PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قطع و وصل شدن سایت مپ در وبمستر تولز ( راهنمایی کنید )

akisar
January 25th, 2017, 14:39
با سلام و احترام
سایت من اول با افزونه sitemap ایندکس میشد که بعدا افزونه یواست رو نصب کردم و هر دوشون ایندکس میکنند .
من هر دو سایت مپ رو در وبمستر ثبت کردم .
چند تا مشکل ایجاد شده :
اول اینکه هر چند مدت ، سایت مپ ها به شکل pending درمیاد که انگار از اول ثبت میشن و تا زمانی که ثبت بشن هر چی مطلب میذارم تو گوگل بالا نمیاد .
جالب اینجاست که مطلب ایندکس شده اما فقط با نوشتن عنوان مطلب و سپس نوشت اسم سایت پشتش بالا میاد و در غیر اینصورت حتی عنوان رو که مینویسم سایت من وجود نداره در صورتی که سایت هایی که از سایت من مطلب رو کپی کردند در صفحات اول هستند .
روزهای عادی که این دو سایت مپ در حالت pending نیستند مطلب که میذارم چند ثانیه بعد در گوگل حداقل در صفحه اول هستم اما وقتی pending میشه نه تنها اون روز بلکه بعد از اون هم وقتی درست میشه دیگه در صفحات اول نیستم .

مشکل دومم اینه که افزونه یواست گیر داده که افزونه sitemap رو حذف کنم و فقط از سایت مپ افزونه خودش استفاده کنم . حالا اگر من این کار رو انجام بدم امکان داره لینک هایی که در صفحات اول هستم و مطالب قدیمی از بین برن و ایندکس ها از گوگل حذف بشن ؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

menalgeya
January 25th, 2017, 14:56
با سلام

اشتباه اول شما استفاده از دو افزونه برای نقشه سایت خود است بهتر است یکی را غیرفعال نمایید

برای حالت پندیگ که میفرمایید هر وقت پست ارسال گنید سایت مپ به صورت خودکار به این حالت درخواهد امد و مشکلی برای ایندکس شدن مطالب شما نیست

جهت اطمینان پست مورد نظر را فیتچ نمایید

در صورت غرفعال سازی هیچ مشکلی برای مطالب ایندکس شده شما پیش نخواهد امد

موفق باشید

tarf
January 25th, 2017, 15:16
احتمالا کانفینگ افزونه yoast شما مشکل داره که مطالبتون به خوبی ایندکس نمیشه یا اینکه مطالب شما کپی هست
ولی در کل از دو سایت مپ استفاده نکنید
به طور کلی هم من تا حالا ندیدم بعد از ارسال مطلب سایت مپ به صورت pendeing در بیاد معمولا به بخش آبی رنگ یعنی زمان انتظار مطالب جدید اضافه میشه
و کم کم به بخش قرمز رنگ یعنی ایندکس وارد میشه
پیشنهاد می کنم کلا افزونه های سئو رو غیرفعال و تنها از افزونه all in one seo pack استفاده کنید
موفق باشید

akisar
January 26th, 2017, 00:36
ممنون از پاسخ هاتون .
مطمئنید ارسال مطلب ایندکس رو به حالت پندینگ درمیاره ؟ آخه معمولا چند مدت یک بار این اتفاق میفته اما من هر روز سایت رو آپدیت میکنم و این مشکل پیش نمیاد .
در مورد افزونه سئو به نظر شما افزونه all in seo بهتر از yosat هست ؟ خیلی تعریف یوآست میکنند . چه تفاوتایی دارند که all in seo رو برتر میکنه ؟