PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شوخی ای به اسم enamad

sadeghspy
January 1st, 2016, 22:51
دو هفته پیش ، سرور اختصاصی از سرویس فا گرفته بودم از کار افتاد ، که این سایت ازون روز اکانتش پیش هتزنر توقیف شده بود و تمام سایت هایی که ازش سرویس داشتند بلاک و بعد هم نابود شدند اینها ککشون هم نگزید، که فکر کنم بزرگترین سایتش هم بنده بودم

فرداش من شکایت تو سایت اینماد ثبت کردم. کسی جواب نداد.

توو ساعاتی که تو سایت نوشته زنگ زدم ولی توی تلفن گویا توی یک لوپ میفتی و نمی تونی به هیجایی وصل بشی و سرکاریه

به اینفو سایت ایمیل زدم و جوابای عجیب غریبی شنیدم!!

گفتم ازین سایت شکایات دارم اینماد هم داره ولی کسی رسیدگی نمیکنه!
جواب دادن : با نام کاربری ورمز عبور قبلی خود میتوانید وارد پنل کاربریتان در سامانه ی جدید شوید!

دوباره توضیح دادم چرا ثبت کردم کسی رسیدگی نمی کنه ، گفتند در سایت ثبت شکایت کنید!!!حس کردم دارم آلمانی حرف می زنم انقدر توضیح دادم آخر گفتند به opinion@enamad.ir ایمیل بدین که فکنم اصلا اینو چک نمی کنه و جوابی نمی ده.

کلا همچین وضعی هست بعد شما که میخوای از کسی هاست بگیری و فکر کن از کیفیت سرویس مثلا ناراضی باشی! یا هر چیز دیگری! دیگه وضعیتش از من که بدتر نمیشه میشه؟ که کلا سرور اختصاصیت با اطلاعات بره رو هوا و این آقایون هم فقط تلفن جواب ندن!

پس یا باید قیدشو بزنی یا کفش فولادی بپوشی و بقیه روزات هم توی ادارشون بالا و پایین کنی یا بری محلشون توی بوکان آذربایجان تا بهت بگن اصلا همچین چیزی نداریم اینجا با کی کار داری

آقای احسان مرادی محترم که پیام منم توی همین سایت خوندی و جواب ندادی و الان به ریش ما میخندی که کاری از دستمون بر نیومد ولی اگر قصدت کلاهبرداری هم نبوده و یوزرت به دلایل دیگه بلاک شده ، مثل این آقا (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=156525&page=2&p=1447383&highlight=#post1447383) لازم نبود بری ماشینتو بفروشی و مشکل رو حل کنی، فقط جواب میدادی و فرار نمی کردی شاید من پول کل سرورای معوقت رو میدادم ولی اطلاعات مارو نمی سوزوندی

اگر هم دوست داشتید این پست رو پاک کنید تا همه تو خیال خوششون بمونند

ParsWebIT
January 1st, 2016, 23:06
همیشه قبل از خرید مطمئن شید همون اندازه آش میخورید،
شما یه دونه گوشی قصد خرید دارید 100 جور آنالایز میکنید
از چند نفر آشنا، دوست، گوشی فروش آشنا و غیر
آشنا و چند مغازه قیمت میگیرید و چرا این کار رو برای وب هاستینگ نمیکنید؟
مگه سالها وقت نزاشتید واسه سایت؟

در این جور تاپیکها من معمولا نظری نمیدم اما همیشه برخورد مشتری برام جالب و در اکثر موارد خنده دار هست
بک اپ داشتید از سایت؟ مگه برای مثلا مواقع بیماری و نیاز پول تو کارت بانکی کنار نمیزارید؟
از سایت هیج؟ اوک! مگه شب ماشینتون رو نمیزارید تو پارکینگ که خواب راحت رو گارانتی کنید؟
شما منطق دارید پس جای تاسفی نیست، فقط گاه و بیگاه گول میخورید

با عرض معذرت فراوان، قصد من بی ابدی به شما و یا هیچ یک از مشتریان سایت باخته این سرویس دهنده نیست
اما؟ رفتارتون هم ناراحت کننده هست هم خنده دار هم در آخر تاسف برای این مشکلی که براتون پیش اومده حسی غالب من هست در این طور تاپیکها
اما به پیر یه پیغمبر اولین قدم اشتباه رو خودتون برداشتید.

چرا وقت نمیزارید قبل از خرید یه چک کنید طرز برخورد فروشنده رو؟
یه دونه زنگ ناقابل بزنید به زرق و برق سایت و اینماد فکر نکنید!!!!
زنگ بزنید!!! طرف بچس؟ معلوم میشه
طرف لاته؟ معلوم میشه یارو شرکته یا 1 نفر؟
یارو خرج کرده یا نه؟ معلومه
ادبیات حرف زدنش معلومه 1000 تا چیز دیگه معلومه
طرف سرویس رو سریع و اوک تحویل داده؟ تا مشکلی پیش نیومده همه همین کارو میکنند اتوماتیک هست قربان! نمیدونید؟
آخر حرف! شما وب مستر حرفه ای با چند سال مصیبت پای سایتت هستی؟ بک آپ؟

هرزگاهی بین این همه تاپیک شکایت یکی مثل من 3 دقیقه وقت تایپ میزاره، یکی دلجویی میکنه یکی حرفای من رو میپرسه ازتون
یکی عصبی میشه 2 خط مینویسه
همین واسه شما هیچی نمیشه
تجربه جدیدا گرون به دست نمیاد، بستگی به رگ منطق خودتون داره، بستگی به خودتون داره
همون اندازه که سالهای وب مستری تون رو با افتخار میگین
تو زندگی هم آدم از 6-7 سالگی شروع میکنه به تجربه

sadeghspy
January 1st, 2016, 23:12
حرف شما متین و ممنون از پاسختون،

من 6 ماه قبل از خرید سرور اختصاصی از این جا هاست داشتم و از همه لحاظ عالی بود و پاسخگو حتی تلفنی
با آدرس و ثبت شرکت و اینماد و ..

بله بنده از خود سایت بک آپ داشتم اما از چند ترابایت اطلاعات خیر!

و دو هفته نخوابیدن تونستم به روال عادی برگردم اما شما هم کمی از اون طرف نگاه کنید. من الان فقط تعجبم از جای دیگر هست!
که چرا باید راحت این اتفاق بیفته و حتی اینمادشون هم باطل نشه و آب از آب تکون نخوره

همیشه قبل از خرید مطمئن شید همون اندازه آش میخورید،
شما یه دونه گوشی قصد خرید دارید 100 جور آنالایز میکنید
از چند نفر آشنا، دوست، گوشی فروش آشنا و غیر
آشنا و چند مغازه قیمت میگیرید و چرا این کار رو برای وب هاستینگ نمیکنید؟
مگه سالها وقت نزاشتید واسه سایت؟

در این جور تاپیکها من معمولا نظری نمیدم اما همیشه برخورد مشتری برام جالب و در اکثر موارد خنده دار هست
بک اپ داشتید از سایت؟ مگه برای مثلا مواقع بیماری و نیاز پول تو کارت بانکی کنار نمیزارید؟
از سایت هیج؟ اوک! مگه شب ماشینتون رو نمیزارید تو پارکینگ که خواب راحت رو گارانتی کنید؟
شما منطق دارید پس جای تاسفی نیست، فقط گاه و بیگاه گول میخورید

با عرض معذرت فراوان، قصد من بی ابدی به شما و یا هیچ یک از مشتریان سایت باخته این سرویس دهنده نیست
اما؟ رفتارتون هم ناراحت کننده هست هم خنده دار هم در آخر تاسف برای این مشکلی که براتون پیش اومده حسی غالب من هست در این طور تاپیکها
اما به پیر یه پیغمبر اولین قدم اشتباه رو خودتون برداشتید.

چرا وقت نمیزارید قبل از خرید یه چک کنید طرز برخورد فروشنده رو؟
یه دونه زنگ ناقابل بزنید به زرق و برق سایت و اینماد فکر نکنید!!!!
زنگ بزنید!!! طرف بچس؟ معلوم میشه
طرف لاته؟ معلوم میشه یارو شرکته یا 1 نفر؟
یارو خرج کرده یا نه؟ معلومه
ادبیات حرف زدنش معلومه 1000 تا چیز دیگه معلومه
طرف سرویس رو سریع و اوک تحویل داده؟ تا مشکلی پیش نیومده همه همین کارو میکنند اتوماتیک هست قربان! نمیدونید؟
آخر حرف! شما وب مستر حرفه ای با چند سال مصیبت پای سایتت هستی؟ بک آپ؟

تشکر.

Ramezanloo
January 1st, 2016, 23:22
eNAMAD فقط یه دلخوشی الکی برای کاربرا هست یا در واقع یه لفافه برا کسایی که بخوان به هر نحوی پول در بیارن از تو جیب مردم .
اگه قرار به این بود که نماد اعتماد الکترونیکی هدفش ساماندهی سایتها و کم کردن جرم و کلاهبرداری باشه از ملت برای صدور نماد پول نمی گرفتن .

در مورد مورد شما هم کاری جز تاسف نمیتونم بکنم و امیدوارم که دیگه همچین مشکلی براتون پیش نیاد !

sarwhost
January 1st, 2016, 23:26
Enomad رو گذاشتن برای گرفتن مالیات واطلاعات ماها بصورت کامل دست فتا باشه بجز اون هیچ کارایی دیگری نداره مطمئن باشید اونجا اون چند نفری هم که هستن حتی نمیدونم فرق کامپیوتر با ماشین تایپ چی هست (تجربه )

ParsWebIT
January 1st, 2016, 23:34
من واقعا برای این گرفتاری شما متاسفم بله میدونم
اما یادتون نره تو این مملکت حتی مصاحبه وزیر رو میزنن رو آنتن نمیزارن
پس قانون این طور وقتا! فقط شمایید.
جبران خسارت شمایید
کسی که اهمیت میده به کار و کاسبی و سایت شما خودتونید. نه؟

بار روانی این طور مسائل حتی از لحاظ مالی هم برای شما و دیگران بالاتر هست
برای اینماد اگر تهران هستید، باید یک سلسله مراحل رو حضورا طی کنید برای پیگیری این کار
اما در این برهه زمانی گمان بنده بر بی اهمیت بودن این طور برخورد برای شماست به لحاظ وقتی که باید برای جبران مافات افت وب سایتتون بزارید
انشالا ولو به قیمت این مشکلات چند روزه به تجربه شما افزوده بشه و هیچ وقت به مشکلی اینطوری برخورد نکنید

جسارت من در تند بودن لحن رو عفو کنید، از تاریخ عضویت شما میتونم پی ببرم که انجمن رو برای انتخاب سرویس و تجربه میگردین اما خوب دارین اشتباه میکنید

mostafaamirani
January 1st, 2016, 23:40
ولی کاش در مورد سیاست کاری enamad.ir نمیگفتید
حداقل یه عده ای داشتن با داشتن این لوگو کار درست میکردن ما هم اعتماد میکردیم دیگه اینطوری این نماد هم از اعتبار می افته میدونید که یه عده بفهمن اینجوریاس چه سوء استفاده هایی میشه
البته دوستانی که نیتشون پاکه بدون نماد نیز بحثشون فرق داره

ParsWebIT
January 1st, 2016, 23:43
ولی کاش در مورد سیاست کاری enamad.ir نمیگفتید
حداقل یه عده ای داشتن با داشتن این لوگو کار درست میکردن ما هم اعتماد میکردیم دیگه اینطوری این نماد هم از اعتبار می افته میدونید که یه عده بفهمن اینجوریاس چه سوء استفاده هایی میشه
البته دوستانی که نیتشون پاکه بدون نماد نیز بحثشون فرق داره

دوست من، کسی با داشتن این نماد کار درست رو نمیکنه شما هم با این طرز فکر دارید برای ایجاد تاپیکی مشابه در آینده آماده میشید ( خدا کنه هیچ وقت اینطوری نشه اما...)
تا الان یعنی ندیدین کسی با نماد اینجا کلاه برداری کنه؟
یا؟ ندیدین کسی که نماد نداره چطوری شهره خاص و عام شده تو همکارا برای درستکاری؟ مثال بزنم یا میرید تاپیکها رو یه سرچ میزنید

نماد برای من این هست که حداقل 1 شماره تایید شده از طرف دارم و در خیلی موارد نه آدرس شرکت بلکه منزل شخصی و در خیلی موارد ادرس منزل پدری بچه های زیر 17 سال هست!!!
میتونید چک کنید بیشتر ادرسهارو
حین شکایت حداقل اسم یارو رو میدونید واسه نوشتن
همین!

sitetheme
January 1st, 2016, 23:54
دو هفته پیش ، سرور اختصاصی از سرویس فا گرفته بودم از کار افتاد ، که این سایت ازون روز اکانتش پیش هتزنر توقیف شده بود و تمام سایت هایی که ازش سرویس داشتند بلاک و بعد هم نابود شدند اینها ککشون هم نگزید، که فکر کنم بزرگترین سایتش هم بنده بودم

فرداش من شکایت تو سایت اینماد ثبت کردم. کسی جواب نداد.

توو ساعاتی که تو سایت نوشته زنگ زدم ولی توی تلفن گویا توی یک لوپ میفتی و نمی تونی به هیجایی وصل بشی و سرکاریه

به اینفو سایت ایمیل زدم و جوابای عجیب غریبی شنیدم!!

گفتم ازین سایت شکایات دارم اینماد هم داره ولی کسی رسیدگی نمیکنه!
جواب دادن : با نام کاربری ورمز عبور قبلی خود میتوانید وارد پنل کاربریتان در سامانه ی جدید شوید!

دوباره توضیح دادم چرا ثبت کردم کسی رسیدگی نمی کنه ، گفتند در سایت ثبت شکایت کنید!!!حس کردم دارم آلمانی حرف می زنم انقدر توضیح دادم آخر گفتند به opinion@enamad.ir ایمیل بدین که فکنم اصلا اینو چک نمی کنه و جوابی نمی ده.

کلا همچین وضعی هست بعد شما که میخوای از کسی هاست بگیری و فکر کن از کیفیت سرویس مثلا ناراضی باشی! یا هر چیز دیگری! دیگه وضعیتش از من که بدتر نمیشه میشه؟ که کلا سرور اختصاصیت با اطلاعات بره رو هوا و این آقایون هم فقط تلفن جواب ندن!

پس یا باید قیدشو بزنی یا کفش فولادی بپوشی و بقیه روزات هم توی ادارشون بالا و پایین کنی یا بری محلشون توی بوکان آذربایجان تا بهت بگن اصلا همچین چیزی نداریم اینجا با کی کار داری

آقای احسان مرادی محترم که پیام منم توی همین سایت خوندی و جواب ندادی و الان به ریش ما میخندی که کاری از دستمون بر نیومد ولی اگر قصدت کلاهبرداری هم نبوده و یوزرت به دلایل دیگه بلاک شده ، مثل این آقا (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=156525&page=2&p=1447383&highlight=#post1447383) لازم نبود بری ماشینتو بفروشی و مشکل رو حل کنی، فقط جواب میدادی و فرار نمی کردی شاید من پول کل سرورای معوقت رو میدادم ولی اطلاعات مارو نمی سوزوندی

اگر هم دوست داشتید این پست رو پاک کنید تا همه تو خیال خوششون بمونند

اگر بخوان به شکایات رسیدگی کنند پس که به شمارش و دریافت مبالغ ثبت نام بپردازه؟[-( واقعا هیچ هدفی جز تسلط بر Admin ها و دریافت هزینه نداشتند و ندارند.

kool
January 2nd, 2016, 00:35
سلام
اینم-اد که ظاهرا نیروی کافی نداره حالا پاسخ درخواست های خود نماد دارها رو بده .... چطور به مشکلات فرعی رسیدگی کنه؟ بعد مگه چه قدرتی جز ابطال نماد در دست دارند؟ سال 91 که یک درخواست میدادیم حدود دو سه هفته بعد پاسخ میدادن حالا خیلی بهتر شده :)
دو ماه طول کشید اون چند ده تا چک لیست رو بتونیم تکمیل کنیم ... ( پیش فاکتور کو؟ PDF ؟ افزودن وجه رو حذف کنید و ... کم کم طراح whmcs میشدم... حالا هم هیچکدام از اون چک لیست ها وجود خارجی نداره :| )
از نظر قانونی هم زند-ان ها و ... پر هست و تا میشه سعی میشه رد بشه موضوعات معمولی و ... پرونده روی پرونده شنا میکنه ....
پس بهتره خودتون رو خسته نکنید و بیخیال بشید. درسته که خیلی خیلی اسیب روحی و مالی هم شاید وارد شده باشه ولی دیگه چاره ای نیست ...
بهتره سعی در سرپا کردن سایت ها تون بکنید... و اینبار بتونید بکاپ در سرور مجزا نگهداری کنید بلکه از این موارد رو دیگه ایشالا شاهد نباشیم در انجمن.
متاسفم که سرویس دهنده شما احتمالا به مشکل خورده و شما نیز در پی اون دچار مشکل شدید.
موفق باشید

takpar7
January 2nd, 2016, 00:49
سلام
از پلیس فتاش کاری بر نمیاد از نماد انتظاری نمیره من خودم چندین بار مشکلاتی رو مطرح کردم از کلاهبرداریهایی که شده بود ازم تو بخش سرور و لایسنس هیچی
فتا هم قبلا یک سایت جامعه مجازی داشتم یک مشکل ناموسی پیش اومده بود تو سایت که یک فرد متاهل با دخترای مجرد قرار میذاشت و مشکلاتی رو پیش آورده بود و حتی به مساله به این مهمی هم حتی جواب ندادن یا سوال نپرسیدن که چند منی؟
من دیگه به هیچ نهادی هیچ اعتمادی ندارم و هرکاری باید بشه آدم باید خودش انجامش بده متاسفانه وضعمون همینه
خواب زمستانی مسئولین رو بدجور گرفته و یه عده بی سواد و بچه سن مدیریت بخش های مهم رو گرفتن دستشون بدون هیچ مسئولیتی

انشالله هرکس مشکل داره مشکلشون سریع حل بشه چون واقعا سخت و عذاب آوره که چندین سال زحمت بکشی و بخاطر یک فرد همشون نابود بشه کاملا قابل درکه موضوع

موفق باشید.

salar123
January 2nd, 2016, 00:52
اینماد فقد دو تا جنبه داره 1- گرفتم درگاه که باعث میشه شما برون اجاره نامه و.... با خیال راحت درگاه پرداخت بگیری. 2- مشخصات طرف رو دقیق مشتری داره البته همونم خیلیا ادرس دقیق و شماره درست نیست.

mizban97
January 2nd, 2016, 01:10
درود استارتر عزیز
در دنیای اینترنت باید تمام احتمالات در نظر گرفت.
شما فکر کن هارد سرورت بسوزه! اونوقت از من و شما کاری بر میاد؟ طبیعتا جواب خیر هست.
پس بهتره از سایت ها و اطلاعات مهمی که دارید بک اپ تهیه کنید و همیشه داشته باشید.
سایت بزرگی مثل وی بی ایران -VBiran که همه میشناسید روی بهترین سرویس دهنده بود هاست دی ال فکر کنم بود ولی چند ماه پیش دیتای سایتشون از دست رفت . اشتباه از خودشون بود که بک اپ نداشتن...

Netfollower
January 2nd, 2016, 02:55
باز ما بیایم یه حرفی بزنیم
دوستان پیام میدن اقا نگو میکننت تو گونی

د اخه مسلمونا
یه صنفی یه پیگیری
برای این بازار وب مشخص کنید

یعنی جیب خلق الله ارزشش کمتر از
چندتا عکس یه جوونه با چندتا دختر؟؟؟؟؟؟؟؟

پنج سال کار مارو یه بچه سیزده ساله ***...ید
باهاش میلیونی کلاهبرداری کرد
به ریش من و جد ابادمم خندید
هیچ جوابی ندادن

بعد دوستان میگن اقای کریم زاده
چرا دیگه کار نمیکنی/؟؟؟

اقا تو این بازار بی دروپیکر
چجوری کار کنم؟

اون دوست عزیزیم که باعث شده چندسال زندگی یه نفر بپره
مطمئن باشه جوابشو یه جا دیگه میبینه
فکر نکنه اینماد فلان بهمان کاری نمیکنه
نه قربونت یه خدا اون بالاسر نشسته
بهت قول میدم یه جا دیگه بد میخوری....
چون اگر مقصر نیستی مرد باش حداقل جوابشو بده !

دوست خوب من
شمام سعی کنید بک اپ بگیرید
و با اعتماد به هر شخصی !!!! زندگیو خودتونو بازیچه نکنید

واقعا متاثر شدم

kool
January 2nd, 2016, 03:30

یه لینک از پست سال 2014 تقریبا مرتبط الان اتفاقی دیدم ... گفتم شما هم استفاده ببرید :|
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=108729&p=1035077&viewfull=1#post1035077