PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل باز نشدن سایت در بار اول

bloodthirstyb
August 6th, 2015, 21:57
سلام دوستان...سایت من جدیدا یه مشکل عجیب بعد از انتقال سرور به ایران پیدا کرده...اونم این که تمام صفحه های سایت ( به جز صفحه اصلی و دیریت ) رو بار اول که باز میکنی باز نمیشه و باید باز رفرش کنی تا باز بشه...کسی میدونه مشکل از چیه؟
آدرس : طراحی سایت حرفه ای | وبلیان (http://weblian.ir/)

hegza
August 7th, 2015, 02:23
کد ابتایم بزار ببین ابتایم سایتت چقدره؟

bloodthirstyb
August 7th, 2015, 13:12
کد ابتایم بزار ببین ابتایم سایتت چقدره؟
میشه بهم بگید باید چه کدیو کجا قرار بدم؟ ... من نمیدونم...تشکر

IrIsT
August 7th, 2015, 13:15
مشکل از سروره
صفحه اولت چون کش شده روی سیستمت واسه همین زود باز میشه
بقیه هم چون سرعت لود سایتت پایینه و سرعت سایت پایینه واسه همین اینطوریه
کیفیت نداره هاستت

hegza
August 8th, 2015, 00:07
میشه بهم بگید باید چه کدیو کجا قرار بدم؟ ... من نمیدونم...تشکر

سایت هاست تراکر http://host-tracker.com/overview
سایتتون انگار کلا بهم ریخته؟! از کجا سرویس گرفتین؟

98M!zban
August 8th, 2015, 00:10
اینترنت مخابرات دارید ؟

hegza
August 8th, 2015, 00:22
اینترنت مخابرات دارید ؟

البته مدتیه اینترنت مخابرات همچین مشکلی هست و باید دو بار رفرش کرد. ولی این دوستمون احتمالا این مشکل رو در سایت دیگر ندیدن وگرنه نمیپرسیدن!!

bloodthirstyb
August 8th, 2015, 19:32
بله..اینترنت مخابرات دارم...اما بقیه سایت ها درسته و مشکلی نداره

- - - Updated - - -

سایت هاست تراکر http://host-tracker.com/overview
سایتتون انگار کلا بهم ریخته؟! از کجا سرویس گرفتین؟
از kakohost.com
آخه مجبور شدم..چون از هرکی هاست گرفتم بعد از 5 ساعت منو ساسپند میکرد به دلیل استفاده بیش از حد از رم سرور...سایت روزانه 12 تا ای پی بیشتر نداره...نمیدونم چرا زیاد از رم استفاده میکرد...از وقتی اومدم رو سرور کاکو هاست دیگه ساسپندم نکردند

IrIsT
August 8th, 2015, 20:11
وتاا ما که دهنمون کف گرد
هزار بار گفتیم گه اگه سایتت شخصی دارین گه مشکلی تو سرعت و امنیت و .... دارین،تماس بگقرید تا کمک کنیم
اما چون سایت نداریم تطمینان ندارن.
اما نمیدونن گه به اندازه ای که من رو هاست ک سرمر حساسم حتی هاستینگ ها نیستن و روی دو سرور بک اپ داریم
اگه کمکی از دسنم میاد چه واسه راهنمایی چه هرچیزی درحدمتم
کاکو هاستپ خوبه سروراش

98M!zban
August 9th, 2015, 13:43
خوب اگر اینترنت مخابرات دارید نحوه رفع این مشکل گذاشتن دی ان اس های مخابرات روی مودم و یا روی شبکه هست

مشکل به این شکل حل میشه

شما فکر میکنید فقط سایت شماست

خیلی از سایت های دیگه هستن که باز نمیشه و شما بهش مراجعه نکردی که متوجه نشدی باز نمیشه

nasleghermez
August 9th, 2015, 17:12
بله..اینترنت مخابرات دارم...اما بقیه سایت ها درسته و مشکلی نداره

- - - Updated - - -

از kakohost.com
آخه مجبور شدم..چون از هرکی هاست گرفتم بعد از 5 ساعت منو ساسپند میکرد به دلیل استفاده بیش از حد از رم سرور...سایت روزانه 12 تا ای پی بیشتر نداره...نمیدونم چرا زیاد از رم استفاده میکرد...از وقتی اومدم رو سرور کاکو هاست دیگه ساسپندم نکردند

مشکل ساسپند شدن برمیگرده به مشکلی که تو وردپرس دارین
این قضیه هفته پیش برای یکی از سایتهای دوستانم پیش اومد که با صحبتی که به ادمین سرور داشتیم مشخص شد که وردپرس این دوستمون ویروسی هستش و منابع سرور رو بیش از حد مصرف میکنه که همین قضیه باعث شده بود که توی 2 هفته 3 بار سرور مشکل پیدا کنه
نهایتا مشکلات وردپرس رو حل کردیم و دوباره آپلود کردیم
تا الان نه سرور هاستینگ مشکل پیدا کرده و نه خود سایت

bloodthirstyb
September 15th, 2015, 20:04
مشکل ساسپند شدن برمیگرده به مشکلی که تو وردپرس دارین
این قضیه هفته پیش برای یکی از سایتهای دوستانم پیش اومد که با صحبتی که به ادمین سرور داشتیم مشخص شد که وردپرس این دوستمون ویروسی هستش و منابع سرور رو بیش از حد مصرف میکنه که همین قضیه باعث شده بود که توی 2 هفته 3 بار سرور مشکل پیدا کنه
نهایتا مشکلات وردپرس رو حل کردیم و دوباره آپلود کردیم
تا الان نه سرور هاستینگ مشکل پیدا کرده و نه خود سایت
دوست عزیز میشه بگی این ویروس رو چطور میشه از بین برد ؟ ... سایت من الان همین ویروس رو داره

ali107
September 15th, 2015, 22:25
این نکته رو لطفا در نظر داشته باشید که اینترنت مخابرات چند ماهی هست اینطوری شده ! انگار قطعی داره ! خصوصا سایت هایی که روی سرورهای خارج از ایران میزبانی میشند وضعیتشون بدتره ، خیلی کند لود میشه و حتی چندین بار باید Reload کنی تا سایت بالا بیاد

nasleghermez
September 16th, 2015, 23:11
دوست عزیز میشه بگی این ویروس رو چطور میشه از بین برد ؟ ... سایت من الان همین ویروس رو داره

ببخشید که دیر جواب میدم ولی کاری که ما کردیم برای حل این مشکل این بود که غیر از پوشه wp-content/uploads بقیه فایلهارو از روی هاست حذف کردیم و یک وردپرس سالم رو روی هاست آپلود کردیم
مرحله بعدی هم دیتابیس رو با دیتابیس یک وردپرس تازه نصب شده مقایسه کردیم و هرچی جدول اضافه داخلش بود رو حذف کردیم
مرحله آخر هم با ویرایش فایل wp-config.php وردپرس جدیدمون رو به دیتابیس متصل کردیم
ولی قبل اینکارا هم از فایلا و هم از دیتابیس برای روز مبادا پشتیبان گرفتیم

bloodthirstyb
March 24th, 2016, 13:45
درود خدمت همه دوستان.
باید خدمتتون عرض کنم که من دوباره به این مشکل بر خوردم
سایتم رو دو روز پیش از میزبان وردپرس به نت افراز تغییر سرور دادم و الان دوباره صفحه های سایت رو باید دو بار یا سه بار رفرش کرد تا سایت باز بشه...بار اول صفحه توی مرورگر کروم ارور 500 میده و توی مرورگر موزیلا صفحه سفید میاد و بار دوم که سایت رو رفرش میکنی صفحه شروع میکنه به لود شدن.
این مشکل هنگام تغییر سرور برای سایت من پیش میاد...کسی نمیتونه کمک کنه؟
http://weblian.ir

iHSG
March 24th, 2016, 16:51
درود خدمت همه دوستان.
باید خدمتتون عرض کنم که من دوباره به این مشکل بر خوردم
سایتم رو دو روز پیش از میزبان وردپرس به نت افراز تغییر سرور دادم و الان دوباره صفحه های سایت رو باید دو بار یا سه بار رفرش کرد تا سایت باز بشه...بار اول صفحه توی مرورگر کروم ارور 500 میده و توی مرورگر موزیلا صفحه سفید میاد و بار دوم که سایت رو رفرش میکنی صفحه شروع میکنه به لود شدن.
این مشکل هنگام تغییر سرور برای سایت من پیش میاد...کسی نمیتونه کمک کنه؟
http://weblian.ir

سلام
نمی دونم بقیه هم شاهد این امر هستن یا نه ولی جدیداً با اکثر شرکت های ISP سیستم کش DNS خیلی خیلی بهم ریخته شده.
برای مثال برای من در چند ISP این اتفاق افتاده که DNS دامنه com. رو تغییر میدم و 48 ساعت هم میگذره اما باز بعضی اوقات شانسکی از سرور قبلی لود میشه که اینم فقط مشکل اینترنت بنده هست نه سرور چون در سایت های خارجی مثل gtmetrix.com که چک میکنیم سایت درسته.

من احتمال میدم شما هم همین مشکل کش عجیب DNS ها که چند وقتیه تو ISP ها مد شده رو دارید چون میگید فقط بعد از انتقال اینطوری میشه احتمالاً بعضی اوقات سایت شما با DNS های قبلی که دیگه وجود نداره باز میشه.

من واقعاً برای اینترنت ایران به این خاطر متاسفام سال جدید شد کاهش قیمت که میگفتن که ندیدیم افزایش سرعت که میگفتن ندیدیم این مشکلات هم میارن.