PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارسال نشدن تیکت

anisagostar
February 26th, 2018, 09:04
سلام وخسته نباشید دوستان یه موردی در سیستم تیکت ما بوجود اومده اونم این هست که یه مشتری تیکت به ما ارسال میکنه ما وارد بخش پاسخ میشیم و موارد رو تایپ میکنیم وقتی روی گزینه reply یا پاسخ دادن کلیک میکنید همینطور میچرخه و تیکت رو ارسال نمیکنه دوستان کسی با چنین مشکلی برخورد کرده ممنون میشم راهنمائی کنید در مورد مشکلش

ShirazSoft.com
February 26th, 2018, 09:18
سلام
وقت بخیر
لطفا آدرس بدهید بررسی کنیم ببینیم مشکل از کجاست.

OmizbanCo
February 26th, 2018, 11:37
درود
جهت بررسی و رفع مشکل در ارتباط باشید
تلگرام abusecare

Amlaaki
February 26th, 2018, 11:54
https://www.google.com/search?q=disable mysql strict mode

anisagostar
February 26th, 2018, 13:24
بررسی های لازم رو کردم گفتم شاید از افزونه های پیامکی یا موارد دیگر باشه که کلا غیر فعال کردم ولی همچنان مشکل هست لطفا راهنمائی کنید تا مشکل رو حل کنم

fara.online
February 26th, 2018, 13:44
فایل error_log را بررسی کنید

ShirazSoft.com
February 26th, 2018, 14:12
بررسی های لازم رو کردم گفتم شاید از افزونه های پیامکی یا موارد دیگر باشه که کلا غیر فعال کردم ولی همچنان مشکل هست لطفا راهنمائی کنید تا مشکل رو حل کنم

سلام
باید خطایی باشد در غیر این صورت بعید میدونم بشه فهمید مشکل از چیه.
فایل log هم چک کنید اگر خطا دارید برامون بفرستید تا کمکتون کنیم.

Alireza2079
February 26th, 2018, 15:00
vahabonline.ir

تجربه خوبی در این زمینه دارند پیشنهاد میدم مشکلتون رو با ایشون در میون بذارید

snmsoftpc
February 26th, 2018, 16:56
سلام روز بخیر
مشکل بخاطر قدیمی بودن قالب مدیریت و بروز بودن نسخه whmcs شما هست.
در نسخه جدید تغییراتی در قالب انجام شده.
کافیه قالب پیشفرض رو قرار بدید مشکل حل میشه.

تمام قالب های مدیریت فارسی که در اینترنت موجود هست برای نسخه های قدیمی هست و عملکرد درستی ندارند.

- - - Updated - - -

اون حالت چرخش بخاطر نقصی هست که در قالب هست. اگر نسخه سیستم شما 7.4 هست باید از قالب نسخه خودش استفاده کنید یا قالبی دریافت کنید که مخصوص نسخه 7.4 باشه.
موفق و پیروز باشید

modiranhosting
February 26th, 2018, 21:53
سلام روز بخیر

تمام قالب های مدیریت فارسی که در اینترنت موجود هست برای نسخه های قدیمی هست و عملکرد درستی ندارند.

- - - Updated - - -

اون حالت چرخش بخاطر نقصی هست که در قالب هست. اگر نسخه سیستم شما 7.4 هست باید از قالب نسخه خودش استفاده کنید یا قالبی دریافت کنید که مخصوص نسخه 7.4 باشه.
موفق و پیروز باشید

تایید میشه قالب مدیریت رو تغییر بدین مشکل رفع میشه

ShirazSoft.com
February 27th, 2018, 16:12
تایید میشه قالب مدیریت رو تغییر بدین مشکل رفع میشه
احتمال دارد از قالب باشد مثلا یکی از hidden field ها حذف شده باشد.
ولی بازم تا نبینیم نمیشه نظر داد.

anisagostar
February 27th, 2018, 16:20
سلام روز بخیر

- - - Updated - - -

موفق و پیروز باشید کاملا تایید میشه بله قالب رو تغییر دادم مشکل حل شد ولی نسخه فعلی ما 7.4.2 هست نسخه قبلی مشکلی نداشتیم ولی در این نسخه این مشکل بوجود اومد

snmsoftpc
February 27th, 2018, 19:21
بله همانطور به عرض کردم در این نسخه شاهد تغییرات زیادی هستیم که یکیش مربوط به قالب مدیریت و حتی کاربری هست . بهتره از نسخه ای استفاده کنید که دقیفا برای 7.4.2 طراحی شده

anisagostar
February 28th, 2018, 00:40
بله همانطور به عرض کردم در این نسخه شاهد تغییرات زیادی هستیم که یکیش مربوط به قالب مدیریت و حتی کاربری هست . بهتره از نسخه ای استفاده کنید که دقیفا برای 7.4.2 طراحی شده
منبعی رو در نظر دارید که این قالب با این نسخه سازگاری داشته باشه رو دریافت کنیم؟

OmizbanCo
February 28th, 2018, 01:11
منبعی رو در نظر دارید که این قالب با این نسخه سازگاری داشته باشه رو دریافت کنیم؟

درود
نسخه کامل با تغییرات اخرین نسخه قابل ارائه هست در صورت تمایل در ارتباط باشید دمو و جزئیات خدمت شما ارسال شود
تلگرام abusecare

snmsoftpc
February 28th, 2018, 05:11

سلام
قالب های زیادی موجود هست بسته به خودتون هست . قالب های تجاری مثل لارا که نسخه فارسی‌‌ واصلاح شدش در سایت راستچین موجود هست و قالب هایی از این قبیل.

- - - Updated - - -

درود
نسخه کامل با تغییرات اخرین نسخه قابل ارائه هست در صورت تمایل در ارتباط باشید دمو و جزئیات خدمت شما ارسال شود
تلگرام abusecare

این مورد هم پیگیری کنید،