PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین فروشگاه ساز

blackz
December 2nd, 2015, 11:46
سلام دوستان بهترین فروشگاه ساز از نظر شما چیه؟

ما مجنتو نصب کردیم ، وقتی محصول رو ثبت میکنیم تو سایت نمایش داده نمیشه.به همین خاطر میخوایم عوضش کنیم لطفا پیشنهاداتتونو همین جا مطرح کنید.

محمد محمدیی
December 2nd, 2015, 11:50
من پرستاشاپ رو پیشنهاد میدم

hostnic
December 2nd, 2015, 11:50
سلام
مجنتو که خوبه.
میتونین از ووکامرس - اوپن کارت - تومیتو کارت - پرستاشاپ استفاده کنین.
قالب های ووکامرس و پرستاشاپ زیاد هست.

blackz
December 2nd, 2015, 11:52
از بین ووکامرس - اوپن کارت - تومیتو کارت - پرستا شاپ کدوم بهتره؟

hostnic
December 2nd, 2015, 11:58
اوپن کارت و تومیتوکارت تقریبا در یک رده اند با این تفاوت که تومیتو پنل مدیریت زیبا و کاملی داره.
باید دمو ببینید و مقایسه کنید . فکر کنم بین اینا پرستاشاپ بهتر باشه.
در پرستا و ووکامرس محدودیتی در قالب و افرونه نخواهید داشت و پشتیبانی نسبتا خوبی دارن در انجمن های ایرانی دارن

blackz
December 2nd, 2015, 12:10
ووکامرس یا پرستاشاپ از نظر خودتون؟

محمد محمدیی
December 2nd, 2015, 12:25

هر دو خوبن ... برای اینکه بهترین بنیجه رو بگیرین خودتون امتحانشون کنید

davood1156
December 2nd, 2015, 12:31
اوپن کارت و تومیتوکارت تقریبا در یک رده اند با این تفاوت که تومیتو پنل مدیریت زیبا و کاملی داره.
باید دمو ببینید و مقایسه کنید . فکر کنم بین اینا پرستاشاپ بهتر باشه.
در پرستا و ووکامرس محدودیتی در قالب و افرونه نخواهید داشت و پشتیبانی نسبتا خوبی دارن در انجمن های ایرانی دارن

نه دوست عزیز اصلا در یک رده نیستند هم از لحاظ کاربران کلی هم از لحاظ قالب و افزونه ها هم از لحاظ سئو هم از لحاظ ساختار هسته ای و هم ... اپن کارت حداقل یه سر گردن بالا تره
فقط یه سرچ ساده تو اینترنت نشون میده تعداد نتیجه ها رو که چقدر اختلاف دارن و تعداد انجمن های پشتیبان رو هم سرچ کنید متوجه میشید

hostnic
December 2nd, 2015, 12:33
بنده هم با نظر جناب محمدیی موافقم
باید خودتون با این اسکریپتها کار کنین و مقایسه شون کنید. چون سلیقه ها و انتظارات متفاوت هستن.

موفق باشین

Netfollower
December 2nd, 2015, 12:43
اوپن کارت

saeedj
December 2nd, 2015, 12:45
ووكامرس

hostnic
December 2nd, 2015, 12:47
نه دوست عزیز اصلا در یک رده نیستند هم از لحاظ کاربران کلی هم از لحاظ قالب و افزونه ها هم از لحاظ سئو هم از لحاظ ساختار هسته ای و هم ... اپن کارت حداقل یه سر گردن بالا تره
فقط یه سرچ ساده تو اینترنت نشون میده تعداد نتیجه ها رو که چقدر اختلاف دارن و تعداد انجمن های پشتیبان رو هم سرچ کنید متوجه میشید

درود بر شما دوست عزیز
فرمایش شما کاملا صحیح و متین هست. بنده قصد مقایسه کلی و تخصصی از اسکریپتها ندارم چون اگه از معایب و مزایا و کارایی این اسکریپتها بحث شود در حوصله و توان یک یا چند کامنت نیست. بنده بصورت اجمالی از نظر گرافیک و تعدد قالبهای رایگان و فارسی منتشر شده خدمت دوستمون عرض کردم چون ایشان با مجتنو کار کرده بودن و ظاهرا راضی نبودن و تومیتو از نظر پشتیبانی و قالبهای موجود و انجمن های رفع اشکال و کاربرانی که میتوانند در صورت بروز مشکل به ایشان کمک کنند در سطحی پایین تر از اوپن کارت هستند و طبعا اوپن کارت هم در همین موارد ذکر شده در سطح پایین تری ار پرستاشاپ و ووکامرس قراردارد.
توجه نمایید بنده قصد ندارم درباره ساختار و هسته و کلا از لحاظ تخصصی درباره این اسکریپتها صحبت کنم چون همانطور که عرض کردم از حوصله این تاپیک خارج است . بنده هم مانند شما و سایر دوستان با این اسکریپتها کار کردم. ولی آنچه مسلم هست وجود قالب های و افزونه های متعدد و انجمن های رفع اشکال که مطمئنا بیشتر به درد استارتر عزیز میخورد این مقایسه رو انجام دادم و بهتر دبدم دو اسکریپت ووکامرس و پرستاشاپ را به ایشون معرفی کنم.
با سپاس از توجه شما و آرزوی موفقیت

زیرساخت
December 2nd, 2015, 12:51
سلام دوستان بهترین فروشگاه ساز از نظر شما چیه؟

ما مجنتو نصب کردیم ، وقتی محصول رو ثبت میکنیم تو سایت نمایش داده نمیشه.به همین خاطر میخوایم عوضش کنیم لطفا پیشنهاداتتونو همین جا مطرح کنید.

با مقایسه همه فاکتورها مانند پشتیبانی ، قالب ، سئو ، عملکرد و امکانات مخصوصا در کشور ما پرستا پیشنهاد می شود.
اما توجه کنید که قبل از درج محصول با یک متخصص در این زمینه مشورت کنید تا یک سری تنظیمات و کانفیگ های پرستا بر روی سایت شما انجام شود.
از تنظیمات داخلی گرفته تا یک سری ملزومات در سرور و چند مورد ماژول اختصاصی

ضمنا اگر قصد دارید کار بزرگ و کم خطا انجام دهید ابتدا بر روی یک دامنه بصورت تست کار کنید و پس از کسب مهارت لازم طرح را بر روی دامنه اصلی خودتان پیاده کنید.

MOJTABA005
December 2nd, 2015, 13:15

به نظر من ووکامرس افزونه و قالب های زیادی براش هست

nima17701
December 2nd, 2015, 14:53
به نظر بین اپن کارت و ووکامرس یکی را انتخاب کنید.
بهتره دمو هر دو سیستم رو ببینید و جمع بندی کنید.
موفق باشید

AlborzMizban
December 3rd, 2015, 19:17
پرستا شاپ

blackz
December 3rd, 2015, 20:01
پرستاشاپ انتخاب شد.

ممنون از نظراتتون.

- - - Updated - - -

دوستان وقتی فروشگاه راه اندازی شد ، یه سری آمار الکی تو کنترل پنلم هست مثلا نوشته 15 مشتری جدید / 8 پیام جدید و...

لطفا بگید چجوری اصلاح کنم و همه صفر بشن

delta
December 3rd, 2015, 20:18

بنده 5 سال تمام عمرم رو گذاشتم سر اپن کارت.انواع قالبها رو بهنام رسپانسیو و اصلی بهم قالب کردند..همشون و حتی خود اپن کارت یک مشکلی رو ایجاد میکرد..پیرم کردم..خلاصه چند ماه پیش رفتم پرستاشاپ..در یک کلام فوقالعاده هست.بسیار اسان و لذت بخش هست کار باهاش و تمام نیازهاتو براورده میکنه...براش حتما باید یک قالب بخرید چون دیفالتش چنگی به دل نمیزنه...الان زمانه موبایله.بیشتر از نصف مشتریها با موبایل میان سایت چک میکنن..پرستاشاپ واقعا عالی هست در نوع نمایش موبایل..

blackz
December 3rd, 2015, 20:23
بنده 5 سال تمام عمرم رو گذاشتم سر اپن کارت.انواع قالبها رو بهنام رسپانسیو و اصلی بهم قالب کردند..همشون و حتی خود اپن کارت یک مشکلی رو ایجاد میکرد..پیرم کردم..خلاصه چند ماه پیش رفتم پرستاشاپ..در یک کلام فوقالعاده هست.بسیار اسان و لذت بخش هست کار باهاش و تمام نیازهاتو براورده میکنه...براش حتما باید یک قالب بخرید چون دیفالتش چنگی به دل نمیزنه...الان زمانه موبایله.بیشتر از نصف مشتریها با موبایل میان سایت چک میکنن..پرستاشاپ واقعا عالی هست در نوع نمایش موبایل..
دوست عزیز میشه جواب سوالم رو بدین؟

delta
December 4th, 2015, 12:12
دوست عزیز میشه جواب سوالم رو بدین؟

ان صفحه نمایشی هست و دمو..همونجا تو پیشخوان بگرد یک دکمه سبز داره off کنی حالت نمایشی برداشته میشه

Maysam.M
December 17th, 2015, 21:34
به نظر من بستگی به کارکرد و امکاناتی ک میخواهید داره
نظر من رو اپن کارته