PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 1 گیگابایت هاست ماهیانه از کانادا یا انگلستان !

Edwin
July 4th, 2015, 23:59
درود.

جهت میزبانی یک سایت شخصی به یک گیگابایت هاست سی پنل ماهیانه فقط از انگلستان یا کانادا نیاز دارم.
لطفا شرکت معتبر و دارای راه های پشتیبانی ثابت و قابل اعتماد و همچنین دارای سروری oversell نشده آفر دهد.
ضمناً آشنایی کامل به تمامی دیتاسنتر های موجود دارم . دلیل انتخاب این دو ، یک دلیل شخصی هست و نه بی اطلاعی بنده از دیتاسنتر های دیگر !
محتوای سایت مذکور طابع قانون کپی رایت نیست . اگر احتمال دریافت ابیوز میدهید از ارسال آفر خودداری کنید.
در صورت نیاز .. امکان خرید آیپی اختصاصی نیز باشد.

مواردی که روی هاست نصب خواهند شد : ویبولتین ( به همراه VBseo ) - آپلود سنتر مهیالیسم ( استفاده سبک )

:53:

Yas-Host
July 5th, 2015, 00:02
درود.

جهت میزبانی یک سایت شخصی به یک گیگابایت هاست سی پنل ماهیانه فقط از انگلستان یا کانادا نیاز دارم.
لطفا شرکت معتبر و دارای راه های پشتیبانی ثابت و قابل اعتماد و همچنین دارای سروری oversell نشده آفر دهد.
ضمناً آشنایی کامل به تمامی دیتاسنتر های موجود دارم . دلیل انتخاب این دو ، یک دلیل شخصی هست و نه بی اطلاعی بنده از دیتاسنتر های دیگر !
محتوای سایت مذکور طابع قانون کپی رایت نیست . اگر احتمال دریافت ابیوز میدهید از ارسال آفر خودداری کنید.
در صورت نیاز .. امکان خرید آیپی اختصاصی نیز باشد.

:53:

سلام

لطفا موضوع وب سایت + میزان بودجه را اعلام بفرمایید یا بصورت خصوصی اعلام بفرمایید تا آفر مورد نظر شما ارائه گردد.

در مورد دیتاسنتر انگلستان می توانیم سرور مجازی در اختیار شما با کانفیگ سی پنل و هزینه کم و دسترسی روت در اختیار شما قرار دهیم.

Edwin
July 5th, 2015, 00:03
سلام

لطفا موضوع وب سایت + میزان بودجه را اعلام بفرمایید یا بصورت خصوصی اعلام بفرمایید تا آفر مورد نظر شما ارائه گردد.

در مورد دیتاسنتر انگلستان می توانیم سرور مجازی در اختیار شما با کانفیگ سی پنل و هزینه کم و دسترسی روت در اختیار شما قرار دهیم.

یاسین جان . یک فروم شخصی با استفاده کاملاً سبک و معمولی هست .
نیاز به سرور مجازی پیش نمیاد تا مدت ها .. ممنون از توجهت.
پست اول ویرایش شد.

Yas-Host
July 5th, 2015, 00:05
یاسین جان . یک فروم شخصی با استفاده کامل سبک و معمولی هست .
نیاز به سرور مجازی پیش نمیاد تا مدت ها .. ممنون از توجهت.
پست اول ویرایش شد.

ابیوز مرتبط با اسکریپت وی بولتین می باشد ؟ نال ؟ اگر بله دیتاسنتر های ایرانی هم مناسب هستند.

در صورت نیاز به هاست ایران می توانیم در خدمت شما باشیم

hamra
July 5th, 2015, 00:08
در صورت از ایران میتونیم خدمتتون سرویس بدیم . خارج هم از فرانسه .
مشکل ابیوز و ... نیز ندارد .

Edwin
July 5th, 2015, 00:10
در صورت از ایران میتونیم خدمتتون سرویس بدیم . خارج هم از فرانسه .
مشکل ابیوز و ... نیز ندارد .

از توجهتون به بند اول درخواستم ، سپاسگزارم.

riping
July 5th, 2015, 00:16
از نظر من این کشور هایی که گفتید اصلا مناسب کاری که میخواین نیستن ! (اینو طی چند سال کار کردن با انواع سرور های کشور ها بهتون میگم )

سرور های آلمان بسیار عالی تر هستن ! سرور های فرانسه تازه هم بسیار بهتر و کیفیت بالاتری برخورددار هستن !اگر پول دارید ایران تهیه کنید که چه بهتر

اینو فقط برای راهنمایی گفتم !

Edwin
July 5th, 2015, 00:23
از نظر من این کشور هایی که گفتید اصلا مناسب کاری که میخواین نیستن ! (اینو طی چند سال کار کردن با انواع سرور های کشور ها بهتون میگم )

سرور های آلمان بسیار عالی تر هستن ! سرور های فرانسه تازه هم بسیار بهتر و کیفیت بالاتری برخورددار هستن !اگر پول دارید ایران تهیه کنید که چه بهتر

سپاس از شما دوست عزیزم .. بی تجربه نیستیم در زمینه از استفاده از تک تک دیتاسنتر ها .. عرض کردم که دلیل شخصی هست.

Yas-Host
July 5th, 2015, 00:25

آلمان در این موردی که ایشان عرض کردند بیشتر سختگیر تر هست و صدرصد ابیوز خواهد آمد.

هتزنر برای یک لینک و یک پست موزیک درخواست حذف کامل وب سایت حاوی آن پست را برای ما ارسال کرد!

حال ایشان اسکریپت قوی مانند وی بولتین را استفاده می کنند صدرصد به مشکل خواهند خورد.

چند بار نیز برای viber و اسکریپت ارسال انبوه تبلیغاتی ابیوز دریافت کردیم .

riping
July 5th, 2015, 00:29
آلمان در این موردی که ایشان عرض کردند بیشتر سختگیر تر هست و صدرصد ابیوز خواهد آمد.

هتزنر برای یک لینک و یک پست موزیک درخواست حذف کامل وب سایت حاوی آن پست را برای ما ارسال کرد!

حال ایشان اسکریپت قوی مانند وی بولتین را استفاده می کنند صدرصد به مشکل خواهند خورد.

چند بار نیز برای viber و اسکریپت ارسال انبوه تبلیغاتی ابیوز دریافت کردیم .

بله درسته برای اسکریپت های وایبر و ارسال انبوه مشکل پیدا میکنه صد درصد

اما ما خودمون روی سرور های آلمان فروم داشتیم ! هیچ مشکلی هم نبود ;) البته قوانین جدیدی اگر اضافه شده رو نمیدونم اما تا جایی که کار کردم مشکلی ندیدم در زمینه ویبلوتین !

ایشون هم عرض کردن مشکل شخصیی هست مثل اینکه ! در کل من راهنمایتون کردم سعی کنید از جاهایی تهیه کنید که تجربه کافی رو در این رشته دارن !

Yas-Host
July 5th, 2015, 00:35
بله درسته برای اسکریپت های وایبر و ارسال انبوه مشکل پیدا میکنه صد درصد

اما ما خودمون روی سرور های آلمان فروم داشتیم ! هیچ مشکلی هم نبود ;) البته قوانین جدیدی اگر اضافه شده رو نمیدونم اما تا جایی که کار کردم مشکلی ندیدم در زمینه ویبلوتین !

ایشون هم عرض کردن مشکل شخصیی هست مثل اینکه ! در کل من راهنمایتون کردم سعی کنید از جاهایی تهیه کنید که تجربه کافی رو در این رشته دارن !

آدرس فروم رو ارسال بفرمایید یک هفته بعد منتظر ابیوز باشید.
شاید سایت اصلی سازنده اسکریپت آن سایت را ندیده است و در صورت مشاهده حتما درخواست مسدود سازی را به دیتاسنتر ارسال کند.
به هر حال هرکسی تجربه خاص خودش را دارد
واقعا از استارتر پوزش میخواهم به جای درخواست آفر و تهیه سرویس این تاپیک تبدیل به این موضوع شده است
موفق باشید

Edwin
July 5th, 2015, 18:08
آدرس فروم رو ارسال بفرمایید یک هفته بعد منتظر ابیوز باشید.
شاید سایت اصلی سازنده اسکریپت آن سایت را ندیده است و در صورت مشاهده حتما درخواست مسدود سازی را به دیتاسنتر ارسال کند.
به هر حال هرکسی تجربه خاص خودش را دارد
واقعا از استارتر پوزش میخواهم به جای درخواست آفر و تهیه سرویس این تاپیک تبدیل به این موضوع شده است
موفق باشید

باعث خوشحالی من میشه که افرادِ دیگری هم از تجربه های همدیگه استفاده کنن توی تاپیک من ..
هتزنر بودیم و چندین بار ابیوز هم داشتیم . تایید میشه . چون توسط فرد یا افرادی سریع ریپورت میشدیم .
اما دلیل انتخاب این دو لوکیشن برای این آفر . ابیوز نیست . پس خواهشمندم آفر هتزنر ارائه نکنید دوستان .

- - - Updated - - -

آپدیت . 7 جولای 2015

MizBanha
July 5th, 2015, 18:36
درود
http://client.mizbanha.net/cart.php
سرور : Ovh Canada

mobinhost.in
July 5th, 2015, 18:38
شرکت مبین هاست WWW.Mobinhost.Com (http://www.mobinhost.com/)

ارائه دهنده سرور اختصاصی , سرور مجازی , هاست سی پنل , هاست دایرکت ادمین , ارائه دامنه ملی و بین المللی, مدیریت و کانفیگ سرور , صدور لایسنس سی پنل و دایرکت ادمین

نماینده رسمی رد استیشن انگلستان برای نمایش لینک نمایندگی اینجا کلیک کنید (https://my.redstation.com/partners/mobinhost.aspx)

تلفن تماس پشتیبانی و فروش 02166573866 - 02166570779

----------------------------------------------------------------------------------------

هاست اشتراکی Cpanel

مناسب میزبانی سایت شما (وردپرس - جوملا - نیوک - PHP - نصب انواع اسکریپت و CMS ها و...)

- هاست سی پنل - 50 مگابایت ( ترافیک ماهانه 5 گیگابایت - سایر امکانات نامحدود - بکاپ گیری منظم دارد ) ( قیمت سالیانه 15000 تومان )

- هاست سی پنل - 100 مگابایت ( ترافیک ماهانه 10 گیگابایت - سایر امکانات نامحدود - بکاپ گیری منظم دارد ) ( قیمت سالیانه 20000 تومان )

- هاست سی پنل - 200 مگابایت ( ترافیک ماهانه 20 گیگابایت - سایر امکانات نامحدود - بکاپ گیری منظم دارد ) ( قیمت سالیانه 30000 تومان )

- هاست سی پنل - 500 مگابایت ( ترافیک ماهانه 50 گیگابایت - سایر امکانات نامحدود - بکاپ گیری منظم دارد ) ( قیمت سالیانه 40000 تومان )

- هاست سی پنل - 1 گیگا بایت ( ترافیک ماهانه 70 گیگابایت - سایر امکانات نامحدود - بکاپ گیری منظم دارد ) ( قیمت سالیانه 50000 تومان )

- هاست سی پنل - 2 گیگا بایت ( ترافیک ماهانه 100 گیگابایت - سایر امکانات نامحدود - بکاپ گیری منظم دارد ) ( قیمت سالیانه 80000 تومان )

هاست پر بازدید Cpanel

مناسب سایت های پر بازدیدی و بلاگی و سایت های شرکتی , مناسب برای انواع CMS ها

- هاست پر بازدید سی پنل - 5 گیگا بایت ( ترافیک ماهانه 200 گیگابایت - سایر امکانات نامحدود - بکاپ گیری منظم دارد ) ( قیمت ماهانه 30000 تومان ) هاست پر بازدید

- هاست پر بازدید سی پنل - 10 گیگا بایت ( ترافیک ماهانه 300 گیگابایت - سایر امکانات نامحدود - بکاپ گیری منظم دارد ) ( قیمت ماهانه 55000 تومان ) هاست پر بازدید

- هاست پر بازدید سی پنل - 20 گیگا بایت ( ترافیک ماهانه 500 گیگابایت - سایر امکانات نامحدود - بکاپ گیری منظم دارد ) ( قیمت ماهانه 100000 تومان ) هاست پر بازدید

ما برای تمام مشتریان 10 دقیقه مشاوره رایگان داریم و تماس تلفنی را هم ما با شما برفرار می کنیم و این جزو سرویس مبین هاست می باشد

در صورت تمایل از دو طریق درخواست تماس مشاوره رایگان را برای ما ارسال کنید تا همکاران بحش فروش با شما تماس برفرار کننند
1. در سایت تیکت باز کنید و درخواست مشاوره دهید
2. به ایمیل Admin@mobinhost.com یک ایمیل ارسال کنید و درخواست مشاوره رایکان را برای ما ارسال کنید
3. یک اس ام اس به شماره 09191889367 ارسال و درخواست مشاوره رایگان را در متن اس ام اس ارسال کنید
----------------------------------------------------------------------------------------

تلفن تماس پشتیبانی و فروش 02166573866 - 02166570779

ساعت کار: شنبه تا پنجشنبه 9 صبح تا 12 شب
جمعه تیکت و تلفن همراه

آدرس وبسایت : www.MobinHost.com (http://www.mobinhost.com/)

پرتال فروش :http://my.mobinhost.com (http://my.mobinhost.com/)

ارتباط با بخش فروش : http://my.mobinhost.com/contact.php

k-h
July 5th, 2015, 18:58
درود
از دیتا سنتر کولوجیکس کانادا در خدمتتون هستیم.

L1000
مقدار فضا: 1000 مگ
ترافیک ماهیانه : نامحدود
نوع هارد:SSD
فابلیت انتخاب ورژن PHP: دارد
تعداد Addon domain: نامحدود
بقیه امکانات: نامحدود
کنترل پنل : Cpanel
بک آپ گیری: هفتگی ، ماهانه
هزینه ماهانه : 5,000 تومان
هزینه 3 ماهه : 13,000 تومان
هزینه سالانه : 42,000 تومان
http://www.kakohost.com/services/main/%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA_%D9%84%DB%8C%D9%86%D9%88% DA%A9%D8%B3_%D9%BE%D8%B1%D9%82%D8%AF%D8%B1%D8%AA_C panel/id-15

Edwin
July 5th, 2015, 19:27
درود
از دیتا سنتر کولوجیکس کانادا در خدمتتون هستیم.

L1000
مقدار فضا: 1000 مگ
ترافیک ماهیانه : نامحدود
نوع هارد:SSD
فابلیت انتخاب ورژن PHP: دارد
تعداد Addon domain: نامحدود
بقیه امکانات: نامحدود
کنترل پنل : Cpanel
بک آپ گیری: هفتگی ، ماهانه
هزینه ماهانه : 5,000 تومان
هزینه 3 ماهه : 13,000 تومان
هزینه سالانه : 42,000 تومان
http://www.kakohost.com/services/main/%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA_%D9%84%DB%8C%D9%86%D9%88% DA%A9%D8%B3_%D9%BE%D8%B1%D9%82%D8%AF%D8%B1%D8%AA_C panel/id-15

خریداری شد. سپاس