PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در مورد لوگین مجدد ویندوز در سرور

nevergotme
March 2nd, 2016, 21:04
دوستان سلام ، مشکلم اینه مثلا من الان به سرور ریموت هستم به مدت 5 ساعت... و دارم یه ویدئو رو کانورت میکنم ، بعد مثلا دیسکانت میکنم خودمو رو از ریموت سرور ، 5 دقیقه بعد که ریموت میشم انگار تازه وارده ویندوز شدم همه چی تازه میاد بالا ، انگار همه برنامه ها بسته شده ، ولی تسک منیجر رو نگا میکنم ، در حال پردازشه سرور ، انگار که مثلا چندتا یوزر ساخته باشی تو سرور ، از اون یکی لوگین میشه ، ولی من چک کردم کلا 3 تا یوزر داریم ، هر 3تاش ادمینه ، هر سری که ریموت میشم چک میکنم همون یوزره خودمه ولی نمیتونم به همون ریموت 5 ساعت قبل برگردم ویندوز از دوباره استارت جدید میخوره

TeraServerCo
March 3rd, 2016, 01:16
دوستان سلام ، مشکلم اینه مثلا من الان به سرور ریموت هستم به مدت 5 ساعت... و دارم یه ویدئو رو کانورت میکنم ، بعد مثلا دیسکانت میکنم خودمو رو از ریموت سرور ، 5 دقیقه بعد که ریموت میشم انگار تازه وارده ویندوز شدم همه چی تازه میاد بالا ، انگار همه برنامه ها بسته شده ، ولی تسک منیجر رو نگا میکنم ، در حال پردازشه سرور ، انگار که مثلا چندتا یوزر ساخته باشی تو سرور ، از اون یکی لوگین میشه ، ولی من چک کردم کلا 3 تا یوزر داریم ، هر 3تاش ادمینه ، هر سری که ریموت میشم چک میکنم همون یوزره خودمه ولی نمیتونم به همون ریموت 5 ساعت قبل برگردم ویندوز از دوباره استارت جدید میخوره

سلام ویندوز سرور 2003 هست؟ این مورد فقط در 2003 اتفاق میفته و مربوط به session ها می باشد

iHSG
March 3rd, 2016, 11:07
سلام
منم بعضی اوقات این مشکل برام تو ویندوز سرور 2008 پیش میاد خیلی دوست دارم دلیلش رو بدونم.
اول فکر کردم گفتم شاید سرور خاموش بوده و تازه روشن شده اما یه روز قبل از Remote شدن به سرور لینک های دانلود سرورم رو تو مرورگر خودم باز کردم دیدم صحیحه و دانلود میشه اما بعد که به سرور وصل شدم به جای اینکه از Session قبلیم بیاد صفحه Welcome لاگین ویندوز سرور 2008 آمد.
هیچ چیز خاصی هم به جز IIS روی سرورم نصب نیست.
البته اگه در فواصل کوتاه به سرور قطع کنیم و دوباره وصل بشیم از ادامه Session قبلی میاد اما وقتی مثلاً روی صفحه Desktop قطع کنم و فردا وصل بشم دوباره از صفحه لاگین و Welcome میاد چرا؟

TeraServerCo
March 3rd, 2016, 11:45
سلام
منم بعضی اوقات این مشکل برام تو ویندوز سرور 2008 پیش میاد خیلی دوست دارم دلیلش رو بدونم.
اول فکر کردم گفتم شاید سرور خاموش بوده و تازه روشن شده اما یه روز قبل از Remote شدن به سرور لینک های دانلود سرورم رو تو مرورگر خودم باز کردم دیدم صحیحه و دانلود میشه اما بعد که به سرور وصل شدم به جای اینکه از Session قبلیم بیاد صفحه Welcome لاگین ویندوز سرور 2008 آمد.
هیچ چیز خاصی هم به جز IIS روی سرورم نصب نیست.
البته اگه در فواصل کوتاه به سرور قطع کنیم و دوباره وصل بشیم از ادامه Session قبلی میاد اما وقتی مثلاً روی صفحه Desktop قطع کنم و فردا وصل بشم دوباره از صفحه لاگین و Welcome میاد چرا؟

درود
این مورد را امتحان کنید

Disable Multiple RDP Sessions

Log into the server using Remote Desktop.

In Windows 2008 R2

Click Start > Administrative Tools > Remote Desktop Services > Remote Desktop Session Host Configuration.

In Windows 2008

Click Start > Administrative Tools > Terminal Services >Terminal Services Configuration.

Double click Restrict Each User to a Single Session.
Check Restrict each user to a single session.

iHSG
March 3rd, 2016, 11:58
درود
این مورد را امتحان کنید

Disable Multiple RDP Sessions

Log into the server using Remote Desktop.

In Windows 2008 R2

Click Start > Administrative Tools > Remote Desktop Services > Remote Desktop Session Host Configuration.

In Windows 2008

Click Start > Administrative Tools > Terminal Services >Terminal Services Configuration.

Double click Restrict Each User to a Single Session.
Check Restrict each user to a single session.

این گزینه Restrict each user to a single session به صورت پیش فرض برای من تیک خورده و باز این مشکل هست.
بعد رمز سرور من فقط دست خودمه یه اکانت Administrator هم بیشتر نیست مطمئن هم هستم که هیچ کس جز خودم وارد سرور نمیشه.

به نظرم یه تاریخ انقضاء برای هر Session وجود داره که وقتی تاریخش تموم میشه Session از اول شروع میشه باید این تاریخ انقضاء رو پیدا کنم.