PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پاسخ گو نبودن سایت enamad.ir

hamedmabdi
February 12th, 2018, 19:39
باسلام
خدمت تمام دوستان و همکاران ما الان نزدیک یک ماه هست که میخواهیم واسه یه سایت enamad بگیریم منتها نه تلفن هاشون رو جواب میدن و نه تیکت رو جواب میدن.بعضی از روزها هم سایتشون دان هست
الان مال ما یه ماه زده در حال بررسی والا نمیدونم چکار کنیم؟اونجا هم که حضوری رفتیم اصلا کسی برای پاسخگویی نداشتن فقط میگن اینترنتی هست!!!!!!
دوستان به این مورد برخوردن؟
با تشکر

mre
February 12th, 2018, 19:52
سلام
ما هم تقریبا همچین مشکلی داشتیم و درخواست تمدید ارسال کرده بودیم و نزدیک موعد پابان نماد بود که تیکت زدیم خدا رو شکر بعد از چند روز نمادمون بررسی و تمدید شد
انشاءالله مشکل شما هم حل میشه
موفق باشید

live
February 12th, 2018, 20:32
باسلام
خدمت تمام دوستان و همکاران ما الان نزدیک یک ماه هست که میخواهیم واسه یه سایت enamad بگیریم منتها نه تلفن هاشون رو جواب میدن و نه تیکت رو جواب میدن.بعضی از روزها هم سایتشون دان هست
الان مال ما یه ماه زده در حال بررسی والا نمیدونم چکار کنیم؟اونجا هم که حضوری رفتیم اصلا کسی برای پاسخگویی نداشتن فقط میگن اینترنتی هست!!!!!!
با تشکر
سلام
یادمه یه مدت درگیری داشتن که یه نماد جدید بیارن بجای enamad که اون جایگزین بشه که احتمالا همینطور هم خواهد شد

hamedmabdi
February 12th, 2018, 20:51
یعنی باید همچنان منتظر بمانیم؟!!!1

Alireza2079
February 12th, 2018, 21:07
سلام سایت اینماد و کلا سایت های دولتی یه همچین سیستم مضخرفی دارن
اگه تلفنت رو قطع نکن حداقل باید 40 دقیقه پشت خط بمونی
ایمیل دادیم 1 هفته بعد جواب دادن
راهی جز تامل و تحمل نیست فعلا

iraniam2000
February 12th, 2018, 21:47
سلام
من یک مشکل بزرگ باهاشون پیدا کردم که کلا تیکت جواب میدادن ولی بیربط جواب میدادن و متن پیش نویس ارسال میکردن
خواستم طبق راهنمایی دوستان تماس بگیرم دیدم خودشان بعد چهار روز درستش کردن
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=195852&page=2

نمیدانم چطوری ولی انگار یکی به اینها فهمانده بود که مشکل دارند
کلا آدم های سرخوشی اونجا دارند کار میکنند و اگر دوست داشته باشند کار میکنند نداشته باشند هم کار نمیکنند ، مهم اینه حقوق را دریافت میکنند چه کار کنند چه نکنند

ضمنا خودشان که گفتن از مراجعه حضوری اکیدا خودداری کنید

AhrimanSefid
February 12th, 2018, 21:54
اینماد از وقتی هک شده و کل اطلاعات 185 هزار کاربرش لو رفت تا الان فقط می گه منتظر باشید.
کلا دیگه شده مسخره بازی تمام.

OmizbanCo
February 12th, 2018, 22:39
یه مورد جالب دیدم ! نماد من منقضی بود اما تمدید شد خودکار !

hostorder
February 13th, 2018, 11:46
یه مورد جالب دیدم ! نماد من منقضی بود اما تمدید شد خودکار !
ماله ما هم این طور شده بود

vahid03
February 13th, 2018, 12:09
نماد اعتماد دیگه به خودشم اعتمادی نیست. الان شرط اعتماد مشتری دیگه نماد نیست فقط اعتباره ...

hostorder
February 13th, 2018, 13:03
نماد اعتماد فقط واسه اداره مالیات خوب شده که مردم رو شناسایی کنن و مالیات غیر اصولی ببندند و هیچی هم از هزینه های کسب کار های اینترنتی نمیدونن که چندین سال میکشه به سود دهی برسه اگر اونم برسه!!!

OmidX
February 13th, 2018, 14:22
باسلام
با تشکر

طبیعی هست این برخورد، من یکساله درخواست لغو نماد رو با تلفن و فکس و تیکت براشون ارسال کردم، هنوز نماد فعال هست هیچی، برداشتن رو سایتی که وجود نداره نماد رو تمدید هم کردن !!! :))

farhadhelix
February 27th, 2018, 20:49
دوستان 2 هفته ای میشه ما درخواست تمدید دادیم نه تیکت جواب میدن نه تمدیدی میکنند

جریان چیه؟

Alireza2079
February 27th, 2018, 21:18
سعی کنید به صفحه توییتر اقای آذری جهرمی برید و اعتراضتون رو نسبت به این سایت اعلام کنید
با توجه به این که این وزیر بسیار فعال و پیگیر هستند مطمانن درخواست ها کمی زیاد بشه پیگیری میشه

Amlaaki
February 27th, 2018, 21:21
نماد اعتماد دیگه به خودشم اعتمادی نیست. الان شرط اعتماد مشتری دیگه نماد نیست فقط اعتباره ...

همون اولم همین بود و خواهد بود تا به همیشه .

مگه کم پول خوردن سر این نماد ؟