PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چطوری exec , shell_exec را در سرور فعال کنیم؟

iroo
December 8th, 2017, 14:15
سلام و خسته نباشید

من روی سرور یک هاستی دارم که از FFmpeg استفاده میکنه، از انجایی که دستورات ffmpeg با توابع exec و shell_exec قابل اجرا هستند نیاز هست که روی سرور توابع فوق فعال بشه

ممنون میشم راهنمائیم کنید تا این توابع رو فعال کنم

و مسئله بعدی اینکه فعال کردن این توابع خطرناک هست؟ میتونه در آینده مشکلات امنیتی ایجاد کنه؟

آخه من یه هاست اشتراکی خریدم که توی اون هم فعال بود، پس هاستینگ میتونه در خطر باشه؟

سپاس از همگی

kiavaco
December 8th, 2017, 14:26
هاستتون سیپنله یا دایرکت ادمین ؟

بله فانکشن های خطر ناکی هستن بهتره برای این مورد هاست مناسب FFmpeg باشد و اگرم میخواید فعالشون کنید php.ini

shell_exec = On بنویسید

iroo
December 8th, 2017, 14:27
هاستتون سیپنله یا دایرکت ادمین ؟

بله فانکشن های خطر ناکی هستن بهتره برای این مورد هاست مناسب FFmpeg باشد و اگرم میخواید فعالشون کنید php.ini

shell_exec = On بنویسید

اگه فقط تابع exec() رو فعال کنم چی؟ این تابع هم به تنهایی خطرناک هست؟؟؟؟

چطوری فایل php.ini رو ویرایش کنم؟

kiavaco
December 8th, 2017, 14:29
اگه فقط تابع exec() رو فعال کنم چی؟ این تابع هم به تنهایی خطرناک هست؟؟؟؟

چطوری فایل php.ini رو ویرایش کنم؟

فانکشن های exec,passthru,shell_exec,system,proc_open,popen,cu rl_exec,curl_multi_exec,parse_ini_file,show_source بخش کوچکی از فانکشن های خطرناک php می باشند که شما باید در تنظیمات امنیتی در php.ini اعمال نمایید و توصیه ما استفاده از لیست کامل این فانکشن ها می باشد زیرا کوتاهی در این مقوله مساوی است با هک شدن سایت ها و سرورهای شما

و باید از طریق هاست فایلشو بسازید اگر توی هاست نیست اگر سیپنله hidden files رو تیکشو بزنید اگر نباشه ایجاد میشه مثل htaccess هست ساختش بسازید و داخلش کد رو بزارید فعال میشه

.Hamed.
December 8th, 2017, 14:37
سلام ؛ وقت بخیر
در مورد این موضوع بار ها در انجمن بحث شده سرچ میکردید بهتر بود !
پیشنهاد میکنم لینک زیر رو مشاهده کنید شاید به کارتون بیاد
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=39700
با احترام.

persiangulf
December 8th, 2017, 15:54
فانکشن های فوق رو پیشنهاد رو میکنم حدالامکان فعال نکنید