PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اتصال همزمان چند کاربر به ریموت دسکتاپ

ehsan-
September 11th, 2016, 19:19
سلام دوستان
من یه سرور مجازی 2008 دارم و میخواستم دو نفر همزمان بتونیم به سرور لوگین کنم اما گزینه ترمینال سرویس در administrator tools نیس ، چکار باید کنم ممنون میشم دقیق راهنمایی کنید چون آماتورم:)

a.e
September 11th, 2016, 20:09
با سلام و عرض ادب

دو یوزر تعریف فرمایید، ممکن است با این کار مشکل برطرف شود.

rahyarco
September 11th, 2016, 21:31
سلام دوستان
من یه سرور مجازی 2008 دارم و میخواستم دو نفر همزمان بتونیم به سرور لوگین کنم اما گزینه ترمینال سرویس در administrator tools نیس ، چکار باید کنم ممنون میشم دقیق راهنمایی کنید چون آماتورم:)

در ویندوز 2008 برای استفاده هم زمان دو کاربر حتماً باید یک یوزر به غیر از Administrator بسازید . یوزر جدید را هم زیر گروه Administrator قرار دهید که دسترسی ریموت داشته باشد یا از طریق
Computer Managment باید دسترسی remote را برای آن یوزر فعال کنید ،

بهترین روش برای ساخت یوزر به ترتیب زیر هست :
Start -> Administrator Tools -> Computer Management
Local Users and Groups باز کنید.
بر روی User راست کلیک کنید. New User را بزنید، نام یوزر و پسورد را بزنید . یوزر که ساحته شد روی آن راست کلیک کنید ، Properties بزنید . تب Member Of را انتخاب کنید
ADD > Advanced .. > find سپس از لیست گروه Administrator انتخاب کنید تا دسترسی ریموت را به یوزر ساخته شده بدهید .

Farid Saadat
September 11th, 2016, 22:33
درود. يا از روش دوستان انجام بديد يا هم از روش بسيار راحت تر ! استفاده از تيم ويور ( چون فرموديد دو نفر )
پيروز باشيد

ehsan-
September 11th, 2016, 22:41
مرسی از پاسخت ، من یوزر رو ساختم اما موقع لوگین یوزر میخواد که رمز رو عوض کنی اما بعد از تعیین رمز جدید یه ارور میده و لاگین نمیشه
33396

rahyarco
September 13th, 2016, 12:27
مرسی از پاسخت ، من یوزر رو ساختم اما موقع لوگین یوزر میخواد که رمز رو عوض کنی اما بعد از تعیین رمز جدید یه ارور میده و لاگین نمیشه
33396
احنمالاً هنگام ساخت یوزر در قسمت
Member Of گروه Administrator اضافه نکردید . برای اینکه بعد از ساخت یوزر و اولین ورود نغییر پسورد نخواهد هنگام ساخت تیک
User must change password at nest lohon را بردارید

ehsan-
September 16th, 2016, 19:38
ممنون از پاسخ دوستان فقط یک نکته ،
من با این روش تونستم کار کنم اما حالا 3نفر لوگین همزمان رو میخوام که نمیشه ، یعنی با روش قبل تا دو نفر مشکل نداشتیم اما واسه 3 نفر، زمان لوگین میگه که انتخاب کن تا یکی از کاربرا از سرور خارج بشه، یه راه حل بدید لطفا

ali1232
September 16th, 2016, 19:44
سلام
در فایل زیپی که پیوست که کردم دو تا پچ هست بسته به این که ویندوزت 64 یا 32 بیتی هست پچ را اجرا کن مشکل اتصال چند یوزر به شکل همزمان رفع می شود
خودم خیلی تست کردم و کارم راه افتاده
یاعلی مدد