PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا در سایت ها به کاربر اختیار کار های خودش هم نمیدن؟

iHSG
April 15th, 2016, 15:59
سلام دوستان

من خیلی وقته این موضوع اذیتم میکنه که چرا در وب سایت ها و انجمن های ایرانی هیچ یک کاربران اختیار کار هایی که خودشان به اون وب سایت یا انجمن اضافه کردن را هم ندارن.
مثلاً من خیلی وقته دوست دارم در چندین انجمن مختلف بعضی تاپیک هام رو حذف کنم اما هرگز اختیارات مناسب رو نداشتم.
بعد تو انجمن هایی مثل اینجا میگن به مدیر پیام خصوصی بدین پست های خودتون رو بدون هیچ سوالی با درخواست شما حذف میکنن اما کو همش حرفه تا حالا چند بار به مدیرای مختلف پیام خصوصی دادم هیچ کس توجه نکرده اکثراً حتی پاسخ هم نمیدن یکی شون که پاسخ داد اونم گفت فعلاً وقت ندارم :39:

حالا از نظر شما:

1.چرا نباید در سایت هامون به کاربر اختیار کار هایی که خودش کرده رو بدیم؟ اصلاً شاید یکی راضی نباشه که سایت با پست های اون تو گوگل بالا بیاد حرفیه؟ یعنی حداقل حلال و حروم هم نمی شناسن که به راضی بودن صاحب اثر ارزش قائل بشن؟
2.چرا در هیچ انجمنی هیچ یک از مدیران در پیام خصوصی درباره این موضوع پاسخگو نیستن؟ هم این انجمن هم سایر انجمن ها مثل پرشین تولز هر وقت در مورد حذف پست ها یا تاپیک ها پ.خ میدم پاسخگو نیستن.

Majiiid
April 15th, 2016, 16:15
همین کار که اجازه نمیدن از یک لحاظ امتیاز مثبت برای دیگران محسوب میشه چون تاپیک ها و نوشته های یک کاربر مدرک و سابقه او در یک انجمنه مثل این میمونه که تمام سوابق فعالیتش از ابتدا مشخص است هر کس دسترسی داشته و تاپیک های مبتدیانه و حتی مشکل دار که قبلا باز کرده رو حذف کنه دیگه نمیشه تشخیص داد که بوده و چیکار میکرده و الان کی هست و چیکار میکنه البته نظر من اینگونه است شاید شما منظور و یا نظر دیگری راجب این مورد داشته باشید.

SaeedFazlollahzadeh
April 15th, 2016, 16:57
من خیلی وقته دوست دارم در چندین انجمن مختلف بعضی تاپیک هام رو حذف کنم اما هرگز اختیارات مناسب رو نداشتم.
بعد تو انجمن هایی مثل اینجا میگن به مدیر پیام خصوصی بدین پست های خودتون رو بدون هیچ سوالی با درخواست شما حذف میکنن اما کو همش حرفه

1.چرا نباید در سایت هامون به کاربر اختیار کار هایی که خودش کرده رو بدیم؟ اصلاً شاید یکی راضی نباشه که سایت با پست های اون تو گوگل بالا بیاد حرفیه؟ یعنی حداقل حلال و حروم هم نمی شناسن که به راضی بودن صاحب اثر ارزش قائل بشن؟
2.چرا در هیچ انجمنی هیچ یک از مدیران در پیام خصوصی درباره این موضوع پاسخگو نیستن؟ هم این انجمن هم سایر انجمن ها مثل پرشین تولز هر وقت در مورد حذف پست ها یا تاپیک ها پ.خ میدم پاسخگو نیستن.
برای حذف پست خودتون (البته تمامی پست های تاپیک به جز پست اول و استارت) رو میتونید خودتون حذف کنید! وارد تنظیمات اضافی در هنگام ارسال پست بشید و گزینه ی حذف پیام رو انتخاب کنید!
اگر تاپیکی میخواین در گوگل نشون داده نشه، اصلا چرا باید ارسال بشه؟ ارتباطش به حلال و حرام چیه؟ اگر صاحب اثر راضی نیست، چرا اصلا میاد تاپیک بزنه؟
در مورد مدیران زود قضاوت نکنیم! شاید واقعا وقت کافی نداشته باشن!

iHSG
April 15th, 2016, 17:16
برای حذف پست خودتون (البته تمامی پست های تاپیک به جز پست اول و استارت) رو میتونید خودتون حذف کنید! وارد تنظیمات اضافی در هنگام ارسال پست بشید و گزینه ی حذف پیام رو انتخاب کنید!
اگر تاپیکی میخواین در گوگل نشون داده نشه، اصلا چرا باید ارسال بشه؟ ارتباطش به حلال و حرام چیه؟ اگر صاحب اثر راضی نیست، چرا اصلا میاد تاپیک بزنه؟
در مورد مدیران زود قضاوت نکنیم! شاید واقعا وقت کافی نداشته باشن!

اینو می دونم اما متاسفانه در انجمن تنظیمی شده که اگر پس از یکی دو ماه بخوایم حذف کنیم نمیشه.
اون حلال و حروم رو یه مثال زدم.
من بار ها شده تاپیکی زدم همون لحظه پشیمون شدم اما تاپیک تا 2 - 3 روز همینطوری هی آپ میشد.

اگر تاپیک حذف نشدن یه قانونه پس چرا مدیرا و ناظم ها در هر انجمن تا به سمت مدیری و ناظمی می رسن سریع برای اینکه نشون بدن مثلاً چه قدر حرفه ای ان و تا حالا تاپیکی ندادن همه تاپیک هاشون رو چون دسترسی بالاتر دارن حذف میکنن؟ خب این نامردی نیست؟ شاید منم دوست داشته باشم تاپیک هام حذف بشه؟

Ramin
April 15th, 2016, 18:00
سلام

1- دوست عزیز در ابتدا عنایت فرمائید قوانین سایت را یک بار مطالعه فرمائید تا تخلفات مختلف انجام ندهید ! بنده سوابق شما را بررسی نمودم چند وقت قبل نیز ظاهرا به دلیل ایجاد تاپیک فروش در بخش آموزشی اخطار تخلف دریافت نموده اید ! همین حالا نیز تاپیک را در بخش نامناسب ایجاد فرموده اید و این خود تخلف دیگری می باشد ! بخشی با عنوان "موارد مرتبط با انجمن" وجود دارد که باید در بخش فوق تاپی ایجاد و منتظر تائید از طرف تیم مدیریت باشید ! این تاپیک نیز قانونا باید حذف می شد و هیچ گونه پاسخی ارسال نمی شد . ولی از آنجایی که ظاهرا تمایلی به مطالعه قوانین ندارید یک بار دیگر قصد داشتیم بدین وسیله شما را به مطالعه این بخش از انجمن دعوت فرمائیم همچنین به دلیل احترام به شما و دیگر کاربران گرامی اقدام به ارسال پاسخ می نماییم

2- اینجا یک انجمن تخصصی است که بازدید و استفاده از خدمات آن برای عموم آزاد می باشد . اگر تمایلی ندارید موضوعی در گوگل و .... پابلیک نشود دلیل ندارد در این انجمن به صورت پست و تاپیک ارسال شود و اگر ارسال نموده اید این کار با اختیار شما انجام شده است و نمی توانید عنوان کنید>>> "اصلاً شاید یکی راضی نباشه که سایت با پست های اون تو گوگل بالا بیاد حرفیه؟"

3- بنده در اکثر ساعات آنلاین هستم و به تمامی پیغامها و ایمیل ها ( به ترتیب زمان دریافت ) پاسخ داده می شود . صندوق پیغام خصوصی نیز بررسی شد . پیامی از طرف اکانت شما در این خصوص تا کنون دریافت نشده است . درست نیست زمانی که هیچ گونه پیامی ارسال نفرموده اید از قول اعضاء مطالب کذب عنوان کنید !

بعد تو انجمن هایی مثل اینجا میگن به مدیر پیام خصوصی بدین پست های خودتون رو بدون هیچ سوالی با درخواست شما حذف میکنن

4- این جمله نقل قول از چه شخصی می باشد؟ چه زمانی چنین جمله ای بیان شده؟ لطفا لینک پست مربوطه را ارسال فرمائید. در وب هاستینگ تاک قانونی در خصوص حذف تاپیک به درخواست استارتر وجود ندارد خصوصا در مورد تاپیک های فروش . در مورد سایر تاپیکها مواردی که موافقت شده است به دلیل همکاری با کاربر بوده است

5- در پاین خدمت شما گرامی عرض کنم هر انجمن و کلا هر محیطی و هر گروهی قوانین خاص خود را دارد . بعضا دوستان پیام ارسال می کنند >>>> در انجمن x فلان مدل برخورد می شود . قانون به شکل دیگری است و ......... که این جملات صحیح و منطقی نمی باشد . اگر قرار بود از قوانین مکان دیگری تبعیت شود مطمئنا لینک همان مکان در انجمن قرار داده می شد و نیازی نبود مجددا قوانین در این انجمن تکرار شود. ما از قوانین انجمن وب هاستینگ تاک پیروی می کنیم این قوانین نیز در زمان ثبت نام برای افراد نمایش داده شده است و ثبت نام هر فردی به منزله موفقت کامل با این موضوع است . زمانی که فردی در انجمن ثبت نام نموده است و در حال فعالیت است منطقی نمی باشد ادعا کند : قوانین اینجا را قبول ندارد و یا مطالعه نکرده است

اعضای تیم مدیریت نیز مطمئا هدفی جز ایجاد نظم و محیطی آرام برای فعالیت شما دوستان ندارند . برخورد با تخلفات نیز در راستای تحقق همین هدف است
موفق باشید

jamal
April 15th, 2016, 18:29
به نظر بنده هم هر کسی مسئول محتوایی است که منتشر می کنه و این مختص انجمن های اینترنتی نیست!

شما اگر محتوایی رو هم توی سایت یا وبلاگ خودت بنویسی، باید مسئولیت اینکه تا همیشه این محتوا توی این محیط باقی بمونه رو بپذیری.

چرا که سرویس هایی هستند (Web Archive) که کارشون ذخیره کردن و بایگانی کردن کل محتوای وب است.

iHSG
April 15th, 2016, 18:29
ممنون از پاسخ کامل جناب Ramin عزیز.
والا درسته من قوانین رو نخوندم اصلاً قوانین هیچ انجمن، سایت، نرم افزار و هیچ چیز دیگه ای رو نمی خونم مگر اینکه در 2 - 3 خط خلاصه شده باشه.فکر نکنم هم افراد زیادی باشن که کل قوانین یک سایت رو مطالعه کنن.
اما به خدا نمی دونستم این تاپیک رو باید در بخش موارد مربوط به انجمن بزنم بدون قصد و هدفی در این بخش زدم وگرنه این حرف شما که میگید من از عمد سر پیچی قوانین میکنم تهمت و پیش داوری بیش نیست.

در مورد پیام خصوصی که میگم فکر کنم به کاربر GOD پیام خصوصی داده بودم دقیق یادم نیست چون من همیشه صندوق پیام خصوص هام رو خالی میکنم و یادم نمی مونه با کی ها حرف زدم.
فکر کنم به کاربر s.w.a.t یا یه مدیر دیگه که الان اسمش یادم نیست هم یه پیام با موضوع چیز دیگه ای هم داده بودم که اصلاً پاسخ ندادن.

پیام خصوصی های که دادم اخیراً اتفاق نیفتاده و حتی بعضی هاش چند سال پیش بوده اما چون پاسخی نگرفتم کلاً نا امید شدم از پاسخ گرفتن از مدیران این سایت.

به فرم تماس با مای انجمن هم تا حالا طی چند سال اخیر پیام های مختلفی ارسال کردم که هیچ کدومشون بلااستثنا پاسخی نگرفت.

به هر حال بازم ممنون از پاسختون و اینکه لطف فرمودید و با پیش داوری که کردید این تاپیک رو حذف نکردید حال اگر بخوام تاپیکی که که هم بنده و هم شما تایید کنید که بار آموزشی نداره و مسلماً ورودی گوگلی هم نخواهد داشت رو حذف کنم باید به شما پیام بدم؟

SaeedFazlollahzadeh
April 15th, 2016, 18:35
والا درسته من قوانین رو نخوندم اصلاً قوانین هیچ انجمن، سایت، نرم افزار و هیچ چیز دیگه ای رو نمی خونم مگر اینکه در 2 - 3 خط خلاصه شده باشه.فکر نکنم هم افراد زیادی باشن که کل قوانین یک سایت رو مطالعه کنن.
نتیجه همین میشه دیگه!
مثل اینه که من یه کاغذ به شما بدم و شما هم نخونده اون رو امضا کنید بدون این که بدونید حتی چی در اون نوشته شده!
خیلی ببخشید اما این مشکل شما هست که قوانین کمتر جایی رو میخونید.
من و بسیاری از کاربران دیگه، با این که قوانین رو میدونیم و سعی میکنیم خلافی نکنیم، اما باز هم گاهی اوقات اخطار دریافت میکنیم، که خب اگر به حق نباشه از نظر خودمون، پیگیری میکنیم.
پیش داوری آقای رامین هم ظاهرا درست بوده، چون طبق گفته ی خودتون، اصلا قوانین رو مطالعه که چه عرض کنم، حتی از کنارش رد هم نشدید!
/تمام/
موفق باشید

iHSG
April 15th, 2016, 18:54
نتیجه همین میشه دیگه!
مثل اینه که من یه کاغذ به شما بدم و شما هم نخونده اون رو امضا کنید بدون این که بدونید حتی چی در اون نوشته شده!
خیلی ببخشید اما این مشکل شما هست که قوانین کمتر جایی رو میخونید.
من و بسیاری از کاربران دیگه، با این که قوانین رو میدونیم و سعی میکنیم خلافی نکنیم، اما باز هم گاهی اوقات اخطار دریافت میکنیم، که خب اگر به حق نباشه از نظر خودمون، پیگیری میکنیم.
پیش داوری آقای رامین هم ظاهرا درست بوده، چون طبق گفته ی خودتون، اصلا قوانین رو مطالعه که چه عرض کنم، حتی از کنارش رد هم نشدید!
/تمام/
موفق باشید

شما خودت می تونی قسم بخوری همه قوانین رو خوندی؟ پس حتماً هر نرم افزاری هم می خوای نصب کنی رمان طولانی قوانین انگلیسیش هم می خونی درسته؟
اکثر ایرانی ها حتی یه خط از قوانین هیچ جایی رو نمی خونن مگر اینکه بحث پول و مال وسط باشه که اون موقع می شینن کل ورق مرق ها رو کلمه به کلمه می خونن.