PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قطع سراسری کلیه اپراتور های پیامک کشور

Jai
March 6th, 2018, 15:04
طبق دستور جدید امروز صبح سازمان تنظیم مقررات جمهوری اسلامی ایران به اپراتور های پیامک کشور
تمامی اپراتور های پیامک تا اطلاع ثانوی ممنوع به ارسال پیامک تبلیغاتی شده اند و تنها پیامک های اطلاع رسانی را تایید میکنند
این گزینه در تمامی سامانه پیامک های کشور یکسان میباشد و ممنوعیت ارسال از سمت اپراتور ها بوده

اپراتور 1000 ( رهیاب رایانه گستر ) در حال حاضر تنها پیامک های اطلاع رسانی را تایید میکند
اپراتور 2000 ( آتیه پرداز ) در حال حاضر به کل قطع میباشد
اپراتور 3000 ( مگــفا ) در حال حاضر تنها پیامک های اطلاع رسانی را تایید میکند
اپراتور 5000 ( راهکار سرزمین هوشمند ) در حال حاضر تنها پیامک های اطلاع رسانی را تایید میکند
اپراتور 021 ( آسانک ) در حال حاضر به کل قطع میباشد

Matplotlib
March 6th, 2018, 15:32
بهتر.

چیه هی پیامک تبلیغاتی از شیر مرغ تا جون ادمیزاد میاد.

vpsman
March 6th, 2018, 15:53
مشکل اینه خود اپراتورها بیشتر تبلیغ ارسال میکنن تا این سامانه ها

ایرانسل و همراه اول دهن مارو صاف کردن از بس تبلیغ میفرستن

vahid03
March 6th, 2018, 15:58
خوبه

یه جوری شده پسر همسایه بغلی داره با این اپراتور ها به من اس ام اس میده بیام سر کوچه کارم داره!

live
March 6th, 2018, 15:58

با یه نرم افزار راحت میشه همه رو بلاک کرد

hoka
March 6th, 2018, 16:05

دقیقا . اینا که شماره های تبلیغاتی هستن شاید ماهی 2 3 تا بیاد برای من ولی ایرانسل قبلا روزی 10 تا پیامک میفرستاد برام از شماره های 4 رقمی

mask-online
March 6th, 2018, 16:48
با سلام
بله متاسفانه این اتفاق افتاده و بسیاری از کسب و کار ها که تبلیغات انجام میدادن به مشکل خوردن
تبلیغاتی که خدمات ارزش افزوده یعنی همراه اول و ایرانسل انجام میدادن خیلی بیشتر از پیامک های تبلیغاتی شخصی بود
کسانی که با دریافت پیامک مشکل دارن میتونستن تبلیغاتشون رو ببندن اما همیشه حذف صورت مسئله راه حل نیست

poromix
March 6th, 2018, 17:05
بابا چیه این تبلیغات پیامکی؟؟؟

tatnet
March 6th, 2018, 17:05
میون شورشو درآوردن یعنی این
اپراتورها جهت درآمد آمدند سرویس ارزش افزوده به همه دادند مردم از همه جا بیخبر گول تبلیغات فریبنده ارسال کننده سرویس ارزش افزوده را خوردند
نمونه پیام که از سرویس ارزش افزوده ارسال می شد این بود
شما برنده 50 میلیون پول نقد شدید جهت اطلاعات بیشتر عدد 1 را به این شماره بفرستید هر پیام دویست تومان
مردم وقتی پیام را نگاه میکند ناخودآگاه عدد مربوطه را میفرستند که بعد از یک مدتی صدایی مردم در آمد الان هم همه مردم شکایتش و از سرویس ارزش افزوده هست که کلی آدم بدبخت و خیلی ها پول هنگفتی به جیب زدند
گفتند چی کار کنیم چی کار نکنیم آمدند سیستم بستن تبلیغات را گذاشتند که وقتی فعال باشد دیگها هیچ پیامی مخاطب دریافت نمی کرد این هم مشکلاتی داشت واسه بعضی ها
که امروز هم مشکل جدید که کل اپراتورها ارسال سته شدند تا ببینیم چه تصمیمی میگیرند که به نفع بالاسری ها باشد

ashadata
March 6th, 2018, 17:08
چطور پس برای من امروز کلی پیام اومده

mask-online
March 6th, 2018, 17:38
چطور پس برای من امروز کلی پیام اومده

اکثریت ارسال سیم کارتی هستن فعلا دارن ارسال میکنن