PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغییر قالب دایرکت ادمین از ssh

yozar30f
January 24th, 2016, 12:20
سلام و درود بنده قالب دایرکت ادمین رو از قسمت ریسلر عوض کردم اما قالب ناقصه ینی جایی برای تغییر مجدد نداره راهی هست بشه از ssh حذف کرد و یا به قالب پیشفرض تغییر داد ؟؟
اگه هست دستوراتو اگه لطف کنید مممنون میشم

- - - Updated - - -

لطفا کمک کنید خیلی واجبه ..

OmidX
January 24th, 2016, 12:22
سلام و درود بنده قالب دایرکت ادمین رو از قسمت ریسلر عوض کردم اما قالب ناقصه ینی جایی برای تغییر مجدد نداره راهی هست بشه از ssh حذف کرد و یا به قالب پیشفرض تغییر داد ؟؟
اگه هست دستوراتو اگه لطف کنید مممنون میشم

- - - Updated - - -

لطفا کمک کنید خیلی واجبه ..

در مسیر /usr/local/directadmin/data/skins/ میتونید حذف کنید .

yozar30f
January 24th, 2016, 12:29
میشه دستورشو بزارید ممنون میشم
من هر دستوری میزنم نوت فاند میده باید با cd برم به مسیر؟

OmidX
January 24th, 2016, 12:31
میشه دستورشو بزارید ممنون میشم
من هر دستوری میزنم نوت فاند میده باید با cd برم به مسیر؟

بله با cd ب مسیر برید با ls محتویات پوشه رو مشاهده کنید و با rm -rf پوشه مربوط ب قالب رو حذف کنید (با ریسک خودتون البته !).

yozar30f
January 24th, 2016, 12:39
راهی هست به قالب پیش فرض تغییرش داد ؟ فک کنم اگه پی اچ پی رو به ورژن 5.2 برگردونم قالب کاپری درست کار کنه درسته بعد از اونجا به پیشفرض تغییر بدم دوباره ارتقا بددم حل میشه به نظرتون؟

OmidX
January 24th, 2016, 12:42
راهی هست به قالب پیش فرض تغییرش داد ؟ فک کنم اگه پی اچ پی رو به ورژن 5.2 برگردونم قالب کاپری درست کار کنه درسته بعد از اونجا به پیشفرض تغییر بدم دوباره ارتقا بددم حل میشه به نظرتون؟

الان نسخه php سرور شما 5.4 ب بالاست ؟ چون قالب Capri با php 5.3 هم مشکلی نداره ...

برای تغییر قالب نیازی ب ریبیلد مجدد php نیست ، فایل /usr/local/directadmin/data/users/USERNAME/user.conf رو ادیت کنید و template dir و template name رو تغیر بدید . (skin=)

yozar30f
January 24th, 2016, 12:52
الان نسخه php سرور شما 5.4 ب بالاست ؟ چون قالب Capri با php 5.3 هم مشکلی نداره ...

برای تغییر قالب نیازی ب ریبیلد مجدد php نیست ، فایل /usr/local/directadmin/data/users/USERNAME/user.conf رو ادیت کنید و template dir و template name رو تغیر بدید . (skin=)

بله 5.5 هستش
این فایلو پیدا نمیکنه ..

OmidX
January 24th, 2016, 12:54
بله 5.5 هستش
این فایلو پیدا نمیکنه ..

ب جای USERNAME باید بزارید admin یا اسم یوزر ادمین سرور .

yozar30f
January 24th, 2016, 12:58
اینکارو کردم اما بازم پیدا نکر یک فایل جدید ایجاد کرد

OmidX
January 24th, 2016, 13:03
اینکارو کردم اما بازم پیدا نکر یک فایل جدید ایجاد کرد

درست بزنید هست ، امکان نداره نباشه .

nano /usr/local/directadmin/data/users/admin/user.conf

yozar30f
January 24th, 2016, 13:09
ممنون درست شد تشکر از لطفتون ...