروشن همراه اول رو مثلاً 2 تومانی رو می دن 2200 یا 2150
معمولا حداکثر تا 72 ساعت تراکنش ناموفق به حساب برگشت می خوره....ربطی هم به شماره پیگیری نداره....
سیستم بانکی و مفهوم Transaction به این شکل هست
البته اگر مشکل از سایت نباشه که پول رو کم کنه و به شما کد شارژ رو نده.(با 09990 تماس بگیر)

amiri113
January 16th, 2011, 13:38
معمولا حداکثر تا 72 ساعت تراکنش ناموفق به حساب برگشت می خوره....ربطی هم به شماره پیگیری نداره....
البته اگر مشکل از سایت نباشه که پول رو کم کنه و به شما کد شارژ رو نده.(با 09990 تماس بگیر)

اين مورد در 2 حالت هستش:
1. درگاه بانکی (برای مثال پارسيان يا ملت) باشه که اين قضيه رو پشتيبانی کنه و در صورت عدم ستل شدن پول در سايت فروشنده برگشت بزنه. ولی برای مثال درگاه صادرات يا پاسارگاد اين قابليت رو نداره.
2. مشکل از خود سايت نباشه که پول رو ستل کنه و به اعتبار کاربر هم اضافه نکنه!

با شماره تراکنش پيگيری ها خيلی ساده تر هستش. اينطوری ممکنه خيلی ها 5 تومن ازشون کم شده باشه و پيدا کردت 5 تومن شما کار خيلی سختی هستش. بهتره اول با بانک تماس بگيريد و شماره پيگيری رو بدست بياريد و بعد با اون شماره ها تماس بگيريد.

التماس دعا
با تشکر
علی امیری

asrehosting
January 16th, 2011, 13:39
از سایت بانک سامان استفاده کن عالیه !

shervin114
January 16th, 2011, 13:40
من از همین سایت همراه اول خرید کردم 2 تا 20000 ریالی
پول کم شد و شارژ رو null زد
بعد از کلی پیگیری گفتند چون حساب دولتی هست بعد از 45 تا 60 روز به حساب برگشت می خوره همین هم شد بعد از 2 ماه برگشت به حساب .

tmfar
January 16th, 2011, 15:18
من از بانک ملی واریز کردم منتها چون خود درگاه بانک ملی هیچ موقع بهم نساخته همیشه از ملت یا پارسیان بصورت شتاب واریز می زنم و شارژ میگیرم بار اولم نیست دادش چند ماه پیش هم اینطوری شدم هیچ برگشتی هم زده نشد به 09990 زنگ زدم گفتن تو سایت پیگیری زدیم شماره رو بزنید شارژ رو سیستم اتوماتیک میده گفتم شماره نداریم هیچی نداده گفت دیگه به ما ربطی نداره موفق باشید گوشی رو قطع کرد .

من حسابم اینترنتی هست رفتم چک کردم یه شماره سند زده اون شماره سند رو زنگ بزنم به بانک ملی بدم شماره پیگیری میدن ؟

در ضمن دوستان من از نت شارژ می گیرم چون نمی خوام وقتم هدر بره و اینکه برای شارژ 1940 تومانی 2200 تومان پول بدم .

delta
January 16th, 2011, 15:23

برگشت میده؟ بانکای ایرانی تا الان اگر حساب کنی نزدیک 1 میلیون از من خوردند از طریق همین ترانکشهای اینترنتی... وقتی بانکش داره پول آدم رو میخوره دیگه بماند سایتهاش! بگردی تو همین سایت هم یکی دو تا تاپیک زدم براش... یکبار موقع ترانکش ماهوارشون قطع شد پولم رفت! یکبار رعدوبرق زد قطع شد.. یکبار سیستم مشکل داشت.. یکبار ویروس داشتند..یکبار کارمندشون اشتباه کرد... برای همین تا جایی که بتونم دیگه اینترنتی به جایی پول نمیریزیم و نخواهم ریخت.. سیستم بانکی ایران به درد خودشون میخوره!! پامیشم میرم تو صف شلوغ بانک واریز میکنم هرچی هست بهتر از اینه که پولمو بخورند...
جدیدا بانکها رو بیخیال شدند الان مشکلات سایتها اضافه شده که همه این مشکلات هم مال سایتهای دولتی هست